Wylenzek Józef i Anna Piekarnia

Radzionków

Opinie o Wylenzek Józef i Anna Piekarnia

Niki

Omijajcie pieczywo duzo starego pieczywa jest na,sklepach uwazajcie

Brak szacunku do drugiej osoby. Proszą Cię żeby zostać dłużej w pracy, przyjść wcześniej a potem Ci za to nie zapłacą, mało tego za urlop Ci zabierają ok 100 zł z wypłaty. W soboty przychodzić za darmo, przepraszam masz płacone w formie deputatu który za tydz wynosi ok 36 zl a jak w sobotę nie przyjdziesz do pracy to ucinaja 50zł z wypłaty. A żeby doprosic się o swój wypracowany urlop to graniczy z cudem bo ciągle słyszysz nie teraz bo niema ludzi do pracy, w dodatku masz zaplanowany urlop dwutygodniowy a szefostwo dzień przed urlopem oznajmia że odwołuje Ci tydzień urlopu albo cały bo niema ludzi.

aaaaa

A ja mam zupelnie inne zdanie o sizeer,jest dobrym czlowiekiem,i mozna sie z nim dogadac,moze jest troche porywczy i nerwowy ale to tez wynika z tego jak niektorzy podchodza do swojej pracy,a zarobki w calej Polsce sa do dupy w takim kraju zyjemy niestety,i sa firmy gdzie jest duzo gorzej,wiem to z wlasnego doswiadczenia.

Rafal

Zero organizacji pracy, nie ma żadnego technologa ani kierownika produkcji. Chleby oraz bułki robione ilościowo na oko lub na kartce na kolanie. Później mnóstwo zostaje, jest to odświeżane i sprzedawane ponownie!!!! JAK MOŻNA W PIEKARNI SPRZEDAWAĆ STARE PIECZYWO??? ODPOWIEDŹ: ZAPYTAJ SIĘ(usunięte przez administratora)

Antek

Reszta też nie jest lepsza, jego żonka i syn. Też traktują ludzi jak śmieci.....

bobi

Dokładnie! Nie dość że trzeba było pracować wszystkie soboty w miesiącu i pracownik chciał choć jedną mieć wolną to zabierał 50-100zł! Jak mu się pierdło. A za urlop obcinał z wypłaty po 200-300zł. (usunięte przez administratora)

andrzej

Tak, pracowałem w tej firmie o ile można nazwać to firmą?? Właściciel(usunięte przez administratora) wraz ze swoim synalkiem który nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy, traktują ludzi jak śmieci. Na porządku dziennym są takie odzywki szefa do pracownika(usunięte przez administratora) Obiecywanie podwyżek a kończy się jak zwykle, tylko na gadce! ! ! OMIJAJCIE TĄ PIEKARNIE DALEKIM ŁUKIEM! ! ! !

Zostaw opinię o Wylenzek Józef i Anna Piekarnia - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wylenzek Józef i Anna Piekarnia