Stokson

Piekary Śląskie

Stokson

Opinie o Stokson

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tajemniczy pan z stonksona

Co moge powiedziec na temta zakladu zaklad fajny praca bardzo latwa zarobki bardzo dobre jedynie dlaczego sie zwolnilem ze wzgledu brygadzisty pana Andrzej Marek bo wykozysta do wszystkiego ludzi na magazynie tylko ukraince i nepalczyki i polaki musza za tego pana pracowac on to nawet palcem nie ruszy nawet nie posprzata nic nie robi chodzi dopieprza sie do kazdego nowego pogania ludzi jak chory czlowiek umyslowo caly zaklad z ktorym mowilem z nowej hali i starej hali nikt go nie lubi zaden inny brygadzista brygadzistka go nie lubia na noce to sie traci gdzies i prawdo podobnie spi bo juz nie raz go pracownicy chwycili na drzemce nic tylko to jest brak slow na takiego brygadzisty czlowiek jest po prostu nie sympatyczny i w ogole ukrainiec ktory byl na mrozni poraz pierwszy raz byl na skladaniu palet to po nim krzyczal ze ma szybciej to robic jak on ma to szybciej robic jak dopiero sie uczy i stal nad nim i go stresowal i w ogole ze ma robic szybciej i krzyczal. Inni brygadzisci palety przezuca na magazynie pomoga porozmawiaja po smieja sie i w ogole a on nic tylko pip sciagnac nagrac jego zachowanie jaki mobig robi w pracy wrocil bym tam ale do puki pracuje tam ten lysy ped al to niewroce bo bym go musial (usunięte przez administratora) do belownicy nic wiecej na prawde bardzo mi sie tam fajnie pracowalo tylko on co byl ze mna na zmianie trzepial sie wszystkiego jak dobrze robilem bo tak mnie nauczono i robilem i kazdy inny brygadzista mnie sprawdzal i mowil ze robie dobrze a jak zle cos zrobilem wytlumaczyl na spokojnie a nie tak jak on dar morda nieroba bo chcial sie wywyszyc czym swoja glupota mysli ze jest brygadzista i mu wszystko wolno ale ma sie sposob na takich dziekuje za przeczytanie administratora zakladu i zrobienie czegos z ta osoba bo przez niego polowa ludzi sie zwalnia bo nie wytrzymuje jego chorego toku myslenia i tez jestem ciekaw czy szef go rozlicza za wpieprzanie mufinek na magazynie jak bierze z nowej hali i szybko z tym leci na magazyn i tam zre tlusta swinia tyle mam do powiedzenia bo bym napisal jeszcze wiecej ale wole to zostawic sobie dla odpowiednich ludzi co nie bawem przyjada na zaklad z urzedu panstwowego.

Janusz

@Niezadowolona, czy możesz napisać coś w temacie aktualnego rozwoju firmy Stokson? Z miłą chęcią poznamy świeże informacje, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku! Zachęcam również osoby obecnie związane z firmą Stokson do nowych komentarzy w tym temacie, chętnie dowiemy się najnowszych wieści dotyczących warunków pracy w tej firmie!

Sisi

Witam czy ktoś pracuje w Firmie stokson w Piekarach śląskich?Jakie ma opinie na stanowisku pakowaczka?

Niezadowolona
@nick 28.05.2018 17:29

2100 netto

Janusz

@anonymous, dziękujemy za Twój komentarz, napisz jak obecnie rozwija się firma Stokson? Pracodawca ten oferuję jakiegoś typu dodatki socjalne dla swych pracowników? Chętnie dowiemy się więcej w tym temacie, będzie nam bardzo miło za Twój kolejny wpis w tym wątku.

anonymous

Witam powiem szczerze pracuje już długo w firmie przyzwyczaiłem się zarobki dobre do 10 wypłata na kącie atmosfera różna narazie nie widzę powodu żeby się zwolnić raz jest lepiej raz gorzej tak jak w każdej pracy

Janusz

@Olga, a jak ocenisz kwestie warunków pracy w firmie Stokson? Będąc nowym pracownikiem tej firmy można liczyć na jakiegoś typu benefity lub dodatki socjalne? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się więcej! @Była, napisz proszę więcej w tym temacie, Twój wpis jest obecnie bardzo krótki.

Olga

Jak czytałam te opinie to bałam się iść tam do pracy. Ale stwierdziłam, ze muszę się sama przekonać. Praca ciężka bo wiadomo produkcja. Ale zarobki spoko, atmosfera fajna ogólnie jestem zadowolona.

aneta735

Witam jestem ciekawa czy te opinie sa prawdą czy tylko złośliwością ludzi nikt nikomu nie może zabronić iść do toalety

Była
@aneta735 11.04.2018 12:09

Te opinie są prawdą ja tam pracowałam i toaleta była na godzinę do tego dziennie zmieniający się grafik NIE POLECAM

Zainteresowany

Jak wyglada praca w UR na stanowisku mechanik ? Jakie godziny pracy , zarobki , awaryjnosc czesci zamienne . Szukam pracy a nie chce isc z deszczu pod rynne

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Stokson w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

dadek

Czy pracuje ktos na ciastowni jakies opinie o tym stanowisku ?

Zocha

Witam, czy są nowe opinie na temat pracy w Piekarach śląskich? Ktoś może się wypowiedzieć. Pozdrawiam

Erdeka

Cześć wszystkim. Powiedzcie mi jak wygląda atmosfera w pracy? Jak z godzinami pracy i czy jest coś takiego jak "wolne na żądanie" mam małe dziecko i nie raz potrzebuje dnia aby spędzić bo małżonka ciężko choruje, a nie mamy rodziny by zostawić małego z kims. Proszę o sensowną odpowiedz

gagf
@Radny 05.10.2017 22:18

A to tez pisze w kodeksie pracy że kierownikowi nie przysługuje urlop na żądanie? I jest takie przysłowie "Ludzi nie zastąpionych są pełne cmentarze "

Agfa

Do wszystkich którzy pytają jak sie pracuje w" Stokson".Dobry zakład pracy gdzie wszystko jest OK ,godziwe wynagrodzenie,premie,socjal,dobra atmoswera,kompetentna kadra kierownicza,normalny grafik,uczciwie płacone nadgodziny,przestrzeganie kodeksu pracy itp taki zakład nie szuka pracowników ,tylko jest kolejka ludzi którzy chcą pracować w takim zakładzie.A wystarczy zajrzeć na stronę gdzie "Stokson"rekrutuje pracowników potrzeba praktycznie ludzi na każde stanowisko i to nie w nowo otwartym zakładzie tylko np. w Chorzowie ,to sami sobie odpowiedzcie czy warto tam pracować?

Łucja

Jesli jestes kobieta, nie polecam Ci tej pracy!! Kobiety sa w tej firmie traktowane jak roboty! Musza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 12h z przerwa 20minutowa . Jesli slyszeliscie o tym ze jeden dzien pracujecie a drugi wolny to nieprawda, pracujesz tak przez pierwszy miesiac pozniej masz mase nadgodzin. Dostalam wyplaty mniej niz powinnam. Oszusci!

Niezadowolony

Nie jestem zadowolony z przyszłego wynagrodzenia; Po okresie próbnym nie ma tych warunków na które się umawiałem podczas rozmowy kwalifikacyjnej i nie wynika to z tego, że się nie sprawdziłem przez ten okres - jak już to raczej, że nie było czasu mnie sprawdzić. Ogólnie to nie polecam.

Pytajacy

Planowalem pracę w stoksonie ale po przeczytaniu i wysłuchaniu opini zastanawiam się czy warto oddać cv [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Problemy z urlopem? Wynagrodzenie nie do końca takie jak zapowiadają? Big Brother? Zero prywatności szatnie i prysznice z kobietami które o wszystkim skarżą szefowi jak w przedszkolu?

Lenka
@M&msss 12.10.2016 19:36

Jak to na magazynie - trzeba wydawać i dostarczać produkty. Nie ma wczasów "pod gruszą". Nadgodziny płatne.

Zostaw opinię o Stokson - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokson