Larex Personeelsbemiddeling

Deventer

Opinie o Larex Personeelsbemiddeling

Natalia

@welder5 nie obrażaj nikogo na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swój komentarz na temat pracy w Larex Personeelsbemiddeling. Proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie a nie obrażanie współpracowników.

Welder 5
@Natalia 02.10.2017 14:03

Pani "Natalio"? Kim naprawde Pani jest to jest przykład z życia opinia dla larexu jest przeciez dobra ale firmy wspołpracujace z wasza agencja bywaja rózne a ten portal jest od tego zeby opisywac w miare rzetelnie doswiadczenia z danym pracodawcom.

niezadowolony

oszusci i naciagacze daan to najwiekszy zlodziej i klamca a te polki to sie nadaja do obciagania tylko

Też z branży .

Nie rozumie sposobu oferowania pracy przez tą agencje tak jak źle wspominam oddział w Szczecinie. Ciągle proportional mi oferty pracy nie związane z moją branżą , a gdy mieli w swojej ofercie prace z moje profesi _milczenie jest i było ...Chyba nie jest to dobra agencja patrząc na wcześniejsze wpisy ?

Niedawno pracowałem dla tej firmy. Mogę z własnego doświadczenia powiedzieć tak * Mieszkania u kogoś na prywatnych domkach czy kampach są w b. dobrym standardzie - przynajmniej ja tak trafiałem. Gorzej z mieszkaniem bezpośrednio od firmy. Tam to szału nie ma, ale przynajmniej za pralkę nie musiałem płacić jak to w domkach prywatnych czy kampach. * Kasa? Na pewno zawsze na czas, tu nie powiem by się spóźniali. Jedynie jak ktoś wspomniał, wszystko jest w stawke wliczone gdzie wakacyjne jest niezgodnie z prawem zdaje się wliczane w stawkę. Warto przed wyjazdem zapoznać się dokładnie z umową + uzgodnić DOKŁADNIE warunki płacowe, co za co i jak - najlepiej na drodze emaila bo co zapisane to zapisane. * Nie masz auta jak ja? No to od razu odradzam. Nie miałem auta z początku nie był to problem. Ale na koniec okazało się iż koledze który miał mnie zabierać "po drodze" nie wypłacono kilometrówki, w dodatku to "po drodze" było mu 14km w drugą stronę niż do pracy. Jednego dnia telefon w południe nt KOLEJNEJ przeprowadzce, a dwie godziny później telefon iż nie ma dla mnie pracy. A fakt był taki iż pozbyli się problemu z dowozem człowieka na projekt. Tak więc - Nie masz auta?? To w tej firmie będziesz miał spory problem. Tu podobno kilometrówkę każdy z pracowników ma wypłacaną, ale to jest jak dla mnie ściema, bo do paliwa i tak samemu się dorzucasz, jeździsz prywatnym autem NIE firmowym, no i teraz podatek od auta jak ktoś jeździ swoim masz po 2 tyg, jak to wspomniał kolega powyżej @spawacz. Na zapchaj czas ku lepszym ofertom - można się zahaczyć, ale wszystko musi być ustalone przed wyjazdem. Decyzję zostawiam innym czy chcą współpracować z firmą.

spawacz

Uwaga wszyscy ,którzy jeździcie prywatnymi autami !Podatek teraz jest po 2 tygodniach i kary są przeogromne !Nie dość ze płaca grosze to swoje auto i kara z Balastingu !

welder5

Witam. Ostatnio robiłem przez Larex powiem tak , jeżeli ktoś ma fach i zna język obcy można wynegocjować dobrą stawkę no i trzeba monitorować solarisy , mieszkania cóż zależy gdzie sie trafi ale i to można załatwić choć bardzo trudno. Na moim przykładzie mogę powiedzieć ze wszystkie zjazdy do domu, nadgodzinny trzeba uzgadniać z pracodawcom u którego jesteś oddelegowany bo koordynator ci nie pomoże .Wcześniej czyli ok 3 lat temu robiłem dla nich ok 2 lata było ok wypłaty zgadzały się i mieszkanie było ok . Teraz zrezygnowałem bo trafiłem do firmy gdzie menadzer był lekko powiedziawszy dupkiem i jak coś chciałem załatwić odsyłał mnie do larex-u ( twierdził ze mnie sprzedano- niewolnik) a larex cóż , odsyłał mnie do niego. Więc przeszedłem do innej agencji ale i tu jak na razie niema nadgodzin ale dogadałem sie przynajmniej co do zjazdów.

Natalia

@Adam Jak długo pracowałeś w Larex Personeelsbemiddeling? Czym się zajmowałeś? Aktualnie firma poszukuje na stanowisko Monter systemów ogrzewania centralnego / Hydraulik. W ofercie napisali, że zapewniają cotygodniowe wynagrodzenie, możliwość nadgodzin, zakwaterowanie. Czy ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

Adam

Płacone na czas, w razie błędów po zgłoszeniu, reakcja w ciągu 1-2tyg. Pamiętajcie uzgodnić przed rozpoczęciem pracy, żeby Wam liczyli osobno wakacyjne, a nie wliczali w stawkę. Stawki z tego co się zorientowałem od 450 do 600€ tygodniowo - warto negocjować na samym początku. Za pokój są w stanie zapłacić 600€ miesięcznie, więc jak warunki nie odpowiadają, to śmiało żądać lepszego miejsca. Taką mają politykę, że trzeba się o wszystkim przypominać i opominac. Jak ktoś nie potrafi się odezwać, to będzie tracił.

czeresniak

to banda oszustow,a te panie polsko jezyczne to w wor i do czarnej laguny

Jeffrey

Kilometrowki niby są ale tylko na papierze,jak usłyszycie stawkę przez telefon to nie myślccie że reszta czyli bonusy typu dieta i kilometrowa będą osobno,ta stawka która usłyszycie w rozmowie telefonicznej to stawka netto z wszystkimi bonusami,tak że taka zapchaj dziura,z braku laku można popracować ale szału nie ma.Co do warunków mieszkaniowych to są dobre bo parę lat temu dostali reprymende od inspekcji pracy bo 60 chłopa spało w jednym domku w uwlaczajacych warunkach

mareckyy

Bardzo złe mam wspomnienia z tą firmą ciągle nie wiedzieli o co chodzi ,kręcili z wypłatą i urlopami a także mieszkaniem,jednym słowem banda oszołomów.Nie polecem tej firmy.Lepiej się wyjdzie na tym zarabiając nawet te marne 1400 zł.

Fgjan

Witam chcialabym sie dowiedziec o warunkach pracy??

Jucha 123

Witam pracuje ktos w tej firmie?? Chcialbym sie dowiedziec czy jest godna polecenia?

kermit

Jak nie macie lepszej propozycji, to Larex jako zapchajdziura może być, natomiast na dłuższą mete odpada z powodów juz wymienionych, kilometrówki u nich to jakiś przekręt, jakoś nie odczuwałem żeby mi je płacili. Dlatego jak się tam zatrudnicie, od razu szukajcie czegoś lepszego.

Tree

Larex [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co płacą dziadowe tygodniowki bez wakacyjnego bo macie w tygodniowke wliczone.Mieszkania na kampach tam gdzie Holender jedzie śmieci wyrzucić !!??!

plsk

oxo, a powiedzcie mi na jakie miasto ostatnio aplikowaliście ? Pytam z ciekawości bo ostatnio jakoś nie widziałem do nich żadnych zgłoszeń. Podobno w wakacje ma się coś ruszyć. Nie wiem tylko czy oni wszystko są w stanie zorganizować?

osama699

PRACOWAŁEM PRZEZ LAREX W TYM ROKU I NIE MOGĘ ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEC WYPŁATY TERMINOWO CO TYDZIEN ZAKWATEROWANIE MIAŁEM SUPER TAKŻE POLECAM

miras

larex zimą zakwaterował mnie z kuzynam w domu na poddaszu. To nie było poddasze użytkowe tylko prawdziwe poddasze. Uciekliśmy po 2 dniach pracy ,oczywiście nawet pieniędzy nie zapłacili

raul_

jakie to oferty pracy to całe nic jedne i te same juz od kilku lat z tego co zaobserwowałem ,a to miejsca pracy gdzie ludzie sie zmieniaja co kilka dni albo nie wytrzymuja parcia albo brak im fachowosci a ten larex [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pcha tam ludzi to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma razrm z ta pomoca polskojezycznabrak slow przerobilem tak kilka lat i stwierdzam ze bez pały nie podchodz pozdrawiam zawsze mozna zmienic posrednika!!!!!!!!

mariusz

To są pedały i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] których trzeba omijać szerokim łukiem chyba , że chcesz im nabić kasę jednym słowem to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich pełno w holandii

elektromania

VCA zawsze zwieksza szanse na zatrudnienie..

włodek

Byłem zatrudniony przez LAREX w 2009 i powiem że było O.K.Właśnie mam zamiar ponownie wyjechać .Uważam że tylko debile nie wiedzą jakie są zasady zatrudnienia. To w Holandi normalne jest że musisz mieć wszystko swoje.Warunki mieszkaniowe też O.K.A tak w ogóle czego się czepiacie ciule

Karol
@włodek 10.01.2015 07:31

Debile czyli osoby które wyjeżdżają w sensie mówiąc w przenośni? Umowa może być rozwiązana w każdej chwili i tak jest w każdej agencji czy w polsce czy w NL

mietek

no i ja się zastanawiam właśnie jak to ma wyglądać, czy na pewno jest tak, że to firma ma konkretnie jakieś pośrednictwo pracy czy jak to wygląda, wiecie może? też zastanawiam się jak to wygląda, czy praca jest na cały etat czy istnieje możliwość jeszcze pracy dorywczej u nich na przykład na pół etatu, jak sądzicie?

raul_

kiedys to w larexie bylo nawet dobrze ostatnio to zrobili dziadostwo na skale swiatowa podupadli na calym froncie zle placa stawki jak dla ubogich jeszcze z rok to beda mieli opcje koszenie rowow i obkaszanie kanalow zenadarazem z polskapomoca w nl te brochy to nawet nie odbieraja telefonow jak juz znaja numer polaka co dla nich pracuje ogolnie totalne (usunięte przez administratora) ............

lolek

kiedyś podobno bardzo dobra firma,jednak teraz to dno kilometrówki w stawce wakacyjne również mieszkania też często przeludnione po dwóch na pokoju,

Rob

Widzisz,(usunięte przez administratora) Twój problem polega na tym, że Ty nie potrzebujesz pracy tylko niańki. Sam nie potrafisz zatroszczyć się o elementarne sprawy jak rozliczenie godzinowe, które jest podstawą wystawienia faktury oraz Twojej pensji. Scedowałeś to na kogoś a do kogoś innego masz pretensje, że są zgrzyty. Nie wiedziałeś-mogłeś się zapytać, zamiast udawać omnibusa.

CNC

Agencja jak agencja ale te ich konsultantki personalne to chyba emerytowane witryniary z Amsterdamu - zero uczciwości i kompetencji.

beduin

zgadzam się - jak najdalej od tej " firmy "

Załamany

Larex to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zakwaterowanie gdzieś w krzakach to makabra

Andrzej Hajdaś

A wiesz (usunięte przez administratora) że ty to chłopie masz rację - po co szukac niańki jak w kraju dają 8 -11 000 brutto i wymagania niewielkie , wystarczy komunikatywna znajomość polskiego a nawet certyfikat wyrobią na miejscu jak komuś uprawnienia wyszły :) (usunięte przez administratora)

Kowal74

Larex ? To oni jeszcze istnieją ?

Marek

No masz rację polaczku - na gruby szmal to sie w Larexie nie ma co nastawiać

marecki

zawsze sie znajdzie jakiś szczekający polaczek . nie podoba się,do polski na zasiłek pajace !!! wszędzie robicie siarę tacy z was robotnicy jak ze mnie baletnica . O języku nie wspomnę. Potrzebujecie niańki , tłumacza bo inaczej nie dacie rady, a chcecie zarabiać gruby szmal . śmiać mi się chce ...

Blana

Marek , to ze pracuję długo przez Larex ,nie znaczy że pracuję w jednej i tej samej Firmie KRETYNIE. Inaczej nazwać cie nie można. Drugi rok zgadza mi się i kasa za wypłatę, i za kilometry. Mam w miesiącu dwójkę z przodu( jak tak pozbierać tygodniówki ),i dlatego nie narzekam . Mieszkam z Niemcami i wiem ile zarabiają ,więc przestań chłopcze tu snuć swoje chore wątki. Też byłem w wielu krajach , ale wybrałem Holandię ponieważ mam blisko do domu. Wolę mieć mniej, a być raz , lub dwa razy w miesiącu w domu.Pokaż mi chociaz jednego niemca,który tak kłapie dziobem jak ty !!!! Oczywiście na początku , też wypłaty nie były kosmiczne,ale teraz spokojnie mogę powiedzieć że jest dobrze.

patryk
@Blana 04.01.2012 18:00

patryk
@patryk 21.01.2017 16:08

jakie kilometry LAREX NIE PLACI KILOMETROWEK!!!!!! Niemcom Polakom Slowakom Czechom Nikomu!!!!!!! Najlpsze jest to ze Niemiec ma od 500 euro w gore Czech i Slowak okolo 500 euro a Polak okolo 400 euro jak dobrze trafi

skuza

Też tak miałem że przysłali po dwóch miesiącach solarisa z wyliczeniami za nadgodziny i urlop ale kasy do dzisiaj nie wypłacili - marne 170 euro więc szkoda dzwonić do niej i się przypominać / upominać

odzysk długow
@skuza 03.01.2012 19:22

marne 170E,takich fiutów jak ty dziesięciu i będzie marne 1700E!!!!robcie tak dalej ,to potem nie ma sie co dziwić ze ludzi w ch..a robią

Marek

Andrzej ma rację - również robiłem w wielu krajach i z takim żenującym podejściem jak w Larexie spotkałem się w pierwszy raz . Nie zapłacili mi tygodniówki z firmy która zamkneła się latem na trzy tygodniowy urlop zaś ta kretynka na moje monity twierdziła że to moja wina bo to niby ja ( po pracy ) mam pilnować czy szef/właściciel holenderskiej firmy wysłał im potwierdzone godziny czy nie. Wniosek prosty - nie mają pojęcia co i kiedy fakturują a swoje błędy przerzucają na nas najemną tanią siłę roboczą . Jak by tam w Magdeburgu potrzebowali to daj mi chłopie znać bo 2500 euro plus jednoosobowe pokoje w hotelu , 300 kilometrów od granicy brzmi znacznie lepiej jak 1600 w Larexie gdzie ( to chyba ewenement w skali europejskiej ) za kilometrówkę nie zwracają . Polecam Larex ludziom bez zawodu czy doświadczenia bo to niezbędne jest by podjąć jakąś sensowną robotę za granicą . Ale jak ktoś pieprzy ze robi w tej TYMCZASOWEJ agencji nie wiadomo jak długo i szczęśliwy jest to musi być idiotą albo nowym nikiem Cybulskiej która żyje z tego że oszukuje rodaków. Słowacy , Czesi czy Niemcy którzy kwaterowali na kempingach a robili dla Larexu mieli znacznie lepsze warunki jak my a mimo to woleli się urwać na Szwajcarię , Luksemburg czy Belgię . Rozsądku i odporności na kity żenione przez agencje życzę wszystkim w Nowym Roku !!!!! Marek

Blana

Kolejny rok, będzie już trzecim rokiem,jak pracuję w Larex,i osobiście nie zamienię tej firmy na żadną inną . Dlatego życzę Szczęśliwego Nowego Roku całemu personelowi , szczególnie Pani Agnieszce,która swoją bezinteresowną pomocą, pomogła mi w załatwieniu wielu spraw urzędowych. Mam nadzieję, ze kolejny rok będzie równie dobry , jak mijający. Nieudacznikom życiowym,typu przedmówca ,którzy nie potrafią nigdzie zagrzać miejsca na dłużej,życzę odporności na rzeczywistość :)

Andrzej Hajdaś

Jak ktoś lubi robić za grosze i być robiony w konia przez nie kompetentnych łowców głów to jego sprawa i nic mi do tego. Za grosze to można na łonie ojczyzny robić i nie trzeba zwiedzać Europy :) Wesołych Świąt i dużo pomyślności w nadchodzącym roku życzę ( no i kindergeldów , trzynastej pensji, wypłaty w całości i w terminie .... )

Blana

Dokładnie ( usunięte przez administratora ) .Chciał chłop zabłysnąć że był tu ,i tam ;) Norwegia :) Dania itp Światowy Chłop haha. Zrobił na mnie wrażenie :) szkoda tylko ze nie dopisał , ze się urwał z bananowca :)

nikky

a ja pracowalem w Larexie pare miesiecy w tym roku i chcialbym wrocic. jak sie ludzi normalnie traktuje, to i ludzie cie normalnie traktuja, taka jest moja zasada. wyplaty elegancko co tydzien, kasa dobra, tak jak obiecane:( usunięte przez administratora ) na tydzien, we( usunięte przez administratora )

agnieszka cybulska

Prosze zglosic!

izometryk

Ponad dwa miesiące czekam na wypłatę za nadgodziny i urlop - co niby te " rezerwacje " Larex gwarantuje na piśmie w umowie o pracę tymczasową że wypłaca po sześciu tygodniach . Radzę wszystkim by żądali przedstawienia treści umowy drogą elektroniczną jeszcze przed wyjazdem z kraju ( jak i szczegółów i warunków zakwaterowania , odzieży roboczej czy narzędzi pracy - znaczy że wszystko trzeba mieć swoje ) tak by oszczędzić sobie rozczarowań.

Voltomierz

O nie nie - tylko nie Larex , oni sami chyba nie wiedzą co się dzieje i ile trzeba zapłacić .

Marian

Mnie to tam wkurzało że wysyłają człowieka gdzieś do jakiejś firmy a na miejscu sie okazuje ze oni spodziwali się że ja będe miał swoje ciuchy robocze , buty , narzędzia . No i oczywiście nie mam - oni też nie mają , ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Larex Personeelsbemiddeling - Deventer

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Larex Personeelsbemiddeling