Stokson

Piekary Śląskie

Opinie o Stokson

Zainteresowany

Jak wyglada praca w UR na stanowisku mechanik ? Jakie godziny pracy , zarobki , awaryjnosc czesci zamienne . Szukam pracy a nie chce isc z deszczu pod rynne

aneta735

Witam jestem ciekawa czy te opinie sa prawdą czy tylko złośliwością ludzi nikt nikomu nie może zabronić iść do toalety

Sisi

Witam czy ktoś pracuje w Firmie stokson w Piekarach śląskich?Jakie ma opinie na stanowisku pakowaczka?

Niezadowolona
@Sisi 18.02.2018 17:59

W Piekarach sami Ukraińcy, zajob taki że nie ma kiedy iść do toalety, grafiki się dziennie zmieniają nie można nic zaplanować a w umowie zamiast 3 tyś to 2100 a reszta podobno w premii której nie ma w umowie NIE POLECAM

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Stokson w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

dadek

Czy pracuje ktos na ciastowni jakies opinie o tym stanowisku ?

Zocha

Witam, czy są nowe opinie na temat pracy w Piekarach śląskich? Ktoś może się wypowiedzieć. Pozdrawiam

Erdeka

Cześć wszystkim. Powiedzcie mi jak wygląda atmosfera w pracy? Jak z godzinami pracy i czy jest coś takiego jak "wolne na żądanie" mam małe dziecko i nie raz potrzebuje dnia aby spędzić bo małżonka ciężko choruje, a nie mamy rodziny by zostawić małego z kims. Proszę o sensowną odpowiedz

gagf
@Radny 05.10.2017 22:18

A to tez pisze w kodeksie pracy że kierownikowi nie przysługuje urlop na żądanie? I jest takie przysłowie "Ludzi nie zastąpionych są pełne cmentarze "

Agfa

Do wszystkich którzy pytają jak sie pracuje w" Stokson".Dobry zakład pracy gdzie wszystko jest OK ,godziwe wynagrodzenie,premie,socjal,dobra atmoswera,kompetentna kadra kierownicza,normalny grafik,uczciwie płacone nadgodziny,przestrzeganie kodeksu pracy itp taki zakład nie szuka pracowników ,tylko jest kolejka ludzi którzy chcą pracować w takim zakładzie.A wystarczy zajrzeć na stronę gdzie "Stokson"rekrutuje pracowników potrzeba praktycznie ludzi na każde stanowisko i to nie w nowo otwartym zakładzie tylko np. w Chorzowie ,to sami sobie odpowiedzcie czy warto tam pracować?

Łucja

Jesli jestes kobieta, nie polecam Ci tej pracy!! Kobiety sa w tej firmie traktowane jak roboty! Musza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 12h z przerwa 20minutowa . Jesli slyszeliscie o tym ze jeden dzien pracujecie a drugi wolny to nieprawda, pracujesz tak przez pierwszy miesiac pozniej masz mase nadgodzin. Dostalam wyplaty mniej niz powinnam. Oszusci!

Niezadowolony

Nie jestem zadowolony z przyszłego wynagrodzenia; Po okresie próbnym nie ma tych warunków na które się umawiałem podczas rozmowy kwalifikacyjnej i nie wynika to z tego, że się nie sprawdziłem przez ten okres - jak już to raczej, że nie było czasu mnie sprawdzić. Ogólnie to nie polecam.

Pytajacy

Planowalem pracę w stoksonie ale po przeczytaniu i wysłuchaniu opini zastanawiam się czy warto oddać cv [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Problemy z urlopem? Wynagrodzenie nie do końca takie jak zapowiadają? Big Brother? Zero prywatności szatnie i prysznice z kobietami które o wszystkim skarżą szefowi jak w przedszkolu?

Lenka
@M&msss 12.10.2016 19:36

Jak to na magazynie - trzeba wydawać i dostarczać produkty. Nie ma wczasów "pod gruszą". Nadgodziny płatne.

Zostaw opinię o Stokson - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokson