Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Kajetan Kajetanowicz

Czekam na rozpatrzenie mojej kandydatury. Jeżeli chodzi o dotychczasowy proces rekrutacji, jestem bardzo mile zaskoczony.

Zofia

Byłam na dwóch organizowanych przez nich wyjazdach. Nie mam zastrzeżeń.

Małgosia

Pracuje przez ich agencje raz w roku na pakowaniu czekoladek. Fajny, krótki wyjazd. Praca przyjemna, zakwaterowanie na wysokim poziomie. Polecam!

AA

Wyjazdy na inwentaryzację organizowane przez tę agencję to moje najbardziej wyczekiwane wyjazdy w roku. Zawsze pozwalają mi podreperować domowy budżet. Dobre wynagrodzenie, dopilnowanie wszystkiego oraz całkiem lekka praca. Zawsze chętnie korzystam z tego typu wyjazdów.

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krystyna

Jestem zadowolona ze współpracy.

Niestety oddział firmy w Rzeszowie bardzo nie rzetelny-złożyłem swoją kandydaturę na odpowiednie ogłoszenie. Zostałem zaproszony na rozmowę do oddziału, w którym oczywiście się spotkałem. Dobrze, że mogłem połączyć spotkanie z podróżą, bo oddział jest kilkaset kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Na rozmowie dość ogólnikowo przedstawiono mi szczegóły dotyczące pracy. I na tym koniec konkretów. Zostałem ponownie poinformowany mailowo o tym, że dane stanowisko zostało obsadzone przez innego kandydata. Co nie jest oczywiście problemem-bo to się zdarza wszędzie. Ale firma dalej ogłasza się na portalu z tym stanowiskiem. Zaproponowano mi inne stanowiska zupełnie inne od wskazanego. Gdybym nie miał odpowiedniego doświadczenia, to bym zapewne próbował na wskazane stanowiska. Ale mam duże doświadczenie i staram się to wykorzystać z korzyścią dla mnie i Pracodawcy. Taka firma sama się negatywnie reklamuje.

zadowolony

Ciekawe oferty za dobre stawki. Pracowałem przez ich pośrednictwo i jak zajdzie taka potrzeba to w przyszłości chętnie do nich wrócę.

Agencja godna zaufania.

krzychu worker

dla wszysktich którzy się zastanawiają i szukają informacji w internecie trzeba powiedzieć że dobra firma i kasa dobra. jak sie chce pracować to można się dogadać a jak ktoś chce jechać na wakacje to bedzie narzekal.

gocha

Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska.Pieniądze praktycznie bez żadnych później. Pomoc w każdej sytuacji,

Black

Ostatnio skorzystałem z możliwości wjazdu z firmą HR International na inwentaryzację. Wszystkie szczegóły zostały mi skrupulatnie przedstawione przez Rekrutera oraz Panią Koordynator. Podczas całego procesu rekrutacji oraz planowania wyjazdu i pobytu w Niemczech czułem, że zawsze mogę liczyć na pomoc zarówno polskiego, jak i niemieckiego Koordynatora. Praca nie była szczególnie obciążająca, a ja mogłem podreperować mój budżet po pandemii. Chętnie skorzystam z możliwości wyjazdu na kolejną edycję tego projektu.

max

Inwentaryzacje to super wyjazdy żeby sobie dorobić. Przemiła koordynatorka, zawsze służy pomocą. Polecam!

ajka

Cześć, czy jest tu ktoś kto wybiera się w najbliższym czasie na pakowanie kosmetyków? Lub ktoś kto tam pracował bądź pracuje? Czy polecacie tą agencje? Warto spróbować?

piotrek

pierwszy raz pojechałem z 2 lata temu. Tera tezz jestem na wyjezdzie i sobie chwale bo pieniądze dobre i można odłożyć.

anusia

Wiadomo, zdarzały się na wyjeździe sporadycznie zgrzyty, ale nie wymagajmy żeby agencja rozwiązywała spory między współpracownikami. Pani koordynator przemiła, zawsze starała się pomóc.I to nie ważne czy to był środek tygodnia czy niedziela, zawsze można było liczyć na jej pomoc.

krzysiek inwentura

pracowalem rok temu i nie mam nic do zarzucenia. Jak ktos przyjechal na wakacje a nie do pracy to wiadomo nie bedzie zadowolony.

xxx

Jak wszędzie zdarzały się jakieś drobne opóźnienia, ale wystarczył jeden telefon i cała sytuacja zawsze została wyjaśniana.

zadowolona

Z czystym sercem mogę polecić/

edzia

Także nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Zawsze służyli pomocą.

Kozi

W umowie jest termin płatności 20-30 dnia miesiąca kiedy macie kase na koncie?

White
@Kozi

Licz raczej na 30. Firma ma problemy z płynnością finansową najszybciej dostałem od nich wypłatę 27

Gwiazdeczkaxx
@White

Ja dostałam raz 21 raz 25

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.