Opinie o Eming Group w Apeldoorn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eming Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eming Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eming Group w Apeldoorn

Eming @ Nowy wpis

Wszystko co pisza ludzie jest orawda poczatki super dalej dramat brak pieniedzy na czas

Nieznajomy Nowy wpis

Witam, na początku chciałem powiedzieć, że z reguły nie jestem osobą która chodzi po stronach i (usunięte przez administratora)na wszystkie agencje w których cokolwiek mi się nie spodobało. Jednak przy agencji Eming miarka się przebrała, rekrutacja przebiegała z Polski, mówiłem panu agentowi który mi załatwiał pracę jakiej pracy konkretnie szukam oraz, że mam spore doświadczenie w zawodzie. Załatwił mi pracę wszystko przez telefon świetnie. Przyjeżdżam 1100km własnym samochodem, okazuje się, że nie płacą za kilometraż poniżej 30km w jedną stronę jeśli chodzi o dojazd do pracy, praca okazała się tylko tymczasowa i w firmie byli zdziwieni, że agencja mi nie powiedziała. Po prostu żenada, pan koordynator powiedział mi przy szefie z firmy dosłownie „myślałem, że Ci mówiłem”. Chyba nie muszę nic dodawać, niekompetentni ludzie tam pracują, robią ludzi za (usunięte przez administratora) liczą na ich naiwność, przyjeżdżasz pracować jako spawacz a na umowie jesteś pracownikiem produkcji, chłopaki którzy jeździli samochodami agencji musieli płacić 100e za wynajem miesięcznie plus z własnej kieszeni za benzynę na dojazd do pracy. Dom jak z 2 wojny światowej i brak możliwości zamknięcia drzwi na klucz co jest jakąś paranoją w agencyjnym domu. Bronią się certyfikatem SNF, panowie tym sposobem rujnujecie sobie renomę, żaden szanujący się specjalista nie przyjedzie do pracy z zakwaterowaniem gdzie nie może z spokojnym sumieniem zostawić sobie np laptopa w pokoju bo jest strach, że ktoś sobie na legalu wejdzie i go (usunięte przez administratora). Nie polecam totalnie agencji i mam nadzieję, że karma jeszcze wróci. Pan z imieniem na J. To totalny (usunięte przez administratora) i bezczelny kłamca.

Przemysław Nowy wpis

Super agencja, wszystko zalatwione w pełni profesjonalnie. Praca i warunki zakwaterowania 10/10 tak jak było umowione. Wypłaty na czas oraz doskonała pomoc koordynatorów. Szczerze Polecam !

Marcinek Nowy wpis

Ostrzegam przed agencją Eming, pierwsze wrażenie bardzo dobre, ale koordynatorzy manipulanci i (usunięte przez administratora) z pozoru mili. O wszystko trzeba się upominać wielokrotnie, niektórzy o kartę ubezpieczeniową no i oczywiście o zaległe pieniądze, co się często powtarza. Zero profesjonalizmu. Nie sugerujcie się opiniami na Google, ponieważ wystawiają sobie je sami. Michaela, Arnold, Xander to goście z eminga. Próbują ździerać pieniądze na wszystkim co się da, nawet na weekendach za 6 godzin pracy w sobotę dostawałeś około 60 euro dniówki, dopiero jak się ludzie zbuntowali to podnieśli łaskawie do 90. Jeśli chodzi o mieszkania, podczas zimy dziwnym trafem w dzień ogrzewanie działa tak że masz saune w pokoju, a na noc było wyłączane i problem o to że ktoś sobie farelke podłączył żeby mieć choć troche ciepła gdy śpisz. Sytuacja była zgłaszana kilkukrotnie do jednego z pracodawców Lennarda, który był za to odpowiedzialny, raz się zdarzyło że coś z tym zrobił, ale po dwóch dniach znowu to samo

Ta agencja to zwykła lichwa uważajcie na nich proponują wiele a tak naprawde nie wywiazuja się z tych obietnic , arogancja i (usunięte przez administratora) to ich mocne strony , biuro agencji gdzieś na obrzeżach miasta w małym baraku typu bungalow w dzielnicy przemysłowej , bardzo dziwna firma , udają miłych do momentu podpisania kontraktu później już mają człowieka gdzieś aby tylko ich prowizja wpływała na konto , jeśli ich prześwietlisz przed podpisaniem kontraktu i nie zgodzisz się na proponowane warunki to wyproszą cię z biura jak intruza , uwaga uwaga i jeszcze raz uwaga na tego typu agencje.

Zostaw merytoryczną opinię o Eming Group - Apeldoorn

• Jak się pracuje w Eming Group?

Zobacz opinie na temat firmy Eming Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eming Group?

Eming Group