Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

edyta _k

ja jestem zadowolona. Wypłata przyszła z opoznieniem ale to bylo kilka dni wiec OK. pracowalam z kolezanką.

...

Uczciwe oferty za uczciwe wynagrodzenie

inw

Inwentaryzacje przez ich agencje to jedne z lepszych wyjazdów, które do tej pory miałam. Przyjemna praca za uczciwe wynagrodzenie.

alina

pracowalam na inwentaryzacjach rok temu z koleżanka i dobrze zarobilysmy. zakwaterowanie zapewnia firma . my nic za to nie placilysmy.

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

pakowacz

Mają fajne wyjazdy na produkcje jako pakowacz, polecam.

polecamm

Spoko kasa, zawsze na czas. I oferują darmowe zakwaterowanie.

Gaweł

Pracowałem ze znajomymi na produkcji (branża automotive). Fajna praca i uczciwe zarobki.

oliwia

Czy ktoś mógłby wyrazić opinię o pracy na produkcji przy produkowaniu papieru opakowaniowego i prezentowanego? Z góry dziękuję :)

inwentaryzacja

Także byłam na inwentaryzacjach i bardzo polecem

tomek888

prawda jest taka że praca jest dobra. ja byłem rok temu na inwenturach i sobie chwale. każdemu polecam.

polecam

Mają fajne opcje wyjazdu na 2/3 miesiące. Idealne żeby poreperować budżet.

pracus

bylem i jestem zadowolony. praca i kasa ok w razie czego mozna zadzownic do opiekuna

Tom@sz

Jak ktoś wie po co jedzie (że do pracy a nie na wakacje) to nie ma żadnych problemów i można uczciwie zarobić.

zadowolony007

Pracowałem na krótkim wyjeździe na produkcje. Wszystko było w porządku.

Zainetereswany

Czy są obecnie jakieś oferty zwiazane z inwentaryzacja?

Violka

Korzystam z ich ofert zawsze pod koniec roku, Fajna opcja żeby sobie dorobić przed świętami.

ludzik

dobre zarobki i opieka pani koordynator. polecam

zadowolona

Jak na tyle agencji, z którymi miałam okazję współpracować to Polski HR wypada bardzo dobrze.

Gwiazda

Moge polecić, pracuje u nich na sprzątaniu, dobre warunki zakwaterowania, blisko do pracy. Na miejscu można liczyć na pomoc.

ogród

Byłem na wyjeździe jako ogrodnik. Dużo godzin, dość przyzwoita stawka. Czekam na kolejny wyjazd.

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.