Kredyt Inkaso S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kredyt Inkaso S.A.

Xxx

Moglibyście się nie ośmieszać i nie dawać w ogłoszeniu o pracę: "wolnych weekendów" jako benefitu. Żenada :)

@Xxx

Dziękujemy za opinię. W kontekście pracy na call center naszym zdaniem warto podkreślić fakt, że w Kredyt Inkaso nie pracujemy w weekendy. Mamy świadomość, że niektóre firmy z CC działają również w soboty i niedziele. U nas weekendy są wolne, dlatego podkreślamy to w ogłoszeniach. Kandydat ma dzięki temu jasność sytuacji. A czy jest to benefit? To już kwestia podejścia i potrzeb danej osoby. Naszym zdaniem może to być wartość dodana i to, że niektóre portale z ogłoszeniami rekrutacyjnymi prezentują tę akurat kwestię w formie benefitu, zupełnie nam nie przeszkadza :) Pozdrawiamy serdecznie Kredyt Inkaso S.A.

Xxx
@Kredyt Inkaso S.A.

No tak...bardzo logiczne, w takim razie dodajcie jeszcze w benefitach wynagrodzenie płatne na czas i biurko z wyposażeniem to już na pewno będą aplikować tłumy w końcu nie każda firma to ma.

Paulina

Ktoś mi wyjaśni, jak to działa? Młodszy Specjalista ds. Kontaktów z Klientami, którego właśnie szukają, ma 3,200 zł brutto podstawy plus prowizja od wyników. Jak podstawa na pełnym etacie może wynosić mniej, niż najniższa krajowa (3,490 zł brutto w 2023)? Obstawiam, że ktoś skopiował ogłoszenie zeszłoroczne i wkleił teraz, zapominając zmienić stawkę. Tak?

@Paulina

Dziękujemy za opinię. W przypadku niektórych ogłoszeń rekrutacyjnych rzeczywiście zaciągały się jeszcze zeszłoroczne dane. Problem ten został już skorygowany. Bardzo przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy Kredyt Inkaso S.A.

Poradnikprawnik

Plytki przekwz informacji, wydzwaniaja od rana do nocy, q jak juz czlowiek znajdz8e czas i odbierze to robia sibie zarty, udaja ze sie nie odpowiada lub milczy, podejrzewam ze maja w tym jakis cel zeby pogrążyć czlowieka.... Żenada, w celu bezoieczenstwa zalecam nagrywac kazde polaczenie

Aneta

Firma szuka obecnie specjalisty ds. kontaktów z klientem. W ofercie jest informacja o możliwości rozwoju. Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak to jest w rzeczywistości? Pracodawca oferuje jakieś szkolenia i finansuje je? Czytałam też o konkursach dla pracowników, na czym polegają, jakie kwoty można wygrać?

Angela

Witam mam niestety nieprzyjemność z tą firmą. Nie wypiera się długu. Spłacałam u komornika w ratach i na koniec opłaciłam 1/3 zadłużenia jednorazowo. Egzekucja zakończona. A firma mi mówi że jeszcze połowa zadłużenia jest do spłaty A to prawie 3000zł. I cały czas słyszę sprawa wstrzymana,obliczane niech pani zadzwoni za kilka dni. Porażka

Pomocne
@Angela

Może Pani napisać skargę czy reklamację i poinformować że nikt Pani nie poinformował, bądź nie uprzedził o takich kosztach. Proszę poprosić o zaświadczenie o spłacie zobowiązania, po jego całkowitej spłacie i wtedy ewentualnie dochodzić swoich rozszczen bez dalszych kosztów.

domel
@Angela

Jak masz postanowienie od Komornika o zakończeniu postępowania egzekucyjnego, to sprawa jest już dla Ciebie zakończona . Wyślij im kopię tego postanowienia to się odczepią . A jak tego nie zrobią to pisz skargę do KNF.

Leosia

Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy jest umowa o pracę? Jakie jest wynagrodzenie na rękę w podstawie? (Lubelszczyzna)

Iwona
@Leosia

Mamy umowę o pracę, warunki naprawdę bardzo dobre, 3100 brutto spokojnie dostaniesz, zapraszamy i chętnie powitamy cię na naszym pokładzie.

Krystyna
@Leosia

Wynagrodzenie wynosi tyle co minimalne wynagrodzenie. Ale nie polecam pracy w tej firmie bo nie można nawet kawy w spokoju wypić.

Leosia
@Krystyna

Powiedz proszę coś więcej, chciałabym aplikować do Lublina. Jest ktoś z biura z Lublina i może powiedzieć coś więcej na temat samej pracy, atmosfery w biurze, realnych targetów jak i kadry zarządzającej?

Krystyna
@Leosia

Young Leosiu, poszukaj sobie innej pracy. Taka dobra rada.

@Iwona

Warunki bardzo dobre. Chyba sobie jaja robisz albo piszesz, co ci każą xD

@Wypchajcie się

Chciał kulturalnie zachęcić a Ty się nabijasz. ;p Ale coś więcej o samych warunkach napiszesz?

domel
@Iwona

Gratuluję, jak najniższa krajowa to dla ciebie cyt.: "Warunki naprawdę bardzo dobre, 3100 brutto"

JAck
@Iwona

3100 brutto i ... (usunięte przez administratora) Dziękuję bardzo. Poczekam.

@JAck

chyba tylko miesiąc? Oni będą wszystko w firmie do najniższej dorównywać? wiadomo czy wyższe stanowiska też coś dostaną?

Wypchajcie się

Właśnie zacząłem kolejny, przyjemny dzień. Jest godzina 12. Świeci słonko za oknem, a ja piję herbatkę leżąc pod kołderką z laptopem na kolanach i oglądam filmiki na (usunięte przez administratora) ze słuchawkami na uszach. Mniej więcej tak wygląda mój typowy dzień w pracy. Nikt nie wymaga ode mnie podjęcia jakiegokolwiek wysiłku psycho-fizycznego, a kasa i tak mi wpłynie na konto za wykonywanie kilku kliknięć, także lepiej trafić nie mogłem. A co tam dziś u was?

Wypchajcie się

Szkolą, żeby sprawy u komornika windykować w całości, tymczasem w materiałach w formacie pdf, gdzie jest tyle treści, że po prostu nawet nie ma kiedy się z tym zapoznać w trakcie pracy, jest już co innego, czyli że można pozwolić na wpłatę jedynie część. Przez to nie mam teraz wyników i niedługo zamierzam złożyć wypowiedzenie.

Izabela
@Wypchajcie się

Jak to aż tak dużo tego?? To ile tych materiałów jest??

@Izabela

Wystarczająco, żeby się ciebie czepiali, że nie wydzwaniasz do ludzi i nie ustalasz wpłat tylko siedzisz na innym statusie.

@Wypchajcie się

Może jestem zbyt myślący, ale to główne zastrzeżenia do tej pracy: 1. wydzwanianie po nieaktualnych od lat numerach albo pozyskanych niewiadomo jak i skąd, bo po sąsiadach/znajomych; 2. Próba odzyskania pieniędzy w sprawach, którymi już zajmuje się komornik xD Serio?

Wypchajcie się

Szkolą, żeby windykować całość w sprawach u komornika. Jak się potem okazuje, można jednocześnie pozwolić na spłatę części. Przez to nie mam wyniku bo ludzie nie chcą spłacać i niedługo składam wypowiedzenie.

@Wypchajcie się

Heheh wyobrażam sobie, jak wyglada taka rozmowa „Panie, ja już mam komornika to co mi zrobisz?, spadaj pan nie mam już co oddać” hehe świetna firma ????

Do widzenia

Szkolą, żeby windykować całość, jeśli sprawa jest u komornika. Potem jednak się okazuje, że można część. Przez to ludzie nie chcą płacić, świecę oczami u przełożonego i niedługo składam wypowiedzenie.

Dlaczego firma dzwoni w sprawie spłaconego zadłużenia i nawet otrzymując dowody na spłatę dalej nęka telefonami?

Paulina
@Michał

Nie mam pojęcia, może warto ich o to spytać jeśli zadzwonią po raz kolejny?

Bartek
@Michał

Dzwonią bo mają bałagan! Przecież to firma z kartonu z długami nawet z 2006 r.

Katarzyna
@Michał

Może chcą abyś wziął kolejną pożyczkę?

Ryszard

Fajne są te sprawy, takie nie za nowe, fajne są te adresy, takie nie za aktualne???? ludzie kochani ściągałem na 2 tyś netto długi z 2006 r. A jak zobaczyłem, że mam ściągać rachunek EraGsm to się pomodliłem, także fajna taka robota…

Asdf

Trzeba być nieudacznikiem żeby tam pracować

Grażyna
@Asdf

rozumiem, że pracowałeś tam kiedyś? :) i dlaczego od razu nieudacznik....

Izabela

Czy w oddziale w Lublinie można pracować zdalnie na stałe w przypadku osoby z doświadczeniem na windykacji ok 4 lat?

@Izabela

po szkoleniu można

Dert

Jak jest z praca w dziale IT? helpdeski / service deski etc? Programiści? Jak wyglada praca w tym dziale? Warto aplikować?

Aneta
@Dert

Mało ludzi, dużo zleceń na HD, jak dzwoni jakiś dyrektorek to Ucasz wszystko i idziesz robisz jego zlecenie a w nagrodę i tak na naskarży. Duża rotacja o czymś świadczy...

Robert
@Aneta

A IT na jakich umowach pracuje?

Aneta D
@Aneta

Ciekawe skąd Pani Aneta o HD ma takie informacje? Jeśli już komentujesz drogi użytkowniku to prośba w swoim imieniu...

Grażyna
@Robert

oo też jestem ciekawa, od razu umowa o pracę czy jakieś śmieciówki? a po jakim czasie można dostać umowę na stałe?

Ogólnie jeśli nic nie umiesz nie znasz się na niczym to się nadasz :) w firmie są tak jakby trzy światy: Warszafka czyli Hawaje i bajlando, Lublin w miarę normalnie chociaż niewiele ich już tam zostało i nawet biura sprzedają, no i Zamość czyli (usunięte przez administratora) gdzie robi się za kasę w granicach minimalnej i wszyscy Cię gnoją, nawet kierownicy co mają niewiele więcej od pracownika... Nawet na imprezie integracyjnej Warszafka miała sobie hotel, a cała reszta chołoty won do domu po nocy :P Program do obsługi spraw to jakaś tragedia, od ponad dwóch lat nie da się zrobić tak żeby działało to płynnie, a trzeba tam wszystko odklikiwać jak (usunięte przez administratora) co by jakiś analityk potem mógł raporty zrobić czy aby przypadkiem ktoś się nie leni. Jeśli chcesz awansować musisz się ładnie uśmiechać i przytakiwać przełożonym i nie ważne czy masz wiedzę i umiejętności. Biorąc pod uwagę że kierowniczka "działu" co to ma ulepszać procesy nigdy nie pracowała w windykacji i nie ma o tym pojęcia (podobno gdzieś się chwaliła, że pracowała wcześniej w budowlance) będzie decydować jak ma wyglądać Twoja praca i czy w ogóle nie trzeba Cię zwolnić bo za dużo ludzi jest to bym się dwa razy zastanowił. A i zapomnij, że jakiś dyrekto... stanie w twojej obronie jakby coś się działo, bo jeszcze się ktoś komuś narazi...

Radosław Sokołowski

To nieprawda. Zastałem firmę drewnianą a zostawiłem murowaną.

Bajlander
@Radosław Sokołowski

Całkiem się z Tobą zgadzam, rzeczywiście zarząd w liczbie aż czterech prezesów (firma krezus niczym potężna korporacja) wraz ze swoimi przytakiwaczami zbudowała solidny mur w centrali by chronić się przed utratą profitów byle jeszcze miesiąc ... i tak dalej (wystarczy zobaczyć raporty). Firma padnie a oni dalej tego nie zauważą. A koniec jak widać bliski .....

Antywindykator
@Bajlander

Chyba wróż Maciej z Ciebie, a może jeszcze umiesz wodę jonizować przez telewizor ;)

Pchła Niezapominajka

Dzwonią do mnie prawie od roku i na wstępie proszą o datę urodzenia .Nigdy im nie podałam i nie podam. Tłumaczą, że mają do mnie sprawę prawno finansową,ale bez podania daty urodzenia nie mogą mi jej przedstawić.Prosiłam o list, też nie moģą mi wysłać bez weryfikacji .Więc poprosiłam żeby do mnie nie dzwonili,też nie mogą.Będą dzwonić.Nie mam żadnych długów.Nie dostałam żadnego wezwania do zapłaty,o co im może chodzić. Straszą mnie że nie współpracuję i działam na swoją niekorzyść ale nie chcą mi powiedzieć w jakiej sprawie dzwonią bez podania daty urodzenia. Próbują wyłudzić adres mailowy. Dzwonią po 3 razy dziennie za każdym razem z innego numeru. Czy może się wypowiedzieć jakiś były pracownik. Proszę bardzo

Ryh
@Pchła Niezapominajka

Podaj im tę datę urodzenia, z takimi danymi nikt nic nie zrobi bo nawet na fejsie masz podaną, nic się nie stanie a dowiesz się o co chodzi, podnieś zarzut przedawnienia i z głowy

Antywindykator
@Ryh

Świetna podpowiedz, w ten sposób się wszystkie dowiesz i oszukasz system.

Rozczarowany Marian

I stało sie, wszyscy na bruk, a pseudo dyrektorek awansuje, stowrzył dział który przynosił same straty i jeszcze na tym beztalenciu zrobił kariere. Pogratulowac tym co wierni ale mierni pozostali do końca u boku dyrektorka. Ciekawe czy chociaz na koniec podał wam rekę, czy macie swiadomość że na waszej (usunięte przez administratora) awansował dalej

Karol
@Rozczarowany Marian

Jak to wszyscy na bruk? Są oferty pracy, podasz jakieś szczegóły?

Fire
@Rozczarowany Marian

O jakiego dyr. chodzi,? Słyszałem, że panuje nie najlepsza atmosfera w zespołach windykacyjnych. Wiadomo dlaczego?

do pracy

Czy pracownik na telefonie jak się przedstawia to musi podać swoje nazwisko? niech ktoś podrzuci, bo za 1/8 etatu to słabo.

Rysiek
@do pracy

Jak powiesz szybko na wstępie zanim powiesz firmę to klient nie zapamięta a nawet nie zdąży zarejestrować, kwestia techniki ale ściągać długi z przed 13 lat to nic przyjemnego na pewno

@do pracy

Pracuje na CC. Umowa jest o pracę i na pełen etat. Nie wiem skąd informacja o częściowych etatach i różnych umowach. Pracownik musi się przedstawić, to normalne.

Teresa

Mam niespłacone zadłużenie.Wykupili Mój dług.Spłaciłam prawie całą kwotę.zostało kilkadziesiąt zł.Wysyłam meile z prośbą o podanie dokładnej sumy.Dostaje odpowiedź po dłuższym czasie ,żeby podać jakieś dane,wysyłam i znowu to samo.Gdzie mogę złożyć skargę na taką firmę.Chcę spłacić te grosze i mieć czyste konto.

Dłużnik
@Teresa

Niczego nie podawaj przez telefon. Niech wysyłają pisma. Nie wiadomo kto to dzwoni. W takich firmach nikt nie czyta dokumentów, to masówka. Nie ma na to czasu. Warto pożałować te 200 zł i iść do prawnika lub rzecznika finansowego. Pozbyć się takich cwaniaków jak najszybciej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Inkaso S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kredyt Inkaso S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kredyt Inkaso S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Inkaso S.A.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Inkaso S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredyt Inkaso S.A.