Opinie o Larex Personeelsbemiddeling w Deventer

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Larex Personeelsbemiddeling. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Larex Personeelsbemiddeling o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larex Personeelsbemiddeling w Deventer

Emil

Ciekawe czy te dwa wałki od (.....) nadal jeżdzą sobie na urlopy co parę tygodni. Ktoś ich za to sięgnie niebawem. Wy doskonale wiecie ... Zapłacicie za wszystko.

Czesc, widzialam ze szukaja rekrutera w Opolu, jest tu ktos kto kojarzy oddzial w Polsce? Czy sami pracownicy z NL? Jaka atmosfera? Pieniadze? Jak to wyglada u nich? Jest sens, ogolnie szukam czegos bez doswiadczenia gdzie moge sie wdrozyc a pozniej zobaczymy. Pozdrawiam

Stary_Wyjadacz

Dień Dobry Właśnie dojechałem na kwaterę, to przy okazji internet wypróbuje :) Troche merytoryki na temat larexu: plusy: mała agencja, bardziej przywiazują się do ludz których zatrudniają kasa punktualnie - jeszcze nigdy mi się nie zdażylo mi sie u nih opuznienie możliwość pracy nadłużej ( u mnie to już 3 rok będzie) mala rotacja możliwość dogrania zjazdów agencyjne standardy...pokje pojedyńcze itp., zakwaterowania ok zwykłe pracownicze, na kwaterze wszystko jest co potrzeba minusy: kasa średnia, ja po trzech latach mam tylr ile w niektórych można dostać na start; m zależy juz na stabilnosci... nie chce dla 20/30E na tydzienjezdzic co chwile i zmieniac kwatery pierwsze spotkanie w biurze dla nowych, wcześniejmiałem chłopaka na kwaterze ktory musiał 120km ekstra jechac... absurd dzisiejsze czas ogólnie larex jeest mniejsza agencja co dziala na jego korzysc... ja mam za sobą 6 agencji i raczej jak sie nic nie spieprzy to dopracuje do emeyrturki holenderskiej w larexie :)) osobiscie polecam, faktycznie tez cos sie zaczyna u nich ruszac, mam nadzieje ze na lepsze dla nowych, ewentualnie kasa bedzie troche wieksza; maja otwierac biuro w pl i zatruniac nowych koorydantorow w holandii to moze b mozna sobie odpuścić wyciekcze do siedziby na start. pozdrawiam, pomyslnosci i szczescie w wyborze zycze, bo w holandia agencjami plynie, kwestia wybrania odpowiedniej ;)

@Stary_Wyjadacz

Hejka, ile masz kwatere od roboty? na rozmowie powiedzieli mi ze 20-30km; prawda czy wywalaja dalej?

@Stary_Wyjadacz

jeszcze jedno, piszesz że juz prawie 3lata tam siedzisz, dali Ci kolejna faze na kontrakcie? ?

Ciekawy
@Stary_Wyjadacz

Ile trzeba czekać na jakieś konkretne info? Niby mieli dać znać a od 5dni cisza, nawet jak się upominam to mnie zlewaja... Mają jakiś praxe w ogóle??

@Stary_Wyjadacz

Ktoś coś wie na temat produkcji domów? Nibu prefabrykacja i później montaz na miejscu. Okolice Utrecht?

@Ciekawy

I mnie podobnie już 3dzien I cisza...

@Robota produkcja domkow

też sie zglosilem na to, zobacyzmy

@Robota produkcja domkow

aplikowalem wczoraj, watpie ze do poniedzialku dadza znac

@Stary_Wyjadacz

Nic mi nie mówili o konieczności jechania do Deventer… jestem obecnie w hadze

@stolarek

Jak mi do jutro 12 nie odpowiedzą to (usunięte przez administratora) mam innych w NL agencji od (usunięte przez administratora)

Mlotechnik
@Stary_Wyjadacz

Po 21.02 postaram się tez dowalić jakaś oponie. Niby już mam wszystko ogarnięte, nawet VCA na projekt . Kwestia gdzie mnie (usunięte przez administratora) na kwaterę. Bo różne słyszałem opcje. Postaram się pamiętać żeby tu wrócić. ;) niesett do Deventer musiałem jechać chociaż 90km w 1stron … kasy za to nie dostałem wiec trochę słabo, zobaczymy jak robota i kwatera za chwile

@Cncek

mi muwil chlop ze mnie po rozmowie odmi muwil chlop ze mnie po rozmowie odwozi na kwatere, transport z kims kwatery i od poniedzialku start. zobaczymywozi na kwatere, transport z kims kwatery i od poniedzialku start. zobaczymy

@Stary_Wyjadacz

hejka, moja opinia zbliżona, jest ok. mam nadzieje ze dadza wiecej kasy, mam zamiar pogadac o tym po 2 mies. obecnie mam 520 + kilometruwke. kwatere mam caly czas ta sama chociaz 2 rózne projekty. przy pierwszym maialem kolo 17 teraz niecale 30km

budoradek
@Mlotechnik

Hej widziałem jakies opcje kursu od nich, ktos wczesniej u nich cos takiego bral? niby zapłaca za czas szkolenai a puzniej oogarana robote. kasa w suemie nie wydaje sie zla, nie wiem tylko zcy pewna ta robota bo jak mam tracic czas na jakies szkolenie a pozniej zostac bez roboty to bez sensu. Pzdr

Martino

Stary wyjadacz od Arta

@Stary_Wyjadacz

Cześć, zjechałem na baoiwvak, nie będę ukrywał ze w larexie pracuje już z przerwami 3lata, prawda jest taka ze rynek nl się psuje … niestety tu nie jest inaczej stawka jest praktycznie taka sama od 3 lat jak na elektryka 540 to nie jest zbyt wiele…. Ale… nigdy nie miałem przestoju, nigdy nie rzucali mnie na tygodniowe projekty. Po prostu chcesz w litr spokojnie i stabilnie to szukasz mniejszych agencji, szukasz projektów gdzie możesz zarobić 1.5x tyle uderzasz do OJ albo innych, zależy kto co szuka, osa na czas, na początku roku rylko mieli jakiś (usunięte przez administratora) ze zmiana systemu i 3x korektę mi robili. Kwatery Ok zawsze pokój samodzielny, auto mam swoje ale jak potrzebowałem na 6tyg oddać do PL to tez nie było problemu się dogadać. Jest stabilnie bez fijerwerkow i tyle. Do zobaczenia na jakiś projektach

Wiktoria
@Senior54

Szkoda ze stawka ta sama przez te 3 lata :/ Ale takie czasy chyba mamy. A z szefostwem da się dogadać? Albo ze współpracownikami??

Luki_rtr
@Stary_Wyjadacz

Hej jak coś to polecam każdemu opcje na operatora cnc, ogólnie robiłem kurs na fanuca i 2mies w firmie PL. Wylądowałem w Elburgu, ale mają jeszcze jedna firmę do której po wakacjach wg koordynatorki pojadę. Kasa w porównaniu do januszexu w pl niebo a ziemia. Mam 480na tydz, na rękę, pokój i ludzie zajebisci! W PL na miesiąc wychodziłem 3tys a jeszcze wynajem miałem na głowie. Dla młodych mega polecam, z doświadczeniem jak ktoś ma to już gorzej, na zmianie mam chłopa co 4lata robi jako operator i dali mu 520... Ja planuje z rok posiedzieć i szukam dalej ???? pozdro

Dorota
@Luki_rtr

W Polsce 3k mówisz a tam w końcu ile? Bo piszesz że tak dużo wyszedłeś ale nie widze żebyś podał pełną kwotę. Zero informacji o zarobkach tam, to jakaś tajemnica?

Blomson
@Stary_Wyjadacz

Nie wiem jak teraz ale to co piszesz za moich czasów kompletnie do nich NIE PASUJE. W kulki lecą z ludźmi, jak nie pasujesz to z dnia na dzień do widzenia masz. Kas do kitu zawsze tam była, kontakt z biurem 4/10, pokoje? Zależy gdzie ale ja byłem w takim mieszkaniu które wyglądało jak szatnia w Gdyni na stoczni z TAKIMI SAMYMI szafkami jak w stoczni na ciuchy.. osobiście tam nigdy nie wrócę bez względu co by kto nie mówił..

Tony Halik

????????

W Larex Personeelsbemiddeling trwa rekrutacja na stanowisko Szlifierz. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

grinder

sama rozmowa 2 etapy pierwsza czesc ogól;ne pierdoły i wyslanie cv; druga czesc dogranie szczegolow startu i przeslanie kontaktu do osbo na kwaterze i firmie; to samo jak w innych agencjach

@grinder

U mnie chcą się jwszcze zobaczyć online na WA, podobno mają otwierać oddział w PL to może bd szło sprawniej, bo do tej pory wszytsko z Nl

elektrykapradnietyka

Hejka, u mnie 2 rozmowy przez telefon, Cv poszło do klienta, czekam na info zwrotne jak sie uda to poniedziałek start :)) niby maja mega zapotrzebowanie

@elektrykapradnietyka

doczekales sie? daj znaka czy robisz u nich i jak warunki

@elektrykapradnietyka

Podłączam się, robisz u nich?

@elektrykapradnietyka

Ja niby mam mieć jeszcze jakaś rozmowę przez WA. Niby to standard w tej firmie…. Chociaż nazwy jeszcze nie znan, po rozmowie niby szczegóły i start

@grinder

u mnie jedna rozmowa jutro biuro poniedzialek star... wiec jak wiatrak chce to moze blyskawicznie zalawic start, oczywiscie wtedy kiedy to oni potrzebuja :P

@fizol

Hejka u mnie faktycznie troch e, to trwało (1,5tygdonia plus wizyta w biurze na start), ale tez pewnie kwestia stycznia. przynajmniej do czerwca mi dają gwarancje pracy wiec jest ok.

Mloduwiku

W pinkt

logo firmy HYDRAULIK
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
logo firmy Operator tokarek/frezarek CNC/ Programista (Fanuc)
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy Piaskasz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
Stefan

Powiem tak jak chcesz być dymany to polecam larex .

@Stefan

To polecam Holandię…dziś jak już fach w ręku i wyjeżdżać nie trzeba to w PL wystarczająco można zarobić taka prawda, zwłaszcza na Dg

Mloduwiku
@Senior54

U mnie akurat żadnych opcji w okolicy nie było w PL miałem trochę ponat 3tys PLN w nl mam ponad 2tys Jurków ???? dla mnie spora różnica, trochę doświadczenia dorobię i pewnie zmienię na coś lepszego

Mlodywiku

Cześć, właśnie kończę zmianę, ostatnio mnie koordynatorka pytała czy mogę napisać to napisze, ogólnie pracuje 2mies, zacząłem jako operator cnc, wcześniej kilka miesięcy W JANUSZEXIE, kaa jak dla mnie spoko mam z 3x tyle co u mnie w miejscowości, pokój jedynka, ludzie w firmie spoko :) kasa na czas co tydzień. Jedyne co jak k os to z larexu czyta, to reagujcie szybciej ???? dobic się jak cis się potrzebuje to czasami dramat... Nie idźcie w stronę nowi mają lepiej a że starymi jakiś to będzie bo już pracują. Pozdro!

welder5

Witam. Ostatnio robiłem przez Larex powiem tak , jeżeli ktoś ma fach i zna język obcy można wynegocjować dobrą stawkę no i trzeba monitorować solarisy , mieszkania cóż zależy gdzie sie trafi ale i to można załatwić choć bardzo trudno. Na moim przykładzie mogę powiedzieć ze wszystkie zjazdy do domu, nadgodzinny trzeba uzgadniać z pracodawcom u którego jesteś oddelegowany bo koordynator ci nie pomoże .Wcześniej czyli ok 3 lat temu robiłem dla nich ok 2 lata było ok wypłaty zgadzały się i mieszkanie było ok . Teraz zrezygnowałem bo trafiłem do firmy gdzie menadzer był lekko powiedziawszy dupkiem i jak coś chciałem załatwić odsyłał mnie do larex-u ( twierdził ze mnie sprzedano- niewolnik) a larex cóż , odsyłał mnie do niego. Więc przeszedłem do innej agencji ale i tu jak na razie niema nadgodzin ale dogadałem sie przynajmniej co do zjazdów.

Zbrojarz
@welder5

Ja jade pracowac a nie bawic sie w jakies teatrzyki z kwitami,przeczytane opinie,wystarczy,nie ta firma to inna,oferte odrzucam,za duzo juz sie naogladalem

welder5
@Zbrojarz

Gdzie pojedziesz tam jedni narzekają inni chwalą, a tu oto chodzi żeby nie pozwolić sobie na głowę wejść , bo przerobiłem od tego czasu duże agencje i małe i wszędzie jest tak samo. Stawki akurat w moim zawodzie , praca na hali są jednakowe i wahają się w przedziale 500-560 plus kilometrówka, chcesz zarabiać więcej musisz powiększać uprawnienia zawodzie spawacza.

Weronika
@welder5

Spawaczu, to co robisz jest z tego ogłoszenia Larexu? https://www.gowork.pl/oferta/spawacz-elektroda-111,2lNGREzN6oocoqgIY9hm3E,beverwijk Coś byś mi napisał o tym zakwaterowaniu z wi-fi w jednoosobowym pokoju. Prawda to? Jak warunki?

@Weronika

@welder5 podpinam sie jesteś w stanie coś więcej napisać? Zakwaterowanie jak wygląda?

@welder5

Robiłem w larexie do dnia dzisiejszego, jak bd projekty to wtacam od stycznia :) robots na betoniarni.Ciezka ale kasa w miarę dobra,

Swiezak666
@welder5

Szukam informacji na temat oerty na szlifierza odlewow. Dostałem ofertę na styczen ktoś jest w stanie coś więcej napisać ???? Pozdro

@Kris55

Ejj a Tobie też kazali do biura jechać na start? Niby każdy przed rozpoczęciem jedzie najpierw do ich siedziby...

PauloS
@Nowy02

Siema taka niby mają procedurę, ale mają coś zmieniać, ostatnio kumpla polecałem to niby kordynator przyjedzie na kwatere jak covid nic nie spieprzy to dam znać po 10.01

FranGolas
@welder5

A co ile dogadałeś sobie zjady? To na firmie czy bardziej z agencja? W mojej obecnej mam mega problem ze zjazdami, chciałbym 4:1

FranGolas
@welder5

Są nadgodoznu? Jak na lape dostanę 550 plus opcja zjazdów to się zdecyduje :) dajcie ktoś znac

@Nowy02

siemano robie albo bede robic... nie wiem jak to trqaktowac. obecnie i tak sie niczegp nie dowiecie, wiekszosc firm rusza po 10.01 i cokolwiek wam naobiecuja to jest to troche bez pokrycia ;) w poniedzialek bd miec info i po 16.01 jak nic sie nie spieprzy to jade; tyle dobrze ze w wiatrakoladni sie przestoj covidowy tez skonczy- przynajmniej taka mam nadzieje... hajs faktycznie sredni, mona lepiej - ale przynajmniej stabilnie co z tego ze pojade na robote na 2/3tyg za 550 jak poxniej bd miec przestuj 2/3tyg wole robic za 500-520 caly czas..., duzy plus jest taki ze ustawiasz sobie rotacje jak chcesz -tzn mowisz na starcie babeczka co ile chcesz wracac ja sobie ustawilem 5na1 i co 5 tyg zjezdzam dla nowych faktycznie pierwsze spotkanie przez rozpoczeciem wspolpracy trzeba (usunięte przez administratora) do deventer co jest troche spieprzone zwlaszcza jak masz robote 100-200km dalej... nadgodziny cokowliek uslyszycie to i tak kwestia firmy ... braknie materialu na zakladzie to nadgodzin nie zrobicie i tyle... pozdro i trzymajcie sie tam ;) jakby cos sie zjebalo to bd dawac znac

@FranGolas

Nadgodziny i tak zależne od firmy... Nie wiesz jak ci naobiecuja bo nie mają na to wpływu... Trzymaj się podstaw które dostajesz a nadgodziny dodatkowo

@Nowy02

Tak akzdy na start 1 spotkanie u nich w biurze... Każdy kto jedzie do nich do pracy tak samo myśli ze to zjebane

@FranGolas

Zjazdy to w larexie podstawa, na start określasz co ile chcesz zjechać, ja ustaliłem 5na1 ale nie robią rxadnych provlsmiw

@welder5

Hejka, ktoś kiedyś robil u nich na soalrach? widzialem jakas oferte z doswiadczeniem i bez w rejonie venlo, kasa calkiem dobra. ktoś cos wiecej moze powiedzec?

@Kris55

Na budowlance stawki podają spoko o ile płacą tyle co obiecuja

budoradek

Luki_rtr

MFE

Widzę ze polski oddział w Opolu wystawił sobie z kilku kont pięć gwiazdek w Google w tym samym miesiącu. No niezła ściema. Pracowałem w Elburgu we firmie gdzie Larex miał większość obcokrajowców. Raczej ich zadowolenie nie było pięciogwiazdkowe.

@MFE

No nie wiem czy w to wierzyć. Serio jesteś tak wtajemniczony że wiesz który klient jest zadowolony a który nie? Może jednak to prawdziwe opinie??

Obecnie firma Larex Personeelsbemiddeling poszukuje na stanowiska Operator. Czy ktoś składa CV?

wiatrak

Do mnie dzwonili na frezera zobaczymy co z tego wyjdzie

Kubson
@wiatrak

Można wiedzieć gdzie pracujesz aktualnie :D ?

Emilia
@wiatrak

i co, dostałeś się?:) Możesz powiedzieć jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i jakiego doświadczenia wymagają?

PlRudy102

Moze mi ktos napisac jak z wypłatami? Kiedy są robione? Rozumiem ze tygidniowki? Bo tak w ogłoszeniach maja, kwatery są w miarę ok? W ilu na mieszkaniu siedzicie??? Pozdr

@PlRudy102

hejka, robie u nich juz 1,5mies. tak wyplaty tygodniowe. kwatera (juz drugi praojekt w tym samej okalzacji) 17 i 28KM. dobrze zwlaszcza teraz jak masz konto walutowe ;) euro w cenie... i wyplaty obia w czwartki i tylko czwartki wiec jak jakas korekta ( na poczatku ieli (usunięte przez administratora) bo nowy system ogarnialai i zle wproawdzali do systemu) to tez korekty w czwartek (tydzien pozniej).

Czy firma Larex Personeelsbemiddeling w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wiktor

Tak

@Wiktor

A to ciekawe co piszesz.. Bo jakoś jak chciałem aby zrobili mi vca to stwierdzili, że mam sam sobie zrobić, że nie finansują pracowników. Nawet jak zaproponowałem iż odciągnąć mi z wypłaty to odpowiedź była odmowna.

mi VCA bd robic, koszt darmowy jak przepracuje 4 tyg

elektrykapradnietyka

a było Ci potrzebne w ogóle do roboty? czy chciałes od tak dla siebie? jak trzeba do firmy to musisz je miec i tyle... z tego co piszesz to chyba chciałeś sobie po prostu przy okazji robic ;) a to nie jest im na reke jakbys miał później uciec

@elektrykapradnietyka

W nl nie to iłem jeszcze, jak kwestia belgijskiego vca.? Jest ok czy muszę robić holenderskis?

Mlotechnik

VCA opłacają w całości, chyba ze faktycznie chciałeś dla siebie i w ogóle nie było potrzebne na projekcie. Teraz będę zaczynam na konstrukcjach. Potrzebowali zwykłego fizyka z VCA . Ale kasa w miarę bo 460dostalem na łapę, kurs już mam teraz kwestia na jakia kwaterę mnie wsadza. Po 21.02 dam znać

@Mlotechnik

to jak z tym VCA? bo niby na projekt mam mieć robione, odciągaja? albo lojalka jakas?

@Wiktor

mi maja niby vca postawic bo potrzebne do rozpoczecia, zobaczyy czy jakies lojalki ie dowala o oplatach nic nie muwili

@fizol

Hejka vca mi ogarneli i BPI (jakis papier na drugim projekcie potrzebowałem) nic mi nie odciągneli, ale faktycznie pracuje juz u nich ponad 1,5 mies (wspominali o 4 tyg ze musze przepracowac zeby mi nie ściagneli kassy).

elektrykapradnietyka

Hejka, obiecalem i zapomniałem... tak zaczalem u nch. nadal pracuje chociaż już 1raz zmieniłem projekt (w teorii 6tyg) wiec nie jest źle, na pierwszym projektcie głowni wymiana oswietlenia na hali na zwyrzkach. mieszkanie spoko (drugi projekt 27KM od kwatery wiec nie jest zle, pierwszy miałem 17km od kwatery -cały czas w obrebie jednej lokacji). mieli troche (usunięte przez administratora) z godzinami, zmieniali system, teraz juz jest w miare spoko. kasa sie zgadza, mam 520 na reke plus KM bo mam wlasne auto. Pozdro

Siema

Jak wygląda kwestia dotrzynywania słowa przez koordynatorow? (to że kontrakty tygodniowe to standard i mnie nie dziwi), skończył mi się projektt... Niby larexowi obie uja ze do świąt dociągnę u nich bez problemu. Nie widzi mi się zjeżdżać w tym posranym covidowym dołku pozdrawiam

@Siema

Robiłem w larexie do dnia dzisiejszego, jak bd projekty to wtacam od stycznia :) robots na betoniarni.Ciezka ale kasa w miarę dobra. Prace zacząłem we wrześniu, daj namiar na siebie, może robiliśmy razem a nawet nie wiemu

@Siema

Hejka, jak dobrze pojdzie to dam sprawozdanie po poniedzialku ;) jaram sie bo mam szanse dostac na solary a do tej pory 2mies tylko doswiadczenia.

@elektrykapradnietyka

Dostales się? Czy nie? Jak sytuacja na projektach?

@Siema

Z checiasie dowiem jak u. Ich w metalu wyglada . Ile oni maja w ogóle oddziałów/ teamów? Bo trudno znaleźć jakieś info

Johny bravo

Witam, jak na chwilę obecną wygląda praca dla spawaczy, prosiłbym o rzetelne szczere wypowiedzi. Pozdrawiam

@Johny bravo

Zależy jaki rejon i firma, ogólnie jest ok. Kasa na czas, taka jaka była ustalona… chociaż mogłoby być więcej. W NL agencji od zarabiania…. Ta jest o tyle dobra ze mała wiec w miarę można pogadać w razie w…. W większych wypieprzają i biorą następnego i tyle

@Metal

Metal rozumiem. Ogólnie to jestem na etapie oczekiwania za propozycja gdzie co i jak. Mam nadzieję że w miarę szybko się uda i trafię na dobrą miejscówkę. Wiadomo że kasa mogłaby być lepsza ale ważne że na czas. A nie wiesz czy pokoje jednoosobowe jak piszą i czy ogólnie warunki dobre? Ty tam pracujesz czy pracowałeś? Pozdrawiam

@Johny bravo

Masz już szczegóły? Gdzie jedziesz I jaki rejon? Ja pracuje w rijdijk stalconstructies, jest spoko. Tak kwatery w miarę ok, pokoje pojedyncze, nie słyszałem żeby w larexie komukolwiek ogarneli inny. Pracowałem i teraz wracam. Moze się spotkamy ;)

Johny Bravo
@Metal

Metal jeszcze nic nie wiem , czekam od zeszłego tygodnia na jakieś info ale narazie cisza, a ty jak długo czekałes ? Masz jakiś namiar do siebie messengera albo cos ??? Pozdro

Migacz

Nie wiem skąd taka ocena. Pracuje w terneuzen od ponad 4 miesiecy jako spawacz, zakwaterowanie ok, wypłata na czas, jest jedną duża zaleta, larex nie jest molochem w którym jestem numerem w statystykach. Coś sie nie zgadza można pogadac wyjaśnić, nie ma podejścia coś chcesz znaczy masz problem to w sumie zatrudniamy innego. Kas średnia...mogłaby być lepsza jak wszędzie na hali 520 na reke ale na nadgodzinach można ladnie podbic

Spawacz TIG
@Migacz

To gruba wypłata. Ja tyle zarabiam za 40 godzinny tydzień pracy w Polsce po roku czasu od kursu. Nie daj się wykorzystywać. Stać cię na więcej.

@Migacz

Migacz cały czas spawasz u nich???

@Johny bravo

Daj namiar na siebie to opowiem. Gdzie masz opcje ? Na jaka metodę i jaki rejon? Ogólnie jest ok :) kasa na czas i się zgadza. Kwatera ok o ile nie trafisz na jakiegoś pijaczyne.

Kowal74

Larex ? To oni jeszcze istnieją ?

@Kowal74

fajnie poczytac opinie z 10lat wstecz :D zobacyzmy co sie zmienilo jak mi klepna start

bobpartacz

jest tu ktoś i wie cos wiecej o pracy jako szlifierz w deventer? ktoś im się posypał i chcą mnie sciagnac, mam najwiecej doświadczenia na odlewach, coś tam na czarnej szlifowałe i nie wiem czy po tygodniu nie bede do wymiany

@bobpartacz

Hej, też do mnie dzwoniła babeczka od nich, niby firma ma roboty przynajmniej do świąt. Jak się zdecyduję to dam znać co i jak

@bobpartacz

Dobry obiecałem to napisze. Finalnie się zdecydowalem nie miałem nic lepszego a chce do świąt gdzieś przerobić. Na chwilę obecną okej, miałem problem na kwaterze bo mnie dołożyli to chłopa który cały czas ładuje wodę w opór jak ma wolne. Niby jakiś ich spawacz kritegi już długo zatrudniają. Dziwne to było jak przujechalen I chłop cały weekend nawalony, teraz jest w miarę ok. Koordynator powiedział mi że w razie W mi zmieni jak się nie będziemy dogadywać. Sama kwatera... Zwykle mieszkanie w pokoju łóżko szafa i tyle.. W sumie standard co ma być to jest Ten tydzień zaliczkowa ny w przyszłym wypłata. Jak na razie wszystko się zgadza dam znać po pierwszej wyplaciw

Chetny
@Krzysiek

@Krzysiek, będziesz z nimi wracać.? Masz jakieś info do kiedy opóźnienia z projektami przez lockdown? Jakbyś mógł to daj namiar na siebie z chęcią się czegoś więcej dowiem.

@Chetny

Coś się zaczyna w tym larexie zmieniać, ciekawe czy na dobre I'm to wyjdzie, ja ogarnialem robotę z nimi przed swietami ale za dużo szczegółow nie dostałem, zobaczymy czy po swietach się odezwa

PauloS
@Krzysiek

Robisz tam jeszcze?

grinder

nie maja ofert produkcyjnych, maja tyl;ko technike

pananonim

obecnie pracuje w budowlance na prefabrykatach. Polecam robote ;) praca na hali i niezależna od ogody :)

@pananonim

@pananonim

Zgadzam sie

Bobi62

Jest tu ktoś kto robi dla nich w hodowlanego?? Płacą jakieś dodadki jak pogodowe czy za święta??? Skończyło mi się projekt a nie chce jesxcze zjezdzac do polszy

Zostaw merytoryczną opinię o Larex Personeelsbemiddeling - Deventer

• Jak się pracuje w Larex Personeelsbemiddeling?

Zobacz opinie na temat firmy Larex Personeelsbemiddeling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larex Personeelsbemiddeling?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Larex Personeelsbemiddeling?

Kandydaci do pracy w Larex Personeelsbemiddeling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Larex Personeelsbemiddeling