STOKSON
counter
2 95 198 5 1
Lubelak01 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Witam. W ostatnim okresie pojawiły się ogłoszenia na Handlowca , Van seller bardziej na teren lubelszczyzny ? Ktoś coś ? Jakie warunki na tym stanowisku ? Jak się pracuje ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w STOKSON odbywa się również w języku angielskim?

Pytanie Nowy wpis

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie STOKSON? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wstydliwy Nowy wpis
@Pytanie

Hahaha 6-16 w wigilię sie pracujw

Anna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 264 dni.

A jak pani sprzątaczka tam ma

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

sabina3w

Jak wygląda praca w dziale księgowości i jaką kwotę proponują ?

Justyna
@sabina3w

W porę o to zapytałaś, ponieważ ja także jestem zainteresowana tymi kwestiami. Udało mi się dowiedzieć, iż STOKSON oferuje pracownikom (niezależnie od stanowiska) bonus wakacyjny wypłacany raz w roku, system kafeteryjny – do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i wiele innych. Aplikowałaś już, czy nadal z tym czekasz?

Vako

Nie wierzyłem za bardzo w opinie zawarte na tym portalu... Dwie rozmowy kwalifikacyjne przebiegły w bardzo miłej atmosferze i wszystko zapowiadało się bardzo dobrze. Niestety gdy przyszło do podpisania umowy okazało się że umowa spisana jest na całkiem inne stanowisko a stawka jest znacznie niższa od umówionej... Dramat... Jakoś nie przekonało mnie tłumaczenie że reszta umówionej kwoty zostanie wyrównana w "premii uznaniowej". Co jeśli ktoś nie uzna premii uznaniowej? Człowiek zostaje z najniższą krajową. Oczywiście byłem zapewniony że pieniądze zabierane są jedynie za ciężkie naruszenie regulaminu pracy oraz za L4 ale wolę nie sprawdzać na własnej skórze. Aktualnie szukają bardzo wielu pracowników więc jeśli komuś nie przeszkadza to CHYBA firma OK. Na wejściu człowieka witają sympatyczni ludzie i tak jak pisałem wcześniej miła luźna atmosfera.

Oooooo
@Vako

Też mi przedstawiono inne warunki jak np. Wynagrodzenie

Ruch

Fajnie premie świąteczne na konto w rozmiarze 100zl i kalendarz. Chcemy Ukraińcy i Hindysi nawet tego nie dostali? Pracuje ich bardzo dużo w zakładzie. Śmieszne to

Edzio
@Ruch

Mam pytanie jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu

@Edzio

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz za utrzymanie ruchu produkcji. Firma STOKSON oferuje w zamian: stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części, możliwości rozwoju osobistego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, paczki świąteczne i urodzinowe. Czy takie warunki Cię satysfakcjonują?

Pracownica

Witam pracuje w tej firmie i pierwsze słyszę że takie coś się dzieję są takie dni że człowiek się zdenerwuje czy coś musi czasem zwrócić uwagę podniesionym głosem czy pokazać ręką ale bez przesady my jesteśmy tylko ludzmi każdy tylko narzeka ale nikt nie widzi że kierownik sie stara żeby miało to ręce i nogi ile stresu ma itd to jest produkcja a nie piaskownica z zabawkami ! ogarnijcie się firma wymaga bo nam za to płaci proste ! Mi sie podoba tam praca mimo to że kiedyś też dostalam opr... ale to akurat miał kierownik racje bo była moja wina tak to spoko :-)

Tak3Nie8
Rusek
@Pracownica

Ale brednie piszesz chyba za krótko pracujesz

Karol
@Rusek

Masz inne zdanie niż Pracownica. Chętnie dowiem się jak Ty postrzegasz zatrudnienie i na jakim poziomie są obecnie wypłaty? Liczę na odpowiedź.

Oooooo
@Pracownica

Cześć od nie dawna pracuję w tej firmie praca jak praca trzeba pracować i tyle w sumie nie na ciężko ale nie o pracy chce pisać o ludziach którzy tam pracują kierownicy, brygadzistki jeszcze nie miałam przyjemności z wszystkimi współpracować ale pierwszy m- ce miałam przyjemność pracować z super brygadzistka może troszkę krzykliwa ale przy tej ilości ludzi w tak dużej halu oj trzeba bardzo głośno mówić ???? ale podchodzi z szacunkiem do człowiek każdego traktowała równo sprawiedliwie ... Kierownicy ok Współpracownicy nie wszyscy ale większość osoby z ciastkami przeważnie starzy pracownicy i ciastownia i mroźna z takim chamstwem się nigdy i nigdzie nie spotkałam agresywni i wulgarni bez szacunku do innych kobiety co nie które pewnie są już babcia A odnoszą się do drugiej osoby tak że czasem wyrywa mnie z butów i niestety 1 brygadzistka też w ten sposób się zachowuje nie rozumie że że dorosłe kobiety nie umie rozmawiać tylko wrzeszczeć w dodatku teksty jak z pod butli z piwem jednym słowem patologia firma ok tylko niech otworzą oczy bo pracownicy są jej wizytówką A A większość to nie umie rozmawiać spokojnie i z szacunkiem do drugiej osoby i to powód że firma wpozadku A opinie są takie jakie są

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 332 dni.

Czy można się dogadać z kierownictwem w STOKSON? Chcę aplikować do pracy jako Specjalista Ds. Zakupów, dodali 15 września kilka fajnych ogłoszeń na http://GoWork.pl

Rusek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 332 dni.

Od 9-20 i od 20-7

TakNie

Dokładnie,ludzie często mają dwie lewe ręce a potem tworzą opinie jakimi to białymi murzynami byli,trzeba na własnej skórze zobaczyć

TakNie8
Polo

Witam. Czy może mi ktoś opisać warunki pracy w utrzymaniu ruchu jako elektryk, mechani w Piekarach Slaskich. Widzę że od dłuższego czasu szukają na te stanowiska ludzi i nie wiem czy oferują takie złe warunki czy nie mogą znalezc odpowiednich ludzi. Opiszcie w miarę dokladnie. Dzięki.

Damian

Dzień dobry mógłby mi ktoś powiedzieć od ktorej do której zaczynajom sie zmiany w stokson Chorzów na produkcji czy zmiana na 8 też jest dzięki za odp

Pączek z dziurką

Witam. Zastanawiam się nad tym żeby aplikować na stanowisko operatora CNC w tej firmie. Może ktoś z Was wie na czym polega praca Opera CNC (Frezera) w fabryce donatorów?

Stefan
@Pączek z dziurką

Wpisy w tym temacie pojawiają się dość często, więc mam nadzieję że niedługo ktoś udzieli Ci odpowiedzi na to pytanie. Co konkretnie skierowało Twoją uwagę na firmę STOKSON? Jak duże masz doświadczenie jako operator CNC? Jestem ciekaw tych kwestii, daj znać.

Pracodawca

@Pączek z dziurką

Dzień dobry, Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Operatora CNC do naszego warsztatu, który wykonuje prace modernizacyjne i remontowe maszyn orazurządzeń wykorzystywanych do produkcji m.in. donutów. Operator CNC będzie odpowiedzialny za: programowanie maszyn numerycznych, obsługę urządzeń CNC Defum – tokarka i frezarka oraz przecinarki drutowej, sprawowanie nadzoru nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn CNC, czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn. Praca w Chorzowie w godzinach od 07:00 do 15:00. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Dział rekrutacji

@Stefan

Witam. Skierował Mnie sam fakt wakatu na stanowisko Operator CNC w firmie która zajmuje się produkcją żywności. Moje doświadczenie zawodowe to jedenaście lat pracy jako Operator Obrabiarek Skrawających ( 4 lata - Frezer Manualny;6 lat jako Frezer CNC).

@Stefan

Pięć lat jako Frezer Manualny. Przepraszam za pomyłkę.☺️

Pracodawca

@Pączek z dziurką

Serdecznie zapraszamy do złożenia aplikacji. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów oferty pracy. Pozdrawiamy, Zespół ds. rekrutacji

Madzia

Rozmowa kwalifikacyjna jest naprawdę komiczna:) Totalna strata czasu. Takie firmy powinny płacić za samo przyjście do nich i poświęcenie własnego czasu, który jest cenniejszy niż oni ech Śmieszne pieniądze i wielka filozofia na stanowisku buhaha

Tak2Nie3
Ola
@Madzia

można prosić więcej informacji?

@Madzia

Nie da się ukryć, że akurat Tobie, zarówno przebieg samej rozmowy rekrutacyjnej, jak i zaproponowane warunki, po prostu nie odpowiadają. Ale miej proszę na uwadze, iż innym już z kolei będą. Nadmieniłaś, że rozmowa kwalifikacyjna w firmie STOKSON jest "komiczna". Może zechcesz opisać nam jej przebieg? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

???

Witam,mam pracować na stanowisku pakowacza, co bardziej polecacie, Piekary, czy Chorzów?

Pati
@???

Odezwij się do mnie, jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną. (usunięte przez administratora)

Kasia
@Pati

I jak po rozmowie?

@Kasia

Użytkownik @Pati wypowiadał się w marcu, ale może nadal czasami zagląda na forum i zechce Ci opowiedzieć o wrażeniach z rozmowy kwalifikacyjnej. Jak rozumiem - sama jesteś zainteresowana STOKSON jako potencjalnym pracodawcą. https://stokson.com.pl/praca/ - na tej stronie bez problemu znajdziesz aktualnej oferty pracy, jakie oferuje ta firma. Czy widzisz propozycję odpowiednią dla siebie?

Justyna
@???

Piekary

@Justyna

Super, że odpowiedziałaś użytkownikowi @???. Co prawda jego post pochodził z marca, ale być może nadal potrzebował takiej informacji. Jasne jest, iż firma STOKSON obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw, wyspecjalizowanych w produkcji pączków, donutów i innych wyrobów ciastkarskich. Dlatego też zastanawia mnie fakt, czy jest tam miejsce dla osób, które nie posiadają wcześniejszego doświadczenia, jeśli chodzi o tę branżę. Zechcesz zatem to zweryfikować?

Dawid

Mam zamiar wysłać CV do stoksona w Chorzowie, większość opinii jest stara, czy mogę kogoś prosić o parę słów na 2019r? Jak wygląda kwestia nadgodzin czy są obowiązkowe? Jakie są godziny pracy? Jak wygląda praca pod względem atmosfery? Czy wypłata jest zgodna z tym co obiecują? Jaka umowę proponują? Będę wdzięczny za każdą opinię.

@Dawid

Myślę, że te informacje zależą od tego na jakie stanowisko chciałbyś aplikować. Jeśli chodzi o Chorzów to na stronie internetowej firmy jest jedno ogłoszenie - dotyczy pracy na stanowisku Piekarz - Ciastkarz. Tutaj znajdziesz sporo informacji na temat pracy w STOKSON: https://stokson.com.pl/praca/

bezrobotna

Czy to prawda że nie przyjmują tam już Polaków do pracy tylko teraz sami Ukraińcy a nawet Hindusi?

Ktos
@bezrobotna

Nie prawda

Nastya
@bezrobotna

Nie prawda

WesołyŻuczek

Stokson to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma. Niestety, rozwój ten pociąga za sobą ogromną rotację pracowników produkcyjnych/biurowych. Zarobki są zgodne z średnią na danym stanowisku w woj. Śląskim. Brak stabilności zatrudnienia. Dzisiaj pracujesz, jutro już nie.

Tak5Nie
Mała

Pracuje w stoksonie od kilku miesiecy. Kasa jest na czas, robota nienajgorsza. Wiadomo jak to jest na produkcji, wczesniej pracowałam na produkcji foteli samochodowych i bylo duzo gorzej.

Tak6Nie1
Kwiat Lotosu

Witam czy to jest prawda co piszą ?? czy jest system kart wejsćia i wyjścia jak udowodnić że są nadgodziny ,jest też wątek że nie płaca wszystkich nadgodzin płacone jak 50%|100 % jak to w tygodniu jak w niedziela ??? Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, Wynagrodzenie w wysokości 3060 zł brutto w trakcie okresu próbnego, po trzech miesiącach współpracy wynagrodzenie w wysokości 3250 zł brutto, Pakiet socjalny – bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1185 zł brutto, System kafeteryjny - do wyboru m.in. karta multisport/ bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe, Możliwość awansowania, Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, Wysoki standard pracy, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Bonus świąteczny i urodzinowy.

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.