Opinie o STOKSON w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STOKSON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Piekary Śląskie

Kornela

Widziałam ofertę pracy dla księgowej na stronie firmy. W benefitach znalazłam wpis o premiach urodzinowych. Co to za premia? Bo brzmi to super, ale nigdy nie słyszałam o takiej. Swoją drogą to był już ktoś na rozmowie i może dać znać o co pytają?

Duża premia
@Kornela

100 zł dostajesz raz na rok.

@Kornela

Premia urodzinowa - tzn że jak Stokson ma urodziny to przychodzisz na nadgodziny xD

Ktoś

Przydała by się podwyżka bo jak nie to każdy będzie coś szukał nowego .Przecież za rok najniższą krajową będzie 3300zl netto a co my mamy robić jak te 600zl mamy więcej .Bądźmy ludźmi .Sprzątaczka wszędzie to samo ma co na produkcji .

Dusia
@Ktoś

Powiedz mi, jest z kim porozmawiać o podwyżkach właśnie? Z jakims kierownikiem czy kims takim? Tak poza tym to czy premie jakieś czasem wpadają? Czy same podstawy tu macie?

Jakie pieniądze na start netto przy ofercie Operator maszyn? Jak masz pisać głupoty i pierdoły to nie odpowiadaj frustracie, pytam normalne osoby jak to wygląda. I jak wygląda system zmian? Są po 8 czy 12h?

Kandydat do biura

Witam. Znalazłem ofertę pracy z firmy Stokson jako pracownik w logistyce i jestem ciekaw czy sytuacja w biurze wyglada również zniechęcająco? Jakie są zarobki, warunki pracy i benefity?

Szkoda czasu
@Kandydat do biura

Jak kolego chcesz pracować na bazie w sumie ręcznie robionych dokumentów, gdzie pracę opierasz o tworzenie dokumentów w office to życzę powodzenia.

Były
@Kandydat do biura

Nie warto, szkoda marnotrawienia czasu. Będziesz wypełniał nie potrzebne nikomu pliki z wskaźnikami dla nowego P. Dyr.

@Były

A jak płacą za tą pracę? Może jeśli wynagrodzenie jest konkurencyjne to praca nie byłaby taka zła? Na jakiej umowie zatrudniają? Możecie dać znać?

Pakowacz

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zostałam przyjęta nawet dużo przed czasem. Bardzo uprzejma Pani, wysoka kultura osobista.

Dlaczego czekam juz 2dni na telefon?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Redeye Group Sp. z o.o.

@Pracodawca Dlaczego zabraliście ludziom dodatek nocny?

Jasiek
@:(

Bo trzeba kupić nowe samochody - dla wiadomo jakich osób. niestety.

@Jasiek

Pracujecie w porze nocnej bez dodatków? Tak w ogóle można? Orientujesz się ile teraz płacą na umowie próbnej? Dają umowę o pracę? Czy zlecenie?

Pracownikiem

Omijać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora)Jeśli chcesz pracować 12 godzin dziennie, nie mieć przerw, zakaz telefonu i być traktowanym jak gorszy to zapraszam tutaj. Śmieszne warunki, (usunięte przez administratora) Szkoda słów, trzeba to przeżyć na własnej skórze. Pracowałem 2 miesiące

Bożena
@Pracownikiem

Ale umowa była na pracę 12 godzin dziennie? Czy to 8 godzin + nadgodziny? Bo jestem ciekawa czy może chociaż płacili za te nadgodziny? A tych przerw to w ogóle nie było czy była jakaś ilość czasu wyznaczona? Bo to jest regulowane w kodeksie pracy z tego co mi się wydaje.

Złożyłem CV na stanowisko: pomocnik serwisanta w dziale utrzymania ruchu. Już dawno nie spotkałem się z takim chamstwem i brakiem profesjonalizmu na rozmowie rekrutacyjnej jak tutaj. Nic nie wymagają na stanowisku, podczas rozmowy tysiąc pytań o schematy elektryczne itd,. 12 godzin codziennie, same zakazy, 3000 wypłaty ? Na koniec rozmowy serwisant(Pan Łukasz), pyta się czy nie zabije się młotkiem. Głupie uśmieszki, żarty i brak szacunku do kandydata na stanowisko. Każdemu z całego serca odradzam jakakolwiek rozmowę o pracę, a co gorszę zatrudnienie. Jeśli tak traktują kandytatów, nie chce wiedzieć jak pracowników. Omijać szerokim łukiem !! Ps. Chwalą się, że są firmą rodzinną z tradycjami a nie korporacją jak amazon gdzie wykorzystuje się ludzi(hahaha)

ktoś
@Kandydat

Szkoda że sama firma buduje swój negatywny wizerunek. Widocznie osoby rekrutujące powinny nie być dopuszczane do tego procesu, jeżeli była osoba postronna w tym przypadku np. przedstawiciel HR to powinien zareagować i przeprosić kandydata za takie postępowanie Pana Łukasza.

M

Rozmowa telefoniczna no cóż zniechęciła mnie

Karol
@M

Jaki miała przebieg ta rozmowa, że zniechęciła Cię do firmy? I co takiego było ciekawego w ogłoszeniu, że poszło z Twojej strony CV do nich?

Sprawiedliwy

(usunięte przez administratora) ludzi ! Za parę groszy , tam jest każdy od wszystkiego , (usunięte przez administratora)Myślą ze nikt nie posiada życia prywatnego. Ludzi brak , (usunięte przez administratora) Kilometry takie dziennie trzeba odbyć że nóg się nie czuje. Nie adekwatne zarobki do wykonywanej pracy i odpowiedzialności... Żadnych podwyżek , wczasów pod gruszą , nic nie ma ...

Kierownik
@Sprawiedliwy

Ludzi też

a Ty?
@Kierownik

Ciebie też kierowniczku za niedługo nie będzie, że tak się wychylasz?

Urszula

To firma ma jakieś specjalne programy asymilacyjne? Ci pracownicy są już w kraju czy specjalnie są przywożeni i firma to załatwia jakoś?

Tuptus

Na rozmowie wszystko ładnie,elegancko..w rzeczywistości rypie się 3 zmiany. Świątki , piątki. Nieraz 3 różne zmiany w ciągu tygodnia. To WC pójść nie można, trzeba prosić się o pozwolenie. Po więcej godzin niż 8 Po kilku dniach ludzie uciekają. Nie rozumiem po co kłamią na rekrutacji? , przecież i tak kłamstwo ma krótkie nogi co nie ? ????

Bożena
@Tuptus

Może chociaż finansowo się to jakoś opłacalo? Jakich kwot się tu można spodziewać, zdradzisz coś na ten temat? I jaką umowę oferują?

Kandydatka - pakowacz

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, która była przeprowadzona w miłej atmosferze. Praca po 8 h, na 3 zmiany w tym nocna, również w weekendy, przy bardzo niskiej temperaturze, premie za samą obecność w pracy, umowa na okres próbny 3 miesiące a potem niby na 3 lata, nie można nosić zegarów ani żadnej biżuteri (nawet na twarzy) , nie można wnosić swojego jedzenia na zakład ( jedzenie będzie przechowywane we wspólnej lodówce), napoje tylko bez etykiety. Pani rekrutująca nie wiedziała ile minut u nich trwa przerwa. Pytała tylko o moje doświadczenie zawodowe i nic więcej. Dzień pożniej dostałam informację, że niestety nie mogą mnie przyjąć. NIby szukają pracownika bez doświadzcenia, z książeczką sanepidowską, osobe kóra może pracować w zimnie i w weekendy i ja spełniam te wymagania, a i tak zostałam odrzucona.

Kamila
@Kandydatka - pakowacz

A jak wygląda praca zmianowa? Można się dogadać z nimi, na jakie zmiany chce się przychodzić, czy jest to narzucane z góry? I ile weekendów trzeba zrobić w miesiącu?

Majster

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej dziwi mnie to że nie ma żadnych dodatków za pracę w godzinach nocnych jak w każdych firmach ,nie ma dodatków finansowych wraz z dietą dla pracownika za pracę w mikroklimacie czyli mroźni kolejna rzecz która mnie zszokowała konkretnie i w niedzielę robić i dostać 3200 zł netto ???? hahahah w święta premia 100 zł hahahahahaha ludzie ???? (usunięte przez administratora) 300 zł na święta to ja dostawałem w 2016 roku hahaha

@Majster

Ile tych niedziel w miesiącu jest pracujących? No i nie ma dodatków za pracę w nocy a czy jest jakaś premia chociaż? Czy goła podstawa?

ciekawski

witam jak wyglada praca na stanowisku pracownik obslugi obiektu kierownik,stawka ,grafik,nadgodziny czy jest odpowiedni sprzet narzedzia ,jak wyglada atmosfera ,czy duza rotacja wymagania ile pracy itp dziekuje z odpowiedzi chodzi o piekary slaskie

robol

A co to są święta , w tej firmie kogo to obchodzi , my nie mamy rodzin , mamy pracować i nie narzekać . Proponuję żeby do przy w święto przyszło też całe biuro .

@robol

Ktoś rozmawiał o tym z szefostwem, że Wam to w sumie nie odpowiada? Może warto to zakomunikować i wtedy coś się zmieni, szefostwo bierze pod uwagę zastrzeżenia pracowników? ?

Xxx

I na rozmowie Ci tak powiedzieli?????

@Xxx

Ja rozmowie rekrutacyjnej praca wydaje się być spoko, ale gdy mija pierwszy tydzień roboty to żałujesz że się tam zatrudniles

Totalna żenada, praca w każde święta, weekendy. 0 poszanowania dla jakiegokolwiek pracownika czy jest on z Polski czy też z innego kraju.(usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Za Dziadka i taty były paczki i to całkiem fajne

Solidarni z Ukrainą ale Rosja

100 złoty na święta, haha, ten wspaniały gest ma chyba na na celu pokazać jak głęboko ma właściciel swoich pracowników.

Pączusiedlarosjinaokrągło
@Solidarni z Ukrainą ale Rosja

I w Nowy Rok (niedziela) do pracy na noc, to nie są normalni ludzie

grom
@Pączusiedlarosjinaokrągło

100 pln na święta ? tradycja zobowiązuje dziadek dawał stówe syn dawał stówe to i młody daje stówe ;-)

@grom

I za dziadka stówa cieszyła jeszcze? A są tu jeszcze jakieś inne okazje kiedy coś jeszcze od firmy się dostaje? zastanawiam się po prostu co jeszcze mogą tu dawać

Witam jak wyglada praca za mechanika UR w tym zakładzie? Jak z kasa i jaki zakres

Były
@Zainteresowany

Jak chcesz pracować po 12 godzin i UR jest zmniejszony bo ludzie odchodzą to się zastanów. Brak ludzi zastąpiony jest pracownikami tymczasowymi różnej narodowości.

@Były

no i to cos złego, że z różnych krajów by byli? to przeszkadza tu w pracy? jeśli tak to w jaki sposób?

Ekipa

Więc dosadnie rzecz ujmując nie jest to produkt polski.

Pinokio

A te dane to skąd? Wymyślone z główki? Ciekawe gdzie widzisz mechaników albo magazynierów z żółtym czepkiem

Joanna

A po czym wnioskujesz ten brak poszanowania? Mąż chce tam pracować, wiec jestem ciekawa

Brak poszanowania dla Polskiego pracownika, niestety zgadzam się z tą opinią

Danuta

A ja tu widziałam info jak ktoś pisał, że ruskich tutaj nie lubi . Chodzi o tych Ukraińców, o których ktoś pisał, że z 50% ich jest tu? Serio Polaków jest tylko 1% jak wynika z tego wątku? Ile to w praktyce w ludziach jest?

Prawda

Dokładnie. Zastanawiam się gdzie my mieszamy. Do pracy wolą przyjąć, że tak powiem nie Polaka. Hańba.

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON