INWEMER System sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

halina

jestem pracownikiem od 9 lat,najpierw na umowę-zlecenie a teraz na umowę o pracę.Czytając o Firmie-nagrodach,zyskach zastanawiam sie dlaczego my-pracownicy nie czujemy,że pracujemy w takiej super Firmi.Jest nas 8000,nasza praca chyba też przyczynia się do wizerunku firmy,a nie mamy z tego powodu żadnych profitów;premii,bonów świątecznych...Z umowami o pracę jest różnie-zależy od koordynatora,różnie bywa z zapłatą za zastępstwa i z zaopatrzeniem w środki czystości.Tak naprawdę jedyną zaletą Firmy jest w terminie wypłacana pensja.

Ciekawy

Hej. Chciałem zapytać czy ktoś pracował w firmie INWEMER na terenie Dębicy w woj. podkarpackim? Szukają pracownika do dwóch banków blisko siebie. Chciałbym też wiedzieć o jakie banki chodzi. Pozdrawiam

@Ciekawy

Szanowny Panie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@inwemer.pl - uzyska Pan informacje na temat oferty pracy, która Pana zainteresowała.

Maja

To ja dodam cos od siebie. Firma umywa rece od wszelkich problemow. Bzdura tez jest ze reaguje na skaegi oeaciwnikow. Jeszcze miesiac temu pracowalam na takuej smieciowej umowie za 21 dni roboczych otrzynalma 808 zl wynagrodzenia. Miesiac szorowania zasranych kibli. Czemu...bo tak postanowil koordynator . Godziny mu sie nie zgadzaly. A oraca wykonana.

@Maja

Szanowna Pani, nie otrzymaliśmy zgłoszenia od Pani odnośnie sytuacji, którą Pani opisuje. Reagujemy na zgłaszane do nas problemy. Prosimy o wiadomość na adres e-mail: opinie@inwemer.pl, wiadomość trafi do odpowiednich osób, które zajmą się weryfikacją i wyjaśnieniem sprawy.

BEATA
@Maja

Witam serdecznie Niech pani zadzwoni do pip-u i przedstawi daną sytuację tam się już nimi zajmą w odpowiedni sposób Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Szanowni Państwo, nasi pracownicy otrzymują umowę najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy. Nie ma możliwości podjęcia pracy w firmie bez zawarcia umowy i sfinalizowania niezbędnych formalności.

B.M
@INWEMER System sp. z o.o.

Proszę nie pisać nieprawdy ze w dniu rozpoczęcia pracy pracownik dostaje umowę.Ja i inni pracownicy nie dostaliśmy umów tak jak przewidują przepisy w Kodeksie Pracy.I nie wprowadzać ludzi w błąd.Bo to nie przystoi.

@B.M

Bardzo prosimy zatem o wiadomość na adres: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów w celu niezwłocznej weryfikacji. Taka sytuacja jest niedopuszczalna. Czekamy na zgłoszenie, żeby móc wyjaśnić sprawę.

@B.M

Bogusia
@INWEMER System sp. z o.o.

Prawda jest że na umowy czeka się tygodniami ba a nawet miesiącami, na pomoc koordynatora nie ma co liczyć

Ala
@INWEMER System sp. z o.o.

To jes nie prawda że pracownicy dostają umowę odrazu

Dominika

Katastrofa, właśnie kończę przygodę z tą firmą .nie prawda jest , że umowę się dostaje w dniu zatrudnienia, ja na swoją czekałam ponad miesiąc ...w dniu zatrudnienia podpisujesz jedynie polecenie pracy , którego i tak na oczy później nie widziałam . Pierwszy miesiąc był ok , kasa się zgadzała .. natomiast kolejny miesiąc przelali pół należnej pensji , nie można się doprosić o swoje pieniądze .. utrudniony kontakt , albo nie odbierają albo koordynatorka twierdzi że chce mieć czas dla siebie bo pracuje od rana do wieczora co w ogóle nie powinno mnie interesować ... Po kilku dniach dzwonienia i upominania się o pieniądze wkoncu dowiedziałam się , że ich nie dostanę bo zapomnieli mnie poinformować , że skrócili godziny pracy i wyrównają mi to w przyszłym miesiącu ale też nie wiadomo czy za tyle godzin ile przepracowałam czy za połowę, która zmniejszyli ... Dobrze , że sama dzwoniłam i przypominałam się , bo z ich strony ciężko nawet wysłać głupiego SMSa . A co z takimi ludźmi którzy się nie dopatrzą , albo nie upomną ..wyzysk

@Dominika

Szanowna Pani, prosimy pilnie o bezpośredni kontakt z nami, pod adresem: opinie@inwemer.pl w celu niezwłocznej weryfikacji i wyjaśnienia sprawy.

Tak!
@Dominika

Święta prawda też czekam na umowę trzeci miesiąc i też są braki przy wynagrodzeniu teraz ucinają etaty komu się da rzekomo koronowirus tak naprawdę robią ludzi w ch....i tyle. Ludzie dostają za tą samą prace marne grosze i jeszcze plus braki za przepracowane godziny przy wynagrodzeniu. Dzwoniąc wyjaśnić sprawę słyszę że mamy trudny okres a praca wykonana czyli można w czasie pandemii pracować na czarno !!!

@Tak!

Szanowni Państwo, ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl; tylko mając wiedzę o szczegółach, jesteśmy w stanie wyjaśnić sygnalizowane powyżej tematy. Każda zgłoszona bezpośrednio do nas sprawa jest niezwłocznie kierowana do weryfikacji i jest wyjaśniana z Działem Personalnym i właściwym Dyrektorem Regionu.

!
@INWEMER System sp. z o.o.

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd! Nic nie robicie w celu wyjaśnienia jakiejkolwiek sprawy nie mówiąc o ciągłych bramach w wynagrodzeniu pracowników bo to wy robicie! To wasza metoda nawet cięte są z wynagrodzen osób niepełnosprawny które że względu na swoją niepełnosprawnośc nie potrafią upomnieć się o swoje !!! Sprawa idzie do Urzędu Skarowego!

@!

Szanowni Państwo, stanowczo nie zgadzamy się z tą opinią! Każdą sprawę pracowniczą można zgłosić koordynatorowi, zwrócić się z zapytaniem o wyjaśnienie również do kierownika lub dyrektora danego regionu. Ponadto przekazujemy naszym pracownikom niezależny adres e-mail: opinie@inwemer.pl, na który zawsze odpowiadamy, w każdej sprawie pracowniczej. Działamy zgodnie z prawem i nie zgadzamy się na wpisy, które podważają wiarygodność firmy INWEMER. Prosimy nie przedstawiać fałszywego obrazu firmy i skorzystać z kanałów komunikacji, które udostępniamy. Wierzymy, że każdą sprawę, z którą zgłasza się nasz personel jesteśmy w stanie wyjaśnić!

Szanowni Państwo, ponawiamy prośbę o zaprzestanie publikowania wpisów, których treść jest niezgodna z prawdą, podobnie jak poniższy wpis.

Jestem z zawodu kucharzem ale w tym zawodzie nie mogę pracować czy mogę podjąć pracę na pół etatu

Potrzebuję pilnie pracy na 4-6 godzin dziennie w godzinach od 7:15 do 14:00 do 14:00 minimalnie

Lilo

Chcialam jeszcze dodac że firma jest duża ale nie wie kogo przymuje na stanowisko kordynatorow ludzi ktorzy Wogole sie na tym nie znają (usunięte przez administratora)

Izulka1231

Ja nie jestem zadowolona, koordynatorka robiła awantury o środki czystości, rękawiczki lateksowe w takim stanie że szkida mówić, po założeniu pekaly, zlezane. (usunięte przez administratora)w tej firmie że szok. Chodzi o liczbę godzin adekwatne do wynagrodzenia. Odeszłam po 3 tygodniach. Czekam na pieniądze, jeśli 15 maja nie będzie, sprawa idzie do Sądu Pracy

@Izulka1231

Szanowna Pani, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów w celu wyjaśnienia sprawy.

Stefan

Norma w tej firmie

p.l
@Izulka1231

I tak powinni pracownicy robić .Jak by mieli częsciej kontrole i kary duże to może by sie czegoś nauczyli.Bo tylko wyzysk .Myślą ze zapłacą za jedną godzinę za sprzątanie obiektu i sprawa załatwiona .Jak można obiekt duzy po sprzątać w ciągu jednej godziny . Ale tak wyliczają kierownicy.Dziwią się ze nie maja ludzi do pracy?(usunięte przez administratora)

B.M
@Izulka1231

I bardzo dobrze zrobiłaś. tak każdy pracownik powinien zrobić.

Zniesmaczona i inne to pewnie konkurencja ha ha. Ja mam same bardzo dobre doświadczenia z oddziałem w Szczecinie.

monia
@Anna

Bo w Szczecinie jest ponoć normalny kierownik.

Zniesmaczona

Wpadłam sprawdzić czy firma mi odpisała. Chciałam się dowiedzieć czy podejmiecie kroki w sprawie pana Andrzeja W. bo ludzie nie bez powodu mówią, to co mówią, a tu proszę. Mój komentarz został usunięty... Cóż, skoro postanowiliście zamieść sprawę pod dywan, to może Państwowa Inspekcja Pracy się przyjrzy wszystkiemu. Mam nadzieję, że wtedy "plecy" tego pana zmaleją do zera, a i wezmą się za nielegalne umowy. Może pomogę tym pracownikom, którzy zostali i boją się odezwać upominając się o swoje.

@Zniesmaczona

Szanowna Pani, wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio na adres e-mail: opinie@inwemer.pl. Zgłaszane tam tematy są kierowane do weryfikacji i wyjaśnienia. Zapewniamy, że każda opinia jest dla nas ważnym sygnałem do reakcji. Prosimy o wiadomość. Zgłaszane anonimowo na forum publicznym opinie, zawierające dane osobowe, są moderowane, ale to nie oznacza, że Pani wpis zostaje bez reakcji.

@INWEMER System sp. z o.o.

Skoro reakcja będzie, to myślę, że sensu ponownego pisania tego samego, nie ma. Ludzie wiecznie nie mogą się doliczyć pensji, jakby stawka godzinowa skakała. Często braki w pensji po nawet 100 zł i więcej. Rozumiem, że czasem może dojść do błędu, ale nie miesiąc w miesiąc!

@Zniesmaczona

Szanowna Pani, wszelkie zgłaszane nam niejasności są wyjaśniane od razu, na bieżąco. W ostatnim czasie nie odnotowywaliśmy żadnych zgłoszeń o pomyłkach czy nieprawidłowościach w wynagrodzeniach. Pracownicy nie zgłaszają tego rodzaju sytuacji, również w regionie wspomnianym przez Panią. Prosimy o kontakt pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów.

@INWEMER System sp. z o.o.

To bardzo ciekawe co Państwo piszą. Bo rozmawiałam z większością pracownic (obecnych i byłych) i KAŻDA miała braki w pensji. Niestety, niektóre to zgłosiły bezpośrednio do Pana Andrzeja i co robił? Nie wypłacał od razu, tylko w kolejnej pensji jako "premia". Ludzie tyrają na śmieciowych umowach, a on łaskę robi, że odda im ich zarobione pieniądze. Kilka dni temu koleżanka mi wysłała zdjęcia jak opróżnia worek z odkurzacza, bo koordynator kazał jej oszczędzać worki! Tak duża firma i nie stać Was na środki czystości? Jeszcze te podstawowe? Może wyślijcie kogoś, kto wypyta pracowników o sytuację? Bo widzę, że wolicie psuć renomę całej firmie przez nieodpowiedniego człowieka, na nieodpowiednim dla niego stanowisku. To mój ostatni tutaj wpis, jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, ten człowiek nadal będzie robić co chce, sprawę zgłaszam do Państwowej Inspekcji Pracy, bo firma jak widać umywa ręce.

@Zniesmaczona

To tak jak w naszej sytuacji koordynator ma wszystko w dużym D i to faktycznie dużym ....

Madzia
@Zniesmaczona

Czy mozna jakis numer do pani cgciala bym z paniom porozmawiac o tej firmie bo sama w bo sama w niej pracuje

ALEKSANDRA
@Zniesmaczona

Witam kompletnie nie zgadzam sie z pani opinią na temat pana Andrzeja pracuje w firmie 11 lat nigdy nie miałam problemów ani z wynagrodzeniami ,umowami ani zamawianymi rzeczami do banku zawsze było wszystko na czas i dokładnie to co było zamówione, pan Andrzej zawsze był i jest-słownym i uczciwym kierownikiem zawsze dotrzymuje słowa i mogę na Niego liczyć wiec chyba piszemy i mówimy o dwóch inny osobach- każdemu życze aby pracował pod takim kierownictwem a praca bedzie spokojna .

A.g
@ALEKSANDRA

Podzielam pani opinie. Tylko leniuchy piszą negatywne opinie

A.g
@Ania

Przede wszystkim Droga Pani, aby dodać taką negatywną opinię trzeba podpisać się imieniem i nazwiskiem lub podać numer kontaktowy ,aby pracodawca mógł wyjaśnić sprawę . A może okazało by się ,że to pani nie wywiązała się z umowy o pracę i była złym pracownikiem;)

Szczęśliwy

Wszyscy tak mają

PIS
@ALEKSANDRA

Ciekawe z jakiego regionu jest pani .Bo nasz kierownik liczy metry na jednym obiekcie a na drugim część etatu daje .Nawet nie orientuje się jak wyglądają obiekty tylko metry liczy i korzyści dla Firmy.A pracowników to w ogóle nie zna .Tylko każe szukać ludzi z grupą.To jest chore .

Jowitta

Dobrze mi sie pracowało w tej firmie. Poznałam tu fajnych ludzi. Naprawdę porządna firma, a pracownicy uczciwi. Pan Andrzej niestrudzenie piastuje obowiązki kierownika, choć wiadomo, że w dzisiejszych czasach to bardzo trudna rola. Polecam Inwemer jako pracodawcę. Niewielu jest pracodawców, którzy sprzyjają osobom niepełnosprawnym. Moja opinia o jest bardzo pozytywna.

@Jowitta

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią o pracy w naszej firmie.

Asia
@Jowitta

Oczywiścue ,wystarczy chcieć pracować. Tylko leserzy wpisują negatywy. Nie przykładają się do pracy i pózniej fochy. Znamienne.

Izulka1231
@Asia

Bzdury kobieto wypisujesz, to była moja dodatkowa praca, diczyscilam kąty w tym banku. Pani Dyrektor banku PKO była bardzo zadowolona, ale nikt nie będzie oszukiwać na ilości godzin pracy, jak chcesz pracować charytatywnie, twój wybór sale ha nie będę

@Izulka1231

Wszelkie sprawy, zgłaszane do nas pod adresem: opinie@inwemer.pl są wyjaśniane, dlatego ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt z nami i podanie szczegółów.

????????????????
@Jowitta

Hahahaha....dobre sobie jakieś żarty chyba sam Pan Andrzej pisał ten komentarz!!!

Hahaha

Ale dużo zostało usuniętych negatywnych komentarzy O tej firmie!

@Hahaha

Informujemy, że zgodnie z regulaminem archiwizowane są wpisy niemerytoryczne, obraźliwe i te, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Natomiast na zgłoszenia z konkretnymi problemami reagujemy niezwłocznie.

janusza01313@gmail.com

Witam szukam pracy przy sprzątaniu jestem z Krakowa

@janusza01313@gmail.com

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@inwemer.pl

Weronika Pietrzyk Lubliniec

Podjęłam się pracy w tej firmie razem z mamą. Zapowiadało się dobrze, 3 godziny dziennie więc pasowało nam idealnie. Szkoda że koordynator p. (usunięte przez administratora)wolał obrabiać nam tyłki z pracownicami innych oddziałów, dokumenty przekazał osobie trzeciej zamiast dostarczyć osobiście lub przez pocztę. Rozumiem że nasze dane są ogólnodostępne? I chciałbyśmy wiedzieć z mamą gdzie są pieniądze za przepracowane godziny? Dodam jeszcze że Pani kierownik Banku PKO powiedziała nam osobiście że chcą zrezygnować z usług tej firmy bo się nie da z ludźmi dogadać

@Weronika Pietrzyk Lubliniec

Szanowna Pani, Pani zgłoszenie, przesłane na adres: opinie@inwemer.pl, jest w trakcie weryfikacji.

Gosha

Mam pytanie. Czy jest możliwa zmiana koordynatora. Jeżeli pracuję w miejscu gdzie jesteśmy w trzy i pracownik gospodarczy czy jak w niektórych miejscach jedna osoba.? Złożymy skargę i co? Jaśnie pan zostanie a my pewnie polecimy. Tak to własnie wygląda.

@Gosha

Szanowna Pani, bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i wątpliwości na adres: opinie@inwemer.pl oraz o podanie szczegółów, umożliwiających wyjaśnienie sprawy.

Szanowna Pani, Pani wpis został usunięty z powodu publikacji danych osobowych. Natomiast Pani wiadomość, przesłana na adres: opinie@inwemer.pl została już przekazana do wyjaśnienia. Informujemy, że anonimowe wpisy na forum, zawierające dane osobowe, będą moderowane. Ponawiamy prośbę o kontakt bezpośredni, na adres: opinie@inwemer.pl.

Szanowna Pani, prosimy o kontakt na adres e-mail: opinie@inwemer.pl celem wyjaśnienia sprawy. Jednocześnie, ponawiamy prośbę o zgłaszanie wszelkich tematów bezpośrednio do nas. Natomiast wpis na forum został usunięty z powodu danych osobowych, jakie zawierał.

Jast

Tak to prawda, tel nieodbierają i przy dniu różnica pomiędzy wypłatami drastyczne. Przy próbie wyjaśnienia koordynator poprostu niereaguje... Zasada nie ma rozmowy nie ma tematu.

@Jast

Szanowni Państwo, informujemy, że reagujemy na wszelkie zgłaszane do nas tematy, dlatego konsekwentnie prosimy o kontakt bezpośrednio z pracodawcą, czyli z nami, pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl i podawanie szczegółów, które umożliwią nam weryfikację i wyjaśnienie sprawy. Publikowane anonimowo na forum opinie, które nie zawierają konkretów, i mimo naszych apeli, brak jakiegokolwiek kontaktu z nami w celu wyjaśnienia danej sprawy, upoważniają nas do tego, żeby takie wpisy były moderowane przez administratora.

Szczecin
@Jast

Dlatego są cięte wynagrodzenie (dużo osób tak ma ) bo firma kupuję za pieniądze pracowników środki czystości i wypłaca sobie premie np.koordynatorzy,księgowe itp. Jeżeli zakładając że Invemer zatrudnia 8000 tyś osób jak sam ogłasza to w sytuacji gdzie obcina pensje tylko połowie po 150 zł wychodzi 600000 zł miesięczne , niezły wałek!

@Szczecin

Informujemy, że treść wpisu jest nieprawdziwa i godzi w dobre imię firmy. Prosimy o zaprzestanie zamieszczania opinii, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Po raz kolejny ponawiamy prośbę o kontakt pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów, jeśli ktokolwiek ma problem lub temat, wymagający wyjaśnienia.

Zgadzam się z opinią

PIP

Czekam drugi miesiąc na umowę ciągle słyszę za miesiąca - zachodniopomorskie!

@PIP

Szanowna Pani/Panie, pilnie prosimy o kontakt i wiadomość na adres: opinie@inwemer.pl w celu wyjaśnienia sprawy.

PracownicaInwemer

Witam. Czy pracownicy dostaną jakieś informacje, czy firma złożyła do ZUS odpowiednie wnioski o wypłatę pieniędzy za przymusowe postojowe? Proszę o odpowiedź publiczną na forum, bo już 10 kwietnia i nikt nic nie wie nadal. Pozdrawiam i spokojnych świąt życzę.

@PracownicaInwemer

Szanowna Pani, bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z koordynatorem lub Działem Personalnym.

@INWEMER System sp. z o.o.

Koordynator twierdzi, że nic nie wie i firma się tym zajmuje. Ciężko się dowiedzieć o cokolwiek, bo nagle nikt nic nie wie. Jak Państwo sugerują, skontaktuję się z działem Personalnym. Dziękuję.

PracownicaINWEMER

Dlaczego usunięto pytanie dotyczące płac dla ludzi na zlecenie, którzy mają przymusowe wolne? Tak ciężko odpowiedź? Wystarczy napisać: - nie pracujecie = nie zarabiacie, jak dotychczas, - firma jeszcze nie podjęła decyzji lub cokolwiek innego. Nieładnie.

@PracownicaINWEMER

Szanowna Pani, obecna sytuacja jest wyzwaniem dla nas wszystkich, bez wyjątku. Nie mamy jeszcze gotowych rozwiązań systemowych, prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Jak tylko zostaną podjęte decyzje odnośnie działań, zabezpieczających naszych pracowników, współpracowników i zleceniobiorców, będziemy o nich na bieżąco informować.

@INWEMER System sp. z o.o.

I super, dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. O to mi chodziło. Pozdrawiam.

@PracownicaINWEMER

Szanowna Pani, dziękujemy za zrozumienie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl; nasi pracownicy będą udzielać informacji w odpowiedzi na Państwa zapytania. Pozostajemy w kontakcie.

PracownicaINWEMER

Dzień dobry. Gdzie się zgłosić, by cokolwiek się dowiedzieć na temat płac lub ich braku, dla pracowników, którzy siedzą na przymusowym wolnym? Dziś już wtorek, a koordynator nie ma żadnych informacji co będzie. Ludzie pracują na zleceniówkach, a przez zamknięcie niektórych obiektów nie pracują. Czy firma jakoś wspomoże takich pracowników czy zostaną z problemem sami, bez środków do życia?

ANONIM

Ciężko coś załatwić i dogadać śię z kordubatorem

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.