Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

mirek

polecam pracowalem na inwentaryzacji z dziewczyna i jestem zadowolony. nastepnym razem tez bym pojechal.

Pracowaliśmy z mężem na produkcji. Wszystkie formalności załatwiliśmy bardzo szybko. Osoby z agencji zawsze służyły pomocą. Nie mieliśmy z nimi żadnych problemów.

Mariusz

Pracowałem wielokrotnie przy inwentaryzacjach. Profesjonalna obsługa, piękne kwaterunki i fajne zarobki. Polecam

Rafał Szok

Pracowałem przez pół roku jako kierowca C w eberswalde. Najlepsza agencja pracy jaką znam. Polecam wszystkim. Zakwaterowanie najwyższy poziom. Praca też. Niestety zachorowałem i musiałem zrezygnować z współpracy. Gorąco polecam wszystkim. Pieniążki na konto na czas. Wszystko było jak w umowie. Panią Beata i Małgosia bardzo uprzejme kobiety i we wszystkim mi pomogły.

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

Pavlik

Pracowalem rok temu i było ok, Kasa na czas

Zosia

Pracowałam przez ich agencje na produkcji ze słodyczami. Przyjemna praca, fajne zakwaterowanie. Czekam aż będą mieli kolejny nabór.

Gwiazdeczkaxx

Tak, mnie rekrutował na wyjazd. Nie miałam problemów.

Pracowałem przez Polski Hr prawie rok. Milo wspominam. Pracowałem już przez wiele agencji i Polski Hr na ich tle wypadł dość dobrze. Nie żałuję, że podjąłem z nimi współprace.

Mirek

Pracowałem i żadnych problemów nie było. W każdej sprawie szło się z nimi dogadać.

Adam93

Na początku roku pracowałem z dziewczyną przy inwentaryzacji. Fajny, krótki wyjazd, aby podreperować domowy budżet. Żadnych niespodzianek po przyjeździe nie mieliśmy, Wszystko co zostało nam przedstawione przed wyjazdem miało odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zapewne w przyszłości jeszcze skorzystamy z ich oferty.

evka1978

pracowalam na inwenturach jezdze od kilku lat i jest ok. wyplata na czas a jak sa opoznienia to nie duze polecam

Tośka

Pracowałam na produkcji przy fotelach samochodowych. Praca była ok. Ludzie też byli w porządku. Osoba z agencji, która sprawowała nade mną piecze zawsze była pod telefonem. Mieszkanie schludne, darmowe. Był to mój pierwszy wyjazd. Spróbowałam i nie żałuje.

Pracowała w firmie na inwentaryzacjach, jestem bardzo zadowolona i własnie szykuje się na kolejny wyjazd od lipca. Polecam

zebra

Ja byłem w fabryce mebli dziecięcych. Ludzie w porządku. Mieszkanie blisko zakładu, oczywiście bezpłatne. Wszystkie formalności i umowa sprawnie przebiegły. Koordynatorka zawsze do dyspozycji. Wiedziałem, że mogę na nią liczyć. Wynagrodzenie zawsze na czas. Ze zjazdem też nie miałem problemów. Uważam, że jeśli jedzie się do pracy to można zarobić i ja jestem zadowolony!

qwerr

Pracowałem w ubiegłym roku przez Polski HR International na produkcji. Nie miałem żadnych problemów. Wszystkie formalności udało się załatwić bardzo szybko. W razie jakiś problemów koordynator zawsze służył pomocą. Dla mnie na +.

Kontad

Za marzec daliście teraz oddajcie za kwiecień.

@Kontad

Negocjacje powiodly się pieniądze za marzec są już nigdy nie dam się nabrać na takich pracodawców kupa nerwow masakra ! Dobrze sprawdzenie firmy w których będziecie pracować wiele z nich to nieodpowiedzialne ludzie powodzenia

Pracodawca też. Napisz kolego czy nic nie kombinowałeś w czasie zlecenia?

@Pracodawca

Niby co miałem kombinować

Obywatel

Niech nikt się nie nabierze na pracę w Mitwitz, harówka na akord,większość załogi nie nawidzi Polaków, na kwaterze mieszkają dziwacy koszmar.

Grzesiek
@Obywatel

Witam Cię OBYWATELU jeśli masz smialosc mówić tak o ludziach którzy z Tobą mieszkali to proponuje abyś przeprosił bo pomimo twoich osobistych problemów w pracy i w życiu to nas obrażasz pomijam tu agencje A teraz jest to już prywatną sprawa czekam na przeprosiny bo sędzia twoje ip znajdzie A ja nie odpuszczę za obrazę

Luk@s

Witam. Chciałbym żeby Polski Hr. Ustosunkował się do tematu dublowaniu tzw. kar za nieobecność zerwanie kontraktu niedotrzymanie terminu wypowiedzenie. Prowizji za pobranie zaliczki, wypłaty w ratach. Ostrzegam ludzie zastanówcie się zanim podpiszecie z nimi umowę. To jest śmieciówka bez urlopu bez premii urlopowej,świątecznej. Jak chcecie wolne jest to bezpłatne. Dadzą 11 euro brutto I tyle. Każdy rozumie, że pośrednik musi zarobić, ale to jest szczyt bezczelmości. Na koniec. Jak będziecie się zwalniać to nie bądzcie zdziwieni kwotą przelewu. To nie jest moje wyżalanie się. Takie są fakty

@Luk@s

Szanowny Panie LUK@S zapraszam do kontaktu z Koordynatorem. Wszystkie kwestie dotyczące konsekwencji nagłego zerwania kontraktu, zaliczek oraz urlopów zostaną Panu wyjaśnione.

Hary
@HR International Sp. z o.o.

Witam co wy robicie z ludźmi nie wypłacanie pieniędzy prezes nie odpowiada na meile masakra czekamy już 35 dni na wypłatę 12 osób oszukanych ludzie nie mają na życie i opłaty nikt nie umie nam wytłumaczyć dlaczego czy to jest poważne próby porozumienia w żaden sposób nie działają przeprowadzenie nowe rekrutację A ludziom co pracowali nie potraficie oddać pieniędzy czy ktoś może odpowiedzieć dlaczego skandal!!!!!!konkretnie chodzi o pracę na stoczni w Wismar

@HR International Sp. z o.o.

Dlaczego nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy dostaniemy przelew za pracę w stoczni Wismar kto za to odpowiada czy zdajecie sobie sprawę że my tego nie dopuściły na kasę czeka 12 pracowników w żaden sposób nie możemy się niczego dowiedzieć gdzie zniknęła p.prezes naprawdę chcecie ciągnąć się po sądach no ale jak lubicie ? Czy ktoś może odpowiedzieć na te wszystkie pytania za nim nie będzie za pozno bo nasza cierpliwość się kończy!?

Konrad

Gościu z HR sam się kontaktuj z koordynatorem, oni tak samo ściemniają jak cała reszta tej śmiesznej firmy. Oddajcie nam pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Hary
@Konrad

Całe 40 dni kontaktuje się z koordynatorem A ona ciągle za parę dni będę potem że pani prezes że już w przyszłym tygodniu i tak zawsze ręce opadają już sami Nie wiemy jak ich zmobilizować bo nas jest 12 gości co nie dostali kasy to napad 75.000 tyś masakra

Misiek

Wstydzę się własnych nazwisk o czymś to świadczy wszystkie nazwiska usunięte A kasy dalej nie ma masakra

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.