Opinie o Eming Group w Apeldoorn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eming Group, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eming Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eming Group w Apeldoorn

Przemysław Nowy wpis
Pracownik

Super agencja, wszystko zalatwione w pełni profesjonalnie. Praca i warunki zakwaterowania 10/10 tak jak było umowione. Wypłaty na czas oraz doskonała pomoc koordynatorów. Szczerze Polecam !

Natalia Nowy wpis
@Przemysław

10/10? Nie no aż muszę się dowiedzieć jakie kwatery tu obiecują. Dasz znać jak z warunkami u Ciebie było?

Marcinek Nowy wpis
Były pracownik

Ostrzegam przed agencją Eming, pierwsze wrażenie bardzo dobre, ale koordynatorzy manipulanci i (usunięte przez administratora) z pozoru mili. O wszystko trzeba się upominać wielokrotnie, niektórzy o kartę ubezpieczeniową no i oczywiście o zaległe pieniądze, co się często powtarza. Zero profesjonalizmu. Nie sugerujcie się opiniami na Google, ponieważ wystawiają sobie je sami. Michaela, Arnold, Xander to goście z eminga. Próbują ździerać pieniądze na wszystkim co się da, nawet na weekendach za 6 godzin pracy w sobotę dostawałeś około 60 euro dniówki, dopiero jak się ludzie zbuntowali to podnieśli łaskawie do 90. Jeśli chodzi o mieszkania, podczas zimy dziwnym trafem w dzień ogrzewanie działa tak że masz saune w pokoju, a na noc było wyłączane i problem o to że ktoś sobie farelke podłączył żeby mieć choć troche ciepła gdy śpisz. Sytuacja była zgłaszana kilkukrotnie do jednego z pracodawców Lennarda, który był za to odpowiedzialny, raz się zdarzyło że coś z tym zrobił, ale po dwóch dniach znowu to samo

anonim
Kandydat

Ta agencja to zwykła lichwa uważajcie na nich proponują wiele a tak naprawde nie wywiazuja się z tych obietnic , arogancja i (usunięte przez administratora) to ich mocne strony , biuro agencji gdzieś na obrzeżach miasta w małym baraku typu bungalow w dzielnicy przemysłowej , bardzo dziwna firma , udają miłych do momentu podpisania kontraktu później już mają człowieka gdzieś aby tylko ich prowizja wpływała na konto , jeśli ich prześwietlisz przed podpisaniem kontraktu i nie zgodzisz się na proponowane warunki to wyproszą cię z biura jak intruza , uwaga uwaga i jeszcze raz uwaga na tego typu agencje.

Zostaw merytoryczną opinię o Eming Group - Apeldoorn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Eming Group?

  Zobacz opinie na temat firmy Eming Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Eming Group?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. linkedin.com 5 485 320
 2. pracuj.pl 4 208 112
 3. GoWork.pl 3 497 256
 4. olx.pl 3 102 462
 5. jooble.org 2 375 082
Eming Group
Przejdź do nowych opinii