Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Opinie o Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Widziałem ofertę dla Ślusarza na Deventer. Zastanawiam się czy byłby to dobry wybór, mam doświadczenie ale gorzej u mnie z językiem. Piszą jednak o komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego. Można liczyć na jakiś kurs z któregokolwiek?

Spawacz w Deventer, był ktoś? wczoraj dodali ofertę, ja dopiero je oglądam. Piszą o minimum 4 latach doświadczenia. skoro tak to ile za to płacą w praktyce?

Armagedon Nowy wpis

Techvisie B.V To organizacja (usunięte przez administratora).Co chcą to robią i pracownik nie ma na to wpływu(chcą to zapłacą niechcą to nie zapłacą albo zapłacą część należnych pieniędzy,zwolnią z dnia na dzień )Nie polecam

Administrator Nowy wpis

Techvisie Personeelsdiensten B.V. poszukuje pracownika na stanowisko Tynkarz. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Firma Techvisie Personeelsdiensten B.V. prowadziła rekrutację na stanowisko MONTER PŁYT KARTON-GIPS. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Jak wygląda praca w Techvisie Personeelsdiensten B.V.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

To tak dla jasności jak będzie z tymi składkami? Może ktoś potwierdzić? Wszystko co trzeba zostaje odprowadzone? ktoś sugerował, że na przestrzeni lat może się cos zmieniać w warunkach? cos jeszcze mogło wejść / zostać zniesione? I czy polecacie od nowego roku jechać?

Pracowałem u nich pół roku i nie było tak źle .Zrezygnowałem z kilku powodów.Holenderskie agencje nie opłacają składek emerytalnych ,co z tego że zarobisz te 2000 euro jak trzeba coś odłożyć lub samemu opłacić gdzieś składkę.Holandia przyciąga amatorów zioła .Nie jest to może problem po godzinach ale w pracy na budowie to już tak.Niektórzy jeśli sobie nie dogodzą to nie da się z nimi pracować.Następnym problemem była kiepska wymiana informacji w biurach między koordynatorami.agencja wymaga własnego samochodu do pracy gdyż służbowych nie wystarcza dla wszystkich.W moim nastąpiła awaria sprzęgła więc musiałem jak najszybciej pojechać do Polski w celu naprawy.Zgłosiłem to swojemu niemieckiemu brygadziście i zadzwoniłem pod numer mojej koordynatorki której jak się okazało nie było w biurze.Odebrał inny pracownik więc jemu przekazałem informację którą potwierdził .Jakież było moje zdziwienie gdy wybuchła afera że opuściłem miejsce pracy którą na dodatek oczywiście podkręcili polscy współpracownicy.Okazało się że ani brygadzista ani biuro nie poinformowało pracodawcy o moim wyjeździe.Jeśli chodzi o godziny płatności wszystko było w najlepszym porządku.

STANLEY

Jak nie odprowadzają agencje składek emerytalnych jak odprowadzają. Nie wprowadzaj ludzi w błąd

@STANLEY

A trzy lata temu tez robiłeś? Patrząc na datę dodawanej opinii zastanawiam się czy mogło do dziś cos względem jej treści zmienić w czasie? Cos jeszcze takiego by było? Polecacie jechać na przełomie roku? będą jeszcze jakieś dodatkowe zmiany po drodze? można w ogóle teraz aplikować a wyjechać dopiero za parę miesięcy?

Waldek

Pracowałem tam z przerwami kilka dobrych lat . Pieniądze są zawsze na koncie w czwartek o 18 godz Nigdy mnie nie okradziono jak tu niektórzy piszą. Pokoje jednoosobowe z dostępem do salonu i kuchni więc nie jest źle. Jak ktoś jest dobrym fachowcem trafi do firmy i sprawdzi się jako dobry pracownik ma pracę non stop .

Tylko w jakiej sytuacji mieliby stanąć Twoim zdaniem skoro z tego co tu opisał u niego akurat wszystko ok raczej było? U Ciebie jakaś szczególna sytuacja wyszła? Każdemu może się taka trafić?

a powiesz mi ile oni teraz w tym roku za mieszkanie biorą? pytam bo serio się zastanawiam czy nie lepiej samemu sobie czegoś poszukać. wiadomo ile osób zazwyczaj decyduje się na tego typu opcję?

Barbara

Dzisiaj dali ogłoszenie na montera rusztowań, zajrzałam i widzę tylko informacje o zarobkach, że tygodniówki i ponoć bardzo dobre. To czemu nie ma konkretów napisanych, może tutaj ktoś powie, o jakiej kwocie mowa?

Jestem

(usunięte przez administratora) prawda kłamiecie cały czas oszukujecie ludzi z dnia na dzień i taka jest wasza (usunięte przez administratora) Francuz pozycja im więcej ludzi tym więcej dla was

Prosze nastepnym razem od razu o bezposredni kontakt z rekruterami, wtedy uniknie Pan sytuacji, ze accountmanagerzy, ktorzy sa czesto poza biurem, nie odpowiadaja na Pana wiadomosci.

Tom

Taka jest prawda, dzwonią , obiecują a pòźniej zadajesz z palcem w nocniku.

Projekty sa rozne, niektore dluzsze, niektore nie, ale zawsze informujemy na poczatku wspolpracy o dlugosci danego projektu.

Jakub

Dobre i długie projektu dostają miernoty, które są totalnymi obibokami a wartościowi pracownicy są ignorowani i proponuje się im tygodniowe projekty.

@Jakub

Wszyscy pracownicy przechodza wstepna selekcje i nie ma szans, zeby ktos bez wymaganego doswiadczenia i znajomosci jezyka obcego dostal prace.

Taka agencja jak techvisie, żeruje właśnie na obcokrajowców. Oni z tego żyją. Im więcej tobie ukradną tym więcej będą mieli dla siebie. Jeśli się zdecydujesz na pracę w tej firmie, pamiętaj że będziesz (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Agencja nie jest na dorobek czegokolwiek, ale na pewno przystankiem do dalszej podróży. Moja opinia, ta agencja to przystanek. Dziękuję za uwagę

AK

Ja tam jestem zadowolony, kasa na czas, mieszkania niczego sobie, chyba , że się trafi na pijakòw czy narkomanòw , ale to już nie wina Techvisie. Pracowałem z ròżnymi agencjami i mam poròwnanie. Pracować trzeba wszèdzie a nie chlać i robić burdy na mieszkaniu. Jak na razie nie mam zamiaru zmieniać agencji a ci co tak opluwajá, to najczęściej polecieli bo byli kiepscy w tym co robili.

dddddd

Tak te opinie sa prawdą Oferuja 500 euro dla kierowcy C+E miedzynarodowego. Czyli stawki maja tak niskie dla pracownikow zwe nie oplaca sie z nimi wyjazdzac. Jeszcze tak zachlannej firmy nie widzialem. Szukaja (usunięte przez administratora) za takie stawki. Omijac z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emilia

Wysyłanie do najgorszych prac? Czyli jakich? Jak przeważnie wyglądają takie zlecenia?

Czy można liczyć w Techvisie Personeelsdiensten B.V. na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik jest ubezpieczony w Hollandzorg. Ubezpieczenie jest obowiazkowe. W Holandii nie ma prywatnej opieki medycznej tak jak w Polsce.

@Marcin

A jak dokładnie wygląda to ubezpieczenie? Co obejmuje? Czy się za nie dodatkowo płaci (ile?) czy może jego koszty pokrywane są przez pracodawcę w Techvisie Personeelsdiensten?

Lasser

Nie polecam nikumu tej agencji Wyplaty sa tam marne ze nie warto wogole wyjezdzać (usunięte przez administratora)

@Lasser

Ile w takim razie wynoszą wypłaty w Techvisie Personeelsdiensten? Wiesz, każdy może mieć inne oczekiwania więc chętnie się dowiem dokładnie na ile można tutaj liczyć. Czy prócz wynagrodzenia zapewniane są jakieś benefity pozapłacowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Techvisie Personeelsdiensten B.V. - Deventer

• Jak się pracuje w Techvisie Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Techvisie Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techvisie Personeelsdiensten B.V.?

Techvisie Personeelsdiensten B.V.