Opinie o Eming BV w Apeldoorn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eming BV. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eming BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eming BV w Apeldoorn

baner wywiady
Urszula

Cześć, piszę w sprawie oferty na stanowisko Malarz, która się pojawiła tutaj w serwisie jakiś czas temu. Jest osoba, która dobrze zna pracę tam i może przybliżyć, czy to jest wciąż aktualne + jakie oferują wynagrodzenie? Bardzo dziękuję.

Pracodawca
Pracodawca
@Urszula

Wynagrodzenie zalezy od doswiadczenia zawodowego (zazwyczaj jest to 500-550 eur/tyg. nett.).

H Nowy wpis

Gadał z nimi ktoś już w sprawie tego ogłoszenia na operatora wózka widłowego? Jak tak to chociaż bym chciał wiedzieć, jaki tam jest ten wymiar pracy, bo w ofercie to wymienili chyba każdy możliwy. Ile godzin w miesiącu wychodzi? To coś stałego czy tak, że sie jest "na zawołanie" po prostu?

KOS-SA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Pracownik
 Pytanie

Pracuję dla tej agencji już ponad półtora roku. W tym czasie spotkałem różnych kandydatów do pracy (ze względu na wspólne z nimi mieszkanie w jednym domku - pokoje 1 osobowe, cztery osoby na domek) , którzy odjechali po kilku dniach i ludzi, którzy dalej dla niej pracują. Uczciwie muszę powiedzieć, że agencja dotrzymuje słowa. Płaci tyle ile obiecała w ofercie i dopełnia też warunków umowy (musicie tylko dobrze przeczytać ofertę) dla mnie wszystko było zrozumiałe i wszystko poszło dobrze i do dzisiaj dla nich pracuję. Musicie sobie zdać sprawę z jednej rzeczy: to jest agencja pośrednictwa pracy! To (tutaj w Holandii) znaczy, że jakiś przedsiębiorca potrzebuje pracowników (przyjmijmy, że malarzy) to zgłasza się do agencji takiej jak Eming i oni szukają mu malarzy po całym świecie. Znajdują ich, wynajmują mu kwaterę, już na początku dają mu ubranie robocze (czasem, zanim pójdzie do pracy), często wynajmują dla niego samochód z wypożyczalni. No i teraz co się okazuje? ten kandydat nie przyjeżdża :) (dlatego w postach odpowiadają, że czasami dopłacają do pracownika). Inna sytuacja: przyjechało dwóch malarzy, dostawali pensję zgodnie z umową na czas, dostali samochód, dostali pokoje jednoosobowe (warunki socjalne naprawdę przyzwoite) popracowali 3 tygodnie i agencja musiała z nich zrezygnować. Dlaczego? Bo nie spełniali warunków pracodawcy! Później się dowiedziałem od innego malarza, że tamci dwaj malowali a przy okazji chlapali farbą dookoła, nie zabezpieczali podłogi, paprali robotę, nie nadawali się do malowania (sam bym takich do swojego mieszkania nie wpuścił. następni: Przyjechało dwóch malarzy w niedzielę do naszego kwaterunku. No to na przywitanie impreza. Rano na kacu do pracy. Dostali ubrania, sprzęt (jakiś tam, nie wiem jaki bo nie jestem malarzem). Wracają po pracy, zadowoleni. No to "bania", impreza przez pół nocy. Wtorek przepracowali (no to wieczorem "bania"). Środa wracają z pracy wcześniej i mówią, że im się kontrakt skończył. Eming nie daje pracy, on tylko pośredniczy w jej znalezieniu i to co sobą reprezentujecie (to czy chcecie pracować, czy umiecie pracować w danym zawodzie, czy przyjechaliście pracować czy imprezować) to sami musicie przemyśleć. Rada: jak nie masz doświadczenia w danym zawodzie a mówisz Emingowi, że masz albo mówisz, że chcesz się przyuczyć do danego zawodu a tak naprawdę to ci na tym nie zależy, to lepiej poszukaj sobie innej agencji i pracy w innym zawodzie. W Holandii pracy jest full. No i na koniec, żeby nie było tak kolorowo o tej agencji to powiem, że po kilkunastu miesiącach szukam pracy w swoim zawodzie w innej agencji. Prawda jest taka, że jak mają już pracownika od długiego czasu to zaczynają go olewać. Nowym kandydatom na to same stanowisko oferują o kilkadziesiąt euro więcej niż nam, doświadczonym, zaczynają się jakieś chore oszczędności przy zapewnieniu dobrej jakości odzieży i takie tam inne pierdoły.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Eming BV?

Jan
Kandydat

Witam uwaga na tą agencje obiecuja na wstepie dobre dochody i miła atmosfere , sa to obietnice bez pokrycia na miejscu okazuje sie ze w arogancki sposób próbują człowieka urobic , rekrutor o imieniu Arnold lub Xander to typowe przejawy cwaniaków graja człowiekiem jak piłka bez szacunku i kultury pytaja na wstepie ile masz pieniedzy bo trzeba auto zatankować sluzbowe potem jesli sie nie zgadzasz z ich wizją zatrudnenia poprostu ci wysmieja w twarz i bede grac wielkich panów , najlepiej omijac ich agencje znajomy któy u nich przepracował 2 miesiace nie dostał obiecanych pieniedzy w całosci bo powiedzieli ze dochód który podali był dochodem pełnym razem z dodatkami wakacyjnymi czyli musisz pracowac do wakacji aby ci sie pieniadze zgadzały

Smerw Nowy wpis
Kandydat
@Jan

Jan a tak w ogóle to płacą jakieś pieniądze jest tam polski koordynator oni mają non stop wystawione oferty pracy tyle mają zakładów czy taka rotacja w ludziach jest i czym jest to spowodowane . Mógł by ktoś to skomentować i się wypowiedzieć na ten temat .

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Eming BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
poszkodowany
Były pracownik

Witam ludzie uważajcie na nich to dziwna agencja (usunięte przez administratora) i arogancja poczułem to na własnej skórze

Xx
Kandydat
 Pytanie
@poszkodowany

Dlaczego tak twierdzisz? Rozwiń swoją wypowiedz, nie rozumiem dlaczego nazywasz się „poszkodowanym”?

Bar
Kandydat
 Pytanie

Jak długo trwa proces rekrutacyjny ? Czy można liczyć na zatrudnienie od 1 lipca na stanowisku elektryk?

T
@Bar

Ja nie wiem, ale mam pytanie co do tej rekrutacji, ile ma etapów. Jest tylko jedna rozmowa kwalifikacyjna czy kilka? I ile trwa okres próby?

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Eming BV?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca
 Pytanie

Drogi Adam, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

oli
Kandydat
 Pytanie

A czy płacą regularnie tygodniówki ?

johan
Pracownik
 Pytanie
@Pracodawca

jak możesz dopłacać ? jak od klienta bierzesz drugie tyle ? płacisz 500 , a bierzesz pewnie 1400 od klienta , to w jaki sposób dopłacasz ?

Administrator

Na jakie benefity można liczyć w firmie Eming BV?

Pracodawca
Pracodawca
@Administrator

Witamy, dziekujemy za wiadomosc. Firma Eming swoim pracownikom oferuje: ● Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas; ● Dobre wynagrodzenie; ● Konto emerytalne w Stipp(+); ● Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF; ● Możliwość korzystania z samochodu służbowego; ● Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne); ● Dobrej jakości odzież roboczą; ● Osoba kontaktowa w Twoim języku; ● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.

Urszula

Cześć, piszę w sprawie oferty na stanowisko Malarz, która się pojawiła tutaj w serwisie jakiś czas temu. Jest osoba, która dobrze zna pracę tam i może przybliżyć, czy to jest wciąż aktualne + jakie oferują wynagrodzenie? Bardzo dziękuję.

Pracodawca
Pracodawca
@Urszula

Wynagrodzenie zalezy od doswiadczenia zawodowego (zazwyczaj jest to 500-550 eur/tyg. nett.).

Administrator

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Eming BV? Czy oprócz pensji w wysokości około 4700 można liczyć na dodatkową premię?

Pracodawca
Pracodawca
@Administrator

Witamy! Eming oferuje: ● Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas; ● Dobre wynagrodzenie; ● Konto emerytalne w Stipp(+); ● Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF; ● Możliwość korzystania z samochodu służbowego; ● Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne); ● Dobrej jakości odzież roboczą; ● Osoba kontaktowa w Twoim języku; ● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Jolanta

Z tego co opisujesz aż ciekawa jestem, w której z grup Ty ostatecznie się znalazłeś? Z tą gorączką to sytuacja przytoczona z własnego doświadczenia? To jeszcze przy okresie pandemii?

V
Były pracownik
@Jolanta

Nie no ubzdurałem sobie wszystko przecież Jolu. Mnie za to ciekawią twoje reakcje tutaj ;)

Jolanta

Ok. ;) widzę, że deklaruje Pan aktualne zatrudnienie tutaj. Istnieje szansa na szersze odniesienie się co do powyższej opinii?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Aneta

No ale chyba nie jest aż tak źle skoro jesteś tam dłuższy czas jesteś i przenosili Cię kilkakrotnie, czymś Cię musieli zachęcić, czyż nie?

Pracodawca
Pracodawca
 Pytanie

Drogi pracownik, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

piotr
Były pracownik

Dokładnie jak mówisz totalne dno zbieranina z covebo i larex (usunięte przez administratora)

Jolanta
@piotr

Nawet jeśli to co z tego?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca
 Pytanie

Drogi pracownik, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca
 Pytanie

Drogi Olek, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eming BV - Apeldoorn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Eming BV?

    Zobacz opinie na temat firmy Eming BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Eming BV?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eming BV
Przejdź do nowych opinii