Upokorzona...

Jeżeli nie jesteś lizusem i nie bedziesz wchodzić do (usunięte przez administratora) brygadzistce to nie praca dla ciebie, bo zginiesz, bedzię cię poniżać, drzec gębę że nic nie umiesz, źle ci idzie, rób szybciej.Robisz szybciej atmosfera na foliarce robi się koszmarna bo koleżanki z tyłu niedają rady potem są złośliwe dla ciebie,maszyna sie zatyka ciagle wołasz operatora, foliarki stawają a ty masz pełne stoły donatów, znowu cie upokarzają ze se nie radzisz tamci obok sa lepsi bo przepuścili wszystko.Nie docenia się ze się starasz i pracujesz jak najlepiej jak to możliwe w tych dzikich warunkach. Ukraińcy sa inaczej traktowani lepiej i z szacunkiem a ty jak intruz. Dodam to jest najgorsza praca i bardzo zła atmosfera. Praca na krótki okres dla ludzi mało odpornych psychicznie.

Ania

Trzeba zaznaczyc bo to wazne, ze te wszystkie negatywne opinie to oczywiscie nowa hala. Stara hala i nowa to dwa inne swiaty.

Ja mam propozycje zróbmy 15h ? zamiast 12h czemu nie ??

Nieznam

Odradzam w szczególności dla kobiet pracy na nowej hali. Na mrozni wogole praca w takiej temperaturze z jedną przerwa wstyd brak zmian czasem się przyszło i stało 8h czy 12h w jednym miejscu zero zmian to zależy jaka brygadzistka prowadziła zmianę i czy miala humor i ochotę. Człowiek powinien być dla drugiego człowiekiem po prostu ale tam się nie da począwszy od szefa.. skończywszy na kierownikach. Ciągle zmiany grafików brak docenienia brać szacunku dla starego pracownika tam brak możliwości awansu wrecz przeciwnie wszystko zostaje zabrane.. teskty kierowników.. jak ci się nie podoba tam są drzwi.. zenada wogole . Praca ogolnie spoko lecz brak organizacji kompletnie.. dobrze ze tam już nie pracuje..A jak chciało się iść do toalety to pytanie od kierownika znowu?? Przed chwila pani byla na przerwie... brak wyrozumiałości dla kobiet . Mężczyźni maja lepiej . Ale kobiety no i ta mroźnia odradzam . Lepiej zamiatać ulice badz iść na ulotki niz pracować w stokosnie!!! Brak jadalni jak wszyscy szli na przerwę to nie było gdzie usiasc . Mowie czystym sumieniem tragedia !! Nie którzy kierownicy sa bardziej zainteresowani kobietami niz praca.. No ale jak kto woli..

@Nieznam

To są owoce złych ludzi,pazernych i głupich.Trzeba wielu odważnych,by pójść i powiedzieć prawdę w oczy i głośno.Tak to jest,jaj się nie szanuje tych,którzy ciężko pracują..To z czym się spotykają pracownicy,nie jest głupota szefa etc a ukrytymi ich pragnieniami.Ti są zazwyczaj ateisci,gostycy,satanisci..Prawdziwy KATOLIK nigdy tak nie postepuje.Ti całe zło,które spotyka ludzi przez ludzi jest tylko ich różnicą duchową.Nic innego,żadne filozofie etc.To naprawdę proste.W takich fabrykach łez,nie znajdzie prawy pocieszenia,bo general i jego wojsko,nie potrafią służyć,ale by im służono..Te inwestycje niebawem zaplona,na nic ten satanistyczny trud.Kupa gruzu i lament pozostanie.Gkupi wszyscy Ci,ci prawdę mają za nic.

Tom Nowy wpis
@Ratio

Ale zes pojaral

Ktoś
 Problem

Dla ludzi,którzy chcą tam pracować niech lepiej uciekają.12h pracowania i zero czasu dla rodziny!Grafiki które są robione zmieniają się z dnia na dzień a kierownik który jest na starej hali oparł się ścianę w nocy i patrzał jak inni zapierniczają,nie ma żadnej organizacji w tej pracy.Dlatego odradzam tamtej pracy w tym zakładzie.

Ktos1
@Ktoś

Wlasnie od tego jest kierownik zeby patrzal jak zapierniczasz

Misiek
@Ktoś

Grafik faktycznie czasami sie zmienia, ale bez przesady. Najwiekszy problem w tej firmie to ciągle nowe osoby z zagranicy i brygadzistki które nie panują nad tymi osobami. Zero organizacji, zrobil sie totalny balagan pod kazdym wzgledem .Na starej hali teraz daremne zarzadzanie. Ludzie zle pracuja a nikt im uwagi nie zwraca.Stałych i dobrze pracujacych pracowników się nie szanuje. Jeszcze mają za tych leniwych pracowac z zagranicy.Zero motywacji, premii itd.

@Misiek

Bo tu nie zależy szefowi na pracowniku dobrym,a tanim..Ten człowiek nie ma pojęcia,jak zarządzać zasobami ludzkimi,a jeśli coś nie jest po jego myśli,mimo,że praciwnik wykonuje lepiej swoją pracę,ma pomysł,szuka się kolejnego,to się nazywa pycha.Jaka gora,taki zarzad,takie drobniejsze kadry..To od razu widac wszędzie,jakie są owoce,i jaka kadra zarzadzajaca.To może wyglądać na komedię,ake to tsk na poważnie,bardzo ciemne scenariusze..

Ktoś

(usunięte przez administratora) Nie można sobie nawet weekendu zaplanować bo w ostatniej chwili się okazuje, że trzeba przyjść do pracy, potrafią zadzwonić nawet w dzień wolny, żeby przyjechać bo się okazało, że ludzi nie ma tyle... Ale jak człowiek wolne potrzebuje to z wielką łaską... Sama praca nie jest najgorsza, ale ta organizacja i to jak się tam jest traktowanym to porażka..

@Ktoś

Głupi pan to i praca nieprzyjemna.Ten spryt,przebiegłosc szefostwa,to nie jest dobre lecz zle.Małe dziecko,które niewiele rozumie.Gdy zamykasz się na prawdę,która jest ciekawsza,niż wszystkie klamstwa,niestety tak się dzieje.Człowieka się bardzo łatwo czyta,a gdy ktoś nie potrafi,patrzcie na jego decyzję,owoce..

Venom

(usunięte przez administratora) dlaczego admin cały czas kasuje niektóre urywki opini ludzi? Powód jest jeden.. Boją sie prawdy..:D

Ratio
@Venom

Myślę,że to kwestia ich bozkow,mamon.. Tacy ludzie nigdy szczęścia nie zaznaja,bo utrudniali innym prawdy,swobody i piękna.To budowla na piasku i bieda na wszelkim polu.Kto na pracownika patrzy ,by go wycisnąć,wykorzystać i jeszcze mu marnie zapłacić,ten nie przychodzi z pomocą,posługa a przekleństwem.Glupi Ci,którzy biorą w tym udział,dla swojego bezpieczeństwa,spokoju..lecz nie sumienia.Niebawem rozsypia się te wieże ciemnosci.Patrzą lecz nie widzą,słuchają lecz nic nie rozumieja etc etc

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NIN
Klient

A jak wygląda kadra kierownicza zakładu ? Stałe osoby czy się zmieniają ?

Masa
@NIN

Kierownicy są Ci sami , ale pracują 12h dlatego chętnych jest brak .Każdym zakładzie kierownik szanujący wykonuje po 8h i ma zapłacone i używa życia.coż każdym zakładzie są inne standardy.

Boss

Co to za komentarz, jezeli juz coś się szerzy to prawicowa ( tylko z nazwy) patologia. Co to ma wspólnego z kierownikami w stoksonie. Co za bzdury tu wpisujesz nie masz pojęcia o firmie to po co komentujesz i obrazasz. Prawicowy, ciemny człowieku?

...Waleczne serce.

Przynajmniej wdowy kierowników będą zadowolone z wysokich emerytur bo kto jak nie one będą miały czas je dobrze rozporządzić .

Upokorzona...

sm
@Upokorzona...

czyżby o Panią Anię chodziło ????

Zszokowana
@Upokorzona...

Takiego upodlenia pracownika w zadnej innej firmie nie przeżyłam .Szok ! Brygadzistka jak by miała bat w ręce to chętnie by skorzystała....ta mała pyskata ,wstyd dla firmy ,żeby Polak dla Polaka ,,wilkiem,, praca tam to trauma do końca życia SZYBCIEJ! SZYBCIEJ! SZYBCIEJ! Nic innego nie usłyszysz :///

Miki

Potwierdzam ,cała prawda,najgorsza praca

????

Życzę mojej firmie aby była taka jaka była 2lata temu .Nagodziny kto chciał wczasy pod gruszą .Firma naprawdę była dla mnie dobrym zakładem .Źle komentarze innych dla mnie nie były istotne nie były wiarygodne.pozdrawiam wszystkich tak samo myślą.Stokson do super firma dalej o niej tak myślę.

Szkoda że to nie unas
Kandydat

Stokson potrzebuje ludzi a zachęt malin...artykuł z Gazety Od 1 lipca 2021 r. pracownicy Volkswagen Poznań dostaną wyższe wynagrodzenia. Pensje wzrosną o wskaźnik inflacji na bieżący rok, czyli o 3,1 proc. Dodatkowo zostanie zwiększona wartość bonusów i premii. Szkoda że to nie Stokson.

Karol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca w laboratorium?? Jakie są zarobki i czy warto próbować aplikować?

Ja mam propozycje zróbmy 15h ? zamiast 12h czemu nie ??

:D
@..

Wypłaty pl Stokson poniżej 3.000zl to hańa przy takiej pracy to zagraniczni turyści już mają 4.500 --- 5500zl oczywiście w netto .

Maro
@:D

Czy tam u góry wogole ktos myśli, hello!!!! Pracuje juz pare lat ale raczej sie zwolnie. Zero podwyżki za staż pracy, jedna niska wyplata dla każdego. Nieważne jak pracujesz dobrze czy źle te same pieniądze od lat! Zero motywacji żeby tu został dobry pracownik.

:D
@Maro

Nieraz wchodzę do szatni i widzę jak Dzwonią do Nepalu i rozmawiają długo .i to nie na przerwie ...Ciekawe że są tacy zapracowani i tyle godzin wyrabiać ściema , to już mają w krwi..odrazy poznać .

Nickolai
@..

Skoro całą halą zarządza dwóch kierowników którzy od roku są w pracy po 12 godzin przez sześć dni w tygodniu to dlaczego inni mają mieć czas na życie prywatne

Nickolai
@:D

3000?marzenie...

a idzie w (usunięte przez administratora) z taka robota

Sh

Ciekawe czemu w ofertach pracy w Stoksonie widnieje wpis oferujemy bogaty pakiet socjalny, skoro go wgl nie ma? Drugi rok z rzędu wczasy pod grusza wstrzymane przez szefa :d przeciez to jest niepojete

@Sh

sztokson

Taki sobie.

Praca osób otyłych na kartonach z Ukrainy czy taka pani nie zjadła wszystkie mózgi.Fakt że ma męża na po sypce to nie znaczy że wszyscy muszą klękać przednią. Zamiast pracować to woli sobie pogadać kolega z Ukrainy z chłodni. Taki cały tydzień na pogaduchach.

Ja
@Taki sobie.

Pani mi odpowiedziała że niech o niej piszą bo i tak Stokson jej nie zatrudnia. I dalej chodzi cały czas rozmawiać

Kermit
@Taki sobie.

Ze co? Po polsku mozna prosić?

...
@Kermit

Ty Gorolu otwórz te łaznie bo ludzie dostaną uczulenia od brudu.i pęknie pchnieć bedą.

Nowy
Kandydat

Co powiecie o pracy w biurze ? Widzę że często poszukiwani są nowi pracownicy na poszczególne stanowiska. Specjalisty ds. Zaopatrzenia szukają średnio co 3 miesiące skąd taka rotacja ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w STOKSON?

J.
@Pytanie

Oni zatrudniaja wszystkich jak leci tylko musisz (usunięte przez administratora) O wolnym mozesz zapomniec i musisz byc dyspozycyjny najlepiej 24h przez 7 dni w tygodniu a jak zachorujesz to licz sie ze zwolnieniem bo oni takich ludzi nie potrzebuja .Jak juz sie wypalisz do cna to wtedy sie poprostu Ciebie pozbeda.A co do zarobkow to smiech na sali babcia klozetowa na dworcu wiecej wyciaga.

Nikt

Stwierdzam stanowczo że jak na ciastowni przyjdzie i nowy zapomni startować i obarcza nie winnych to tak jaby osoba kierująca kierownik nie ma pojęcia wogule o pracy i na ciastowni..Gdy brakuje wody to ciasto jest suche i nie rośnie .a jak za dużo wody to się kleji to jest bardzo proste .

Moc
@Nikt

Człowieku po jakiemu to jest napisane (jakis, kiepski translator) bo ciezko sie domyslec o co ci chodzi

leblelo
@Moc

A ty co? ze mięcho chłodzisz na jałmużnie w kielonce to możesz mnie pouczyć? Ja swoje widzu, gdzie ty jesteś inny człek i operatorni nie wiadomo czy do póki czy do póty. Ja nie sem dobrego na pracujący, ale to dla mnie duże mozliwość od jego wyżutów dla jaskrawości. umysł mnie dopada, że serknikiem nie pogardzę. W toiladzie czasem podjadam chochlika, bo mnie już kilka razu brzuch olał i musiałem siedzieć długoi na desce serfingowej. To jest dopiero wyczyn, gdy ty chcesz, a oni nie. Prawdziwa walka i waleczne serca. Ta robota miodi mnie i moja zona, co czesto do obory chodza. Lubie swinska i świniora dla jagodzianki pogoda.

Nikt
@leblelo

Jesteś mistrzem. Takiej perełki tu jeszcze nie widziałem ????

Moc
@leblelo

No brawo brawo profesor Miodek bedzie rok siedział zeby rozgryśc co to jest i o co w tym chodzi. Grtuluje rozmach....

qwerty
Kandydat

Rzeczywiście szukają cały czas ludzi na tyle stanowisk ile jest ofert? Ja po dłuższym czasie, co prawda doczekałem się telefonu, ale na stanowisko którego nie było w ofercie (mimo że jest ich wiele). Polecacie stanowisko brygadzisty?

Anonim

Grafik zmienia się codziennie nie ma ładu i składu w zakładzie.Ogólnie praca wygląda po 12h dziennie i nie ma czasu praktycznie wgl na rodzinę.Kierownik raz na nocnej zmianie oparł się o ścianę i patrzał jak inni zapierniczają.Dlatego na nowych,które chcą przyjść do tg zakładu nie polecam ze swojej strony :)

Ania

Fila
@Ania

A niby na starej hali tak kolorowo?

Lili

Stara Hala to sanatorium haha

@Ania

Zgadzam się, mając porownanie pracy nowa i stara hala to na prawde dwa inne swiaty :) Stara hala o wiele spokojniejsza z milszą atmosferą ;)

Lili
@:)

Tylko atmosferę nie wprowadza pracodawca ale pracownicy sami dobie są winni

Ja
@:)

Szkoda tylko że więcej przyjęć jest właśnie na nową A nie stara halę ;/

Adas
@Ania

Teraz już coraz gorzej na starej hali. Zla organizacja, nadzór nad pracownikami i robi się chlew.

Ktos
@Adas

A moze pracownicy coraz gorsi ?

Czy pracodawca STOKSON motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

ona
@Pytanie

hahahahaha zapomnij xD jedyne o czym marzysz widzac non stop zmieniajacy sie grafik to zeby z tamtad uciec

@Pytanie

Tak. Przez regularne grilowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Piekary Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.