Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

MdM

Firma HR INTERNATIONAL prowadzi rekrutację przez pracuj.pl nie wstyd im zatrudniac pracowników?nowych chce zatrudniać A tym co mają kasę wypłacić to zawodzą nie odpowiadają konkretnie wiszę wyplaty ponad miesiąc żadne próby porozumienia nie działają zastanówcie się nad tym bo też nie będziecie mieli z czego żyć!

:-)

Witam wybiera się ktoś od 20 czerwca na inwetaryzaje

Misiek

Ciekawe czy ktoś podał ich do telewizji

MdM

Wystawiają nowe oferty pracy przez pracuj.pl nie wstyd im widząc ludziom kasę tych HR INTERNATIONAL w Krakowie to chyba że cztery ciekawe czy tamę firmy to też taki przekręty prezesi zarabiający się na cudzej krzywdzie skandal i barbarzynstwo

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Weteran

Z tą firmą to żadna nowość. Osoby, które były na projekcie Ivalis (styczeń - marzec 2018) dobrze wiedza jak to wygląda. Wtedy bardzo dużo ludzi zostało bez wypłaty. Kto na nich nie naciskał pewno do tej pory pieniędzy nie ma. Ja swoje za marzec 2018 dostałem z końcem maja 2018, kolega w listopadzie 2018 (nawet PIP nie pomógł dopiero pismo od adwokata). Po tej sytuacji firma już nie miała więcej kontraktu z Ivalis. Podobną sytuacje miał kolega na Develey 2018 tzw ogórki. Firma zapewne wiedział że to ich ostatni kontrakt z niemiecka firmą i tez (usunięte przez administratora) ludzi wprowadzając w połowie projektu aneks niekorzystny dla zleceniobiorcy (zmiana stawki na gorszą). Wszystko ok, aneks może być ale obowiązuje od dnia wprowadzenia (z tego co opowiadał to dzień wprowadzenia - połowa lipca) a wypłata za czerwiec i połowę lipca zamiast być wypłacona na starych warunkach została wypłacona zgodnie z nowym aneksem przez co wszyscy byli w plecy po około 500 euro. Myślę że oni dobrze wiedzą że nie bezie już więcej współpracy z daną firmą i dlatego tak (usunięte przez administratora) ludzi. Osobiście nie podejmę z PHR i jej "odłamkami" żadnej współpracy.

Jack
@Weteran

Straszne nas jest około 16 i nie dostaliśmy kasy zrobimy wszystko żeby odzyskać kasę mamy rodziny trzeba wykręcić hydre i w końcu otworzyć ludziom oczy

MdM

NIPOWAZNA FIRMA CHCIALAM TAM JECHAC DO PRACY ALE PO TAKICH OPINIACH STRACH SIE BAC JAK MAM CZEKAC NA KASE TYLE CZASU TO TRZEBA SZUKAC CZEGOS INNEGO NIE MAM ZAMIARU WALCZYC O PIENIADZE Z PIP ALBO Z SADEM MASAKRA

Tania

Praca u mnie była dobra ale pieniędzy nie wypłacił HR masakra już cały miesiąc

Hej A gdzie pracowałeś?

Hary

Do kogo mogę się zwrócić aby odzyskać wyplata z HR INTERNATIINAL KRAKOW UL. JANA PAWLA

Witam serdecznie, kto był Pana Opiekunem na projekcie? Zespół HR International

DE
@Hary

Niestety, pracownicy zatrudnieni w stoczni Wismar również czekają na pobory, których od 30 kielnia nie ma na koncie. Na maile nikt nie odpowiada!!! Telefony głuche!!! Urząd Marszałkowski, PIP i niemiecki urząd pracy będą wkraczali do akcji. Prezes nie odczytuje maili, nie potwierdza ich otrzymania!

Hary

Witam pracowałem na stoczni w Wismarze wypłatę powinienem otrzymać 30 kwietnia jest już miesiąc po terminie i nikt nie chce udzielić informacji o wypłacie dzwonię proszę i tylko ciągle brzmi odpowiedź za kilka dni albo nikt nie odbiera staje się już to żenujące żeby prosić o własne przepracowany pieniądze

Hary

Witam do kogo zwrócić się o zapytanie w sprawie zaległe wypłaty walka o pieniądze trwa już trzy tygodnie masakra

Mario
@Hary

A w jakim projekcie pracujesz/pracowałeś?

@Mario

Stocznia Wismar

Czy firma Polski HR International Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dzień dobry. Jaka jest celowość tego pytania? Jest to forum poświęcone pracy, a nie szkoleniom. W kwestii szkoleń zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy.

Hary
@HR International Sp. z o.o.

Nie możecie dac wypłat A robicie szkolenia waszą firma to przekrety

Hary

Nie radzę ściągam z kasą tam niedługo wjeżdża PIP

Witam czy wybiera się ktoś do pracy w Niemczech jako ogrodnik od 1 czerwca do miejscowości Feuchtwagen Proszę o kontakt

Krzysiek
@Piotr

Są tam jeszcze wolne miejsca do pracy?

Arek
@Piotr

Jedziesz tam,czy są wolne miejsca?

@Krzysiek

Nie wiem trzeba pytac

Piotrek

Witam czy ktoś wybiera się do pracy w Niemczech jako ogrodnik do miejscowości Feuchtwagen od 1 czerwca

Krzysiek
@Piotrek

Jedziesz tam,ile osób potrzebują?

@Krzysiek

Nie wiem ile osób ale jest to nowy projekt

Arek

Czy ta agencja to dawne ITC?

Czy jeżeli ktoś się wybiera to czy wybiera się swoim samochodem bo jakby była możliwość to chętnie bym się dołączył

AIle

Pracuje ktoś na kosmetykach? Będę wdzięczna za informację jakiekolwiek

adr1234

Witam chcę zapytać o pracę w Manheim na kosmetykach.Jeśli ktoś był to proszę o napisanie czy warto tam jechać.

jacek00
@adr1234

Witam,rowniez wyjezdzam do pracy w Manneim przy kosmetykach.Nie moge ci nic napisac o tej pracy,poniewaz pierwszy raz wyjezdzam na ten projekt.Trzeba byc dobrej mysli.Czy moglbys mi podac twoj numer telefonu?Pozdrawiam

AdrianSolo2K

Witam chciałbym zapytać o pracę w Manheim przy kosmetykach.Jak ktoś tam był czy warto tam jechać?

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.