CUKIERNIA ZDEBIK

Tarnowskie Góry

Opinie o CUKIERNIA ZDEBIK

Weronika

Klienci widzę, że są zadowoleni z produktów z CUKIERNI ZDEBIK. A jak ma się to do pracy w cukierni? Pracownikom, którzy wykonują słodkości też się podoba to miejsce? Dobrze się tam pracuje? Co powiecie o warunkach pracy? Po opiniach klientów dużo osób chętnie spróbowałoby aplikować, ale zawsze warto też przeczytać opinie pracownika.

Weronika

A co możecie powiedzieć o CUKIERNIA ZDEBIK jako pracodawcy?

Bilok

No to prawda, cukiernie bronią się zwykle przecież same

gosc

makowki

beata

Nie polecam jednej Pani w kucyku, średniego wzrostu, brunetka. Prześmiewcza, chamska, nieprzyjemna.

andrzej

Niektóre produkty bardzo dobre, ale wiele starych. Obsługa taka sobie, zależy na kogo sie trafi.

KoloKolo

Nie polecam tej cukierni praca od 9 - 18 a nawet w sezonie do 21 za marne 1200 i to jeszcze wyzysk na maxa , ciasta wciskaja stare twierdząc że są świeże , wiem bo pracowała tam moja znajoma a jeszcze spóźniają sie z wypłatą , (usunięte przez administratora)

jok

wygląd cukierni super ale odstraszają ceny i jedna pani .....

bart

nie polecam tej cukierni stare wyroby a obsługa koszmar !!!!

yo

polecam !

laylaa25max

Szczerze nie polecam firmy. (usunięte przez administratora)Praca po 10 godzin dziennie i w weekendy za marne 1000zł. Atmosfera panująca w firmie- żałosna. Współczuje każdej z was, która tam pracowała, pracuje lub chce pracować.

Zostaw opinię o CUKIERNIA ZDEBIK - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUKIERNIA ZDEBIK