Opinie o ABoost w Almen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABoost. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABoost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABoost w Almen

Czy w ABoost są szkolenia zewnętrzne?

Mistrz1/1

Moim zfaniem koordynatorzy nie sa winni niczemu ... Ludzie sami sa sobie winni opinie wystawiaja glownie sami ... Panie Ela jest bardzo dobrym koordynatorem nie wiem czemu tak myslicie ... Nie ma wcale na stodole cpunow dilerow itd

Pono271
@Mistrz1/1

Nie pierdziel głupot cpunow na stodole od groma i niema co gadać byłem tam robota albo jej brak a Marknesse to zadupie A biuro porażka jak trafisz na Lidla w HEERENVEEN to jeszcze tak jak praca na Cold Store to porazka

Songo Nowy wpis
@Pono271

Mają tam pokoje jednoosobowe jestem blisko

Ulka Nowy wpis

Przestaliście zostawiać na forum informacje o agencji, zastanawiam się czy w ogóle pracują?

NIE POLECAM TEJ FIRMY !! (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABoost. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
danka

Polecam szklarnie Vala :D

Bardzo fajna firma, wyplaty na czas, praca caly czas,, zakwaterowanie troszke stare ale ok

AsPik

(usunięte przez administratora) po czterech tygodniach pracy stwierdzili że u nich nie pracowałem (filia w Dronten) chociaż byłem kierowcą do tej pory kasy nie odzyskałem a wielka koordynatorka sobie dzieciaka z holendrem zmajstrowała i myśli że szefową jest.

Madzie

Polecam, praca i firma ok.

Arek

Jeśli nawet tak było to z pewnością firma o tym mówiła. Trzeba słuchać i czytać dokumenty i tyle.

Oszukany

Oszusty i co więcej można dodać..obiecują śliwki na czereśni..porażka jednym słowem..nie ma kontakt z nikim po przyjeździe..zakwaterowanie trzeba sobie załatwiać na własną rękę..90 euro płacisz za warunki gorsze niż w oborze.nie polecam i z daleka od tej firmy

Robert

Praca za granicą z dala od bliskim zawsze jest bardzo trudna. Każdy ma wybór i nie ma co narzekać.

Kllaudia

Uważajcie na parke kobieta i jej niby partner siedzą na dark necie to jest ukryta siec szukają ofiar zeby wykorzystać sama tego doswiadczylam ćpaja leki i próbują werbowac ofiary ten ćpun jest kanibalem a ta jego panienka je gówna i to nie są żarty pracowali wcześniej level one uważajcie na tych ludz mam nadzieje że ich w czubkach zamkną

Agnieszka

@Tomek,artur,paulina ,Kuba, kac na forum nie opisujemy konkretnych pracowników i nie piszemy personaliów. Odsyłam w tej sprawie do zapoznania się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin W jaki sposób zostaliście oszukani na pieniądze? Czy zostało ono wypłacone w niższej kwocie czy nie dostaliście go w ogóle?

Tomek,artur,paulina ,Kuba, kac

Karolina olechowska i Sarą są tam koordynatorami, Nie odbierają telefonów tylko SMS, oszukują na pieniądze, ludzie przyjeżdżają i czekają na pracę tydzień , sami zobaczycie jak przyjedziecie i będziecie tu pracować, te komentarze co tu są pozytywne to pisze właśnie te kobiety z biura, ta agencja była w interwencji 6 miesięcy temu zmienili nazwę na inna wpiszcie sobie na (usunięte przez administratora) to wam wyskoczy na pierwszej stronie, pozdrawiam .

Sebastian
@Tomek,artur,paulina ,Kuba, kac

Wiem ze tak jest, ta całą Karolina olechowska to (usunięte przez administratora) a ta sara to ma 23 lata ponoć i zero pojęcia, jak by człowiek umierał musi pisać SMS żeby ktoś przyjechał śmiech na sali, (usunięte przez administratora) te biuro , AB oost

diabelek

Pracowalam 2 razy w holandii odczucia gdy jedzierz samej/samemu sa zle i naprawde gdy ktos nie ma mocnego tylka to bd mu ciezko wielce madrzy sa niektorzy bo z rodzina,bracmi czy znajomymi przyjechali a tak jak puzniej sam przyjechal to innaczej gadali...nie polecam nikomu kto ma slabe nerwy naprade a to ze sa cpuny i rozne EMM*MNSY TO JEST PRAWDA ALE JAK JECHAC TO TYLKO Z KIMS NIE SAMEMU I NIECHCEM ZEBY KTOS MNIE HEJTOWAL ZA TO CO NAPISALAM ALE TYLKO PRAWDA TO UCHRONI MLODE NAIWNE OSOBY PRZED BLENDAMI...CZASEM PRACUJESZ TYLKO NA DOMEK A WARUNKI SA CZESTO MASAKRYCZNE...JEZELI JAKOS UDALO WAM SIE NA DOMEK WEJSC I MNIEC SPOKO GOSCI I WGL TO MIELISCIE MNOSTWO SZCZESCIA ????

Agnieszka

@kenn Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, ale nie w sposób obrażający. Poproszę o merytoryczną opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie ABoost, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

kenn

sami oszuści, ciągle są błędy w rozliczeniach, oszukują nie tylko na pjedynczych godzinach, ale i na całych dniach!!!!

Agnieszka

Czy ktoś próbował z miejsca kontaktować z polską stroną ABoost w sprawie pomocy na miejscu? Może warto zawsze tez tak robić, bo może oni nie wiedzą, co tam się dzieje. Gdyby wtedy zawiedli to można wtedy ich oceniać. W razie powtórzenia takiej sytuacji spróbujcie się z nimi kontaktować.

Niezadowolone

Moja praca tu okazała się tragiczna, na miejscu okazało sie ze nie mamy gdzie mieszkać. Koordynatorka która była podana przez firmę fiddes nie odbierała telefonu, w niczym nam nie pomogła musieliśmy liczyc na pomoc innych. Pracowalismy bez podpisanej umowy,nie mieliśmy godzin prosilismy o prace, sami latwilismy sobie nr.Sofi ponieważ koordynatorka nie miała dla nas czasu. W ciągu tygodnia pracowalismy po 3 godziny. Kiedy nas przewieźli na inny domek, nadal nic sie nie zmienio od soboty do wtorku nie mieliśmy pracy, z związku z czym postanowiliśmy zjechać. Wynagrodzenie z tak malych ilosci godzin stalo sie nieadekwatne do przepracowanych godzin. Nie dosc ze malo bylo pracy to jeszcze nie wypacono nam wszystkich pieniedzy, mimo miesiecznego proszenia sie o swoje ciezko zarobione pieniadze. Nie polecam pracy w firmie AB Oost ponieważ chca mieć pracowników, a nie traktują ich poważnie. Można nabawić sie tam depresji !!

Jakub. K

Aboost, jeżeli chcecie jechać i traficie do tego biura to polecam 3 tygodnie bez pieniędzy, ale twój koordynator zamjmie się tym i we wszystkim Ci pomoże i za 3 tygodnie dostaniecie 200 € akurat Na powrót do Polski o ile Cie nie wyrzuca z hotelu w , którym jest patologia (ćpuny , alkoholicy i (usunięte przez administratora) wiem coś o tym ponieważ ukradli mi rower i obiecali że obejdzie sie bez kosekwencji po czym zostawili mnie bez pieniędzy i transportu gdzie kolwiek. Dlatego uprzedzam młode osoby takie jak ja. W razie jakiś pytan ,aby uniknąć jakich kolwiek problemow jestem skłonny podać swój e-mail. mario430x@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o ABoost - Almen

ABoost