Opinie o Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Pyskowice

Xxx Nowy wpis

W ofercie dla kucharza pisali kiedyś by być gotowym do pracy przez piec dni w tygodniu. Tylko nie precyzowali wtedy w które. Czy chodzi o pracę w soboty? Jeśli tak to o ile lepiej mogą być one płatne?

Rafał 1979 Nowy wpis

Przestałem kupować w ich piekarni. Chleb w smaku nie jest zły ale kromki chleba nie da się utrzymać bo jest jak gąbka i dużo w niej dziur. Ostatnio kupiłem tortille i więcej nie kupię. W smaku jałowa i zamiast ją podgrzać to po prostu została sparzona,nie dało się tego zjeść

Jak w Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Coraz gorzej, mniej ludzi a pracy coraz więcej. Szefostwo nic nie robi z brakami kadrowymi...mają problem z wypłacaniem nadgodzin a jak już wypłacają ucinają premie. O Pasek musisz się upominać, chociaż i tak nic z niego się nie odczyta. Brak jasnego systemu premiowania.

xyz
@Anonim

Zgadzam się. Najnizsza krajowa w górę to premie idą w dół

F.P.H.U. Sybilla Szmidt Nowy wpis
@Anonim

Dzień dobry, dziękuję za przekazaną opinię. Zapraszam do kontaktu z Koordynatorem Sieci Sklepów oraz Działem Kadr w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Pozdrawiam

Firma Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca C+E. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
????

A te ogłoszenia z pracą na kuchni, dla piekarza i cukiernika, co je mają na stronie, to aktualne jest? Tak pisze, ale czy to wstawione w tym roku, czy kilka lat wstecz, to nie wiem. Ile się zarabia na kuchni? jakieś dodatki są, np. paczki z własnymi wyrobami do domu?

dorota

wszystko okropnie drogie.najdrozsza piekarnia!jesli chce sie kupic ciasto na wage,to dostanie sie taki kawalek ze starczy dla 10osob:).no i sie placi.kajzerka dzisiaj 1,10 !!!!groza.juz koncze tam zakupy.pozdrawiam nadal kupujacych :)

F.P.H.U. Sybilla Szmidt
@dorota

Pani Doroto, ceny produktów wynikają z ciągle rosnących cen surowców oraz zwiększających się kosztów produkcji, Jest to niezależne od firmy. Do wyprodukowania używamy najlepszych jakościowo surowców i cała nasza praca wykonywana jest ręcznie. Jeśli chodzi o ciasto na wagę, to klient decyduje o wielkości zakupionego kawałka. Mamy smaczne wyroby i liczymy, że jednak Pani wróci do naszych produktów.

@dorota

Po dzisiejszym aroganckim potraktowaniu mnie przez panią ekspedientkę również kończę zakupy w tej firmie. A kupowałam tam nie tylko chleb ale również zupy, ciasta, pastę...Ale jest piekarnia 'KŁOS'na sąsiednim osiedlu Obrońców pokoju w Gliwicach z bardzo miłą obsługą. A to jest teraz bardzo ważne. Nie zamierzam być żle traktowana przez opryskliwą i wyjątkowo nieprzyjemną kobietę. Moi sąsiedzi też tam przestali kupować.

Pracujesz w firmie Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Barbara

No to wiem już, że kasjerka ma bodajże najniższą krajową. A pracownik kuchni? Takie ogłoszenie jest na stronce firmy jako aktualne, więc chyba można startować. Ale napisalibyście może, jakie są zarobki na produkcji ciepłej?

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie jako kasjerka. Czy byłam zadowolona ? Nie powiedziałabym. Zarobki są bardzo niskie, podejście szefowej do pracowników jak do (usunięte przez administratora) po roku była zaskoczona, że tam pracuje. Ciągłe kontrolowanie pracowników poprzez kamery. Jeżeli ktoś chce się zatrudnić na stanowisko sprzedawca, to musi wiedzieć że również będzie robił za firmę sprzątającą i nie mówię tutaj o zwykłym sprzątaniu po sobie na bieżąco :). Jeżeli chodzi o współpracowników wszystko zależy od tego na jaki sklep i zespół się trafi. Niestety myślę że duży wpływ na zachowanie ma podejście szefostwa, ale jest parę osób, które miło wspominam. Jeżeli ktoś myśli o awansie, to jedyny awans jaki można otrzymać to ze sprzedawcy na ,,koordynatora sklepu" z czego obowiązki nie różnią się niczym, wpada tylko parę stówek więcej na konto.

Maja
@Była pracownica

Niskie zarobki znaczy najniższa krajowa czy coś jednak więcej Ci zaproponowali? Powiedz coś więcej, zamiast robić taką tajemnicę, może nie jest tak słabo.

Była pracownica
@Maja

Jeżeli jesteś osobą uczącą się, do 26 roku życia i zatrudnisz się na umowę zlecenie to da się za to przeżyć :).

Pracowałem tam 8 lat. Jestem bardzo zawiedziony zachowaniem Pni Sybilli. Potraktowała mnie jak najgorszego pracownika na sam koniec a przez 8 lat byłem na każde skinienie na każde wezwanie. Pamiętajcie, że prędzej czy później karma wraca. Wynagrodzenie tez porażka. Szczerze napisze, że zawsze lubiłem Panią Sybillę ale po tym jak mnie potraktowała przy odejściu -szok.

Dzień dobry, Pana komentarz jest dla nas bardzo ważny, ponieważ nie chcielibyśmy żeby ktokolwiek poczuł się tak, jak Pan to opisuje. Bardzo nam przykro, że takie było odczucie i jedynie możemy zapewnić, że nikt, w tym Pani Sybilla, nie miał takiej intencji i jeszcze dokładniej zwrócimy w przyszłości uwagę na komunikację, która w tych niełatwych dla nas wszystkich czasach nie zawsze jest właściwa. Z wyrazami szacunku szczerze dziękujemy za wszystkie lata współpracy i mamy nadzieję, że sytuacja, tak odebrana nie przysłoni wartościowej wspólnej pracy. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego.

Dorota

Jak zostałeś potraktowany? Co się wydarzyło? Opisz to, bo nie mamy pojęcia o co chodzi. A dla mnie jak może myślę o pracy tu to jest jednak ważne? :)

Klant

Widać są ostro dociśnięci w tej firmie jak sobie nie planujesz zepsuć dnia oglądając niewolnikòw za kasą nie polecam. Generalnie obsługa taka jakby nie mieli płacone ale płacone barytetem w bułkach. Beka z śląskich nicòw

chcialem tylko zamowic tort !

W piatek zamówiłem Tort 1kg z 3 figurkami z psiego patrolu koszt 130 zł dalem zaliczke 50 zł dostałem kwit do odbioru w poniedzialek telefon ze Pani sie nie wyrobi bedzie tylko 1 figurka O.K. we wtorek przychodze po odbior opłata za tort 145 zl czyli wiecej jak w zamowieniu pomimo braku 2 figurek postawilem sie no to zaoferowano mi sloiczek konfitur w ramach pocieszenia ?? zostałem oszukany i okradziony POLECAM OMIJAC DUŻYM ŁUKIEM TĄ FIRME

OLA

Nie polecam , słaba płaca. Praca od poniedziałku do niedzieli ( za niedziele nie płacą ). Premia zalezy od samopoczucia p. KK , wymagania takie mają ze szkoda mowic a płaca jak w żabce .

Natalia
@OLA

Brakowało tu właśnie opinii pracowników tej firmy - do tej pory wypowiadali się tu praktycznie sami jej klienci. Narzekasz głównie na zarobki, co oczywiście rozumiem. No a co z dodatkami pozapłacowymi? Czy chociaż one rekompensują w jakiś sposób te inne braki?

@Marzena
@Natalia

Byłam pracownikiem 'firmy' 4 miesiące. Najgorsze w swoim życiu. Zgadzam się z wyżej wymienioną opinią. Jak na to co się robi zarobki są bardzo słabe.

Bartosz
@@Marzena

Słabo to znaczy konkretnie ile? Najniższa krajowa czy więcej. Bo przydałby się konkrety.

kajko
@Bartosz

Niewiele więcej nie ma na co liczyć.

Barbara
@kajko

To chociaż umowa jest może o pracę, nie te śmieciówki?

Niezadowolony

Jestem od paru lat klientem tego sklepu. Jestem zniesmaczony zachowaniem Pań. Stoi dużo klientów, Pań jest 4, ale obsługuje tylko jedna. Nie rozumiem. Ostatnio sprzeadyły mi bułki zwykłe zamiast z ziarnami czego nie spostrzegłem w sklepie. Bardzo ubolewam nad zytnią swobodą, którą daje właściciel. Pani9e nie zajmują się klientami tak jak powinny. Lepiej kupić chleb w Lidlu!!!!. Przykre.

Jarek.

Dzisiaj tzn 15.09 21,około 15.10,w sklepie przy ul. Szafirowej sprzedano mi 2 foccacie prawdopodobnie z piątku lub soboty, sprzedawca to blondynka w okularach, wiek ok 50 lat

Elwira
@Jarek.

Pisze Pan, ze 15.09 ( tj. środa ) sprzedano Panu foccacie z piątku??? Z tego co się orientuje, te pieczywko przyjeżdża we wtorki i piątki do sklepów, więc napewno nie było z piątku, najwyżej z wtorku, czyli dzień wcześniej, często kupuje te chlebki dzień po, i zawsze było bardzo smaczne.

@zdzis50@wp.pl ale to jest forum dla pracowników, to taką uwagę może warto podesłać bezpośrednio do zakładu? A jak się tu Wam pracuje?

zdzis50@wp.pl

Chciałem się bardziej rozwinąć jednak krótko ustosunkuje się do Cukierni Schszmith w Łabędach , kupiłem 11 lutego w Tłusty Czwartek pączki , myślą iż skosztuje dobrych i świeżych pączków gdyż do tej pory za takie je uważałem , uważałem że są to najlepsze pączki w Łabędach pomimo iż wszędzieożna je kupić po niższej cenie . To nie stanowiło problemu ale rozczarowałem się , pączki może nie były stare ale do najświeższych to raczej nie należały . Przykro że firma w takim dniu sprzedaje pączki i to jeszcze w dniu ich święta nie najświeższe a na takie liczyłem . W czym tkwił problem , Szanowni Państwo ?

romek

DROŻYZNA , JAKOŚĆ WĄTPLIWA , JAKOŚĆ OBSŁUGI PORAZKA

Agnieszka

Miałam ochotę na jabłecznik, w życiu nie jadłam tak niedobrego.

Klientka

Mam pytanie do przełożonych dlaczego nie pracuje pani Danusia na Szpitalnej .???Bez pani Danusia nic nie smakuje w tym sklepie i brak tego klimatu co był zastanawiamy się u nas w szpitalu czy nie przestać korzystać z usług tego sklepu kanapki są nie dobre płacimy tyle kasy a prawie nic w nich niema najbardziej to chyba brak tego ,, serca ,, które pani Danusia wkładała w ten sklep.

Zostaw merytoryczną opinię o Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Pyskowice

• Jak się pracuje w Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa?

Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 62A
    44-120 Pyskowice