Opinie o Eming BV w Apeldoorn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eming BV, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eming BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eming BV w Apeldoorn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy rotacja pracowników w Eming BV na Piaskarz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 11 sierpnia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

V Nowy wpis

Traktują pracowników z innych krajów jak drugą kategorie, gorszy sort. Zarabiają na tobie duże pieniądze, a i tak chcą nachapać się jeszcze na twoich salarisach. Na CNC w Elburgu liczy sie tylko produkcja, nieważne czy masz 38,5 stopni gorączki czy inne problemy zdrowotne. Gdy brakuje im ludzi, a jest dużo roboty to jesteś wielce potrzebny. Sami sobie stwarzają ten problem brakiem szacunku do pracownika. Jak roboty jest mniej, potrafią wysłać cie do domu po dwóch godzinach, lub zwalniają niepotrzebnych, a gdy ktoś chce odejść to potem płacz, że nie mogą cie stracić, bo brakuje im ludzi do pracy.

Jolanta Nowy wpis
@V

Z tego co opisujesz aż ciekawa jestem, w której z grup Ty ostatecznie się znalazłeś? Z tą gorączką to sytuacja przytoczona z własnego doświadczenia? To jeszcze przy okresie pandemii?

V Nowy wpis
@Jolanta

Nie no ubzdurałem sobie wszystko przecież Jolu. Mnie za to ciekawią twoje reakcje tutaj ;)

Marcinek

Ostrzegam przed agencją Eming, pierwsze wrażenie bardzo dobre, ale koordynatorzy manipulanci i (usunięte przez administratora) z pozoru mili. O wszystko trzeba się upominać wielokrotnie, niektórzy o kartę ubezpieczeniową no i oczywiście o zaległe pieniądze, co się często powtarza. Zero profesjonalizmu. Nie sugerujcie się opiniami na Google, ponieważ wystawiają sobie je sami. Michaela, Arnold, Xander to goście z eminga. Próbują ździerać pieniądze na wszystkim co się da, nawet na weekendach za 6 godzin pracy w sobotę dostawałeś około 60 euro dniówki, dopiero jak się ludzie zbuntowali to podnieśli łaskawie do 90. Jeśli chodzi o mieszkania, podczas zimy dziwnym trafem w dzień ogrzewanie działa tak że masz saune w pokoju, a na noc było wyłączane i problem o to że ktoś sobie farelke podłączył żeby mieć choć troche ciepła gdy śpisz. Sytuacja była zgłaszana kilkukrotnie do jednego z pracodawców Lennarda, który był za to odpowiedzialny, raz się zdarzyło że coś z tym zrobił, ale po dwóch dniach znowu to samo

Operator CNC

Jeśli masz doświadczenie omiń tą agencje bo zatrudniają byle kogo i jeszcze ty masz głupiego nauczyć... Akurat mnie kilka razy przenosili bo tak im się chciało a prawda taka że pewnie mieli lepsze pieniądze a mi nic nie dali... (usunięte przez administratora) totalne... Jak im mówisz że chcesz zmienić pracę to zawsze znajdą wymówkę jak już zrezygnujesz z pracy wielce wielki Nick będzie już ci szukał kolejnej "fajnej" pracy żeby tylko krowę do dojenia nie stracić... Mądrale odeszli z innej agencji i stworzyli swój (usunięte przez administratora) ???? gratuluję

Aneta
@Operator CNC

No ale chyba nie jest aż tak źle skoro jesteś tam dłuższy czas jesteś i przenosili Cię kilkakrotnie, czymś Cię musieli zachęcić, czyż nie?

@Operator CNC

Drogi pracownik, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

piotr
@Operator CNC

Dokładnie jak mówisz totalne dno zbieranina z covebo i larex (usunięte przez administratora)

Jolanta
@piotr

Nawet jeśli to co z tego?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Eming BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Ogłoszenie na Operator Prasy Krawędziowej CNC do Eming BV pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

CNC

Agencja słaba, stawka kiepska pruboja nadgonić wypłatę dodatkami exterytotorialnymi wakacyjnymi gdyby nie to pensja jak na pomidorkach lub sałatkach. ????

@CNC

Adam

Witam przestrzegam przed tą agencją pracy tymczasowej działająca w branży technicznej , obiecują dobre warunki zatrudnienia ale są to obietnice bez pokrycia , całkowity brak profesjonalizmu i aroganckie traktowanie człowieka oczywiście na wstępie bardzo miło i ciepło proponują złote góry do momentu podpisania kontraktu , jeśli się z nim dobrze zapoznamy jest bardzo niekorzystny dla pracowników , agencja daje jasno do zrozumienia teraz już radzi sobie sam , i nic nie robiąc pobierają prowizję z ciężko pracującego człowieka , to taka forma pasożytów żywiących się na współczesnych niewolnikach , mam nadzieję że moja opinia może być bardzo pomocna dla ludzi którzy trafią na tą agencje .

@Adam

Drogi Adam, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

Olek

Ostrzegam przed tą agencją. Po początkowym dobrym wrażeniu. okazało się że są to manipulanci i (usunięte przez administratora) Początkowe warunki wydawały się normalne. Po rozpoczęciu pracy czekałem tydzień na kontrakt(pracując już u klienta). Po otrzymaniu kontraktu okazało że mam śmieszną wręcz kwotę brutto, która nijak się ma do kwoty netto przedstawionej wstępnie. Po przestudiowaniu kontraktu okazało się że na kwotę netto którą wstępnie podali składa się jest X dodatków które i tak Ci się należą(eksterytorialne, urlopowe 8,33%, dni urlopu itd). Chyba nie muszę dodawać że o tym zapomnieli powiedzieć. Po podliczeniu wszystkiego może się okazać że więcej zarobisz na pakowaniu sałatek niż np. jako stolarz czy lakiernik. Kontrakt tak napisany że mogą wszystko a Ty możesz im naskoczyć. Po za tym nawijanie makaronu na uszy, o tym że praca stała a po 2 tyg. przed świętami do widzenia nie jesteś już potrzebny. Jedyny plus ludzkie warunki zakwaterowania choć to to pewnie zbieg okoliczności że nieźle jak na realia nieruchomości w NL trafiłem.

@Olek

Drogi Olek, Bardzo przykro jest czytać, że miałeś negatywne doświadczenia z nami. Czy możemy się z Tobą skontaktować? Nie rozpoznaję nas w twojej opowieści. Wynagrodzenia, które oferujemy są uważane za bardzo dobre na rynku. Płacimy zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy, a często nawet do niego dopłacamy. Chciałabym znaleźć z panem dobre rozwiązanie.

Jak tam z zatrudnieniem w firmie Eming BV w miejscowości Apeldoorn? Niestety komentarzy nowych brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Eming BV - Apeldoorn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eming BV?

Zobacz opinie na temat firmy Eming BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eming BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eming BV