Opinie o Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader w Wilkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader w Wilkowice

Karaoke Nowy wpis

Ceny z kosmosu , smak i jakość to dno i dwa metry mułu. A idąc tam do pracy od razu rezerwuj wizytę w psychiatryku. Wykończą cię nerwowo. Albo chodzisz na kolanach przed szefostwem i ich pieskami albo cię zniszczą. Tam się służy nie pracuje.

Irena Nowy wpis

A przyjmują tutaj w ogóle praktykantów? Klienci wysyłają tutaj piekarza do szkoły, a mnie ciekawi czy przyjmują tutaj praktykantów ze szkoły :D najbardziej chodzi mi o cukiernię, ponieważ sama szukam praktyk

Małgorzata Nowy wpis

Aj ludzie widzę, że kręcą tu nosem jeśli chodzi o wypieki firmy. W sumie mają dziwną politykę cenową, skoro mimo pogarszania się jakości produktów oni dodatkowo zwiększają ich ceny, słabo to wróży przyszłość piekarni... Do teraz ceny są tak wysokie? Oczywiście pomijając tę całą inflację... Może składniki chociaż się polepszyły? Ktoś kupował u nich ostatnio coś?

wkur. Nowy wpis

Chleb ? Piekarz do szkoły. koszmar. ciasya robią dobre, ale z piekarnią nie mają nic wspólnego. Piekarzu DO SZKOŁY. Nsucz się mieszać mąkę.(usunięte przez administratora)

Firma Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
wkurw.

"piekarz" nie potrafi mieszać mąki. Byle szybko szybciej. po ukrojeniu kromki , razpada się. koszmar. do szkoły piekarskiej.

Były już klient

Po ostatniej wizycie zszokowały mnie ceny ciast... 31 i 34 zł... skąd tak astronomiczne ceny?

wil

Niestety z roku na rok jakość spada, idą na ilość nie na jakość. Kiedyś mieli bardzo smaczne wyroby, teraz tak naszpikowane chemią i tanimi składnikami, że aż niedobrze się robi, a ceny z kosmosu. Obsługa niezbyt sympatyczna i nierozgarnięta.

Tragiczna obsługa, a pieczywo naszpikowane chemią. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader - Wilkowice

• Jak się pracuje w Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader?

Zobacz opinie na temat firmy Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nazwa Piekarnia Cukiernia Czader Paulina Czader
  • Tęczowa 1