Kredyt Inkaso S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Dołącz do nas

Kredyt Inkaso jest firmą w trakcie dynamicznego rozwoju, działającą w perspektywicznej branży. Tworzymy zgrany zespół, w skład którego wchodzą eksperci z różnych branż - finansiści, analitycy, prawnicy oraz duży zespół windykatorów terenowych i call center, a także pracownicy back office i zespół IT. Nasz zespół składa się, zarówno z pracowników o dużym doświadczeniu zawodowym, jak również z osób młodych, energicznych, optymistycznie nastawionych do wyzwań, w dynamicznie zmieniającym się środowisku finansowym.

Jesteśmy kreatywni i otwarci na nowe pomysły, nowych ludzi, nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Kluczowym elementem naszej kultury organizacyjnej są wartości, które wyznajemy. Najważniejszą z nich są ludzie - do dla nich i z nimi pracujemy. Wszystkie relacje opieramy na wzajemnym szacunku, zaufaniu, otwartości, współpracy i uczciwości.

Wierzymy, że sukces firmy tworzą ludzie, dlatego szukamy najlepszych! Dołącz do nas!

 

ETAPY REKRUTACJI:

 

1. Daj się nam poznać - zaaplikuj!

Sprawdź nasze oferty pracy. Jeśli znajdziesz wśród nich coś dla siebie, aplikuj przez dedykowane portale rekrutacyjne lub prześlij nam swoje CV na adres mailowy: praca@kredytinkaso.pl. W tytule e-maila podaj nazwę stanowiska. Pamiętaj, by w swoim zgłoszeniu zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 

2. Przeanalizujemy przesłane przez Ciebie dokumenty

Na tym etapie poddajemy analizie Twoje CV. Sprawdzamy je pod kątem doświadczenia i umiejętności, które są niezbędne na danym stanowisku, dlatego warto pamiętać, by dobrze opisać je w przesyłanych do nas dokumentach. Nie zapomnij o swoich danych kontaktowych. Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

 

3. Rozmowa telefoniczna

To nasz pierwszy kontakt z Tobą, podczas którego możemy dopytać Cię o dodatkowe kwestie, które nie wynikają wprost z Twojego CV. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, ustalając dogodną dla Ciebie formę i termin takiego spotkania.

 

4. Rozmowa kwalifikacyjna

Na tym etapie chcemy Cię bliżej poznać. Porozmawiamy o Twoich umiejętnościach i doświadczeniach, które są potrzebne do pracy na danym stanowisku. Dowiesz się też więcej na temat naszej firmy oraz zakresu obowiązków na stanowisku, na które aplikujesz. Omówimy również kwestie finansowe. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy w naszych biurach (Warszawa, Zamość, Lublin) lub w formie zdalnej przez MS Teams - w zależności od możliwości i preferencji kandydata. Nasze spotkania przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze i są oparte na zasadzie dialogu i wymiany informacji. W przypadku niektórych rekrutacji mogą się również pojawić zadania i testy praktyczne. Na koniec wspólnie umówimy się na termin, w którym poinformujemy Cię o rekrutacyjnym wyniku Twojej kandydatury.

 

5. Feedback

Niezależnie od tego, jak zakończy się Twoja aplikacja na dane stanowisko pracy, po zakończeniu procesu rekrutacji przekażemy Ci informację zwrotną na temat Twojego wyniku i podjętej przez nas decyzji. W przypadku pozytywnej rekomendacji, złożymy Ci ofertę pracy.

 

6. Oferta pracy - witaj na pokładzie Kredyt Inkaso!

Spodziewaj się od nas maila z kompletem informacji organizacyjnych dotyczących pierwszego dnia pracy, badań lekarskich oraz szkoleń dla nowych pracowników.

 

www.kredytinkaso.pl

 
Kredyt Inkaso S.A.