Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

;((

Jaki system pracy? wszędzie zasrana 4 brygadówka a magnetii to kołchoz.....

zainteresowany mistrz

A jak teraz zarobki w biurze? Poprawiło się coś wreszcie bo wiem że tyłka nie urywało. Warto tam próbować? Możecie podać przykładową średnią pensje?

Agata

Zaskoczony, a jak oceniasz pozostałe aspekty pracy, warunki zatrudnienia, atmosferę, rozwój?

Szkoda że wiekszosci przyjmują do pracy tylko facetów...

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zaskoczony

Walczcie o swoje jak się pytają o stawkę jaką chcecie mówcie 17,18 nie zważając na to że są ludzie którzy po 3 latach mają 17 .Naprawdę dadzą wam . Ja tego świadkiem , zważywszy na to że po okresie próbnym jeszcze 1.50 do góry minimum do uzgodnienia. Robota nie jest ciężka!!

Agata

Yt12 a czy firma ma jakieś podstawowe wymogi, co do kandydatów?

MAR

Mam doświadczenie w marketingu i w związku z tym, że chciałabym podjąć pracę w Aluprof mam pytanie. Czy jest w tym momencie takie zapotrzebowanie? Jakiego rzędu są zarobki na takim etacie? Bardzo podoba mi się firma.

Bardzo chce dostac sie tam do pracy.Czy biora po znajomości czy z rekrutacji mailowej?

Yt12
@ja

Nie trzeba znajomosci. Podanie i tyle. Przyjmuja na pracownikow fizycznych i umyslowych

Jest możliwość w tej firmie mieć 23 zł brutto? Po jakim czasie?

stary
@Nowy

no panie pracownik powiedz nowemu skoro taka super firma...

@stary

Odpowiesz??

Al
@Nowy

ok. 21 zł mają lakiernicy z 5-7 letnim stażem pracy

@Al

Dramat

Świetna firma i mam pełną satysfakcję z pracy tu. Te wpisy oczerniające są żałosne. Jak człowiek pracuje dobrze to dziwnym trafem ma dobre zarobki i jest mu dobrze.

Zaskoczony

Ile na godz mają kabinowi na lakierni? Bo że ściągający, wieszajacy mają mało to wiem;(

Marcin s
@Zaskoczony

O 2 zł więcej brutto i sie im wydaje ze są fajniejsi hahahaha

Poldek

Czy Aluprof ma teraz nowe oferty pracy? Zależy mi na pracy dla projektanta w Bielsku Białej. Zasięgnąłem opinii i wiem, że jest to firma godna zaufania. Interesuje mnie jeszcze jakie zarobki mogę dostać na początek, jakie warunki muszę spełniać. Będę wdzięczny za info.

Frank
@Poldek

Poldek jak nie chcesz być szybciutko siwy to lepiej se daruj tą robote.

Lakiernik

Powie mi ktoś jak wygląda praca na Lakierni ?? Jakie stawki??

Lutek

Super firma szkoda że tak ciężko dostać się do pracy.

Maniek
@Lutek

Lutek a gdzie próbowałeś? Bo ta Twoja wypowiedź to tu troche jakąś wazelinką podchodzi.

pasja
@Lutek

Każdy ma szansę u nas pracowac

Lakiernik

Ok . Ale odpowiedz na pytanie?

Lakiernik

Ile zarabia sie na lakierni? Jakie dodatki na swieta i wakacje?

zyj
@Lakiernik

Chłopie dej se spokój tam jest 50 stopni w lecie i 48 w zimie.

Lakiernik

Ile zarabia sie na lakierni? Jakie dodatki na swieta i wakacje?

Model

Czy Aluprof robił nowe rekrutacje na Niemcy? Może ktoś ma informacje to bardzo proszę. Jakie są warunki zatrudnienia na Niemcy, w jakim stopniu trzeba znać język?

Na ile zmian jest praca?

Pracuś

Słyszałam, że firma jest ok. Planuję aplikować ale wcześniej chce się dowiedzieć kilku spraw. Może ktoś się orientuje ile płacą na stanowisku mistrza produkcji. Czy jakieś dodatki do pensji są? A jak wyglądają sprawy socjalne? Będę wdzięczna za info.

kot
@Pracuś

Zależy czy cie przyjmą po znajomości czy z ogłoszenia choć ta druga opcja to raczej mało prawdopodobna ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 28 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 117 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.