Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Katarzyna

Wybiera się ktoś do pracy lub ktoś pracował w miejscowości "rastede 26180" na "pakowaniu odzieży"? Jak wygląda praca i zakwaterowanie? Proszę o jedynie prawdziwe opinie :)

@Katarzyna

Ja miałam jechać i umawiałam się z nimi ale jednak mogłam wrócić do starej pracy i grozili mi ze jak nie przyjadę nałożą mi karę 2tysiace bo tak jest w umowie wiec konkretnie poczytaj umowę przed wyjazdem ;) możesz zarobić 8tysiecy a ile kar odejmą inna sprawa

@Katarzyna

Ja też się zastanawiam nad wyjazdem

Klik
@Kandydat

Praca jest super lekka, zakwaterowania są świetne. Kontakt z Koordynatorem na bieżąco jezeli cos nie pasuje w zakwaterowaniu mozliwosc zmienienia mieszkania swientna atmosfera opieka rekruterow bardzo polecam ta firme!!!

xxxx
@Kandydat

W kazdej umowie sa kary za niepodjecie do pracy, jezeli podpisze sie umowe. Chyba czyta sie umowe jak sie podpisuje. A jak sie ma pytania to sie je zadaje. Zanim zaczniecie pieprzyc glupoty w internecie zapoznajcie sie z kodeksem cywilno prawnym. "W przypadku nienależytego wykonania lub niewykonania czynności objętych Umową Zleceniodawcy przysługuje od Zleceniobiorcy kara umowna w wysokości 10% łącznego wynagrodzenia brutto określonego w § 6 ust. 1 Umowy za każdy przypadek nienależytego wykonania lub niewykonania czynności objętych Umową."

Janusz
@xxxx

Oni dają kary 2000tyś zł to o jakich Ty 10 procentach gadasz kto w tej agencji zarobi 20 000tyś brutto sam nie wiesz o czym Ty piszesz .No albo bronisz się bo jesteś koordynatorem

Inka
@xxxx

Na której stronie jest ta kara? "W przypadku nienależytego wykonania lub niewykonania czynności objętych Umową Zleceniodawcy przysługuje od Zleceniobiorcy kara umowna w wysokości 10% łącznego wynagrodzenia brutto określonego w § 6 ust. 1 Umowy za każdy przypadek nienależytego wykonania lub niewykonania czynności objętych Umową." Szukałam i nie mogę znaleść.

Gg
@Klik

Mógłbyś coś więcej opowiedzieć o pracy? Dużo Polaków? Jak z godzinami w pracy?

jack

Hej Czy pracowal ktoś przy produkcji czipsów z jabłek w Suderholz ?

Assss

Dzień dobrych,czy pracował ktoś przy pakowaniu wypieków w okolicach Erfurtu? Możecie napisać coś więcej o warunkach pracy?

Nnn
@Assss

Podpinam się

ooo
@Assss

Fajna robota duzo godzin zarobi sie dobra kase darmowe zakwaterowanie kontakt ciagle z opiekunem pracy polecam

Tymek

Jak dla mnie agencja jest wiarygodna. Pracowałem na produkcji i żadnych problemów nie było. Czekam obecnie na kolejny wyjazd.

Xxx
@Tymek

Jak moze byc wiarygodna jak na wyplate trzeba czekac miesiac po terminie

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
nie polecam!

Także nie polecam! Wieczny brak dostępu do koordynatora, kary pieniężne! (usunięte przez administratora) oni jak i ich klienci. NIE POLECAM!

@nie polecam!

Czy płacił ktoś kary ? Bo mi groza

Wyjeżdżam właśnie za granice w inne miejsce ale boje się ze zaraz coś mi naprzychodzi do domu

Czy ktoś płacił kary ? Nie rozpoczęłam pracy i chce zmienić przed wyjazdem i chcą mi wpisać karę co robić

Jacek

Agencja/ kontakt z koordynatorami projektu na plus, mieszkanie wporządku, wypłata na czas, osobiście jednak nie polecam pracy przy pakowaniu i produkcji łóżeczek w Mitwitz

@Jacek

Hej. Też planowałem tam wyjechać do pracy. Da się zarobić? Jak z Nadgodzinami? Dlaczego nie polecasz?

Bo nie warto
@Kandydat

Traktują jak śmieci Hmura obiecuje złote góry w żeczywistosci jest inaczej

@Jacek

Dzięki za opinię. Możesz napisać do mnie na emaila: ewakmiecinska3@gmail.com mam kilka pytań.

Jan

Pracowałem u nich i odradzam za wszystko kary traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) A na chorobowe nie ma co liczyć jak Nie przepracujesz 90 dni A dziennie na ubezpieczenie 7 zł potrącają Ostrzegam przed nimi!!!!!!!!!

Klient

Widze kolejna firma typu oszusci..a chcialem ubiegac sie o prace u nich..oby z daleka od takich cwaniakow..tym bardziej unikajacych placenia wynagrodzenia..mieli mi wyslac kopie umowy do wgladu.i jakos cisza ..z Krakowa..juz mialem kontakt z firma z krakowa..bejery szmery i nic wiecej..Miasto (usunięte przez administratora)

Harry1000

Praca Niemcy ... Agencja płaci w euro czy złotówkach ??? Doczytałem że chcą konto polskie i za przelew wypłaty potrącają 9 złotych ??? Za co ???

@Harry1000

Polskie kąto płacą w złotówkach po miesiącu płacą od 20 do 30

Mateusz1988

nie warto...

Tylko Autentyczne opinie

Rekrutują do pracy w Niemczech kilkaset km od domu i nie chcą powiedzieć jak się będzie mieszkało, mało wiedzą o firmie i obowiązkach w pracy. Zależy im tylko na tym żeby kandydat podpisał umowę i pojechał do Niemiec. Umowy z wysokimi karami za np. nieprzestrzeganie BHP, co chyba nie jest do końca zgodne z prawem. Może ten zapis ma pełnić role straszaka. Wyjazdy dla desperatów albo ludzi w trudnej sytuacji finansowej.

Nordi

Ale chyba teraz przez pandemię to nie ma żadnych wyjazdów? Przecież są kwarantanny , powiedzcie coś więcej.

ann

Miałam okazje "pracować''przy inwentaryzacjach - Monachium. Doczytałam w umowie o jakiejś karze za brak przystąpienia do zlecenia!!! 2000 zł podobno kary, a wiecie ile osob poleciało przy tym projekcie ? około 3 busów co daje 18 osób, plus prawdopodobnie jeden z bliźniaczego hostelu umiejscowionego w innej lokalizacji w Monachium. Ogolnie firma zarzekała się jaki jest to fajny projekt więc zdecydowałam sie pojechać z męzem z Krakowa busem wynajętym przez firmę. Suma sumarum przestrzegam przed nazwiazywaniem wspolpracy z ta firma. Opryskliwe zachowania kadry zarządzającej - osoby oddelegowane do pełnienia funkcji liderów na inwentryzacjach. Wieczny pośpiech, brak mozliwosci rozmow z nikim, a jak nie to głupiomadrzy liderzy zaraz ucinali rozmowy. Bardzo arognacki sposob odzywania sie ludzi, brak szkolen, zadnych wytycznych jak sie obsluguej np skaner wiele osob mialo dosc duzy problem ) , ale z pomoca przychodzili kooordynatorzy którzy w sposob prymiytywny zwracali uwagi ... oni moga zwolnic ponad 18 osob od tak bo MOGĄ a posiłkują sie karami za brak przystąpienia do zlecenia...kadra zarzajadzajaca z Polski ( osoby będace na zleceniu dokładnie wiedzą o braku jakichkolwiek umiejętnosci rozmowy z ludzmi) Pokazali jacy sa nieprofesionalni, ale umieją wmawiać ludziom ze zwolnienia to efekt pandemii (oczwyiście kazdy kto uzywa mózgu wie że układy układzikami, ludzie będacy na zleceniu po raz który z rzędu z urzędu tak dla zasady otrzymywali więcej godzin niz osoby które byly tu pierszy raz... (usunięte przez administratora)

Gosik
@ann

@Ann nie wiem czemu kłamiesz i piszesz te (usunięte przez administratora) też mnie zwolnili ale niestety taka wyszła sytuacja. Zamknęli sklepy i to nie ich wina. A przynajmniej się ok zachowali oddali za transport chociaż nie musieli. Chyba jechałaś 1 razy wszędzie są kary i to zrozumiała dla tych którzy robią sobie co chcą. Jeśli ktoś nie chce pracować to zawsze sobie znajdzie powód żeby pisać takie (usunięte przez administratora) brak słów..

Max
@Gosik

Ty jesteś chyba z księżyca.Nie prawdą jest że wszędzie są kary.Ja dla nich pracowałem i tak jak Pani wyżej napisała choży ludzie na nie odpowiednich stanowiskach.

Florian

Aż trudno uwierzyć w takie informacje bo przecież to jest dobry pracodawca. Może ktoś pomylił firmy?

jackc

UWAGA NIE PŁACĄ , PRZYNAJMNIEJ W PRACACH BUDOWLANYCH W DUSSELDORFIE , KRYTYCZNA OBŁSUGA PANI KOORDYNATOR. PO TERMINIE PŁATNOŚCI WYNAGRODZENIA ZERO ODBIERANIA TEL, SMS, EMAIL. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracowalem na produkcji w 2019 teraz też bym pojechał. zarobilem dobrze mozna bylo robic nadgodziny. czy ktos wie jak wyglada sprawa coronawirusa?? mozna wyjezdzać???

nick

Firma jest niepoważna. Treści ogłoszeń mówią same za siebie. Żadnych konkretów. Ludzie są traktowani jak podmioty. Umowy często podpisywane na kolanie w pośpiechu. Kary? Kary bezpodstawne, nie mają pokrycia w polskim prawie. Zarządzają naszymi pieniędzmi i potrącają ile im się chce wymyslajac nowe kary i dopasowujac je pod swoje okolicznosci. Koordynatorzy opryskliwi zresztą uczą się od kierowników. Nie polecam tej firmy.

Czy ktoś pracował na projekcie w Niemczech w Frankfurt nad Menem . Widnieje tam ogłoszenie pracy na Koparce Czy kto wypowie się o warunkach, wynagrodzeniu Czy warto się tam pchać???? Pozdrawiam

Ewelina

A przy sprzątaniu ktoś z Was pracował przez tą agencje? Bo mają taką ofertę pracy.

Julia

Firma którą mogę polecić,żadnych problemów

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.