STOKSON

Chorzów

Opinie o STOKSON

użytkownik zarejestrowany

@Gerardz tego co widzę, to w ogłoszeniach o pracę firma oferuje pracownikom umowę o pracę, jak i również w przypadku niektórych ofert dodatki w postaci m.in. paczek świątecznych. Rozumiem, że mogą Tobie nie odpowiadać warunki zatrudnienia, jednak co najmniej częściowo Twój wpis mija się z prawdą. Ktoś jeszcze z pracowników firmy może powiedzieć coś o tym jak ocenia tego pracodawcę?

Gerard

Gdy ktoś ma minimalnie wyższe wykształcenie lud doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku natychmiast jest odrzucany. Bo : Praca za minimalną krajową, Brak warunków i narzedzi, Praca w charakterze niewolnika za darmo.

użytkownik zarejestrowany

@Patrycjaskontaktowałaś się również z osobą, która miała przeprowadzić Twoją rozmowę? Czy udało Ci się dowiedzieć się, co było przyczyną tej sytuacji?

Patrycja

Zupełnie nie polecam! Byłam umówiona na rozmowę kwalifikacyjna na godzinie 12. Siedziałam na recepcji 1.5h i nic. Nawet nikt łaskawie nie powiedział ile to jeszcze może trwać. Po 1.5 godziny czekania zdenerwowałam się i wyszłam. Zupełnie nie polecam, ta firma to jakaś kpina. Nie szanują czasu ludzi od samego początku. Dno i rozpacz. Omijać z daleka.

Sos

Napiszcie jak wyglada praca na produkcji? Po ile godzi ile dni w tygodniu? Ogolnie jak atmosfera?

użytkownik zarejestrowany

@byly pracownikkiedy byłeś zatrudniony w STOKSON? W jakim dziale? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co konkretnie sprawia, że nie polecasz innym tego pracodawcy? Bardziej szczegółowe informacje będą bardzo pomocne. To co sprawia, że Tobie praca nie odpowiadała, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

byly pracownik

cyrk na kółkach - nie polecam

szukający pracy

Inwestycje realizowane w naszych zakładach generują nowe miejsca pracy. Tworzymy korzystne środowisko pracy i godziwe traktujemy naszych pracowników. Poszukujemy najlepszych ludzi, których chcemy zatrzymać u siebie na dłużej. Naszym celem jest rozwijanie umiejętności i poszerzanie kompetencji naszych pracowników. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, który dba o rozwój i szkolenie swojej kadry, starając się jak najlepiej wyposażyć ją w umiejętności, wiedzę i doświadczenie, dzięki którym firma będzie w stanie utrzymać czołową pozycję na rynku.... to wersja pracodawcy skopiowania z ich strony internetowej ! jak wygląda rzeczywistość ?

Ave

Widzę, że na Kierowcę c+e nadal nikogo nie znaleźli ciekawego, a to już chyba z 3 miesiące poszukiwań ;) Byłem osobiście na rozmowie, stawka ok. 3000 zł netto na tym stanowisku, ale ciekawi mnie czy również na innych stanowiskach jest taka "ciekawostka" jak jeden dzień L4 i nie ma premii? Jeśli tak, to no ja rozumiem, że niektórzy nadużywają tego sposobu na dni wolne od pracy, ale przecież jeśli ktoś faktycznie zachoruje, to co? Kara za to, że ma czelność zachorować? Nie wiem czy to jest odpowiednie rozwiązanie... PS. Nie przyjęli mnie do pracy, widocznie 2 lata doświadczenia, to troszeczkę za mało ;)

jacek

Witam, jak wygląda praca na dziale utrzymania ruchu? Mam spore doświadczenie w serwisie maszyn spożywczych.

użytkownik zarejestrowany

@Katarzynka według Ciebie wynagrodzenie nie zawsze jest adekwatne do przepracowanych godzin. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy pojawia się to częściej?

Katarzynka

Słabo z godzinami nadliczbowymi, chcielibyśmy coś więcej przyrobić, a tu nie można. Rozliczenie trzymiesięczne.... i tu jest duży problem. Czekasz kwartał na wypłacenie własnych ciężko zapracowanych godzin i Jesteś oszukana... Brakuje sporo godzin...

Kierownik

Przeglądam opinie i tak naprawdę NIC totalnie NIC się nie dowiedziałem, typowe hasła nierobów typu "niefajnie bo tak" Potrafi ktoś w zwięzły sposób napisać jakieś konkrety ? typu. Pracuje na linii od roku zarabiam 5 tyś na rękę w tym są trzy święta i 20 nadgodzin, praca zmianowa dosyć ciężka , nie ma przerwy na papierosa. Praca nadzorowana przez system kamer oraz kierownika. TYLE !!! Proszę odpisywać konkretnie i nie używać wulgaryzmów.

użytkownik zarejestrowany

Zainteresowani pracą w STOKSON? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się z aktualnymi ofertami: https://stokson.com.pl/praca/ Które stanowisko Was szczególnie zainteresowało?

Nick

Witam!! Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu i ile mozna zarobic?

Automatyk
@Nick 28.02.2017, 13:41
Witam!! Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu i ile mozna zarobic?

Przyłączam sie do pytania :)

Ewa

Poszukuję usilnie pracy, ale po przeczytaniu Waszych opinii odechciało mi się - pozdrawiam!!!

No i Dick myśli, że ma na imię Rick a z niego jednak tylko Dick he he...

funak

duzo ostatnio stokson rekrutuje , taka duża rotacja ? czy zatrudniają dodatkowo ? Warto aplikować za serwisanta ?

Anna

Witam. Jakie godziny pracy przy produkcji i czy produkcja jest non stop.? Tzn swiatki piatki i niedziele? Czy jakies wolne sob i niedz?

abc

Witam. Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku pakowacz ? :)

TRYBSON TRYBALA

Moze jakby sie kazdy zwolnil po KOLEI to by zaczeloo byc normalnie bo narazie jest to wielki KURWA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WOLNE PO NOCCE ,WOLNE JEST ZA CHWILĘ TEL " prosze przyjsc do pracy bo nie ma ludzi !!! HALA ZAPELNIONA UKRAINCAMI NIE NO MASAKRA!!!!! Co tooo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma byc?

Ajlo

Ostatnio widziałem nowe ogłoszenia do Was, jednak widzę, że nic się nie zmieniło. Kurcze nawet bym się zatrudnił, żeby to obejrzeć :) Tutaj jakiś Rychu straszy. Ja Wam polecam założenie sprawy grupowo. Zobaczycie co się będzie robić. Jak zrobicie to grupowo to i adwokat Was taniej wyjdzie i większe odszkodowanie dostaniecie. Poczytajcie o nadgodzinach, do jakiego czasu mają być wypłacone. Jakie przerwy mają być pomiędzy czasem pracy, jak np. pracujesz 12 godzin. I wio do sądu :) Nie ma co się bać, zobaczycie, że tylko na tym zyskacie.

Mam przeciek

Podobno dali to juz do jakiejs firmy prawniczej w warszawie co sie zajmuje takimi sprawami.

Coraz więcej syfu wychodzi na jaw.... może w końcu ktoś się zajmie tym "zakładem pracy" Ja już tam nie pracuję sporo czasu, zwolniłem się sam. Żal mi znajomych, którzy pracują bo muszą. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, spotkanie takiej bandy oszustów nie jest przyjemne. Jeżeli ktoś ma ochotę sam się przekonać to proszę bardzo, ale szkoda życia. Słyszałem że w biurach też mają ciekawie, nie rozumiem po co ludzie dają sobą pomiatać. Moja opinia jako byłego pracownika - omijać z daleka!

jobolo

Ogólnie , drodzy Państwo. Obóz pracy.

Jeba.... to wszystko.

jobolo

Witam Wszystkich. Praca w Stoksonie, to praca dla ludzi bez posiadania organu jakim jest mózg. Wielki szacunek dla ludzi którzy tu pracują. Piekarnia 35 stopni, (ciepło,zapylenie od mąki, dym ze spalonego smalcu to codzienność ) warunki pracy jak na kopalni!!! Wszystko to jest tuszowane przez Pana z działu BHP(Marchewkę),którego zatrudnia STOKSON dla tuszowania warunków pracy. Oczywiście mam nagranie do wglądu dla PIP I SANEPID, oraz przedstawicieli firmy BIEDRONKA. Panie które pracują na pakowaniu pączków, jak roboty po 11 godzin,o zgroza . Kierownik produkcji Jacek jest jak GESTAPO,nikt go nie lubi ale wszyscy tolerują, bo jest wysłannikiem PREZESA, plus Andrzej jego przy....dupas. Ale liczy się produkcja. Mechanicy biegają non stop, bo maszyny psują się notorycznie, foliarka,kartony, smażalnik, dzielarka, mroźnia i zepsute agregaty,tunele chłodnicze które wymagają gruntownej naprawy...Praca ich to jest ciągła reanimacja tych maszyn. Ale to nie wzrusza "naszego kierownictwa". Trup na placu firmy też nie robi dla KIEROWNICTWA wrażenia. Liczy się JEB..... pączek.

Dick
@Pracownik 19.01.2017, 22:28
Dick he he ale nick. Dużo o tobie mówi...

Skoro tylko takie masz skojarzenia :) Pośmiej się, śmiech to zdrowie. A Dick to też Rychu, tylko bardziej po "amerykancku".

em85
@Rychu 26.10.2016, 21:15
Hola, hola kolega. To co tu napisałeś jak nic podlega pod zniesławienie > Art. 212 KK. Nie jestem donosicielem, więc nie...

Hehe dobre, chyba jesteś szefem tej oto powyższej firmy ze ja tak bronisz, po za tym każdy ma prawo do własnego zdaania takie opinie są potrzebne bo omal się tam nie zatrudniłam

czysty wyzysk

Firma nie do polecenia! Po pierwsze dzień w dzień zmiany w grafikach aż do porzygania. Nic nie można zaplanować oni mysla ze ludzie żyją tylko praca i niczym więcej! Po drugie zatrudniasz sie w Chorzowie a musisz jeździć na Piekary co jest niezgodne z prawem bo w umowie masz ze praca w Chorzowie!

ufamtobie

Nienawidze firmy STOKSON !!!! Najgorsze co moze byc to tam pracować , wykorzystywanie ludzi jest nie do pomyslenia , świątki nie świątki w pracy !!!! Chore .... Ogarnijcie sie kurwaaaa z tym grafikiem bo tez ludzie maja problemy cos do załatwienia a nie tylko praca jak nam zagracie . Wyzyskiwacze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

M&msss

Pytanie do magazynierow pracujacym w Stoksonie w piekarach sl lub chorzowie. Czy znajdzie uczciwa osoba ktora napisze jaka jest atmosfera w pracy jakie zarobki czy jest jakis fundusz socjalny jaki jest system pracy bo slyszalem ze 12 godzinny jak to wyglada w praktyce, czy urlop mozna dostac bez problemu jak potrzebuje. Bardzo mi zalezy to wiedziec. Z gory dziekuje za szczera odp

gość

Podobno kolejny raz poszukują kierownika utrzymania technicznego. Może ktoś napisać jaka jest ta praca i czy się opłaca.. Z gòry dziękuję za odpowiedzi.

Pączek
@gość 07.08.2016, 22:00

Nie polecam!Totalną władzę sprawuje p.Grzegorz. Ma władzę totalną. Steruje wszystkim!( nawet właścicielami) prawdziwy "kardynał Richelieu". Odwagi i odporności psychicznej życzę Wszystkim podejmującym tam pracę.

Ajlo

Przeczytałem forum od pierwszego do ostatniego posta. Cieszę się niemiłosiernie, że nie zatrudniłem się w tej firmie. Dziwne stosunki u Was panują. Obrażacie się wzajemnie, przeszukiwanie rzeczy prywatnych w szatniach współpracowników. Wielu z Was piszę z takimi błędami ortograficznymi, że aż głowa boli, ale to tylko świadczy o wykształceniu. Dziwi mnie to, że firma nic z tym nie zrobi. Druga sprawa praca po 12 godzin, częste nadgodziny, które nie są wypłacane bądź z opóźnieniem . Tak wnioskuję po Waszych postach. Od czego ludzie macie sąd pracy. Wystarczy kopia listy obecności. Macie telefony, nagrywajcie kiedy ktoś Was obraża, stosuje wobec Was mobbing. Mobbing to nie tylko przemoc fizyczna lub wulgaryzmy. Mówię z własnego doświadczenia, sądy są bardzo przychylne pracownikom. Pracodawcy liczą na to, że nie pójdziecie do sądu, bo się boicie, bo jesteście głupi. Przykład: dobry znajomy za pracę w godzinach nadliczbowych przez 6 miesięcy, które nie zostały mu wypłacone (około 1h dziennie) oraz mobbing (pracodawca użył parokrotnie zwrotu: "ch...u bez szkoły") otrzymał 18 tys. złoty. Znam takich historii kilka. Nie umiesz napisać dokumentu, nie masz kasy na adwokata, pomoże Ci radca prawny bądź adwokat, który za darmo przyjmuje w wyznaczone dni bodajże w Piekarskim MOPS'ie. Pozdrawiam

Grzesiek-Andrzej
@Ajlo 12.07.2016, 15:23

Godziny są wypłacane tylko raz na kwartał i ... Niestety nie wszystkie . Np: Mam 140 godzin nadliczbowych a wypłacone mam za 109. Brakuje 31 godzin. Trochę szkoda . Pracujesz , czekasz na godne wynagrodzenie za swoje ciężko zapracowane godziny nadliczbowe i .... Jesteś traktowany jak pionek w szachach. Co niektórzy mają dość i będziemy grupowo się zwalniać!

marik

witam,widze że od dłuzszego czasu potrzebują piekarza lub cukiernika.wie ktoś może ile można tam zarobić i za ile godzin,jaka jest umowa

monia

za zwykłą ilość godzin zarobisz minimalną

czarna

Witam pracuje ktoś w Stokson Piekary Śląskie ? jaka płaca tam jest?

kusy

wiem co piszę, a pisałem o serwisantach

kusy

Wymagania mają, a praca polega na bieganiu ze szmatą i szczotą, dno.

zorro

jak ktoś lubi big brother'a to polecam, w stoksonie Piekary poczuje się jak w swoim ulubionym programie ;)

Stefania

Pracuję 4 rok i brakuje mi jednego. Potrzebuję godzin nadliczbowych. Za mało godzin pracuję i źle się z tym czuję. Pozdrawiam Wszystkich Pracusiów:-)

Ona

Atmosfera jest super. Wszyscy są mili uprzejmi i ogólnie jest tak cieplutko - wszyscy się na siebie patrzą i serdecznie uśmiechają.

sssssssss

Te opinie dotyczą obu zakładów, w Piekarach było swego czasu nawet gorzej bo tam rządzi syn szefa a to co on wyprawiał przyprawia o ból głowy

ona

a te wszystkie negatywne opinie to o Chorzowie czy Piekarach? czy tu i tu jest zle? dzieki

lolo

Omijać z daleka, zła atmosfera pracy

Ja

W jakich godzinach pracuje sie na produkcji ?

gość

Jest szansa na pracę przy pakowaniu pączków w wieku 48 lat? Jak to zrobić? CV wiele razy składałam. Pomóżcie.

gość

za nadgodziny płacom a latem nie ma nadgodzin tylko normalne godziny sa do wypracowania. nie jest zle jak niektórzy tu piszom no w zimie zawsze dużo roboty a te ogłoszenia to nie wiem bo ogolnie to kierownicy sa ci sami od lat.

ftw

nie warto, wieczne nadgodziny, do tego słabo płacone i wyzysk

zakochana

kocham naszego koserwatora ........ lowciam

Pampuśka
@zakochana 15.09.2015, 21:17
kocham naszego koserwatora ........ lowciam

A widziałaś jakie dzisiaj nowe ciacho przyszło? Chyba jako mechanik.

@hm

Grafik nigdy nie jest na cały miesiąc ona nawet nie jest na cały tydzień. Codziennie zmieniają i nie masz jak żyć. Bo musisz się podporządkować. Ta praca nie jest dla osób które maja dzieci i rodzinę. Bo niestety nie dasz rady pogodzić pracy z domem.

Zostaw opinię o STOKSON - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOKSON