Opinie o STOKSON w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy STOKSON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Chorzów

kierownik

Ktoś ma problemy z odróżnianiem kolorów.Pani bądź Pan mało istotne. Jeśli masz tyle odwagi to mój numer jest ogólnie dostępny. Zadzwoń to przeprowadzimy merytoryczną dyskusję.(tłumaczenie słowa merytoryczna znajdziesz w google). A czemu jesteś fizolem? Bo jesteś skazany na tą pracę. Ciągle wszyscy narzekali (no może prawie wszyscy) a nikt pracy nie zmienił. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Bo jedyna na co stać tych co dużo szczekają to praca na kasie w biedronce. Ja też narzekałem i zmieniłem. Tak jak mówię jak chcesz pogadać zadzwoń bo to nie jest forum do wymiany zdań i opinii na czyjś temat. Pozdrawiam.

gagf
@kierownik

cyt." to nie jest forum do wymiany zdań i opinii na czyjś temat",cyt." A czemu jesteś fizolem? Bo jesteś skazany na tą pracę."-a to nie jest opinia?(Tłumaczenie słowa opinia znajdziesz w google)

Paulina

@HR też uważam, że kandydat powinien zostać poinformowany o ewentualnym opóźnieniu spotkania i taka sytuacja powinna być wyjaśniona. Dlatego też moje pytania miały na celu dopytać, czy był dalszy ciąg opisywanej sytuacji. Chciałabym też podkreślić, że nie jestem pracownikiem STOKSON, czy też w żaden sposób z tą firmą związana.

Kierownik

Przeglądam opinie i tak naprawdę NIC totalnie NIC się nie dowiedziałem, typowe hasła nierobów typu "niefajnie bo tak" Potrafi ktoś w zwięzły sposób napisać jakieś konkrety ? typu. Pracuje na linii od roku zarabiam 5 tyś na rękę w tym są trzy święta i 20 nadgodzin, praca zmianowa dosyć ciężka , nie ma przerwy na papierosa. Praca nadzorowana przez system kamer oraz kierownika. TYLE !!! Proszę odpisywać konkretnie i nie używać wulgaryzmów.

Ja 37
@Kierownik

5000 PLN na rękę na produkcji. hahaha. Nie pracuje w tej firmie. Ale z wypowiedzi Pana kierownika można się pośmiać. No jakby napisał 2000 na rękę to ok. Bo jak Pan mówi 5000 netto na rękę na produkcji to już idę i może to być nawet auszfic. 5000 na rękę to chyba w hrywnach

Paulina

@Patrycjaskontaktowałaś się również z osobą, która miała przeprowadzić Twoją rozmowę? Czy udało Ci się dowiedzieć się, co było przyczyną tej sytuacji?

HR
@Paulina

Pani Paulino to jakieś nieporozumienie jeśli kandydat do pracy czeka 1,5 godziny na rozmowę kwalifikacyjną, to chyba do Państwa należy wyjaśnienie i przeproszenie za całą zaistniałą sytuację. Obecnie w dobie kiedy tak ciężko o pracowników takie podejście do potencjalnych kandydatów jest niedopuszczalne.

Pakowacz

Zupełnie nie polecam. Kpina z ludzi. Byłam umówiona na rozmowę na 12. Siedziałam na recepcji ponad godzinę, nikt łaskawie nie chciał ze mna rozmawiać, a recepcjonistka, na pytanie ile to będzie trwać mowila, ze nie wie. Dno i rozpacz. Nie szanują pracowników od samego początku.

Nie miałam przyjemności dostać żadnego pytania

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Paulina

@Gerardz tego co widzę, to w ogłoszeniach o pracę firma oferuje pracownikom umowę o pracę, jak i również w przypadku niektórych ofert dodatki w postaci m.in. paczek świątecznych. Rozumiem, że mogą Tobie nie odpowiadać warunki zatrudnienia, jednak co najmniej częściowo Twój wpis mija się z prawdą. Ktoś jeszcze z pracowników firmy może powiedzieć coś o tym jak ocenia tego pracodawcę?

Patrycja

Zupełnie nie polecam! Byłam umówiona na rozmowę kwalifikacyjna na godzinie 12. Siedziałam na recepcji 1.5h i nic. Nawet nikt łaskawie nie powiedział ile to jeszcze może trwać. Po 1.5 godziny czekania zdenerwowałam się i wyszłam. Zupełnie nie polecam, ta firma to jakaś kpina. Nie szanują czasu ludzi od samego początku. Dno i rozpacz. Omijać z daleka.

Sos

Napiszcie jak wyglada praca na produkcji? Po ile godzi ile dni w tygodniu? Ogolnie jak atmosfera?

Paulina

@byly pracownikkiedy byłeś zatrudniony w STOKSON? W jakim dziale? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co konkretnie sprawia, że nie polecasz innym tego pracodawcy? Bardziej szczegółowe informacje będą bardzo pomocne. To co sprawia, że Tobie praca nie odpowiadała, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

szukający pracy

Inwestycje realizowane w naszych zakładach generują nowe miejsca pracy. Tworzymy korzystne środowisko pracy i godziwe traktujemy naszych pracowników. Poszukujemy najlepszych ludzi, których chcemy zatrzymać u siebie na dłużej. Naszym celem jest rozwijanie umiejętności i poszerzanie kompetencji naszych pracowników. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, który dba o rozwój i szkolenie swojej kadry, starając się jak najlepiej wyposażyć ją w umiejętności, wiedzę i doświadczenie, dzięki którym firma będzie w stanie utrzymać czołową pozycję na rynku.... to wersja pracodawcy skopiowania z ich strony internetowej ! jak wygląda rzeczywistość ?

Ave

Widzę, że na Kierowcę c+e nadal nikogo nie znaleźli ciekawego, a to już chyba z 3 miesiące poszukiwań ;) Byłem osobiście na rozmowie, stawka ok. 3000 zł netto na tym stanowisku, ale ciekawi mnie czy również na innych stanowiskach jest taka "ciekawostka" jak jeden dzień L4 i nie ma premii? Jeśli tak, to no ja rozumiem, że niektórzy nadużywają tego sposobu na dni wolne od pracy, ale przecież jeśli ktoś faktycznie zachoruje, to co? Kara za to, że ma czelność zachorować? Nie wiem czy to jest odpowiednie rozwiązanie... PS. Nie przyjęli mnie do pracy, widocznie 2 lata doświadczenia, to troszeczkę za mało ;)

jacek

Witam, jak wygląda praca na dziale utrzymania ruchu? Mam spore doświadczenie w serwisie maszyn spożywczych.

Paulina

@Katarzynka według Ciebie wynagrodzenie nie zawsze jest adekwatne do przepracowanych godzin. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy pojawia się to częściej?

Katarzynka

Słabo z godzinami nadliczbowymi, chcielibyśmy coś więcej przyrobić, a tu nie można. Rozliczenie trzymiesięczne.... i tu jest duży problem. Czekasz kwartał na wypłacenie własnych ciężko zapracowanych godzin i Jesteś oszukana... Brakuje sporo godzin...

Paulina

Zainteresowani pracą w STOKSON? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się z aktualnymi ofertami: https://stokson.com.pl/praca/ Które stanowisko Was szczególnie zainteresowało?

Witam!! Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu i ile mozna zarobic?

Automatyk

Przyłączam sie do pytania :)

Poszukuję usilnie pracy, ale po przeczytaniu Waszych opinii odechciało mi się - pozdrawiam!!!

funak

duzo ostatnio stokson rekrutuje , taka duża rotacja ? czy zatrudniają dodatkowo ? Warto aplikować za serwisanta ?

Witam. Jakie godziny pracy przy produkcji i czy produkcja jest non stop.? Tzn swiatki piatki i niedziele? Czy jakies wolne sob i niedz?

abc

Witam. Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku pakowacz ? :)

czysty wyzysk

Firma nie do polecenia! Po pierwsze dzień w dzień zmiany w grafikach aż do porzygania. Nic nie można zaplanować oni mysla ze ludzie żyją tylko praca i niczym więcej! Po drugie zatrudniasz sie w Chorzowie a musisz jeździć na Piekary co jest niezgodne z prawem bo w umowie masz ze praca w Chorzowie!

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Chorzów

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON