Opinie o Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Pyskowice

Anita

Na osiedlu sikornik znajduje się piekarnia Szmidt,zamówiłam w niej tort na urodziny dla syna dodam 4 latka .Pani zapisała zamówienie i tyle!!!! Gdy przyszliśmy odebrać tort to pani twierdziła,że nie ma tortu, że nie został wykonany !!!! Masakra jakaś więcej do tej piekarni nie wstąpię i nie polecam nikomu:((((Szkoda zdrowia i nerwów!!!!!

Janek

A może ktoś ma wyniki w pracy niezadowalające i dlatego jest niezadowolony z pracy? Firma dobra więc ja polecam!!

Anonimus

Wynagrodzenia raczej srednie... Premie za wyrobienie planu? Co z tego jak z miesiąca na miesiąc wymagają coraz wiecej. Brak benefitow....o nie przepraszam karta rabatowa -15% na produkty Szmidtowskie.... Woooow to sie nazywa gest ( ironia). Może warto zastanowić się nad wynagrodzeniem bo dobrzy pracownicy odchodza

Helena

Czy ktoś wie, czy w firmie tej dobrze traktują swoich pracowników? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Dzięki za odpowiedzi!

@Helena

Bardzo dobrze ☺

Sławomir
@.

Jesteś w stanie napisać coś o warunkach płacowych, które firma oferuje nowo zatrudnionym pracownikom? Chciałem ustalić, jak wygląda ta kwestia, dlatego też mam nadzieję, że od Ciebie uzyskam tę informację.

Firma Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca C+E. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Niezadowolony klient

Obsługa w Gliwicach na Toszeckiej fatalna, opryskliwa, w przypadku próby zamówienia ciasta - stwarza same problemy. Nie polecam i sama już też nie skorzystam. Na szczęście są inne piekarnie i cukiernie, które dbają o swoich klientów. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić ekipę na Toszeckiej w Gliwicach

Roman

Bułki krajzerki w łabędach są do bani blade i gumy

Maja

@Pracownik, a czy istnieje możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych, takich jak karta sportowa? Co z szansą na rozwój w strukturach firmy? Piszesz o tym, że w firmie brakuje ludzi, co wiesz na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji?

Jacek

Masz racje anonymos też mam zastrzeżenia co do młody pracownic w sklepie netto Pyskowice są opryskliwe i czasem miny jakby pracowały za kare prosze o jeden chleb wybrany przez siebie a dają a byle jaki mają pod ręką. Jak im się zwróci uwage to strzelają minami

Pracuje w tej firmie od prawie 3lat , na początku na umowie zlecenie, obecnie na umowie o pracę. Jak na razie jestem zadowolona, wynagrodzenie jest satysfakcjonujace (podstawa+premia od sprzedaży+nadgodziny), godziny pracy do ustalenia z przełożonym (jeżeli ktos nie chce wypracować nadgodzin nie musi tego robić a wynagrodzenie i tak satysfakcjonuje(Wiem po sobie)), praca w naprawde dobrych zespołach, elastyczny grafik ukaładany pod pracownikow(jeżeli masz dni w miesiącu,które musisz mieć wolne nie ma z tym problemu i nie musisz korzystać z urlopu), rodzaju szkolenia za które dostaje się certyfikat, fakt brakuje tez ludzi do pracy, ale koordynatorzy dokładają wszelkich starań w poszukiwaniu nowych pracowników. Szczerze moge polecić tego pracodawcę!

Dzisiaj kupowałam[w TOSZKU] bułki,po powrocie do domu okazało sie, że są stare,to nie pierwszy raz.Czasem robię zakupy w [PYSKOWICACH]co do obsługi to tez mam zastrzeżenie, zwłaszcza CI młodzi pracują jak za kare są opryskliwi i olewają klijęta. Mam wrażenie jakby w ogóle tym nikt nie zarządzał.

Irek

Tak dobrze się tu pracuje? Podpowiedzcie coś.

były pracownik..

Tak to prawda naprawdę dobrzy pracownicy odchodzą a przychodzą osoby którym się nawet zamiatać nie chce. O ile w ogóle przychodzą bo z tym to też jest w tej firmie ciężko. Na każdym sklepie są braki w pracownikach a szefostwo nic z tym nie robi.

Byly

Poszukaj dobrze bo jest kilka ja juz prawie dwa lata jak tam robię

chętny do pracy

to gdzie na strefie tak dobrze? bo też chętnie przejdę

...

To prawda, czy są nadgodziny czy ich nie ma to wypłata jest taka sama, a niestety zawsze trzeba robić nadgodziny bo nie ma komu pracować!

Klient

Na sikorniku często można natrafić na stare ,spleśniałe rzeczy !Jak była stała obsada to było wszystko świeże .Szefostwo nie umie zatrzymać dobrych sprzedawców u siebie!!!

xxx

A kto przyjdzie pracować za 1350 brutto to nie Chiny

byla pracownica

ciekawi mnie ilu pracowników sie zwolni po wypłacie w lutym ja zmieniłam pracę samej podstawy mam 2000 brutto a sądząc po waszych śmiesznych stawkach 1350 brutto z premia i nadgodzinami niewiem czy uzbieracie 2000 brutto na pewno zarobki wam nie wzrosną żal tych którzy do tej pory nie przejrzeli na oczy.

Nie polecam pracy w tej firmie oszukują strasznie na wyplatach

To prawda co tu piszecie to wielka ściema ludzie pracują jak w Oświęcimiu za marne grosze a ludzi wyzyskuja jak można pracować bez przerwy i pod kamerami A tylko szmitowi ciągle mało i poniźanie pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Pyskowice

• Jak się pracuje w Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa?

Szmidt Sybilla Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 62A
    44-120 Pyskowice