Kredyt Inkaso S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?
W Kredyt Inkaso oferujemy:

 

STABILNE ZATRUDNIENIE

Oferujemy stabilne zatrudnienie, zapewniając przyjazne i komfortowe warunki pracy. Panuje u nas atmosfera oparta na szacunku, partnerstwie i zaufaniu.

PRACĘ W MODELU HYBRYDOWYM

Mamy biura w Zamościu, Lublinie, Wrocławiu i Warszawie. W przypadku wielu stanowisk dajemy możliwość pracy w modelu hybrydowym - możesz pracować z domu lub korzystać ze stanowisk pracy dostępnych w naszych siedzibach.

 

PAKIETY PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego osobom zatrudnionym w naszej organizacji oferujemy rozbudowane pakiety prywatnej opieki medycznej.

KARTĘ MULTISPORT

Hołdujemy zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch”, dlatego dofinansowanie karty MultiSport, dzięki której można korzystać z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce.

 

GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Każdy nasz pracownik i pracowniczka ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, którego warunki wynegocjowaliśmy z doświadczonym towarzystwem ubezpieczeniowym.

URODZINOWY PREZENT

Urodziny to zawsze wyjątkowy dzień w kalendarzu każdego z nas. Nasi pracownicy i pracowniczki z okazji swoich urodzin mogą zrobić sobie mały „prezent” - 2 godzin czasu wolnego od pracy.

 

www.kredytinkaso.pl

 
Kredyt Inkaso S.A.