Techvisie Personeelsdiensten B.V.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Uwaga!!! Nowy wpis

Nie polecam!! Zakwaterowania tragedia nie do zamieszkania Mówią że jest super mieszkanie właściciel mieszka obok i się opiekuje!! Po przyjeździe na miejsce nie da się wejść przez drzwi wejściowe ples robaki pluskwy materace ojszczane!!!(usunięte przez administratora)Powiedzą Ci ze nic innego nie mają i musisz szukać sobie coś na szybko lub wracać z powrotem do kraju.

Monika Nowy wpis
@Uwaga!!!

a powiesz mi ile oni teraz w tym roku za mieszkanie biorą? pytam bo serio się zastanawiam czy nie lepiej samemu sobie czegoś poszukać. wiadomo ile osób zazwyczaj decyduje się na tego typu opcję?

Barbara Nowy wpis

Dzisiaj dali ogłoszenie na montera rusztowań, zajrzałam i widzę tylko informacje o zarobkach, że tygodniówki i ponoć bardzo dobre. To czemu nie ma konkretów napisanych, może tutaj ktoś powie, o jakiej kwocie mowa?

Łucja Nowy wpis

czy ktos pracowal kiedykolwiek jako Operator prasy krawędziowej CNC w Deventer ? jakie mieszkanie firma zapewnia w tej miejscowosci, jak daleko od firmy ono jest? czy rzeczywiscie pensja płacona jest co tydzien jak napisali w ogłoszeniu ?

Jestem

(usunięte przez administratora) prawda kłamiecie cały czas oszukujecie ludzi z dnia na dzień i taka jest wasza (usunięte przez administratora) Francuz pozycja im więcej ludzi tym więcej dla was

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Techvisie Personeelsdiensten B.V. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk budowlany - mieszkaniówka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Pracodawca

Prosze nastepnym razem od razu o bezposredni kontakt z rekruterami, wtedy uniknie Pan sytuacji, ze accountmanagerzy, ktorzy sa czesto poza biurem, nie odpowiadaja na Pana wiadomosci.

Tom
Kandydat

Taka jest prawda, dzwonią , obiecują a pòźniej zadajesz z palcem w nocniku.

Pracodawca

Projekty sa rozne, niektore dluzsze, niektore nie, ale zawsze informujemy na poczatku wspolpracy o dlugosci danego projektu.

Jakub

Dobre i długie projektu dostają miernoty, które są totalnymi obibokami a wartościowi pracownicy są ignorowani i proponuje się im tygodniowe projekty.

@Jakub

Wszyscy pracownicy przechodza wstepna selekcje i nie ma szans, zeby ktos bez wymaganego doswiadczenia i znajomosci jezyka obcego dostal prace.

Taka agencja jak techvisie, żeruje właśnie na obcokrajowców. Oni z tego żyją. Im więcej tobie ukradną tym więcej będą mieli dla siebie. Jeśli się zdecydujesz na pracę w tej firmie, pamiętaj że będziesz (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Agencja nie jest na dorobek czegokolwiek, ale na pewno przystankiem do dalszej podróży. Moja opinia, ta agencja to przystanek. Dziękuję za uwagę

AK

Ja tam jestem zadowolony, kasa na czas, mieszkania niczego sobie, chyba , że się trafi na pijakòw czy narkomanòw , ale to już nie wina Techvisie. Pracowałem z ròżnymi agencjami i mam poròwnanie. Pracować trzeba wszèdzie a nie chlać i robić burdy na mieszkaniu. Jak na razie nie mam zamiaru zmieniać agencji a ci co tak opluwajá, to najczęściej polecieli bo byli kiepscy w tym co robili.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Stolarz w Techvisie Personeelsdiensten B.V.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

dddddd
Kandydat

Tak te opinie sa prawdą Oferuja 500 euro dla kierowcy C+E miedzynarodowego. Czyli stawki maja tak niskie dla pracownikow zwe nie oplaca sie z nimi wyjazdzac. Jeszcze tak zachlannej firmy nie widzialem. Szukaja (usunięte przez administratora) za takie stawki. Omijac z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emilia

Wysyłanie do najgorszych prac? Czyli jakich? Jak przeważnie wyglądają takie zlecenia?

Czy można liczyć w Techvisie Personeelsdiensten B.V. na prywatną opiekę medyczną?

Marcin
@Pytanie

Pracownik jest ubezpieczony w Hollandzorg. Ubezpieczenie jest obowiazkowe. W Holandii nie ma prywatnej opieki medycznej tak jak w Polsce.

@Marcin

A jak dokładnie wygląda to ubezpieczenie? Co obejmuje? Czy się za nie dodatkowo płaci (ile?) czy może jego koszty pokrywane są przez pracodawcę w Techvisie Personeelsdiensten?

Lasser

Nie polecam nikumu tej agencji Wyplaty sa tam marne ze nie warto wogole wyjezdzać (usunięte przez administratora)

@Lasser

Ile w takim razie wynoszą wypłaty w Techvisie Personeelsdiensten? Wiesz, każdy może mieć inne oczekiwania więc chętnie się dowiem dokładnie na ile można tutaj liczyć. Czy prócz wynagrodzenia zapewniane są jakieś benefity pozapłacowe?

Jak wygląda sprawa grafiku w Techvisie Personeelsdiensten B.V.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Wiem

Techvisie jest agencją pracy tymczasowej. Specjalizuje się w zatrudnianiu Niemców, Polaków, Słowaków. Ocena. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie ma problemu z wypłatami, co nie jest tak do końca zasługą firmy co prawa holenderskiego. Problemem jest jednak ciągłość zatrudnienia. Tutaj pojawiają się schody. Pracujesz tydzień, dwa, czasami dłużej a potem przez kilka tygodni siedzisz i nic. Nie ma też co liczyć u nich na fazę B czy C. Wysokość pensji? Szału nie ma. Dają połowę tego, co agencje zatrudniające Holendrów. Nadrabiają kilometrówką, której nie dostaniesz oczywiście, gdy jesteś na urlopie lub chory. Oferują "mieszkanie, co w praktyce okazuje się pokojem. Części wspólne musisz dzielić czasami z niezłymi numerami. Jednak Techvisie wypada znacznie lepiej w porównaniu z innymi tego rodzaju firmami. Można się u nich zaczepić. Jednak sugeruję jak najszybsze wynajęcie mieszkania we własnym zakresie i poszukać pracy w innych biurach, które zatrudniają Holendrów. Może nie oferują mieszkania, ale większe pieniądze i lepszą pracę.

Marcin
@Wiem

Oferuja pokoje? A co ty myslales, ze cale mieszkanie dostaniesz?

@Wiem

Banda złodziei,

@anonim

Czy mogę wiedzieć na jakiej podstawie to stwierdzasz? Miałeś jakieś przykre sytuacje związane z pracą w firmie czy o co chodzi? Czytając taki komentarz jednak chciałabym uzyskać więcej informacji...

Pracowałem u nich pół roku i nie było tak źle .Zrezygnowałem z kilku powodów.Holenderskie agencje nie opłacają składek emerytalnych ,co z tego że zarobisz te 2000 euro jak trzeba coś odłożyć lub samemu opłacić gdzieś składkę.Holandia przyciąga amatorów zioła .Nie jest to może problem po godzinach ale w pracy na budowie to już tak.Niektórzy jeśli sobie nie dogodzą to nie da się z nimi pracować.Następnym problemem była kiepska wymiana informacji w biurach między koordynatorami.agencja wymaga własnego samochodu do pracy gdyż służbowych nie wystarcza dla wszystkich.W moim nastąpiła awaria sprzęgła więc musiałem jak najszybciej pojechać do Polski w celu naprawy.Zgłosiłem to swojemu niemieckiemu brygadziście i zadzwoniłem pod numer mojej koordynatorki której jak się okazało nie było w biurze.Odebrał inny pracownik więc jemu przekazałem informację którą potwierdził .Jakież było moje zdziwienie gdy wybuchła afera że opuściłem miejsce pracy którą na dodatek oczywiście podkręcili polscy współpracownicy.Okazało się że ani brygadzista ani biuro nie poinformowało pracodawcy o moim wyjeździe.Jeśli chodzi o godziny płatności wszystko było w najlepszym porządku.

Grzegorz

Szkoda, że w Twoim przypadku tak to wyglądało. Możesz napisać, jak za tego typu pracę kształtowały się zarobki? Szło odłożyć odpowiednią sumę, aby taki wyjazd się opłacał?

Weronika

Do pracy w Holandii Techvisie poszukuje Tapeciarzy. Wymagane jest od kandydata przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego oraz prawo jazdy. Tutaj znajdziecie więcej informacji: https://www.techvisie.pl/oferty-pracy/tapeciarzy/ Czy ktoś z Was jest zainteresowany wzięciem udziału w tej rekrutacji?

Paweł.

Warto u nich pracować jako hydraulik Jaka kwatera,jaka wypłata?Mam vca,bsn.Proszę o rzetelne opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Techvisie Personeelsdiensten B.V. - Deventer

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Techvisie Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Techvisie Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techvisie Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techvisie Personeelsdiensten B.V.
Przejdź do nowych opinii