Opinie o ccc.pl - CCC S.A. w Połkowice

Opinie o CCC

Zainteresowana

Jakie są benefity płacowe oprócz wczasów pod gruszą w przypadku pracowników biurowych?

Karolajn
@Zainteresowana

A to biuro ma wczasy pod grusza ? A sprzedazowka już nie? Jak to możliwe skoro Fundusz jest dla wszystkich i kazdy ma składki. Ładnie robią nas w konia

...

(usunięte przez administratora) zamówiłem buty które razem ze zniżką na drugi but było 50 procent po 2 dniach napisali że jednak nie przyjdą jechałem specjalnie do sklepu oddalonego o 50 kilometrow i nagle piszą że przepraszają i dali mi z 50 procent kod zniszkowy obowiązujący do 14 dni tragedia PS CCC to najgorszy sklep z odzieżą w polsce

Dramat… Niby pół etatu a wypłata nie przekracza najniższej krajowej. Próba zwolnienia się na okresie próbnym to żart, nie chcą iść na porozumienie choćby nie wiem, nie dałam rady dojechać do pracy, chciałam zgłosić to rano, bo miałam na popołudnie to nikt nie odbierał i się tłumaczyli, że tylko oddech w słuchawce było słuchać, nic więcej… Na sms tez nie raczyli odpisać. Straszą dyscyplinarką. Polecam, ale omijać szerokim łukiem.

SMS jest skuteczna forma poinformowania pracodawcy o nieobecności w pracy. Jeżeli do tej pory przełożony kontaktował się z Tobą w formie SMS, np. w sprawie grafiku itp.

Lenka

O, jak już jesteśmy przy temacie grafiku, to jaki system panuje? Ile godzin przypada na dzień i ile później jest wolnego? Na jednego pracownika ile przypada pracujących sobót?

@Lenka

Proszę zwróć się z tym pytaniem do swojego kierownika. To nie jest miejsce na takie pytania, to kierownik bądź zastępca powinien informować cię o tym jakie jest prawo pracy, do kierownika powinno się kierować takie pytania . Nie jest to tajemnica

Wszystko jest opisane
@Lenka

Poczytaj wpisy wszystko jest opisane w poprzednich wpisach.Obecnie sprzedawcy są zatrudnieni na 3/4 etatu i 1/2 etatu.Pracujesz codziennie po 6 godzin lub mniej.Nieraz 5 lub 4 . Więc jak dojeżdżasz do pracy to porażka z kosztami na dojazdy .W soboty dają Ci 10 godzin.A tak w tygodniu to całe dni zawalone bo godziny do kitu najczęściej te środkowe 11-17,12-18,13-19,14-20,15-21,16-22,16,30-22,30,.......... Mało masz na rano najwięcej po południu.Jedna sobota w miesiącu wolna trzy soboty pracujesz.Grafik zmieniany praktycznie codziennie bo zawsze coś jest nowego do zrobienia.W tygodniu masz jeden dzień wolny,sporadycznie masz w tygodniu dwa dni wolne bardzo rzadko.Pensja najnowsza 2tys. do 2,200.misiecznie jak uda Ci się premię miesięczną wyrobić a to się udaje bardzo rzadko bo są cele bardzo wysokie.

@Pracodawca Kiedy w końcu weźmiecie się za ludzi którzy odpowiadają za działające promocje na sklepach? Kolejna promocja, naglosniona wszędzie, reklamy smsy itp...przychodzi klient siły promka nie działa. Śmiech ma sali! Żeby to zdarzyło się raz za czas, ale jest to notoryczne. My na sklepach obrywamy po (usunięte przez administratora) od tych klientów. Sami sobie psujecie opinie . Kierownik musi tłumaczyć się przed przełożonym za jazdy negatywny wpis w sieci, kto tłumaczy się przed nami za te buble komunikacyjne nad którymi zapanować nie potraficie.

Albo wypisują durne SMSy stosują marketingowe chwyty żeby ludzie przyszli do salonu. Ludzie nie czytają regulaminu a później darcie (usunięte przez administratora)ze JEMU SIĘ NALEŻY A JAK NIE DAMY TO ON ZADZWONI GDZIE TRZEBA I I TAK DOSTANIE! Ze jesteśmy niekompetentne bo nie chcemy mu nawet 10% dać. Wiecie co usłyszałam dziś na kasie? PANI TO POWINNA MI REKLAMÓWKĘ DAĆ ZA DARMO ZE W OGÓLE TU KUPUJE. A firma dalej ich po pleckach klepie - napluć na sprzedawcę zbluzgac a firma i tak (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Praca w Half Price Leszno Zostałam telefonicznie zaproszona na rozmowę, dostałam smsa ze szczegółami rozmowy. Spotkanie odbyło się na sali sprzedażowej w galerii. Ale uwaga! W tym samym czasie ze mną na spotkaniu były jeszcze 2 inne kandydatki! No powiem, że pierwszy raz się z takim czymś spotkałam i muszę przyznać, że zostałam tam tylko ze względu na moją ciekawość jak to dalej będzie wyglądać, bo dla mnie to było bardzo żenujące. No chyba, że tak teraz wygląda rekrutacja w tego typu firmach... Na spotkaniu była kierowniczka i jej zastępczyni. Pierwsza opowiedziała o firmie, specyfice pracy, frmie zatrudnienia, dodatkach i pensji. Zastępczyni opowiedziała jak wygląda dzień pracy. Ogłoszenie o pracę na 1/4 1/2 i 3/4 etatu ale propozycja tylko na 1/2 etatu za najniższą krajową z możliwym dodatkiem pod koniec roku w postaci premii. Poźniej pani kierowniczka poprosiła o kilka słów o sobie każdą z nas uwzględniając swoje doświadczenie. Na koniec był czas na pytania. Całość trwała z 15 min i ogólnie atmosfera była dość luźna, jakby szukali kogoś do budki z hotdogami. Plus za słowność i telefon zwrotny w zapowiedzianym terminie oraz za umowy o pracę od początku. Dostałam propozycję pracy na 1/4 etatu z opcją dodatkowych godzin. Dla osób wchodzących na rynek pracy taka praca może być całkiem ok.

1. Opowiedz kilka słów o sobie i swoje doświadczenie w pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dokładnie pracowników, którzy są samodzielni i wiedzą co robić została garstka na każdym sklepie , niby taki świetny pomysł pomysł miał być z tymi etatami 40/60 , niech zrobią raport rotacji pracowników na salonach i zobaczą z czym nam się przyszło mierzyć, bo pracownik który wiedział co ma robić odszedł a w zamian za niego mamy 3 osoby na 0,25 lub 0,5 które są tak rzadko w pracy że samodzielne będą dopiero najwcześniej po 0,5 roku bo kiedy ma się tego wszystkiego nauczyć będąc w pracy 5 dni w miesiącu.... Uważam że jest to najmniej trafiony pomysł CCC na którym ucierpieli pracownicy którzy od lat pracują na sklepach i byli fundamentem sklepów CCC

jak niby mają traktować tą pracę poważnie skoro to umowa zlecenie - umowa która nie ma żadnych dodatków, jest jedynie ubezpieczenie niestety jest jak jest i zapewne przez tyle lat były inne, lepiej płatne oferty pracy na rynku. rzadko bo rzadko, ale się zdarza. ja osobiście się przejechałam w poprzedniej firmie - halfprice, gdzie biegałam, robiłam, a na koniec dostałam soczystego kopa w (usunięte przez administratora) bo coś im się nie spodobało i tyle, dlatego w tej pracy nie latam za złodziejami - nie mam tego w umowie, zrobię tyle ile dam radę zrobić i nie jestem nadgorliwa, właśnie przez takich ludzi młodym się nie chce pracować bo jak widzę takie podejście to chce mi się rzygać, młodzi przyjdą i mają wszystko robić bo jaśnie pani ma dzieci, dom, kredyt i pracuje tam 1000 lat i wszystko jej się należy, każdy raczej wykonuje to co zostało mu przydzielone z rana więc nie rozumiem parcia na to, żeby robić za siebie i innych. pizdrawiam

Czy wiecie ile netto na godzinę dostają pracownicy na umowie zlecenie? I ile jest to w przypadku osób młodych do 26 roku życia?

Qwet

Przekładka, przecena, transfery, które nie wiadomo kto wymyślił. Tysiac zadań dziennie. Obsługa aby klient był zadowolony a nasz regionalny każe ciąć godziny. Kto to wymyśla. Raz ciąć na nastepny dzień dokładać godziny. Niech się w końcu zastanowią. Śmiech na sali.

Jasa

Przyszłam do pracy w systemie 12godzonnym, a pracuje codziennie w warunkach złych.. (zakaz używania klimy) W lecie gorąco jak w piekarniku pot się leje, klienci wychodzą bo nie ma czym oddychać! Zimą zimno, ale przecież mamy aż 1 polara na osobę! Na sklepie zostawiamy taki porządek jaki zrobią klienci, bo 2 osoby nie są w stanie zrobić wszystkiego!!!! Zapraszam regio, niech będzie w godzinach wieczornych kiedy mamy najwięcej do zrobienia, a klientów dużo - bo chłodniej. Towaru brak!! Akcesoriów brak!! Po 4 dniach pracy pod rząd człowiek jest wykończony i fizycznie i psychicznie. NIE JESTEŚMY PRODUKTYWNI BO JESTEŚMY PRZEMĘCZENI, PRZEPRACOWANI, WYKOŃCZENI. Motywacji do pracy nie ma, bo Wasze założenia by dostać te 200/300 zł są nieosiągalne!!!! Młodzi nie chcą pracować za tą kasę, są na chwilę i odchodzą.. Dobrzy pracownicy nie mają nic za swój wkład w tą firmę. PRZYWRÓĆCIE ZMIANY PO 10 Godzin- bo nie damy rady dłużej tak pracować. Dawno bym odeszła, ale mam super współpracowników i atmosferę, kiero też jest ok. Wyszłyśmy z założenia, że skoro firma twierdzi, że mogą sobie pozwolić na cięcia godzin, i ludzi to pokażemy, że nie dajemy rady z: porządkami, przekadkami itp. Bo dwie osoby to tylko dwie głowy, 2 pary rąk i dwie pary nóg - NIE Więcej!!! I będziemy robić tylko tyle ile jesteśmy w stanie zrobić... DOŚĆ!!!!

Krzysztof M

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w salonie ccc Kraśnik to wiedz, że zostaniesz wykorzystana/y i (usunięte przez administratora) Grafik ustalany bez żadnych reguł. Zamknięcie zmiany i sklepu odbywa się po godzinach wyznaczonych z grafiku - zostajesz ZA DARMO POL GODZINY CZASEM GODZINĘ by sprzątać i rozliczać zmianę. Nie ważne że wpiszesz na liście o której kończysz pracę. Wynagrodzenie otrzymasz za to co w grafiku. Z nadgodzin zwyczajnie zostaniesz okradziona/y. Zostając po godzinach nie możesz wejść do pokoju socjalnego aby zadzwonić do bliskich że nie będzie cię przez najbliższą godzinę w domu, nie ważne że jest już późny wieczór. Będąc w pracy należy się tylko 15min przerwy ale tylko jeśli pracujesz więcej niż 6 godzin danego dnia. Wchodzenie do socjalnego poza zmiana jest zabronione.NIE MOZESZ POJSC NAPIC SIE WODY, WODA JEST TYLKO W CZASIE PRZERWY. WLASNEJ WODY TEZ NIE MOZESZ MIEC NP POD LADĄ NA SKLEPIE BO TO NIEZGODNE Z REGULAMINEM. NIE MOZESZ SKORZYSTAC Z TELEFONU W CZASIE PRACY. NIE MOZESZ USIĄŚĆ W CZASIE PRACY. (usunięte przez administratora) W sklepie nie działa wentylacja ani klimatyzacja ze względu na oszczędności a woda jak wspomniałem jest tylko służbowa w dodatku w niedostępnym zapleczu. Dodam, że zatrudniając się musisz na wstępie spędzić kilka godzin w aplikacji ccc wypełniając idiotyczne szkolenia oczywiście Bezpłatnie. Piszę jako mąż tymczasowej byłej ekspedientki sklepu i nie polecam pracy tam nikomu kto ma do siebie samego szacunek.

@Krzysztof M

Brak dostępu do wody, czy praca po godzinach to (usunięte przez administratora) i ja bym to zglosila wyzej, ale w kwestii siadania czy telefonu to się zgadzam. Widziałaś żeby w dużych sieciowkach pracownicy sobie siedzieli gdzieś na pufach, krzesełkach itp? A uzywanie telefonu to już w ogóle, chcesz go używać to idź do pracy na jakąś wyspę sprzedająca e-papierosy, gdzie nie ma klientów, już pomijam fakt ze jesteś W PRACY, więc nie rozumiem czemu się ludzie na to oburzają.

Kaśka
@Krzysztof M

A czy ty znasz KP, chyba nie, skoro nie wiesz, ze ponizej 6h nie ma przerw. Poza tym, masz pracowac a nie siedziec w telefonie. Wody brak? nie zartuj, nikt w to nie uwierzy, ze nie ma dostepu. I, ze niby nie mozna napic sie wody, kiedy potrzebujesz? Do lazienki, tez nie mozna? Ludzie, rozumiem krytyke miejsca pracy, ale nie opowiadajcie bajek! Pracowalam dlugo w ccc, odeszlam z innych powodow i takie sytuacje powyzej nigdy nie mialy miejsca. Mozna sie przyczepic do wielu rzeczy, sytuacji, bo firma coraz gorzej.prosperuje, ale nie gadajcie takich bzdur. A nadgodziny masz tylko na pelnym etacie, reszta to dopracowania, za ktpre masz placone. A jak masz nadgodziny, to je odbierasz albo zadaj za nich zaplaty.

xxx
@Kaśka

to ze ciebie to nie spotkało nie znaczy ze innych tez nie, ja mam wodę w kranie wiec problem z susza nie istnieje no ludzie, kierownicy są różni, z jednym się dogadasz a drugi będzie się pastwił, w takim świecie żyjemy

XXX

Widzialiscie nowy komunikat VM - sale oznaczamy na co drugim regale niezależnie czy jest tam sale czy nie...., za miesiąc ma już być na witrynie oznaczenie nowa kolekcja i na sklepie za pewne tez , więc czeka nas kolejna zmiana Kto to wymyśla!!! Jak zwykle dodatkowa robota VM,w czasie w którym powinnyśmy sprzedawać, ktoś wogole przeliczył ile czasu pochłania nam ten cały VM, co chwile zmiany marketingu, a już nie wspomne o cenkach przy regałach w sklepach metal, towar dzień w dzień zmienia swoje miejsce i trzeba zmieniac cenę na regale, oczekują od nas obsługi klienta i sprzedaży komplemtarnej, ale dokładają obowiązków i ucinają etaty więc kto ma się tym zająć...

Niki

Witam Praca na 1/2 etatu wypłata 1220 zł i to z nadgodzinami czyli łącznie 86h,minimalną krajową wynosi 1370zl netto (usunięte przez administratora) na 150zl plus 6 nadgodzin,żal niech to CCC upadnie i tyle im zycze.umowy na pół etatu a każdy robi dużo więcej,oszuści kłamcy,wyzysk.

Łukasz
@Niki

To znaczy że na papierze masz pół etatu a i tak siedzisz dłużej w pracy? Jak są liczone nadgodziny? Po wyższej stawce czy po prostu doliczają ci normalną jaką masz na etacie? Próbowałaś to wyjaśnić?

Alek
@Niki

Nie masz żadnych nadgodzin system rozliczeniowy godzin jest kwartalny to jak masz w tym miesiącu więcej godzin to później będziesz pracować mniej firma nie zgadza się na nadgodziny

Przeliczyłam
@Niki

Ja też przeliczyłam swoje nadgodziny ( mnie zapłacono )i po odjęciu pensji to jedna nadgodzina wychodzi netto 15,37 gr.!

aaaaa
@Przeliczyłam

Nadgodzina czy dopracowanie? To jest roznica. U nas nie ma nadgodzin tylko sa dopracowania.

Grażka

Widzieliście już nowy Regulamin Wynagrodzenia ,który będzie obowiązywał od 1.08 ?

Jest w dokumentach
@Grażka

Tak jest w intranecie w zakładce - Dokumenty.Szczególnie osoby które tu piszą że na ich sklepach nie są przestrzegane przerwy pracowników.Macie tam wszystko dokładnie opisane ile Wam się należy przerwy i w razie nieprzestrzegania przez przełożonych piszcie bezpośrednio do firmy.Tam macie zgłaszać takie nieprawidłowości.Bo firma Wam daje przerwy i wasi przełożeni muszą się do nich stosować !!! Macie to zagwarantowane w regulaminie pracy.

@Grażka

Regulamin ten nie dotyczy pracownik sklepów. Jest to regulamin dla spółki CCC.EU Sp. z o.o. a pracowników sklepów zatrudnia spółka CCC S.A.

Lola

Jak to jest... kolega na tym samym stanowisku zarabia więcej. Czy tylko ja mam takiego pecha? Dodam, że chodzi tu o minimalne wynagrodzenie. Czy ktoś wie jak to się ma względem prawa pracy? @Pracodawca

Nikt nie wie
@Lola

Wszędzie tak jest dlatego zabraniają mówić o pensjach między sobą.A jako pracownik każdy ma inaczej, chodzi o małe kwoty 50 zł,100 zł,80 zł nie raz 200 zł lub 300zł.I to jest tak jak piszesz na tych samych stanowiskach czy to sprzedawca,czy to lider,czy to dekorator.Jeszcze żeby to rzeczywiście dostawali więcej pracownicy Ci co naprawdę dużo bardziej się starają, wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem.To bym jeszcze zrozumiała.Ale w większości sklepów (nie mówię że w każdym) to pupilki dostały większe stawki.A reszta ma robić i się nie odczuwać.Ludzie to już nie są czasy sprzed 20 czy 10 lat !!! . Teraz nikt na takie traktowanie się nie zgadza!!!.Jak to ma się do integracji zespołu? O którym ciągle mowa w tej firmie? Jak można takie podziały tworzyć? Nawet jak były te minimalne podwyżki 60,70,100 zł to też nie każdy dostał !!!! Śmiech !!! Jak tak można traktować pracowników !!! Tak jak tu piszesz to całkowicie dzieli zespoły w pracy !!! I żeby to jeszcze byli pracownicy wyróżniający się w pracy to wtedy nikt nie miał by tego za złe bo taki pracownik zasługuje na wyższe wynagrodzenie(usunięte przez administratora)

@Lola

W regulaminie jest zapis o tzw. "widełkach" wynagrodzeń. W zależności od oceny przełożonego osoby na tym samym stanowisku mogą mieć różne wynagrodzenia.

Porażka

Czyli kierownik ma decydować kto ile dostanie? Śmiech !!! Tego lubi to da mu więcej a tego nie lubi to da mu mniej.Porażka !!!! To firma powinna ustalać a nie kierownicy którzy zawsze swoich pupilków wyróżnią !!!! I nie ważne tak jak tu dziewczyna wyżej super opisała że ktoś się stara i wyróżnienia to on i tak nie dostanie bo nie jest ulubieńcem przełożonej.Porażka!!!! Podziały!!!! Nikt nie chce takich podziałów i do niczego dobrego to nie prowadzi !!!!

Kkkk

Niby podwyżki, wszystko pięknie i ładnie. A pensja po podwyżce mniejsza. Śmiech na sali

Ks

Zwalniają partiami? Skad wiesz?jaki tego powod?

JEŚLI CZYTA TO ŚWITA Z GÓRY TO PROŚBA OD NAS PRACOWNIKÓW! Przywrócicie zmiany 12h!!! My nie pracujemy w biurach, jesteśmy przemęczeni zmianami 8 godzinnymi! Tu nie chodzi o nasza produktywność a psychikę! Robiąc po 12h mieliśmy więcej dni wolnych i mogliśmy psychicznie odpocząć od problemów sklepu, często bardzo nachalnych klientów, bądź bardzo niemiłych obrażających nas… człowiek nie jest ze stali - tez mamy życie osobiste swoje problemy a przy 8h nie można odpocząć. Wy siedzący w biurach Ok. Ale my mamy styczność z klientami i aby być zadowolonym i miłym potrzebujemy odpoczynku. Prosimy o przywrócenie zmian 12h… naprawdę jesteśmy wykończeni….zacznijcie nas słuchać. Porozmawiajcie z nami. A nie uciekajcie do biur i na zaplecza twierdząc ze to dla naszego dobra i produktywności. Jesteśmy właśnie nie produktywni robiąc dzień w dzień bez odpoczynku.

Zgadzam się w 100% zmiany po 12 godzin były dużo lepsze dla pracowników ale kogo to obchodzi mamy tylko tyrać tego firma chce najlepiej jedna osoba żeby robiła za trzech jeszcze wymyślają co tydzień przerzuty masakra

Biurowy

Wy siedzący w biurach? A myślisz, że w biurze pracuje się lepiej? Zapraszam, oddam swoje codzienne dniówki, niektóre nawet po 16h, za dwa tygodnie na sklepie. Przydałby się w końcu urlop :)

Justyna
@Biurowy

Nikt tu nie mówi że praca w biurze jest lekka, każda praca wymaga innego wysiłku: psychicznego, fizycznego........Nikt tu nie chce umniejszyć pracy w biurze.To również jest bardzo ciężka praca.Ale praca na sklepie to kompletnie inna bajka.Tutaj codziennie jak Ty piszesz że pracujesz nawet 16 godzin !!!!( jest to nie zgodne z kodeksem pracy więc musisz mieć bardzo ważne powody że zgadzasz się na takie traktowanie). To na sklepie codziennie gdybyś pracowała fizycznie 16 godzin to byś nie dała rady !!! . I jeszcze musiała byś być codziennie :: bardzo miła, uśmiechnięta, wypoczęta,z super energią,zapałem, entuzjazmem............. Po prostu tak się nie da !!! każdy człowiek ma prawo być zmęczonym.A tu piszą pracownicy którzy pracowali systemem 12-stek i po prostu ten system dużo bardziej im odpowiada !!! .Takich ludzi i to nie tylko w tej pracy jest bardzo dużo.Dużo ludzi również tu pisze że tylko dlatego zdecydowali się na pracę w tej firmie że oferowała system 12 godzinnych zmian !!!! .Czytajcie również starsze wypowiedzi a wtedy dokładnie zrozumiecie o co tym pracownikom chodzi.Oni chcą powrotu 12-stek.Ja również pracowałam różnym system zmian w różnych pracach i tu popieram opinię tych wszystkich którzy są za 12 -stkami. !!!! Po prostu bez proszenia o wolne jest wtedy czas pozałatwiać wszystkie swoje prywatne sprawy.Jak również jest to czas żeby się zresetować od pracy !!!! Żeby pracownik sumiennie wykonywał swoją pracę MUSI BYĆ ZADOWOLONY Z TEJ PRACY !! Z (usunięte przez administratora) NIE MA DOBREGO PRACOWNIKA!!! PRZYSŁOWIE STARE JAK ŚWIAT. I tyle w temacie.

@Biurowy

Zapraszam na sklep ... Jeśli potrafisz robić kilka rzeczy jednocześnie i jeszcze się w tym nie pomylić . A uprzedzam można się pomylić . Źle wydać pieniądze, spieszysz się bo masz mnóstwo zamówień które cały czas wskakują . Złe buty spakować na zamówienie lub uszkodzone (wszystko trzeba robić mechanicznie bo brak czasu na zastanowienie się ) Ludzie cię zagadują wkoło a ty pieniądze wydajesz . Reklamacje które zostały rozliczone pozakanczać a już trochę ci się nazbieralo , o i jeszcze zapomniałam tabelki uzupełnić bo przecież to jest mega ważne . Zwroty zrobić od kuriera a tam można poklikać głupoty jak się zagapisz. Jest fajnie jak jest spokój i nie ma ludzi ale obecnie mimo że mały ruch to bez przerwy reklamacje i zwroty z którymi schodzi mega dużo czasu . Współczuję nowym ogarnięcia tego wszystkiego .

Zgadzam się w 100% W sobotę miało się zmianę 12godzin i wiadomo było,że w zamian będzie możliwość wyłączenia się z życia salonu. A teraz .... Człowiek nie zdąży się zresetować Wcześniej było o wiele lepiej, kto chciał zgłaszał się na 12godz. A teraz żeby pozałatwiać sprawy rodzinne i wyrobić godziny czasami trzeba po kilka 10 pod rząd... Jak zwykle nas szarych pracowników ma się za nic

xx1

Cześć, znalazłem ofertę pracy na wakacje w CCC i pytanie się nasuwa czy warto poświęcać temu czas czy lepiej szukać czegoś innego?

Pracownik kilkuletni
@xx1

Jeśli czujesz, że umiesz szybko, sprawnie/ w jednej chwili (wybierz jedno) towarować buty w półkach (a co gorsza prawie codziennie przesuwać się z butami, bo dostawy potrafią każdego dnia bardzo zaskoczyć), wysprzątać podłogę w całym salonie i na zapleczu przed otwarciem, ułożyć poprawnie buty w półce, po tym jak klienci narobili bałaganu na Twoim dziale. Dalej w alejkach obserwować każdego klienta jako potencjalnego złodzieja (niestety trzeba mieć oczy dookoła głowy), obsługiwać kilku klientów jednocześnie, robić OMS oraz przyjąć dostawę w 2 godziny. Wtedy ta praca jest dla Ciebie. Niestety jest za dużo obowiązków, a pensja nie jest adekwatna do tego. Lepiej poszukaj czegoś innego

@xx1

Jeśli chcesz pracować tylko na wakacje, to myślę, że warto aplikować. W dłuższej perspektywie ta praca zaczyna męczyć. Wszędzie są złe opinie o pracodawcach, więc nie ma co zwracać na nie uwagi, bo nigdzie się pracy nie znajdzie.

Ciekawska

Cześć, wiecie może dlaczego jest tak dużo ogłoszeń o pracę do Halfprice? Ciężko tam się pracuje? Jakie są pieniądze?

Sprzedawca

U nas przerwa 15 minut tylko wtedy gdy przekracza się 9 godzin. Jeśli równe 9 pracuje to nie mam drugiej przerwy. I obawiam się że tak samo będzie w przypadku 6 godzin.....

Sprzedawca

Jak u was jest z przerwami? Czy osobana 3/4 etatu na 6 godzin ma przerwe ? U nas chodzą słuchy że na 6 godzin nie będzie przerwy. Ale przecież to nie zgodne z prawem. Wg prawa przysługuje przerwa 15 min jak czas pracy wynosi minimum 6 godzin a nie powyżej.

xxx
@Sprzedawca

przy minimum 6h jest przerwa 15 minut, później należy się kolejna jeśli pracujesz minimum 9h i przy 16h kolejna, a jeśli kierownik mówi inaczej to zgłoś do PIP bo jest to niezgodne z prawem

Mika
@Sprzedawca

U nas jak najbardziej nie ma problemu obecnie z przerwami są 15 minut przy 6 godzinach.A jak pracujemy 10 godzin lub 11 to mamy dwie przerwy po 15 minut.Kiedyś było gorzej przerwy były owszem ale strasznie co do SEKUNDY wyliczane że buzię poparzyć szło żeby szybko zjeść.Bo zaraz afera i okropne komentarze i poganianie.Trzeba było nie zjeść a wyjść na sklep.Koszmarne to było.Także teraz przerwy są respektowane i można w spokoju zjeść i napić się jak się chce pić i skorzystać z toalety tyle razy ile potrzeba.I nie ma tych okropnych komentarzy że już byłaś się napić to Ci nie wolno lub że byłaś już w toalecie to już Ci nie wolno.A rzeczywiście kiedyś tak koszmarnie było.Także chociaż to jest lepiej.A o tym 12 godzinnym systemie pracy co tu piszecie TO OCZYWIŚCIE KAŻDY CHCE POWROTU DO 12 -STEK.BO TO CO PISZECIE JEST PRAWDĄ, JESTEŚMY DUŻO BARDZIEJ ZMĘCZENI CODZIENNYM BYCIEM W PRACY.TO NIE BIURO !!! TO PRACA Z ŻYWYM CZŁOWIEKIEM !!! I DZIESIĄTKAMI PROBLEMÓW Z TYM ZWIĄZANYM !!! KAŻDY POTRZEBUJE ODPOCZYNKU OD PRACY !!! CO DRUGI DZIEŃ 12 GODZIN TO BYŁO SUPER!!! I 90% PRACOWNIKÓW BYŁA ZADOWOLONA!!! I NIE BYŁO TAKIEGO PODZIAŁU JAK JEST TERAZ ŻE WYBRANI ROBIĄ PIERWSZE ZMIANY A RESZTA ŚRODKOWE I DRUGIE!!!!! A przecież jak ktoś chce pracować po 6 czy 8 godzin to niech sobie pracuje zawsze jak się chce to można wszystko pogodzić !!!!

xoxo

Ja pracowałam chwile w Krakowie na Prądniku Czerwonym i to jest dramat. Ludzi brak, kierownik w tym problemu nie widzi bo nie zatrudnia albo zatrudnia każdego kto przyjdzie na rozmowę. W dzień dużo pracowników a od 17 zostaje prowadzący zmianę i same nowe osoby w ilości 2/3. Tylko kierownik zmiany potrafi stać na kasie, wiec biega po sklepie, obsługuje, kasuje, robi zamówienia a my mimo chęci nawet nie potrafimy pomoc takiej osobie a nawet mi się wydaje, ze przeszkadzaliśmy bo z każdym pytaniem musieliśmy i tak zwracać się do kierownika zmiany. Niestety atmosfera toksyczna bo mimo, ze pracowałam dopiero kilka dni starsi stażem pracownicy starali się nas nastawić anty do jednego z kierowników. Wypłaty opóźnione bo zamiast na 10 były na 20 (zlecenie). Nie wiem czy w innych CCC tez tak jest, ale fakt ze odeszło prawie 10 osób tez coś oznacza.

xoxo

Możliwe, ze tak było ale jeśli dostaje informacje ze wypłata będzie 10 a dostaje 20 to robi mała różnice.

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 385, z czego 14 to opinie pozytywne, 227 to opinie negatywne, a 144 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC