MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

DobryChlopak

Witam wszystkich, jestem zainteresowany wyjazdem w jak najblizszym czasie. Mezczyzna lat 26, bez nalogow, woj. malopolskie (aktualnie bez prawka, nie zdalem ostatnio za 1 egz. praktycznego) i trzeba kolejny raz podejść ;p Kontakt e-mail: intruz@op.pl

Hejka szukam chętnej osoby na wyjazd za granicę . Mam 22 lata bez nałogów . Posiadam samochód na wyjazd. Już pracowałem przez tą agencje

kavlon
@Marcin

siemka, czy możesz coś w takim razie powiedzieć o agencji, czy płacą w terminie i nie ma lipy z robotą? bo tez właśnie myślę nad wyjazdem ale tu co człowiek to opinia i ciężko się zdecydować

kavlon
@Marcin

chociaż podejrzewam że jak już przez nich robiłeś i znowu planujesz to raczej jest spoko co?

kremowa zupa
@kavlon

powiem ci, że ja pojechałem i nie narzekałem wynagrodzenia zawsze były terminowo i tyle ile powinno być, nawet mi kiedyś wcześniej wypłacili więc spokojnie

kremowa zupa
@kavlon

a z robotą nie ma lipy wyjazd był fajnie zorganizowany nie było bałaganu ani jakichś dziwnych nieprzewidzianych sytuacji

Kuba
@Marcin

Siemka szukam kogoś na wyjazd właśnie, język jest ale brak prawka, 23lata jakbyś chciał to zostawiam kontakt eratexodp@gmail.com

Siemka jestem chętny, pisz śmiało tusekmat@gmail.com 22 lata

Kabanoch
@Marcin

Mam lat 50. Spożywam alkohol (w ilościach śladowych we wekend). Palę tytoń (taki nie najdroższy, ale nie śmierdzący). Zabieresz mie?

@Eneduerabe
@Marcin

@Marcin dalej kogos poszukujesz? e-mail intruz@op.pl jak cos to pisz ;]

Wiki

Hej, poszukuję chętnej dziewczyny na wspólny wyjazd do pracy w Niemczech najlepiej z autem. Moj mail: wikisiam19870@op.pl

Pat

Witam czy ktoś z Państwa pracuje jako pakowacz w Soltau ? Jakie są warunki pracy zakwaterowanie itp?

tado
@Pat

Mnie też zakwaterowanie najbrdziej obchodzi, po ile osób w pokoju się jest?

tado
@Pat

Można wybrać lokalizacje kwatery czy nie bardzo?

@tado

Ty sie dobrze czujesz? Jak wybrać lokalizacje kwatery xd przydzielana jest przez agencję. Przecież gdyby każdy mogl wybierać to logiczne ze kazdy wybralby kwatere najbliżej pracy...

No nie mogę

no padłem prawie ze śmiechu jak to zobaczyłem XD kolega chyba pytał o miejsce w sensie kraj a nie dosłowną lokalizację mieszkania XD

No nie mogę
@tado

tutaj się podłączam, jest akurat kwestia która chyba zawsze budzi największe wątpliwości XD

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Dawid

Witam wraz z bratem( ja 20 brat 22) poszukuję osoby z autem która chciała by wspólnie pojechać do pracy w niemczech order picker Edeka 10 11 stycznia. Praca naprawdę super podstawa to 13.5 euro plus premia za wydajność co suma sumarów daje 1650 - 2100 mies. Kawusia i herbata za Free super atmosfera pracy.Ja sam zarabiałem 1900 -2000 z wydajnością. Chętnych proszę o kontakt w kom. .

anula
@Dawid

czyli byles i polecasz? masz cos wiecej do powiedzenia na temat tej pracy? warunki/atmosfera itp? pozdrawiam

Dawid
@anula

@anula. Szczerze przez cały okres co pracowałem w tej firmie nie było na co narzekać. Mieszkania dobre jak i wypłaty na czas. Koordynator dostępny każdego dnia jakby coś się działo. Atmosfera też bardzo dobra. Czy polecam ? Z czystym sumieniem tak.

łojoJoj
@Dawid

Qede, no faktycznie, super warunki i kasa. Już lecę, ups, sorry odpalam 30-letniego diesla (przecież takimi się jeździ w Niemcach bez konsekwencji). Chłopaki dzowŃta: 602 691 820. Wiesław.

elo
@Dawid

co takiego moze sie dziac zeby koordynator byl potrzebny? w jakich sytuacjach mozliwosc takiego kontaktu sie przydaje najczesciej?

ziomek poziomek
@elo

Różne sytuacje losowe się przytrafiają i to niestety najczęściej nieoczekiwanie, lepiej żeby ten kontakt był

daniel

odezwij się na kubum3129@icloud.con

Pietrek
@Dawid

Cześć,a mógłbyś napisać coś więcej o kwaterach jakie mają do dyspozycji?Są to jakieś nory czy czy w miarę schludne kwatery?No i bliżej jakiego miasta znajduje się magazyn?

szybkieszotyjakmbappe

witam , jedzie ktos na projekt do Soltau na magazyn z częściami samochodowymi ?

Pandaa

Cześć, czy pracuje ktoś w miejscowości Lauterbach na pralni? Można prosić jakieś opinie? Jak mieszkania, zarobki itp??

Xxxx
@Pandaa

Witam, zarobki to około 1700€. Praca po 8h. 6-14 i 14-22. Mieszkania są nawet w porządku nie ma luksusów ale też nie są to jakieś dziury. Do pracy maks 15km zazwyczaj okolo 7-8km

kandydatka nr1
@Xxxx

macie jakies benefity w pracy?

Jaki projekt możecie polecić z obecnych ofert pracy i czy te oferty na go worku które są teraz podane są aktualne ?

malunaa

czy wie ktoś jaki jest okres wypowiedzenia oraz jak przebiega taki proces ?

Aneta
@malunaa

Tydzień przed końcem miesiąc zgłaszasz do biura że nie podpisujesz kolejnego aneksu do umowy.

@Aneta

Aha czyli co miesiąc jest jakiś aneks? A w druga stronę jak to działa? Na podobnej zasadzie? Powiedzą tydzień przed ze już nie chcą współpracować? Na miesiąc mam jeszcze prace zagwarantowana?

Aneta

Tak, my co miesiąc podpisywaliśmy kolejne aneksy do umowy,z tego co wiem to mg nie ma nic do tego czy firma w której pracujesz chce nadal z tobą współpracować.

Ostatniego dnia miesiąca dowiesz sie czy pracujesz czy nie. W każdej agencji tak jest, nikt Ci nie da miesiecznego okresu wypowiedzenia.

Witam. Szukam kogoś od wiosny na wspólny wyjazd i pracę przez MG. Preferowane osoby 30-40 lat. Piotr. piotradadynski@wp.pl

Pracownik orchidea

Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie przy produkcji orchidei i moze napisać jak wygląda praca ?

Witam chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie w laboratorium przy produkcji sadzonek i może coś więcej napisać na ten temat?

szukamosobynawyjazd

Hej, szukam kobiety do wspólnego wyjazdu do Niemiec od Nowego Roku. ( najlepiej 30-35 lat) . Gdy ktoś jest chętny wspólnym szukaniem pracy i wyjazdem, napiszcie na luiza.jank661@gmail.com

Molek

Hej Czy ktoś pracował na produkcji ryb i mógłby napisać jak tam jest? Zarobki zakwaterowanie i atmosfera w pracy?.")

Dziewczyna

Hejka, aktualnie pracuje i jestem w Niemczech ale od końca stycznia/początek lutego chciałabym zmienić pracę i szukam dziewczyny która chciałaby ze mną pracować w parze zawsze raźniej.

@Dziewczyna

Aniaaniatczew@gmail.com lub 734123306.napisz.sms

Gabi
@Dziewczyna

Hej jeśli nadal szukasz jakieś osoby do wspólnej pracy to możesz się do mnie odezwać a się zgadamy :) gabrysia-23@wp.pl

Hej chce wyjechać od stycznia szukam.drugiej.osoby najlepiej koleżanki która by była chętna r wyjechać razem raźniej oraz szybciej w parze można znaleźć oferte????prosze o email jeżeli jest.ktoś chętny aniaaniatczew@gmai.com

Pracownik mg

Cześć. Już wyjeżdżałem z tej agencji . Szukam chętnej osoby do wyjazdu . Mam samochód prawo jazdy bez nałogów.

Nieznajomy.
@Pracownik mg

dominos12345@o2.pl możesz się odezwać.

Black

Hej ja byłabym chętna

produkt
@Pracownik mg

polecasz? widzę że jedziesz drugi raz to chyba nie mogło byc najgorzej? gdzie byś się wybierał>?

@Pracownik mg

@Pracownik mg Cześć, jeśli nadal aktualne to jestem chętna. Mój e-mail: monika3201@op.pl

księżyc w pełni
@Pracownik mg

jak wspominasz wyjazd? zastanawiam się nad wyjazdem ale zbieram póki co jak najwięcej opinii :)

bywalec
@księżyc w pełni

wyjazdy są na poziomie ale szczerze dużo zależy od ekipy :)

bywalec
@produkt

lokalizacja spoko

Maszter
@bywalec

nie wybierasz się nigdzie w najblizszym czasie? fajnie byłoby się wybrać z kimś doświadczonym

Maszter
@Maszter

Jak coś jestem kandydatem tylko mi się źle klikło

@Pracownik mg

Jeśli nadal aktualne pisz:) tusekmat@gmail.com

Mati

Siemka, poszukuję mobilnej osoby która jest chętna do pracy w agencji MGsolutions. Rok temu tam pracowałem i i bardzo dobrze wspominam ten czas. Kontakt: tusekmat@gmail.com

Qazwsx

Pracował lub pracuje ktoś w Soltau? Jakies opinie czy praca spoko czy nie

Veronica

Cześć, szukam towarzyszki do wspólnego wyjazdu po 15stym stycznia. Prawo jazdy posiadam ale na chwilę obecną brak auta. Mam 36lat, pracuje w Niemczech rok czasu ale od nowego roku planuję zmianę pracy. Niemiecki dobry. Pozdrawiam

Veronica
@Veronica

Mój mail: veronica20120@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.