Opinie o STOKSON w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STOKSON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Piekary Śląskie

Taki tam

Praca na produkcji 4.000zl a wymagania za trzech .śmiech na sali .

@Taki tam

Mowa o kwocie na rękę czy brutto? Bo sam się zastanawiam nad przyjęciem do pracy. Ile z premii dodatkowo się dostaje i czy trudno je wyrobić? Aha i jak z podwyżkami, da się negocjować po okresie próbnym jeszcze?

Xxx

Na produkcji nawet 4k brutto nie ma ????

@Xxx

teraz nie ma? to ile macie, dasz znać wprost? interesują mnie też inne warunki, ocenicie robotę? jest w miarę lekka? od nowego roku jaka kasa będzie planowana i co z czymś dodatkowym? daj znać

Xxx

Zależy na jakie stanowisko trafisz, ale pensja jak i dodatki to beznadzieja, warto poczytać sobie pozostałe opinie. Młodzi ludzie szukają sobie nowej pracy, a starsi byle by dociągnąć do emerytury

A jaki jest system pracy na stanowisku pakowacza? 3 zmiany od pn do pt?

Vik92

3 zmiany i praca jest również w weekendy

Czy firma STOKSON kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

dosia

praca jak praca ale nad pania od grafikow trzeba by bylo troche popracowac w innych zaladach jest planogram urlopow na caly rok z gory a tu tylko na urlop wakacyjny czyli o reszte urlopu trzeba sie prosic i nie mozna sobie nic zaplanowac jezeli pisze sie o urlop do pani doroty to tylko w smsie ktora raczej nie odpisze czy ci go da i zyjesz caly miesiac w niepewnosci czy zaplanowac sobie cos czy nie i dlatego pracownikom przechodza urlopy na kolejny rok zamiast zamknac rok na zero .oczywiscie praca w czerwone swieta ,jezeli chca sobie dorobic ukraincy lub philipinczycy po co do grafiku dopisuje polki niech zadzwoni i zapyta sie czy mozesz przyjsc ,a tu tego nie ma .malo to dziennie jest sciagany grafik i moze z dnia na dzien naprzyklad zabrac wolna niedziele lub dopisac dodatkowy dzien pracy bez uprzedniego zkontakowania sie z toba

Grafiki
@dosia

Pani od Grafików do zwolnienia. Nie potrafi zarządzać prostym tematem grafików w Stokson. Grafik nie stabilny - cały czas zmieniamy - dodatkowo ludzie przerzucani z jednego miejsca na drugie bo ludzie z względu na grafik rezygnują. Niech właściciele przyjrzą się temu działowi i podejmną stosowne kroki. Jedna Pani VS załoga produkcji

Pakowacz

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zostałam przyjęta nawet dużo przed czasem. Bardzo uprzejma Pani, wysoka kultura osobista.

Dlaczego czekam juz 2dni na telefon?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
DDD

Ktoś z ur może się wypowiedzieć jak wygląda aktualna sytuacja na UR ? zakład Piekary ?

DUR
@DDD

Niektóre osoby przekazały wypowiedzenia. Możliwe że tych ludzi zastąpią osobami z innego kraju takie już sięsłyszy rozmowy. Za niskie pensje i różne podziały na Podstawę i dodatek ale ....... proponuję przeanalizować wszystko. Szkoda czasu i rekrutacji.

DDD
@DUR

Ile osób odeszło z UR w ciągu ostatnich 60 dni ? dziękuję

Głodny

Wypłaty słabe pracodawca powinien dawać jakieś obiady jak jest takie prace fizyczne jestem zły że jest taka różnica między innymi z wypłatą jedni głodowe drudzy ful wypas .

Nnn
@Głodny

Tylko kiedy i gdzie ten obiad zjeść? W ciągu 15 minut, gdzie trzeba jeszcze skorzystać z toalety? W tej małej jadalni, gdzie 6 osób to już tłum? To niewykonalne, żeby chociaż zrobili automaty z ciepłymi napojami, to już by było coś, bo na mroźni człowiek się nieraz trzęsie z zimna

Sveta

Brakuje ludzi na produkcji, ciągle przewijają się nowi, którzy też odchodzą, może warto zastanowić się co jest powodem? Za taki zapieprz płacicie grosze, ludzi zamiast przybywać to ubywa, w każdym innym zakładzie zarobią owiele więcej, ludzie wpisywani po 6-7 dni z rzędu na 12 godzin, żadnego życia poza pracą, tylko się słyszy "szybciej" brygadzistką też się warto przyjrzeć, szczególnie jednej, która ciągle się wydziera z byle powodu i ma pretensje do całego świata, w takich warunkach nie da się normalnie pracować

Domi
@Sveta

To jaka jest konkretnie pensja dla pracownika produkcji, świeżaka bez doświadczenia? Może podacie widełki tej pensji? Jest więcej niż najniższa krajowa? I jak pracuje się po te 12 godzin to płaca odpowiednio za nadgodziny?

Biedronka
@Domi

Najniższa krajowa nic więcej, za nadgodziny szału nie ma. Jak masz to się postarają żebyś wyszedł na 0 bo ci wrzuca urlop

@Biedronka

To ile jest dodatku do stawki za nadgodzinę? Wolą częściej dać dzień wolny niż wypłacić? Nie można zdecydować, czy chce się kasę, czy wolne? Intensywnie myślę o pracy w tym miejscu...

Zumerek

Ludzie odchodzą chyba nie bez powodu ?? Dlaczego nikt z tym nic nierobi? Czy HR żyje w tej firmie i czy szefostwo widzi co się tutaj dzieje ? To musi **** z hukiem może się ktoś obudzi wreszcie :(

Pracowity

Jak ktoś chce pracować w działach administracji to proponuje nie składać CV atmosfera fatalna zwłaszcza w Chorzowie.

Buba

Jakie warunki w logistyce? Dobra kasa i armosfera?

Taki tam

Chciałbym zaznaczyć że odchodzą bardzo dobrzy ludzie znający się..Dlatego że ktoś co pracuje wie że takich wyszkolić się nieda za rok .Tak jakby cząstka zakładu odchodzi legenda ..Dobrze się zastanowić czy to jest dobrym kierunku czy coś nie można zmienić brakuje rozmowy i jeszcze raz rozmowy szczerej..

@Taki tam

Legendy czemu odchodzą? Chyba dobrze tam płacą ? Mi do ur proponwali na początek 5.5 k na łapę pozniej jakies premie czy cos takiego ale zrezygnowałem

DonPedro
@Kandydat

No to chyba nienajgorzej. Po próbnym 6ka do ręki nie jest takźle.

Byłeś
@Kandydat

Byłeś w Stoksonie czy innej firmie gdy5.5 k dostaniesz ale innej firmie co doceniają pracownika robię za mniejsze pieniądze.Chyba że miałeś iść za kierownika .lub brygadzistę utrzymania ruchu .Nas pracowników nie doceniają i poniżają ale jest to do czasu jak połowa się zwolni to już nie będzie ci ratować chodzi o wykwalifikowanych pracowników. .

Xxxx

Mnie ciekawi kto wylicza te wypłaty i robi paski?

Stoksonia

Ludzie odchodzą i pracujemy coraz to więcej, obowiązków sporo zarobki w miejscu. Mało Polaków, ale za to ukraińców i Nepalców sporo którzy też mają dość. Brak normalnego wynagrodzenia, paski nieczytelne, brak konkretnych benefitów. Dobrze że jestem w trakcie wypowiedzenia umowy bo już tego nie zniosę.. @Pracodawca Zastanówcie się dlaczego wszyscy odchodzą, problem nie leży w samej pracy, ale w organizacji, traktowania, obowiązków i wypłaty. pozdrawiam A.

Tak
@Stoksonia

Zgadzam się z opinią jestem zniszczony z tą pracą . Jeśli już kierujący nie uzasadnia czemu gada tak a nie inaczej z góry teza zła i koniec a nie zapyta jaka była przyczyna odrazu obelga .W Piekarni Stokson przydałby się psycholog i psychiatra. że jeszcze inni że pracują za grosze a inni się bogacą na tych biedakach z innych krajów .

UR

Na utrzymaniu ruchu szukają na gwałt ludzi bo brakuje. Nawet nie zgłaszać się lepiej bo ciągle pracuje się - życia nie ma prywatnego.

Halina

Widziałam, że jest opcja przyjęcia się jako piekarz bez doświadczenia. Jeśli można w porządku zarobić, to chętnie bym spróbowała, ale sam wpis w ogłoszeniu o tym, że jest "atrakcyjne wynagrodzenie" to niewiele mi mówi. Ile się zarabia? Zwłaszcza, że niektórzy pisali tutaj, że bez nadgodzin się nie zarobi.

Krytyk
@Halina

Najniższa krajowa? 3500? Plus premia prawdopodobnie

Miki

Bez nadgodzin nie zarobisz, benefit 50 zł to trochę śmieszne z racji tego że nie ma pakietów sportowych i medycznych... Znalazłem pracę w innym zakładzie na UR za większą stawkę i z bogatym pakietem benefotow. NIE ZALUJE ???? innym polecam omijać tą firmę...

Płakać mi się chce jak widzę tą wypłatę niską .Brak szacunku do człowieka .Lepiej jest prędzej oczy zamknąć i nie widzieć tego co jest codziennością .. jak siedzą koordynatorzy na stołówce i (usunięte przez administratora) ich boli od siedzenia a drugi musi się wypocić aby oni mieli dobrą wypłatę .

Bojka

Mam pytanie do ciebie. Poznałam już wszystkie formalności, także płacowe ale chciałabym zapytać kogoś tu na forum jak wygląda praca w 12 stopniach czy jest to uciążliwe?Ja nie boję się pracy , staram się nie wybrzydzać zniosę różne warunki.Ale czy warto ...?jak czytam te wszystkie wpisy ...

Bojka

Witam,czy jest tu osoba pracująca jako pakowacz bądź kontroler jakości i mógłby mi przybliżyć jakie są warunki pracy w środku na zakładzie.Poznalam już warunki formalne ale zastanawia mnie jak znosicie pracę w temperaturze 12 stopni.Jak wygląda współpraca z brygadzistami czy kierownictwem?Czy warto zawracać sobie głowę?

Taki

Moim zdaniem powinna być jedna gwiazdka za firma z opinii.za brak dobrych maszyn i wynagrodzenia . no Benefit 50 zł to już powinno być 100zl powinna być też stażowe wynagrodzenia które są na produkcję powiedzmy że kulejąca na te ceny w sklepach. niska jest .

Maja

Jakie sa godziny pracy np. na pakowaniu pączków. Pensja to zapewne minimalna? Będę wdzięczna za odpiwedzi.

Danuta
@Maja

Tu aż muszę dopytać o jedno, jakie są konsekwencje za przypadkowe podjedzenie czegoś? Bo to chyba wstrzemięźliwością ogromną trzeba się przy tych pączkach wykazać. ;)

Są trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6. A Pensje to sama sobie odpowiedziałaś

@Danuta

Przypadkowe? Na jadalni znajdują się zależnie od dnia do zjedzenia pączki, drozdzówki czy mufinki :)

@Xxx

Dzięki. A jak weekendy? Pracuje się 5 dni w tygodniu? A święta? Biorą bez doświadczenia? Jak z wc poza przerwą?

@Maja

Produkcja jest od poniedziałku do niedzieli, raz się trafi że idzie się do pracy 6x pod rząd, a raz powiedzmy 4, doświadczenie nie jest potrzebne, a co do wc to nie ma problemu, jak brygadzista ma czas to zastąpi Cię na toaletę

@Xxx

Czyli robi sią nadgodziny czy niekoniecznie? A święta się pracuje? Typu Boże Narodzenie? A wynagrodzenie to goła najniższa czy może jakaś premia za absencję?

Ktoś

Wszystkie 3 zmiany, weekendy w pracy, święta w pracy. Zapomnij o wolnym

Mróweczka
@Ktoś

Jak z wypłatami wypłacone ma czas ? Są Polacy ? Ile płacą Polakowi za godzinę ?

Helena
@Ktoś

To weekendy i święta w pracy lepiej płatne ? Dodatek nocny na nocnej zmianie jest ?

Jess
@Maja

Zarobki takie że głową boli. Żadnych dodatków święta nie święta zapieprzasz za marne grosze obiecują takie rarytas a w rzeczywistości to jakaś porażka. Kierownictwo w porządku. Ale musisz (usunięte przez administratora) 6 dni w tygodniu o wolnym możesz sobie tylko pomarzyć gdyż pani od grafików nie liczy się z tym że ty potrzebujesz wolne Źle tworzone grafiki to też naprawdę jest porażka. Nie polecam tam pracować. Chociaż jest plus taki ze akurat ja trafiłam tam na bardzo miłe i cudowne osoby oraz na bardzo dobra zmianę. Tyle się tylko wypowiem naprawdę się zastanów czy chce pani tam pracować Totalny (usunięte przez administratora) pozdrawiam.

Izabela
@Xxx

Jakiś dodatek za nocki jest? Grafik jak ustalają? Można np dogadać się, że pracuje tylko na nocki?

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON