Kronospan

Opinie o Kronospan

Z daleka widać że te opinie to pewnie Iwona pisze żeby ludzi przyciągnąć :D Kasa może i dobra ale trzeba robić po 200 godzin. Zero życia non stop po 12. Starasz się ryp.esz jak osioł a im i tak nie pasuje. Gorąco, smród a ci nawet drzwi nie pozwolą otworzyć. Dopóki Tomuś będzie tu rządził to ja nie widzę przyszłości dla tego zakładu. Jak na razie to Ukraińcy ich trochę poratowali bo już cieniutko było.

Z daleka widać że te opinie to pewnie Iwona pisze żeby ludzi przyciągnąć :D Kasa może i dobra ale trzeba robić po 200 godzin. Zero życia non stop po 12. Starasz się rypiesz jak osioł a im i tak nie pasuje. Gorąco, smród a ci nawet drzwi nie pozwolą otworzyć. Dopóki Tabor będzie tu rządził to ja nie widzę przyszłości dla tego zakładu. Jak na razie to Ukraińcy ich trochę poratowali bo już cieniutko było.

Ludek

popatrzcie sobie ile się tam zarabia, ale nie doliczajcie nadgodzin to zobaczycie czy aż tak dobra wyplata a i chemia jest spora ,rok, dwa, trzy morze nie odczujesz ale po 6 i więcej zacznie doskwierać , do tego częste zmiany grafiku.

Maciek
@Ludek

Widziałem kwitek od wypłaty jednej z osób: 240 przepracowanych godzin w miesiącu i nie były to "dobrowolne" nadgodziny. Pieniądze jak za taką pracę i liczbę godzin nie zachwycające....

Filip

Idealnych firm nie ma i zawsze można znaleźć coś do poprawy. Generalnie jest spoko

mail
@Filip

zgadzam się. i zarobki dobre.

Maciek
@mail

Ale chłopaki p....cie.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kronospan. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Automatyk?
pszemek

są terza jakies przyjęcia? ktoś coś?

Nesle
@pszemek

Dużo ofert jest, na pewno coś znajdziesz pod siebie.

tonto

mówią że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ja mam już parę firm za sobą. teraz jestem w kronospanie i naprawde wszystkim się wydaje że jest tyle lepszych miejsc do pracy i ciągle marudzą na obecną. potem się przenoszą i dalej marudzą. nie mówię, że w kronospanie jest świetnie i bajkowo, ale to normalna przyzwoita praca, w której można swoje zarobić i bardzo to doceniam.

Siwuch

Nie jest może wow, ale nie narzekam, bo wypłaty są w terminie, a towarzystwo jest spoko.

nastole

nie mogę nic zarzucić. okej robota.

@Ekhem, co masz na myśli, że praca nie należy do łatwych? Napisz więcej jakie masz zdanie odnośnie pracy w Kronospan oraz uzasadnij dlaczego tak jest. Na forum jest dużo wpisów odnośnie atmosfery oraz warunków pracy. Może ktoś się podzieli informacjami odnośnie aktualnych ofert pracy. Czy są takie oraz na jakie stanowiska? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna oraz jak podczas niej są sprawdzane umiejętności kandydatów? Napiszcie też coś odnośnie możliwości rozwoju zawodowego w Kronospan.

Ekhem
@Karolina

W tym sensie, że jest trochę roboty, trzeba sprawnie wszystko robić i się skupić. A tak to zdanie o firmie mam pozytywne, dobre pieniądze dają, ludzie ok.

awa

Witam jak wygląda praca jako laborant ?

ona

Witam jak wygląda praca w laboratorium jako laborantka na jakie wynagrodzenie można liczyć ??? Opis stanowiska: • Bieżące nadzorowanie parametrów surowca do produkcji, • Pomiar i kontrola zgodności koloru wyrobu ze wzorcem, • Kontrola jakości półfabrykatów i wyrobów gotowych i ich klasyfikacja zgodnie z wymaganiami, • Kontrola oraz przygotowywanie raportów. Wymagania: • Gotowość w pracy w ruchu ciągłym (praca czterozmianowa), • Obsługa komputera. Oferujemy: • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy, • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego, • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

lekarz

Na produkcji zdrowie można stracić bardzo szybko. Pyły żywic, formaldehydu i innych ostrych związków chemicznych. Na prasach zapylenie bardzo duże, na impregnacji ekstremalne. Ludzie nie zdają sobie sprawy że za tą pracę zapłacą później zdrowiem. Pracując po 12 godzin w gorącu i pyłach organizm nie jest w stanie się regenerować. Leczenie w Polsce drogie, a będzie jeszcze droższe.

Ekhem

Robota nie należy do łatwych, ale jest ok.

ziew

pracuję od niedawna, może napiszę wiecej jak tu trochę dłużej popracuje. na teraz uważam że jest fajnie, dobra atmosfera, wszystko jak należy.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

rozumiem
@Stefan

zależy od stanowiska, co cie interesuje?

Tu wpisz cick

Hey od jakij srawki zaczyna sie prace w krono ? Ile ma operator?

Nict

Porządna firma, zapewniają dobre warunki do pracy. Oprócz tego zatrudniają bardzo fajnych ludzi, z każdą osobą mi się dobrze pracowało. Plus zarobki nie były najgorsze, wydaje mi się, że standardowe w tym regionie, jak nie lepsze. Ogólnie dobry pracodawca.

projekt
@Nict

podobne wrażenia miałem co do atmosfery i całej firmy

viko

jeździłem jako kierowca. firmę polecam. kasa godziwa, a praca niezgorsza. polecam

Mam pytanie, jak wygląda sytuacja na lakierni? Jak szefostwo idzie się dogadać?

zefir2
@Zainteresowany

jak ja pracowałem szefostwo było spoko. nikt nie miał problemow, żeby się dogadać.

Fefłok
@zefir2

Jest dobrzee zapraszamy!!!

qwert

widze, że część wylewa hejty jak opętani, bo co? bo roboty dużo? bo nie dogadują się z resztą ludzi? w każdej takiej robocie jest ciężko i każdy musi im więcej tym lepiej, a na współpracowników trafisz jak trafisz, czyli różnie raz lepiej a raz gorzej. ale to nie powód żeby firme od razu hejtować. ja se cenie te robote, mówcie se co chcecie.

johny
@qwert

To nie jest "hejt". W firmie istnieje poważny problem z organizacją pracy oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi. Przemęczony pracownik, pracujący na rozlatujących się maszynach, zarządzany przez kiepskich przełożonych, w zespole w którym panuje zła atmosfera, pracownik od którego wymaga się nierealnie wysokiej wydajności będzie pracownikiem niezadowolonym i to nie jest żaden "hejt" (we wcześniejszych opiniach nie zauważyłem żadnej, która byłaby nieprawdziwa). O tym, że jest zle świadczy ciągle prowadzona rekrutacja (już nie tylko na stanowiska produkcyjne). Mądry człowiek za konstruktywną krytykę podziękuje, głupiec obrazi....

Inez
@qwert

Stary, nie ma się co pieklić!!! Zawsze się znajdzie ktoś do hejtowania. Lepiej nie zawracać sobie tym głowy. Ważne, że my wiemy, że robota najgorsza nie jest.

Kokos
@qwert

ja widziałem w życiu już wielu cwaniaczków, którym śpieszno było tylko do przerw, a nie do pracy. tak już niestety jest, trzeba się przyzwyczaić.

@qwert

Nie wiem co takiego fajnego zobaczyłeś w tej firmie? Popracujesz chwilę to zobaczysz jak tam jest. Zmienisz zdanie jak będziesz robił K.pe w zimnym kiblu i nie będziesz miał czym sobie (usunięte przez administratora) podetrzeć

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Pustków

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kronospan