Opinie o Mostostal Zabrze S.A. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mostostal Zabrze S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mostostal Zabrze S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Zabrze S.A. w Zabrze

Weronika

@andrzejS, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Czy ktoś z Was pracuje w Mostostal Zabrze Holding i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do wypowiadania się!

Weronika

@andrzejS, ciężko odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Rozumiem, że pracujesz w Mostostal Zabrze Holding, tak? Może firma ma tylko jakieś przejściowe problemy? @olo, faktycznie warunki, o których piszesz, nie wydają się zbyt dobre. Co by je mogło poprawić? @Mietek, a Ty pracujesz lub pracowałeś w Mostostal Zabrze Holding? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy?

andrzejS
@Weronika

Jakie przejściowe problemy? Na dzień 29.04 jedna akcja spółki wyceniana jest na 20 groszy tzn o 80% mniej od ostatniego mojego wpisu z dn 5.04. 2018. 27.04 podała do publicznej wiadomości raport za 2017 rok. Okazało się i spółka poniosła stratę netto - 80 mln PLN!!!! Odradzam poszukiwania pracy w tej firmy, teoretycznie to bankrut.

Rozczarowany

Bandycka firma Wykupuje akcje mniejszych firm potem przejmuje ich nieruchomości Jak wszystko zostanie sprzedane firmę się likwiduje W ten sposób ten przeklęty holding zniszczył wiele dobrych firm Zarząd tego piracko bandyckiego mostostalu dawno powinien być za kratami Dziwi mnie tylko że rząd pozwala na istnienie takiego procederu

Mietek

Zmienił się kierownik obróbki, co chwilę szukają mistrzów na obróbkę. Dlaczego taka rotacja? MZ zwalnia czy sami się zwalniają?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mostostal Zabrze S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w Mostostal Zabrze Holding S.A.? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

tomek

To co sie dzieje w tej firmie to źenada stawki niskie a wymagania takie od ludzi wymagają nie ma kto robić jest garstka dobrych monterów sieci przedewszystkim jak na taką firme to za niskie stawki szkoda czasu tu podejmować prace .praca w delegacji i te marne dodatki to masakra szkoda podejmować tu prace ja teź sie zwalniam nie długo bo brakuje mi na opłaty odradzam prace w tej firmie

olo

4 lata swojego życia zmarnowałem w MZ KP, warunki jak za komuny a wymagania jak w kapitalizmie, duża rotacja , warunki pracy na halach tragiczne , stare hale i brak wentylacji, kasłałem przez wszechobecny korund, szkodliwe które płacą jest nie adekwatne.

Weronika

@tomek, a długo już pracujesz w Mostostal Zabrze Holding S.A.? Może warto podjąć rozmowy o podwyżce z odpowiednimi osobami? Czy mógłbyś powiedzieć, jaką umowę oferuje ten pracodawca? @Daro69, rozumiem, że jesteś zainteresowany stanowiskiem operatora cnc? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w Mostostal Zabrze Holding S.A.? @Iza, a czy Ty pracujesz w tej firmie? Jak oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy?

andrzejS
@Weronika

Najlepiej o firmie świadczy wycena rynkowa jej akcji. Na dzień dzisiejszy to 0.60 pln. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że szybkimi krokami zbliża się upadłość. Ostatnio na każdym kontrakcie firma ponosi stratę. Gdzie są odpowiedzialni za tę sytuację?

Daro69

Witam raz jeszcze mam jeszcze jedno pytanko jak stawki od ilu mozna negocjowac

Iza

Dobry pracownik zawsze sobie poradzi. Gorzej z osobami o wysokich ambicjach ale zbyt leniwych na realizacje planów!!

Daro69

Witam dostalem oferte jako operator cnc i po tych komentarzach mam watpliwosci

Tede

Obiecywali Anglie ...ludzie pouciekali z pomorza ok 200osob (siedza na chorobowym)slynny *donges *i majster pozal sie boze Miroslaw(gosc ktory nie nadaje sie do niczego łazi w kolko i h...wie czego szuka .....Pani Tatiana ,Kasia,Grazyna oszukuja pracownikow nie odbieraja tel.to jest firma ...zycze mostostalowi zeby to sie skonczylo i padlo to wszystko nie odbieracie tel to czytajcie pozdrawiam najgorsza firma w jakiej robilem ale...na lapowki nie ma rady Panie wiedza o co chodzi ..pozdro byly pracownik

Gregory
@Tede

Macie zero pojęcia o wykonywaniu swych obowiązków geye a od mistrza z daleka łapańce, tym bardziej od kadry kobiet które są niczego niewinne! Macie problem bo praca to dla was przedszkole!!!!!

Weronika

@Tede, a co z osobistą wizytą? Przecież dane Mostostalu Zabrze są powszechnie dostępne, więc nie powinno być problemu z wyjaśnieniem sprawy. Jeśli uda Ci się coś uzyskać, daj znać innym żeby wiedzieli jak w takich sytuacjach firma się zachowuje.

Okok
@Weronika

Ty kobieto jakimś adwokatem jesteś? Czy prezes kazał odpisywać? Opinia kilkunastu osób na temat tego zakładu coś znaczy!

Gregory
@Okok

Kolo nie wypowiadaj się jak masz zero pojęcia o robocie!

żabol

ogólnie firma bardzo kiepska niech was nie zmyli ta dumna nazwa Mostostal Zabrze...pracuje miesiąc czasu I już rozglądam sie za inną firmą na strefie w gliwicach...Tutaj w Mostostalu czas zatrzymał sie w latach 70 warunki do pracy tzn hala tragedia szatnia tragedia prysznice tragedia, wiekszosc pracowników to obfochane wąsate brzuchate Mariany młodych chłopaków jest może około 10 procent...ja pracuje na dziale wk przełożeni tzn kierownik -zastępca to typowi gestapowcy młodzi mają u nich pod górkę za to Ci starzy z układami mogą wszystko ...firma nie przestrzega wiekszosci przepisów bhp na nocnej i popołudniowej zmianie suwnice obsługuje kazdy kto chce bez uprawnien ,hakowym tez jest kazdy kto ma ochote...firma nie posiada stołówki tzn fizycznie niby jest ale w praktyce nie da się z niej skorzystać ludzie jedzą na swoich wydziałach w tym kurzu szlifowanej stali I smrodzie spawanych konstrukcji to samo dotyczy palarni kazdy pali na hali gdzie się mu podoba ,woda do picia tylko w okresie letnim,a zapylenie takie że pod koniec szychty zgrzyta między zębami...pozatym na zmianie popołudniowej I nocnej nie stroni sie od alkoholu...więc jak ktoś ma ochotę za marne pieniądze ponapinac sie dla nazwy Mostostal Zabrze to życze powodzenia

@żabol

to jest prawda

nick

Na Mikulczyckiej nie wiadomo kto rządzi. Wypadało by znać przełożonych, kultura i życie wymaga by się przedstawić.

tokarz

Vlassenroot polska szuka frezerów i tokarzy konwencjonalnych

Weronika

@jkljkljl, tak jak pisałam wcześniej na forum jestem moderator i nie mam za zadanie wybielać Mostostal Zabrze Holding S.A. Jeśli rzeczywiście w firmie tak jest, to przecież nie będę tego wypierać. Wcześniej zapytałam o dowody, bo jak wiadomo łatwo jest rzucać słowa na wiatr, tym bardziej, że Mostostal to ogromna firma, więc w skali całego zakładu zatrudnianie osób znajomych, może być przecież nikłym procentem.

jkljkljl

Mostastalu Zabrze stanowczo nie polecam. firma pełna nepotyzmu, układów i układzików - pal licho te układy - można by z tym wytrzymać gdyby dyrektorzy i prezesi nie oszukiwali pracowników, a tak niestety jest – kantują na nadgodzinach (wymagają nie płacą), wstrzymywanie urlopów, premie tylko dla wybrańców,(którzy nic nie zrobili, a nawet spieprzyli robotę ), nagradzanie kolegów i karanie pozostałych pracowników, permanentne szykany (jeśli tylko zaczniesz o coś prosić, np o podwyżkę) .... zresztą wynagrodzenie jest stałe, tzn "zapomnij o podwyżce" jeśli nie należysz do klubu wybrańców(krewnych i znajomych). premie oczywiście też tylko dla wybranców (premie generalnie sa obiecywane na koniec kontraktu, a potem ich nie ma... co do dowodów sprawie nepotyzmu o których pisze Weronika: sprawdźcie ile całych rodzin pracuje w siedzibie mz i spółkach córkach i na jakich kluczowych stanowiskach : ojciec, syn , brat córka,mąż, żona...., kuzyn , koledzy z liceum, itp - jak ktoś przysiądziena facebooku, rejestrze krs, nk, linked itp to wszystko sobie sprawdzi. nie będe podawać nazwisk, bo mogłoby się to skończyć dl a mnie procesem. co do anglii -od ponad roku negocjowano kontrakt w anglii, podpisano i gdy pierwsi ludzie pojechali na budowę to angole ich nie wpuścili i musieli wrócić do kraju - nie mieli odpowiednich papierów wymaganych przez inwestora..fakt powszechnie znany w branży:)..jak można negocjować przez rok kontrakt, a potem wysyłać na budowę ludzi bez uprawnień? oczywiście ten kto to negocjował należy do klubu wybrańców i włos mu z głowy nie spadł za to.. Generalnie: nepotyzm, nepotyzm, nepotyzm i oszukiwanie pozostałych pracowników!!!!

Weronika

@Okok, jestem na forum moderatorem, zatrudnionym przez serwis gowork.pl i w żadnym stopniu nie jestem związana z dyrektorem Mostostal Zabrze Holding S.A. Staram się tutaj dopytywać o rzeczy, które są niejasne jak, np. sprawa z ofertami pracy, czy dowody w sprawie nepotyzmu. Dla osób, które z firmą nie miały do czynienie wiele rzeczy może być tutaj niejasnych, więc dobrze byłoby poznać ich uzasadnienie.

bytomski

syf a kadra prezesow beznadzieja

Weronika

Jednak na stronie internetowej Mostostal Zabrze, można znaleźć aktualne oferty pracy na stanowiska kierownicze, np. na inspektora czy koordynatora @gburowaty, co oznacza, że każdy może aplikować na dane stanowisko. Nepotyzm to dość poważny zarzut stawiany firmie, czy są konkretne przykłady mogące uzasadnić Twoje zdanie?

Gburowarty

Żabol podpisuje sie pod Twoja opinia obiema rekoma. Nic dodac nic ujac! Mozna by wiele rzeczy dodac ale wszystko wychodzi w praniu. Kadra zarzadzajaca? Albo rodzina albo pociotki a najgorsze to chyba te co z wazelina na ustach przechadzaja sie po zakladzie. A pozatym to komuna najwyzszy poziom. Pozdrowionka dla normalnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Zabrze S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Mostostal Zabrze S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Zabrze S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Zabrze S.A.?

Mostostal Zabrze S.A.