Opinie o Lozkapietrowe.Pl (Eurotel Sp. Z O.O.) w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eurotel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurotel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotel Sp. z o.o. w Gliwice

WJ Nowy wpis

Mam wrażenie ,że tej firmie nie zależy na klientach.Chciałem zakupić łóżko.Z informacji w firmie dowiedziałem się,że nie ma opcji z wniesieniem.Jestem starszą osobą i nie jestem w stanie wnosić 30 kg paczek.Firma ma podpisaną umowę kurierską z zastrzeżeniem ,że kurier nie ma obowiązku wniesienia.Chciałem oczywiście dopłacić za tę usługę.ale nie ma takiej opcji.To co, kurier przyjedzie i zostawi mi paczki na chodniku? Zniechęcili mnie do zakupu skutacznie.Niedawno zamiawiałem sprzęt RTV oraz materiały budowlane i nie miałem problemu z opcją wniesienia towaru.Mogę tylko domniemywać ,że skoro przed zakupem są takie problemy ,to co może dziać się po zakupie i ewentualnej reklamacji towaru?Tak na marginesie-na moje pytanie czy mają jakiś salon wystawowy ,gdzie można obejrzeć łóżka, ,sprawdzić twardość materacy,odpowiedziano,że nie.Dziwi mnie,że w dzisiejszych czasach jeszcze istnieją takie firmy

Igor

Myślę, że dobre opinie o firmie bardzo martwią konkurencję i stąd ten wysyp uwag klientów?

Łukasz
@Igor

Taaa, właśnie składam to(usunięte przez administratora)Nie polecam. Dziurki wywiercone całkowicie w złych miejscach. Jakoś bardzo słaba.

Peter Nowy wpis
@Łukasz

Nie polecam. 50% elementów drewnianych jest porysowana a 2 elementy mają pęknięcia wzdłuż. Dodatkowo wizualizacja użyta na stronie nie pokazuje, że finalnie z przodu jest dodatkowa dziura, która trzeba zakleić. Nie kupujcie tu zadnych mebli.

Sandra Nowy wpis

Firma porażka. Nie polecam firmy. Towar słaby jakościowo, elementy w łóżku uszczerbione, płyta pęknięta, przy wywierconych otworach odpryski. Wysyłka nie jest na czas mimo prośby przy składaniu zamówienia i telefonicznie. Brak informacji o opóźnieniach, brak komunikacji z klientem. Nie zależy im na dobrej opinii. Już nigdy nie dokonam zakupu w tej firmie ani nie polecę jej nikomu

Krystyna Nowy wpis
@Sandra

Szkoda, że to komentarz od klienta, chociaż rozumiem zdenerwowanie utrudnionym kontaktem. Czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat kondycji firmy? Czy nie ma braków kadrowych (może słaba komunikacja wynikała z braku ludzi do pracy)?

Żaneta

Nie polecam!!! Zakupiłam łóżko i już przy próbie składania stelaż się połamał!!! Oczywiście reklamacja odrzucona... Pojemnik na pościel to jakaś kpina!!! Cienka tekturka , która zaraz się rozwala pomimo Tego,że trzymane tam są dwa kocyki dziecięce. Mąż jakoś naprawił, dziecko sporadycznie na nim spało. Po roku "użytkowania" łóżko całe się rozsypało... Oczywiście reklamacja odrzucona. Za każdym razem proponują elementy do naprawy za dodatkowy koszt. Wstyd!!! Nie polecam nikomu., Chyba że chcecie wydać pieniądze na rozwalone łóżko.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eurotel Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Główny/a Księgowy/a.
Leszno
Halina

Czy szukają do zespołu? Kobiety też dają radę na produkcji? Chętnie się dowiem czegoś więcej poza komentarzami o krzywych meblach :D

BułaZZalesiaG

Mówią że milimetr nie kilometr ale ta firma chyba za bardzo dosłownie wzięła sobie to powiedzenie do serca… dzięki takim instytucją jeszcze bardziej kocham Ikee! Składanie waszych mebli wymaga takich poprawek że szybciej było by w stolarni samemu sobie od nowa zrobić…

Marzena

Serdecznie polecam firmy za względu na szybką i sprawną obsługę i realizację mojego łóżka piętrowego. Wszystko sprawnie i szybko

Nnn

A kierowcy mogą się wypowiedzieć?? Jeśli chodzi o oddział Chojecin

Piotrek

Kupiłem polski produkt żeby wspierać swoich w tych ciężkich czasach. Ale żałuję od momentu próby złożenia łóżeczka dla dziecka. Poziom wykonania na słabe 3. Wiele mebli w życiu złożyłem ale te wyglądają na jedne z najgorszych. Aż boję się co będzie jak dziecko będzie je użytkowac

@Piotrek

Witaj, zauważyłam, że nie jesteś zadowolony z produktów firmy Eurotel, a konkretnie z wykonania mebli. A mógłbyś napisać, w czym konkretnie leży problem? Materiał jest nie w porządku czy coś innego?

Proponuję KAŻDEMU zastanowić się 100 razy nad zakupem czegokolwiek w tej pseudo firmie. Nie uznają reklamacji mimo iż to ich wina, łóżko jest kiepskiej jakości dla dziecka nieodpowiednie, mamy drugie podobne łóżko od innego sprzedawcy które ma 6 lat a wygląda lepiej niż te po niecałych 2 latach. Radzę omijać z daleka ta firmę chyba że chcecie wydać pieniądze w błoto!! NIE POLECAM ZAKUPÓW U TEGO SPRZEDAWCY!!!!!!!! JEDNAK NEGATYWNE OPINIE KTÓRE KRĄŻĄ PO SIECI O TEJ FIRMIE TO PRAWDA!

Mariusz

Porażka, jeden bok szuflady o 1 cm dłuższy od drugiego, trzeba samemu docinać, żeby dobrze złożyć, nie polecam

Marcelina

Czy firma w jakiś sposób zachęca pracowników do współpracy?

@Igor a ty jesteś pracownikiem czy kim?

Chcę łóżeczko za ķtóre zapłaci

Zamówiłem łóżeczko 14.04 na stronie jest info, że realizacja zamówienia w ciągu 5 dni, w innym miejscu 2-7 a dziś po 2óch interwencjach dowiaduję się, że takie łóżeczko jest wysyłane w ciągu 14 dni. Litości, gdzie jest to zapisane?

Mariusz

Stanowczo nie polecam, kupiłem łóżko piętrowe, dwa razy dostali mi bo pomylili rozmiary inny dół inna góra, drugim razem znowu brakowało chyba z 10 elementów, w sumie czekałem ze trzy tygodnie, dramat elementy poniszczone nierówne po złożeniu szczytów łóżka zostały kilku milimetrowe szpary. Odradzam zakup czegokolwiek w tej firmie

Lozeczko dzieciece niezgodne z zamowieniem inny kolor wiec wtopa po calosci mimo informowania sprzedawcy o konkretnym wzorze jaki zamawialem. jakosc hmm za ta cene nie mozna wymagac nie wiadomo czego wiec do przyjecia.

Ola

Nie polecam, łóżka nie domalowane, niebieskie plamy, popękane. Materace to zwykła pianka która kroczy się po krótkim okresie uzytkowania. Towaru nie można zwrócić bo obrazy chcą się dogadac. Zalatwienie reklamacji oczywiście nie jest możliwe. Podejście do klienta na żenującym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Eurotel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurotel Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zwycięstwa 52a
    44-100 Gliwice