Techvisie Personeelsdiensten B.V.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Gregor Nowy wpis
Kandydat

Przed świętami dostałem ofertę pracy od 17 stycznia przez agencję pracyTechvise.17 się zbliżał a koordynator Dirk milczał.zadzwonilem i dostałem odp że od 24 lub 31 stycznia na 100% zaczynam.dzis dzwonie rozmawiam z Panią Agnieszką która mnie informuje że Dirk pracuje ostatni tydzień w firmie i mam sobie z praca odpuścić bo jej nie będzie.zdala od tego dziadostwa.odradzam wam tam pracowac

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Techvisie Personeelsdiensten B.V. poszukiwała osoby na stanowisko Monter rusztowan. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Były pracownik Nowy wpis

Taka agencja jak techvisie, żeruje właśnie na obcokrajowców. Oni z tego żyją. Im więcej tobie ukradną tym więcej będą mieli dla siebie. Jeśli się zdecydujesz na pracę w tej firmie, pamiętaj że będziesz (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Agencja nie jest na dorobek czegokolwiek, ale na pewno przystankiem do dalszej podróży. Moja opinia, ta agencja to przystanek. Dziękuję za uwagę

Administrator Nowy wpis

Firma Techvisie Personeelsdiensten B.V. poszukiwała pracowników na stanowisko Stolarz. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Techvisie Personeelsdiensten B.V. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk budowlany - mieszkaniówka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
AK

Ja tam jestem zadowolony, kasa na czas, mieszkania niczego sobie, chyba , że się trafi na pijakòw czy narkomanòw , ale to już nie wina Techvisie. Pracowałem z ròżnymi agencjami i mam poròwnanie. Pracować trzeba wszèdzie a nie chlać i robić burdy na mieszkaniu. Jak na razie nie mam zamiaru zmieniać agencji a ci co tak opluwajá, to najczęściej polecieli bo byli kiepscy w tym co robili.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Stolarz w Techvisie Personeelsdiensten B.V.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

dddddd
Kandydat

Tak te opinie sa prawdą Oferuja 500 euro dla kierowcy C+E miedzynarodowego. Czyli stawki maja tak niskie dla pracownikow zwe nie oplaca sie z nimi wyjazdzac. Jeszcze tak zachlannej firmy nie widzialem. Szukaja (usunięte przez administratora) za takie stawki. Omijac z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Master painter

Nie polecam wspolpracy z ta firmą,traktowanie pracowników przedmiotowo,koszta piwa wliczone w tygodniowke,amortyzacja po stronie właściciela auta,projekty w trybie podwójne tepo dla Polaków,wysyłanie do najgorszych prac.

@Master painter

Wysyłanie do najgorszych prac? Czyli jakich? Jak przeważnie wyglądają takie zlecenia?

Czy można liczyć w Techvisie Personeelsdiensten B.V. na prywatną opiekę medyczną?

Marcin
@Pytanie

Pracownik jest ubezpieczony w Hollandzorg. Ubezpieczenie jest obowiazkowe. W Holandii nie ma prywatnej opieki medycznej tak jak w Polsce.

@Marcin

A jak dokładnie wygląda to ubezpieczenie? Co obejmuje? Czy się za nie dodatkowo płaci (ile?) czy może jego koszty pokrywane są przez pracodawcę w Techvisie Personeelsdiensten?

Lasser

Nie polecam nikumu tej agencji Wyplaty sa tam marne ze nie warto wogole wyjezdzać (usunięte przez administratora)

@Lasser

Ile w takim razie wynoszą wypłaty w Techvisie Personeelsdiensten? Wiesz, każdy może mieć inne oczekiwania więc chętnie się dowiem dokładnie na ile można tutaj liczyć. Czy prócz wynagrodzenia zapewniane są jakieś benefity pozapłacowe?

Jak wygląda sprawa grafiku w Techvisie Personeelsdiensten B.V.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Wiem

Techvisie jest agencją pracy tymczasowej. Specjalizuje się w zatrudnianiu Niemców, Polaków, Słowaków. Ocena. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie ma problemu z wypłatami, co nie jest tak do końca zasługą firmy co prawa holenderskiego. Problemem jest jednak ciągłość zatrudnienia. Tutaj pojawiają się schody. Pracujesz tydzień, dwa, czasami dłużej a potem przez kilka tygodni siedzisz i nic. Nie ma też co liczyć u nich na fazę B czy C. Wysokość pensji? Szału nie ma. Dają połowę tego, co agencje zatrudniające Holendrów. Nadrabiają kilometrówką, której nie dostaniesz oczywiście, gdy jesteś na urlopie lub chory. Oferują "mieszkanie, co w praktyce okazuje się pokojem. Części wspólne musisz dzielić czasami z niezłymi numerami. Jednak Techvisie wypada znacznie lepiej w porównaniu z innymi tego rodzaju firmami. Można się u nich zaczepić. Jednak sugeruję jak najszybsze wynajęcie mieszkania we własnym zakresie i poszukać pracy w innych biurach, które zatrudniają Holendrów. Może nie oferują mieszkania, ale większe pieniądze i lepszą pracę.

Marcin
@Wiem

Oferuja pokoje? A co ty myslales, ze cale mieszkanie dostaniesz?

@Wiem

Banda złodziei,

@anonim

Czy mogę wiedzieć na jakiej podstawie to stwierdzasz? Miałeś jakieś przykre sytuacje związane z pracą w firmie czy o co chodzi? Czytając taki komentarz jednak chciałabym uzyskać więcej informacji...

Pracowałem u nich pół roku i nie było tak źle .Zrezygnowałem z kilku powodów.Holenderskie agencje nie opłacają składek emerytalnych ,co z tego że zarobisz te 2000 euro jak trzeba coś odłożyć lub samemu opłacić gdzieś składkę.Holandia przyciąga amatorów zioła .Nie jest to może problem po godzinach ale w pracy na budowie to już tak.Niektórzy jeśli sobie nie dogodzą to nie da się z nimi pracować.Następnym problemem była kiepska wymiana informacji w biurach między koordynatorami.agencja wymaga własnego samochodu do pracy gdyż służbowych nie wystarcza dla wszystkich.W moim nastąpiła awaria sprzęgła więc musiałem jak najszybciej pojechać do Polski w celu naprawy.Zgłosiłem to swojemu niemieckiemu brygadziście i zadzwoniłem pod numer mojej koordynatorki której jak się okazało nie było w biurze.Odebrał inny pracownik więc jemu przekazałem informację którą potwierdził .Jakież było moje zdziwienie gdy wybuchła afera że opuściłem miejsce pracy którą na dodatek oczywiście podkręcili polscy współpracownicy.Okazało się że ani brygadzista ani biuro nie poinformowało pracodawcy o moim wyjeździe.Jeśli chodzi o godziny płatności wszystko było w najlepszym porządku.

Grzegorz

Szkoda, że w Twoim przypadku tak to wyglądało. Możesz napisać, jak za tego typu pracę kształtowały się zarobki? Szło odłożyć odpowiednią sumę, aby taki wyjazd się opłacał?

Weronika

Do pracy w Holandii Techvisie poszukuje Tapeciarzy. Wymagane jest od kandydata przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego oraz prawo jazdy. Tutaj znajdziecie więcej informacji: https://www.techvisie.pl/oferty-pracy/tapeciarzy/ Czy ktoś z Was jest zainteresowany wzięciem udziału w tej rekrutacji?

Paweł.

Warto u nich pracować jako hydraulik Jaka kwatera,jaka wypłata?Mam vca,bsn.Proszę o rzetelne opinie.

Waldek

Pracowałem tam z przerwami kilka dobrych lat . Pieniądze są zawsze na koncie w czwartek o 18 godz Nigdy mnie nie okradziono jak tu niektórzy piszą. Pokoje jednoosobowe z dostępem do salonu i kuchni więc nie jest źle. Jak ktoś jest dobrym fachowcem trafi do firmy i sprawdzi się jako dobry pracownik ma pracę non stop .

ivo

W zasadzie powinienem powielić wpis użytkownika "prawda"... Nie otrzymałem całości należności za wykonaną pracę ( na szczęście mam timesheet, i na pewno to wykorzystam). W.sz. Pani Koordynatorka nie odbiera telefonu (chyba że podstępem zadzwonisz z innego numeru), nie reaguje na maile. To fakty, opinie i komentarze pozostawiam forumowiczom. Wypada mi jednak stanowczo odradzić współpracę z tą firmą.

Weronika

Upominam wszystkich użytkowników o istnienie regulaminu na forum: https://www.gowork.pl/regulamin Dlatego proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nie obrażanie nikogo. A zainteresowanych pracą za granicą odsyłam do zapoznania się z ofertami pracy firmy techvisie. Za to pracowników proszę o opinie jak się współpracuje z ta firmą?

Weronika

Proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w techvisie, a nie na temat poszczególnych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Techvisie Personeelsdiensten B.V. - Deventer

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Techvisie Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Techvisie Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techvisie Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Techvisie Personeelsdiensten B.V.