Opinie o STOKSON w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STOKSON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Piekary Śląskie

Witam jak wyglada praca za mechanika UR w tym zakładzie? Jak z kasa i jaki zakres

Były
@Zainteresowany

Jak chcesz pracować po 12 godzin i UR jest zmniejszony bo ludzie odchodzą to się zastanów. Brak ludzi zastąpiony jest pracownikami tymczasowymi różnej narodowości.

@Były

no i to cos złego, że z różnych krajów by byli? to przeszkadza tu w pracy? jeśli tak to w jaki sposób?

Ekipa

Więc dosadnie rzecz ujmując nie jest to produkt polski.

Pinokio

A te dane to skąd? Wymyślone z główki? Ciekawe gdzie widzisz mechaników albo magazynierów z żółtym czepkiem

Joanna

A po czym wnioskujesz ten brak poszanowania? Mąż chce tam pracować, wiec jestem ciekawa

Brak poszanowania dla Polskiego pracownika, niestety zgadzam się z tą opinią

Danuta

A ja tu widziałam info jak ktoś pisał, że ruskich tutaj nie lubi . Chodzi o tych Ukraińców, o których ktoś pisał, że z 50% ich jest tu? Serio Polaków jest tylko 1% jak wynika z tego wątku? Ile to w praktyce w ludziach jest?

Prawda

Dokładnie. Zastanawiam się gdzie my mieszamy. Do pracy wolą przyjąć, że tak powiem nie Polaka. Hańba.

Jakie narzędzia pracy zapewnia STOKSON? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pinokio

Pod warunkiem że jesteś pracownikiem biurowym, mechanikiem lub masz biały czepek w innym przypadku nie ma mowy

@Pinokio

A na innych to byłby w ogóle potrzebny? Zapewniają za to wszystkie wymagane narzędzia czy zdarza się, że czasami czegoś brakuje?

@Danuta

Wszystko jest zapewnione

Była, wolna

Nigdy więcej! Kilka lat pracy dla tej firmy to stanowczo za dużo, omijać z daleka!!!

Joanna
@Była, wolna

Czemu konkretnie? :( Co ci nie pasowało? wynagrodzenie, atmosfera? :)

@
@Joanna

praca w święta

Helena
@@

Jakieś dodatkowe pieniądze za pracę w święta chociaż były? Czy normalnie mieliście płacone, tak jak i każdego dnia?

Pakowacz

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zostałam przyjęta nawet dużo przed czasem. Bardzo uprzejma Pani, wysoka kultura osobista.

Dlaczego czekam juz 2dni na telefon?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Zniesmaczony

Po przesłaniu aplikacji na stanowisko rekrutera zero odzewu, ale po kilku tygodniach dostałem sms z propozycją rekrutacji na magazyny i produkcję oraz numer telefonu, pod który należy zadzwonić aby dowiedzieć się więcej.. Postanowiłem zadzwonić, żeby wyjaśnić sprawę, ale tu niespodzianka: nikt nie odbiera...

Halina
@Zniesmaczony

No a podczas przesyłania tej aplikacji wyraziłeś zgode na udział tez w innych rekrutacjach? stąd ten sms?

Mirek

Jak wygląda naprawdę praca na UR? Oraz jakie są benefit?

Xx

Czy są premie frekwencyjne, bądź inne dodatki?

rambo

Jakie są zarobki ?

dzikidzik420

pracowałem tam w sumie tylko kilka dni, ale wrażenia straszne - parking to wielka kaluza otoczona blotem, nie da sie wyjechać nie musząc budzić ukrainskiego kierowcy tira, bo parkingu dla nich brak kompletnie. na zakladzie sami obcokrajowcy, kazdej mozliwej narodowosci - od ukrainy przez azje az do afryki, ludzie potrafią nie znać imiom współpracowników ze stanowiska obok. nieregulowane przerwy i czas pracy, logistyka to (usunięte przez administratora) - wchodzisz na recepcje, podpisujesz listę obecności (mimo posiadania karty), potem idziesz do innego budynku sie przebrać, potem do innego budynku pracować. do tego wymiana ciuchów to kompletna porazka - budka między budynkami, ale nie mozesz wyjść w stroju sluzbowym - nie, musisz wejsc na II pietro do szatni, przebrać się, isc po ubrania i zanieść je do szatni (bo zabrać też nie możesz). byłoby śmiesznie, gdybym nie spędził tam kilku godzin.

zszokowany

Dlaczego pracujecie w takim h. zakładzie?

Profesor

Każdy widzi inaczej .Każdy widzi racjie. Ja to widzę tylko tyle że nie jest tak źle .Firma jest Ok . Każdej firmie są obiecanki itd. Zobacie tylko na jedno byle być zdrowym .Reszta przyjdzie z czasem .Nawet ktoś z rodziny wbije Ci nóżce plecy a ty lepiej udawaj że to jego wygłupy .Kiedyś za parę lat zobaczysz ile zostało osób tylko dobrych a złych fałszywych i to jest najgorsze .

Lena
@Profesor

Po jakiemu to jest?

P
@Lena

Spadaj jak nie umiesz czytać po Polsku.

Noname2
@Profesor

Zgadzam się!

bułeczka
@P

Czytać po polsku umiemy tylko widać, że ty nie nauczyłaś się jeszcze pisać i mówić po polsku. Ale do lepienia ruskich pierogów może tyle wystarczy.

Friz

Ile płacą ?

Przyszłość?

Pomalutku jak się nie poprawi finansowo nasze portfele .Znów osoby już mi znane będą odchodzić z firmy .Ukraińcy i Polscy .pracownicy plus Azjaci. Dobrze pokalkulowac czy warto dać podwyżkę . ?

Ostrzegam

Praca od poniedziałku do niedzieli, wszystkie święta prawie pracujące, oczywiście każda godzina jest na równi, nie ma dni świątecznych, 100% płatnych weekendów, praca niby łatwa, ale 12h niektórzy dzień w dzień, ciagle coś się psuje, ciągle krzyki, pretensje, Polaków mało co już zostało, zostały na mroźni głównie stare baby co im brakuje kilka lat do emerytury, na ciastowni co chwile się ktoś zmienia, jedynie mechanicy zostają w tym samym składzie, jeżeli chcesz wolne to powodzenia, (usunięte przez administratora) nie ważne czy masz kogoś chorego czy ktoś ci umarł czy chcesz odpocząć. Jeżeli ktoś uważa że stara hala jest lepsza to niech sobie daruje, (usunięte przez administratora). Na każdej hali panuje ten sam chaos, masa obcokrajowcow, którym też się nie chce pracować, ciagłe darcie się. Większość osób rezygnuje w ciągu pierwszego tygodnia, ci bardziej wytrzymali około roku, a ci zdesperowani, nie mający już wyjścia siedzą i dają sobą pomiatać (usunięte przez administratora) Oczywiście na hale możecie wnieść tylko wodę(usunięte przez administratora) o wycieczce do toalety to już w ogóle, jeżeli brygadzistki mają czas to oczywiście zamienią, ale najczęściej one biegają po całej hali próbując ogarnąć ten cały bajzel.

BurdelMama
@Ostrzegam

Mechanicy w tym samym składzie?Chyba ci z rodziny i bez perspektyw.Reszta albo już się zwolniła albo szuka innej pracy.

Były
@Ostrzegam

Cała prawda !

lew wkurwiony

Dlaczego nikt nie zrobi porządek tym paleniem papierosów w ubikacji .i oczywiście z łaźnią bo bo już śmierdzę po tych papierosach co nie palę a muszę się zaciągać się dla mnie to skandal większej pułki .21wiek a łaźnia w pracy zamknięta tylko dla pracowników a kierownicy mogą ale Dlaczego???.

Bożena
@lew wkurwiony

To nie macie żadnych czujników dymu w firmie, że ludzie tak bezkarnie palą w łazienkach? Nie myślałeś o tym żeby zgłosić komuś problem z paleniem?

lew wkrwiony
@Bożena

Nie nie będę zgłaszał przecież wszyscy mają nosy .Każdy wie nikt z tym nie robi .Zachowanie innych przełożonych też godzi pomstę do Nieba że takich tu mamy prymitywów.i też każdy o tych wie i też nikt z tego nic nie robią .Takie rzucanie groch o ściana..

Donkiszot

Przydała by się podwyżka .np Dla tych co chodzą do pracy i jeszcze wogule nie byli na L4 .od przyjęcia w Stoksonie .dla tych co naprawdę zależy na pracy .i bez brania urlopu na żądanie....co są na każde skiniecie na zmiana grawiku.Ciekawe ile by takich było .

Okiem pracownika

Muszę stwierdzić że praca w Stoksonie powinna być miła i przyjemna a nie jest.Jest osoba tak nie sympatyczna do pracowników pytając innych osób ma takie same zdanie .co moje.

Don Pedro

Jeszcze tylko dwa dni i dostaniemy 12 pysznych pączków.. mniam

pershing

Czy warto ?

Ciekawy jestem..

Odpis podstawowy na ZFŚS w 2022 r. Oznacza to, że w przyszłym roku odpis podstawowy na jednego pracownika zatrudnionego w normalnych warunkach pracy wzrośnie z 1 550,26 zł do kwoty 1 662,97 zł (37,5 proc. podstawy). Nowe przepisy mają wejść w życie 1 stycznia 2022 roku .Czyli Mybenefit mamy 600zl z funduszu a gdzie reszta 1062,97zl może wczasy pod gruszą powinni pracownicy dostać na umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON