Kronospan

Opinie o Kronospan

Zuzia

Witam. Moze mi ktos powiedziec jak wygalad parac w labo? Trzeba miec wykształcenie chemiczne?

Znajomy
@Zuzia

Dokrorat trzeba mieć ????

Znawca
@Znajomy

Tak jak sie nie spodobasz a to prawie pewne w rym dziale to ci tak powiedzą. No chtba że należysz do "krewnych i znajomych królika"

Zbychu
@Zuzia

Słyszalem ze pewna pani (usunięte przez administratora) wie wszystko,mowi wszystko ,robi wszystko nawet to co do niej nienalezy.Praca nie dla słabych psychicznie i nerwowych ,wykończ ci tam psychicznie a pozniej i fizycznie

Witam, Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w dziale realizacji Inwestycji, stanowisko kierownik budowy. Ile godzin na budowie, co z nadgodzinami, sobotami, delegacjami, jakie wynagrodzenie, dojazdy do pracy-samochód służbowy?? Z góry dzięki za informację.

robisz do oporu, jesteś za wszystko odpowiedzialny i obwiniany, limit godzin nie istnieje tak samo jak płatne nadgodziny. Delegacje jak będą to dostaniesz auto służbowe tak na dojazdy to nie.

Dżon

Nie polecam.

M.Hajduk

Czy w Kronospwnie szukają PH ? Może jest ktoś , kto wie o atmosferze i sytuacji Handlowców w tej firmie ? Na jakie mniej więcej zarobki może liczyć, jaka flotą samochodowa ? Obecnie nie widzę rekrutacji..

ex
@M.Hajduk

Nie widziałeś oklejonych autobusów z informacją o rekrutacji? Na początek 3000 max 3500 zł brutto+premia za wyniki. Coraz trudniej sprzedać te płyty (duże problemy z jakością i poobrażani klienci, spora konkurencja) a oczekiwania odnośnie sprzedaży bardzo wysokie. Samochód to Skoda z dużym przebiegiem.

M.Hajduk
@ex

Nie widzialem, bo moze mieszkamy w innych miejscowosciach :) Takie zarobki marne w tradycji czy w DYI bo to jest roznica, na rynek DYI nikt normalny za takie pieniadze co piszesz nie pojdzie :D 4k brutto to minimum minimum. Skoda? Mysałem ze w Kronospanie jeżdza Oplami ale moze sie pomyliłem :D Skoda Rapid? Bo widizałem chyba taka kiedyś na Pomorskim. :D Wszystko teraz ciezko sprzedać, ale da sie, bo pzrerabiałem to w wielu firmach. Oby tylko były narzedzia dla PH dobre :)

ZŚL
@ex

A z czego będzie jakość tych płyt najtańsze co za tym idzie najgorsze żywice z Białorusi, papier dawniej przychodził z Finlandii, z USA a teraz niech powiedzą skąd. Ilość nigdy nie szła w parze z jakością i to w tej firmie. Dyrektor czy jak on się tytułuje gbur lekko ujmując człowiek którego tata zrobił dyrektorem, ale mam nadzieję że i na mim kiedyś wyjadą,czego mu z całego serca życzę.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kronospan. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Automatyk?
Nowa?

Jak wyglada 4brygadowka i zarobki za okolo180godzin ?

Wolny
@Nowa?

W Krono Pustków chyba nikt nie pracuje 180 godzin miesięcznie. To za mało.

K...
@Wolny

Taki przyklad dalam, a 4brygadowka jak wyglada?

Nowa?

Witam. Z Opini roznie wychodzi jedni sobie chwalą inni nie. Ale patrzac jak pracowalam dwa lata na piekarni po 14godzin przez 6 '7dni w tygodniu to nic mnie nie zdziwi. Chcialam zapytac jak wyglada 4brygadowka w kronospanie bo kazdy zaklad ma inaczej?i jak jest z godzinami i wyplata.

Praca w Kronospanie ma swoje plusy i minusy. Z plusów to pewne wynagrodzenie, ciekawe wyzwania, dość sympatyczny zespół oraz brak monotonii w pracy. Z minusów to ogromna presja, ogromna ilość nadgodzin za które pracodawca nie płaci, bo w umowie o pracę którą podpisałeś jest zapis, że wynagrodzenie zawiera dodatek za nadgodziny liczbowe (dowiadujesz się o tym czytając umowę o pracę - nikt o tym wcześniej nie wspominał). Dyrekcja, a w szczególności ten długi i chudy nie ma umiejętności rozmowy z pracownikiem, a czasem wręcz brakuje mu kultury osobistej. Wiele decyzji jest podejmowanych pod wpływem impulsu, które są kilkukrotnie zmieniane. Duża rotacja na produkcji i w biurach, ze względy na to że pracownicy nie są szanowani. Generalnie praca tam jest dobra na rok do zebrania doświadczenia i nabycia wielu umiejętności co umożliwia otrzymanie dużo lepszych propozycji zawodowych.

Maro

Maro Moje sugestie dla Kronospan: Witam. Jestem nieszczęśliwym klientem firmy kronospan. Panele, ktore zakupielem w tej firmie po miesiacu uzytkowania sie posypaly - na łaczeniach wstaja, pekaja... Totalna porazka... Moja reklamacja oczywiscie nie zostala uznana pomimo odwolania. Przestrzegam i bede przestrzegal wszystkich przed ta firma... UWAZAJCIE Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanowac klientow!

Gabi

Ostatnio widziałam że firma szuka grafików do Pustkowa i Jasła. Jak wygląda praca na tym stanowisku. Czy ktoś jeździ do Pustkowa z Mielca?

Krzysiek
@Gabi

Praca jak praca, jak znasz PS i AI to sobie poradzisz. Zależy jeszcze gdzie trafisz marketing czy do maszyn. Do niektorych maszyn preferują mężczyzn, trzeba czasami dźwigac laminaty. Godziny pracy, 10-12 h/dzien. Jeżeli nauczysz sie drukowac to będą od ciebie wymagać pracy na produkcji, często dowiesz się o tym w środę po spotkaniu planowania. Dyr produkcji powie że macie się podzielic na zmiany i w d@@ie będą miec że masz inne plany. Mogą cie też wysłac robić porządek z wydrukowanymi dekorami na magazynie tzw wiekowanie. Możesz się tam sporo nauczyć, mają nowe maszyny cyfrowe. Sumując. Jeżeli nie posiadasz życia osobistego, jesteś odporna na głupotę i absurdy to idź nauczysz się czegoś nowego. Moja opinia dotycz krono w PU

Kylo
@Gabi

Praca gdzie możesz się dużo nauczyć, mają nowe maszyny cyfrowe jak na nasz rynek innowacyjne. Dużym minusem jest brak organizacji i planowania. Jak nauczysz się obsługi maszyn drukujących to prędzej czy później trafisz na produkcję bo nie ma kto tam robić. Jeżeli dyrekcja będzie miała jakiś kaprys to nie ma zmiłuj, trzeba zazwyczaj siedzieć bezpłatne nadgodziny. Generalnie jeżeli nie masz życia prywatnego i chcesz się czegoś nauczyć to idź, ale osobiście uważam że są lepsze firmy w regionie.

Proza

Straszna firma nie szanująca pracowników. Straszny przemiał ludzi i zwolnienia bezpodstawne bez podania przyczyny. Nie polecam!!!!!! Moje sugestie dla Kronospan: Szanować ludzi, których się zatrudnia . Zero socjalu mimo ogromnych składek każdego pracownika. Troszkę szacunku dyrekcji do pracownika, bo tego w tej firmie nie ma ,(usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie podejmować pochopnych decyzji bez wyjaśnienia przyczyn , tylko dla zastraszenia pracowników. Co się obraca przeciwko. Bo przecież teraz wszyscy mamy telefony i każdy zrozumie o co chodzi oprucz dyrektora, szefa firny????

Koledzy
@Proza

Marek, to już jest nudne

Proza
@Koledzy

Wyraziłem swoją opinię pierwszy raz, skąd ta nuda? Mogę napisać dużo więcej, ????

Była pracownica

Gabi z Mielca do Pustkowa jezdzi cała śmietanka np.T.T

Była pracownica

Co do labo to jak pracowałam to były fajne dziewczyny oprócz jednej ,pani A. Pani A jest zbytnio dociekliwa ,chciała by wszystkie laborantki szkolić, ona uwarza się za najważniejszą i myślę że do dziś tam pracuje

To nie ja

Nowa, chyba nie ma sensu :D a poza tym na razie komplet a nawet powiedział bym że za dużo ich tam :D. Poza tym w biurach też przeludnienie a nowi ludzie przychodzą. Niedługo będzie w biurach więcej ludzi niż na produkcji :D

Nowa

Jak tam praca w labo?pracujace panie sa spoko?młode czy starsze jest szansa na dogadanie sie z nimi ,czy jakaś sie wywyższa ,jest szansa na stanowisko ,jak praca operatorami pras ?

Nowa

Jak tam praca w laboratorium,panie laborantki spoko czy sie jakas wyrożnia? ,wiekowo młode czy już dojrzale ,patrza czy mężatka czy stanu wolnego .pracujac z nimi mozna sie dogadac?jest szansa na przyjecie

Zwolniony

Kazek piszesz farmazony, jesli jest tak to z Tobą coś nie bardzo, nie polecam nikomu tej firmy , brak ludzi przekłada sie na pracę po 12 godzin mówili kiedyś ze mają 1000 ludzi za bramą, tylko nie mogą z nich wybrać kilku osób to gdzie te ludzie są???

Olola

Zwolnienia z pracy z uśmiechem na twarzy i bez podania przyczyny. Bez wcześniejszych sygnałów że coś im nie pasuje. Jeśli ktoś lubi takie niespodzianki to owszem, wtedy serdecznie polecam.

Kazek
@Olola

W dzisiejszych czasach bez powodu zaden pracodawca nie zwalnia ludzi... I teraz żal wylewasz na forum bo straciłeś dobrą robotę

Zniesmaczenie
@Olola

Skąd ja to znam?? Widać że dział hr trzyma rękę na pulsie i sprawnie odpowiada :D

moniKa

Fajni ludzie, spoko firma, dobra atmosfera, sensowne zarobki. Tyle w temacie.

Mielecki-SYF
@moniKa

Napisał zarząd firmy Kronobyl...

Aga1

Witam. Może ktoś wyrazić swoją opinię jeśli chodzi o pracę dla kobiety. Czy praca jest bardzo ciężka fizycznie ?

moniKa

Fajni ludzie, spoko firma, dobra atmosfera, sensowne zarobki. Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Pustków

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kronospan