Kronospan

Opinie o Kronospan

Czy Kronospan zapewnia kartę multisportu?

Prowo?

Haha co? Pracując tam to dobrze by było gdyby załączali dofinansowanie na oddział onkologii dla swoich pracowników. Socjal tam jest zerowy a nadgodziny siermiężne. Pozdrawiam. Ps: Jak sie załapiesz wyżej to nadgodziny będziesz miał bezpłatne. ???? Pracuj 14 godzin dostawaj wynagrodzenie za 8. Bajka czyż nie?

Inspekcja Głupoty

Mój drogi przyjacielu tu mowa o pracy w biurze gdzie nadgodziny są bezpłatne w imię dodatku za nadgodziny który przy tym co wypracujesz to jest totalna kpina. Osoba wyżej słusznie to podkreśliła.

Brzeźnicok

Szczyrze? Nie Polecom. Jo robił wszyndzie ale tu nigdy bym nie porobił. Piniondze śmiszne i na dodotek nadgodzin w opór. Chcysz sie skończyć? To idź porobić w tym chlywie.

ciekawy

Proszę o informację jak pracuje się firmie kronospan na stanowiskach technicznych

Gabi.293

Witam, może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca kobiet na produkcji? Bardzo ciężko czy da się przeżyć?

Abc
@Gabi.293

Przeżyć da, pytanie jak długo.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kronospan. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Automatyk?
Drwal

No proszę proszę kogo my tu widzimy. Czyżby skandynawskie klimaty nie służyły..Mamy nadzieję że dyrekcja zadbała o dobry telefon z najlepszą rozdzielczością, żeby każdy szczegół wychwycil bo jak nie , to na lakierni często się wozkowi zmieniają i możesz tam wylądować ponownie,nie spartacz tygo !!!!!

Maja

Hej, Czy może ktoś powiedzieć dlaczego tak często zmieniają asystentkę zarządu? Co jest tam nie tak?

Mulin
@Maja

Wszystko :)

amonim.

Jak wygląda praca na produkcji dla kobiet ? czy jest bardzo ciężko ? jaka jest atmosfera w pracy i jakiego wynagrodzenia można sie spodziewać ?

Abc
@amonim.

Dla mnie było ok, gdyby nie (usunięte przez administratora) współpracowników. Wypłata bardzo dobra

kolega byłego murzyna z krono

Słyszałem wiarygodną informację od byłego pracownika, że w tej firmie aby iść na urlop trzeba znaleźć sobie samemu zastępstwo (wśród kolegów) na swoje stanowisko. Prawda to ?? Przecież to chyba niezgodne z prawem pracy ?

antysocjalista
@kolega byłego murzyna z krono

Kolego potwierdzam w 100 %. Podczas swojej aż 4 dniowej pracy kierownik na Hymenie powiedział bysmy się dogadywali w sprawie urlopu bo maszyna musi ciągle zapieprzać. Chory układ

MI

Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym zakładzie...

Bartosz
@MI

Możesz napisać dlaczego nie polecasz pracy w Kronospan? będę wdzięczny za bardziej szczegółową opinię.

Biały Kazek

Witam wszystkich czarnych Kazków.Kaziu ,dobrze wiedziałeś gdzie pracujesz i jaka jest polityka firmy. Może myślałeś , że za leżenie lub siedzenie będą ci płacić .Myślę ,że jesteś jednym z tych,których ostatnio zwolniono (data wpisu) za dobre osiągniecia w pracy.Bumelkowiczów i nierobów tak powinni traktować ,ponieważ my cierpimy ,ciągnąc 12stki za was .Sadzisz ,ze tam gdzie pójdziesz bedziesz miał lepsze warunki,tam też trzeba pracować.Pewnie dostałeś kilka szans ale ich nie wykorzystałeś i teraz piszesz o niemieckim gnebieniu.Jedż do innego krono i zobaczysz czy tam ich tak gnębią,winni są nasi kierownicy którzy pokazali ,że kazdy cel jest do zrealizowania (nieważne jakim kosztem i iloma 12stkami ) ale rękoma pracowników. Każdy wie gdzie pracuje i jakie są warunki i w wiekszosci sie na nie godzimy.Posmakuj pracy w innym zakładzie i napisz za jakiś czas ,czy jest lepiej to może też tam pójdziemy.

Szary Kazek
@Biały Kazek

Nie tak do końca masz rację. Prawda że Krono szybko weryfikuje komu chce się pracować a komu nie. Niestety podejście dyrekcji od lat jest niezmiennie złe a co za tym idzie niższy szczebel tzw kierownicy nie mają wyboru i działają tak samo. Różnica jest taka że jedni zachowają twarz i dobrze się z nimi współpracuje (logistyka) a inni nie (lakiernia) no i wazelina do dyrektora (cpl, hpl). A fakt że macie 12 to często jest kwestia chwili szczególnie po tzw planowaniu. W środę ustalą jedno a w piątek nagle pozmieniają. W okolicy są normalniejsze firmy co można normalnie pracować i dobrze zarobić inna sprawa że czynnik ludzki jest ciężki do przewidzenia.

@Biały Kazek

Widzę że cenzura trwa i usuwanie komentarzy nadal praktykujecie ???? Nie nie zwolniono mnie ostatnio bo pracuje już na innym zakładzie 5 miesiąc. Pisze jak było i mówie prawde szkoda że masz myślenie spaczone, widze że gdzieś u góry pracujesz, bo bronisz tego zakładu jak własnej budy. Współczuje ci takiego zaślepienia, życze ci abyś szybko przejechał sie i przekonał o czym tutaj wspomniałem. Pozdrawiam impregnacje ????

Dasauto
@CzarnyKazek

Mogą usuwać komentarze ale ludziom ust nie zamkną! HPL ma bardzo złą opinie w regionie, głównie przez dyra i kierowników, z resztą w Mielcu jest podobnie.

@Dasauto

Dokładnie tak. Truciciele regionu jak słysze, kogo bym nie spytał z Mielca to opinia jest jedna. "KronoLudki Trują i dobrze się z tym czują". Z tego co widać nie trzeba być Sherlockiem ażeby się domyślić że niedługo nikt tam nie będzie chciał pracować.

niki

Jak jest na drukarni dobry dział do pracy, kierownictwo ok?

Były drukarz.
@niki

Nie polecam, dużo nadgodzin, organizacyjnie bałagan i sporo nerwów stracisz, a jak się nie sprawdzisz to też będzisz byłym pracownikiem. Praca na cyfrowej drukarce. Graficy ok, kierownik gorzej strasznie kombinuje a dyrekcja to kompletne dno.

K - też były :)
@niki

Praca jak praca :) jak masz fach w ręku to sobie poradzisz. Jest tam kilka nowych maszyn (same cyfry), możesz się sporo nauczyć nowości ale i też doświadczyć masę absurdalnych sytuacji. Odporność na stres i sporo wolnego czasu wymagane. Kierownik i dyrektor produkcji to sobie poczytaj wcześniejsze wypowiedzi, zdecydowana większość to prawda. Organizacyjnie praca w porównaniu do innych drukarni to słabo wygląda, nagłe i częste zmiany planów, ciągłe gaszenie pożarów. Praca tam będzie napewno wyzwaniem :D ja z perspektywy czasu nie żałuję ale wiem że można trafić lepiej.

Bartosz
@K - też były :)

Dzięki za opinię. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak wygląda sprawa z dodatkowymi benefitami. Są premie lub świadczenia socjalne dla pracowników?

@niki

Z tego co sie orientuje to na drukarni szału nie ma. Z tego co sie słyszy to ten dział to porażka. Na impregnacji też nie lepiej nadgodzin masa, powietrze gorsze od tego w Czarnobylu. Byłem raz na drukarni i aż w ovzy szczypało od lakieru. Nie polecam. Kierownictwo? No cóż... słyszałem same najgorsze opinie. Nie wiem dokładnie ale popytaj pracowników lub ludzi którzy tam pracowali. Praca do najwyższej ligi raczej nie należy.

Szfaby i taborety

Ludzie omijajcie ten zakład pracy chronionej szerokim łukiem ciągły wyzysk pracownika, chamstwo przełożonych mają cie za polglowka coraz więcej obowiązków coraz mniej ludzi a kasa ciagle stoi w miejscu a nawet coraz gorsza bo premie coraz niższe ostatnio 5% na zakład,czekam tylko na odpowiedź z innej firmy i wypieprzam stąd a na koniec podejde do dyrektora produkcji wszyscy wiedzą o kogo chodzi największy (usunięte przez administratora) i swinia na zakladzie wujek tt,i (usunięte przez administratora) mu tak ze ząbki będzie wypluwal jak tiktaki

@Szfaby i taborety

Hehe przeczytalem to po ponad trzech latach i na sentymenty mnie wzielo jaki ten zaklad byl (jest) nienormalny haha taboret (usunięte przez administratora) jakich malo ze jeszcze nie dostal po mordzie to mnie dziwi jakbym szmaciaza spotkal tylko gdzies ech, smiesznie tam bylo pozdrawiam pakieciary szczegolnie te rozdarte hehe fajnie sie robilo i pozdrawiam lakiernie ale nie wszystkich na pewno nie lecha ciekawe czy juz go (usunięte przez administratora) czy tylko zmienili stanowisko, Bartek cisniesz dalej plyty?

@Szfaby i taborety

Halina
@Bogdan Stachnik

Wiesz, takie obrażanie pracowników Kronospan jest trochę mało w porządku. Poza tym, nie mówi nic o tym, jak się tam pracuje. Czemu zdecydowałeś się odejść z pracy?

@
@Halina

Bo wszyscy wiedzą jak się tam pracuje. Szkoda w kółko wałkować temat. Kronospan przez lata wyrobił sobie opinię nadgodzinami, brakiem socialu, brakiem postojów chociażby na jeden dzień w roku. W dodatku te stawki... Gdyby nie godziny nadliczbowe i dodatki to wypłata wynosiłaby grosze.

@Bogdan Stachnik

Ostre słowa bogdanie nie sądzisz troszkę nie ładnie z twojej strony pracowałeś na lakiernia masz mile wspomnienia napewno robiłeś z Bartkiem robiłeś na pakietach jeździłem wozem nadawać zakładałes nie mozna pisać wypowiadać sie tak okrutnie to nie wypada bodzio

Bogdan za ostro

@Bogdan Stachnik

Brzydko piszesz napewno oprócz złych wspomnień masz tez dobrze poznałem duzo Pan i panów dostałeś szansę na wyjazd ????robiłeś z Bartkiem więc nie bylo tak źle

@Halina

Jakie obrazanie pracownikow? Tabor to nie pracownik tylko poganiacz,pracownicy byli spoko jak w kazdej robocie byli (usunięte przez administratora) i podpie rdalacze ale zdecydowana wiekszosc byla ok, pytasz dlaczego sie zwolnilem? Moze przez (usunięte przez administratora) jakie tam panowalo wobec pracownika, brak czasu na przerwe, brak postoju w swieta,nadgodziny:jak sie trafilo 7 pierwszych zmian po 12h albo 7 nocek po 12h pod rzad??!Dla porownania teraz tez pracuje na 4brygadowce ale po 8 godzin w tamtym miesiacu bylem na wolnym na ochotnika w pracy wyplata za listopad 3800zl na reke oczywiscie, ze zwiazkow 400zl na swieta od zakladu 250zl,w marcu 13 wyplata, w maju 1000zl wczasy pod grusza, na mikolaja 150zl na dziecko, codziennie gorace danie w pracy za darmo mam wymieniac dalej? Tu nie musze ubic 250h zeby zarobic 3,5k nikt mnie nie goni nie obraza. Na lakierni jak pracowalem robilismy w 2 osoby na zmianie prosilismy o osobe wiecej bo ciezko sie bylo wyrobic nie dostalismy wsparcia w zamian placili człowiekowi ktory siedzial z nami na nockach i mial w zeszycie notowac kazda minute postoju bo wg kierownictwa sabotujemy maszyne bo za duzo postojow, chlop z nodow nam pomagal tyle w temacie podtrzymuje swoja wypowiedz ludzie ok ale zaklad popie rdo lony jak lato z radiem

@Bogdan Stachnik

Dodam jeszcze tylko ze od 20.12 u nas postoj do 3.01 bo kazdy ma prawo w swieta byc z rodzina ale nie w krono

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Kronospan?

Prowokacjq

Prowokacja czy co? Ktoś ma niezły ubaw ☺

Zenek

Żadne nie musisz spełniać biorą jak idzie

Panie Maćku jak by brakowało na ratę kredytu we frankach to proponuję pracę w MC dni świąteczne. I tak tam spędzasz święta zobaczysz jak to jest robić w święta.

król

Gownem cię zalało bo właśnie tak wygląda ta firma. Wszędzie oszczędności coraz mniej ludzi na maszynach będzie jeszcze mniej wypadków na pewno zaoszczędzisz. Maszyny w opłakanym stanie mechanicy przynoszą narzędzia z domu bo na zakładzie nie ma nic. Wszystko poklejone taśma. Wc to dno w oborze krowy mają lepiej, ale tak to jest jak się na wszystkim oszczędza. Kierownicy zjedli by twoje (usunięte przez administratora) jak byś im kazał, a za plecami nabijają się z ciebie tacy bohaterzy. Jest się czym chwalić przed innymi zakładami.

rajnerpchatabora
@król

Panie Piotrze ales mu Pan dosral tym komentarzem:)teraz za kare szatnie nam zamkneli

@rajnerpchatabora

To tez ja pisalem ale faktycznie rajner za kare kazal zamknac szatnie otwarte byly tylko pol godziny przed i pol godziny po zakonczeniu zmiany czy to jest ku r wa normalne?!?!

Dział Produkcji

Jaka jest Wasza opinia odnośnie działu_dyrektora produkcji? Bo zastanawiam się nad pracą w tej firmie ale słyszałem tyle negatywnych opinii odnośnie współpracy z dyrektorami i chaosu że się dość mocno waham. Akurat to jest jedna z niewielu firm w której chwalą zarobki ale jeżeli chodzi o przyjazną atmosferę w firmie i szacunek do pracownika to raczej poniżej wymaganego poziomu. Tak jest czy to faktycznie tylko bajki?

Szukam pracy

Bardzo proszę o informację czy atmosfera w dziale księgowości tej firmy jest przyjazna? Czy zarobki są wysokie? Byłam na rekrutacji czekam na odzew.

Byly pracownik
@Szukam pracy

Atmosfera tam to porazka...

Agata
@Byly pracownik

"Szukam pracy" i jak po rozmowie rekrutacyjnej? Zatrudnili Cię, czy może w ogóle nie dają nic znać o wyniku rekrutacji osobom nieprzyjętym? Jeśli jednak udało Ci się, to potwierdzasz opinię "Byłego pracownika" co do atmosfery w Kronospan?

Nowa

Pacujesz po 12godz nieraz caly tydzien bez wolnego lub z jednym dniem wolnym , wsrod różnych ludzi , jedni okey inni fałszywi tak jak pewna pani w laboratorium J. ,ktora pozwala sobie na bardzo wiele w pracy z innymi pracownikami ,zarobki przy wielu nadgodzinach dobre ,tylko ze stres ,pomowienia i nerwy maja swoje konsekwencje.

Robi

Witam Natchnalem sie na ogloszenenie, iz firma poszukuje handlowca na rynek szwedzki. Z opisu wynika, iz 80% czasu pracy to praca na delegacji. Jednym slowem mowiac mieszkasz i pracujesz w Szwecji. Czy ktos mial mozliwosc pracu w w firmie na podobnym stanowisku i moze podzielic sie doswiadczeniami ? Zastanawiam sie nad zlozeniem aplikacji.

Titi

Zerowe poszanowanie pracowników, do tego ciągłe nadgodziny za które ma się potem odsiadki, przymykananie oka na problemy. Nie polecam

Zuzia

Witam. Moze mi ktos powiedziec jak wygalad parac w labo? Trzeba miec wykształcenie chemiczne?

Znajomy
@Zuzia

Dokrorat trzeba mieć ????

Znawca
@Znajomy

Tak jak sie nie spodobasz a to prawie pewne w rym dziale to ci tak powiedzą. No chtba że należysz do "krewnych i znajomych królika"

Zbychu
@Zuzia

Słyszalem ze pewna pani (usunięte przez administratora) wie wszystko,mowi wszystko ,robi wszystko nawet to co do niej nienalezy.Praca nie dla słabych psychicznie i nerwowych ,wykończ ci tam psychicznie a pozniej i fizycznie

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Pustków

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kronospan