Kronospan

Opinie o Kronospan

Jak się pracuje w zakupach? Czy jest możliwa praca zdalna jeden lub dwa dni w tygodniu? Czy jest auto służbowe? Jaka atmosfera/ludzie w zakupach?

Bartosz

Też jestem ciekawy. Szukają teraz kogoś do działu zakupów? Widziałeś ogłoszenie, czy chcesz aplikować w ciemno. Napisz jak masz jakieś info.

Zdzisiu

Szukam informacji na temat stanowiska: specjalista ds inwestycji budowlanych, jakie widełki, obciążenie pracą i atmosfera?

@Zdzisiu

Trochę minęło od twojego pytania o pracę? Ciekawi mnie czy zdecydowałeś się na aplikację i już pracujesz? Jeśli tak, to odezwij się i podziel doświadczeniem. Będę wdzięczny bo ja też chciałbym aplikować.

leon
@Bartosz

Jak szukasz pracy to wyślij CV. Słyszałem że teraz przyjmują

Łukasz

Cześć, Na stronie internetowej pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego na obszar mazowiecki. Czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w w firmie? Interesuje mnie jaki kanał jest obsługiwany, forma zatrudnienia, konstrukcja wynagodzienia oraz każda praktyczna widza na ten temat. Pozdrawiam,

@Łukasz

Ja też jestem zainteresowany tym ogłoszeniem. Z tego co widziałem w opiniach to zarobki są w miarę dobre ale często trzeba robić w nadgodzinach. Ciekawe czy targety są do zrobienie, żeby dostać więcej kasy. Będziesz wysyłał CV? Jak coś się dowiesz to napiszesz? Liczę na pomoc ;)

Szpook

Witam jakieś opinie o t j firmie, proszę podesłać na e-mail 0szpakowski1@gmail.com

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kronospan. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Automatyk?
Adams

Dzień dobry. Czy w związku z ponad dwukrotnym wzrostem cen sprzedaży produktów produkowanych przez Kronospan w ostatnim czasie wzrosły również place? Ceny płyt wzrosły na rynku 250% czy przełożyło się to na zarobki?

@Adams

Hahaha tu od dwóch lat nie ma podwyżek bo kryzys :) a taką kasę na pierdoły wydają że głowa boli.

Katarzyna

A czy awanse się zdarzają? Jak wyglądają możliwości i ścieżka kariery w Kronospanie? Kto może na awans liczyć i jak można sobie na to zasłużyć w firmie?

@Katarzyna

Tu nie ma sensu awansować, im wyżej tym bardziej cię gnoją. No chyba że ktoś jest taki porąbany jak oni to mu się będzie podobało ????

Katarzyna

Ale czy warunki zatrudnienia się zmieniają jakoś podczas awansu w Kronospanie? Czy jest on w ogóle możliwy? Skoro tak, to czy po nim obowiązuje wyższe wynagrodzenie, dochodzą jakieś uprawnienia? :P

Zażenowana

Ta firma to jest dramat. Normalna miesieczna ilosc godzin to 200. Ciągłą 4brygadówka. Najniższa stawka godzinowa w kraju to 18.30zł/godz a na kronospanie od 12zł do 16zł średnio za godzinę. Resztę do najniższej dopłacają w dodatku 4brygadowym. Pora na ingerencję Państwowej Inspekcji Pracy bo robią z ludzi wała w żywe oczy. Ludzie powinni mieć minimum te 18.30zł plus dodatki.

witam a jaka stawka bo podobno tu pracuje się ponirzej średniej krajowej jak to wogule jest możliwe A podwyżki jak juz są to dla wybranych tak podobno w tym roku jest.

@Kandydat

Hej, skąd masz takie informacje? Obecna średnia krajowa to 3800 złotych na rękę- czy to mało, czy dużo zależy od zakresu obowiązków bym powiedziała. Napisałeś, że podwyżki w Kronospan są dla wybranych, czy jest to zgodne z warunkami umowy? I na jakiej zasadzie oceniana jest praca zespołu?

Inna
@Kandydat

Tak, stawka jest poniżej krajowej. To dodatki, które dostaniesz utworzą kwotę minimalnej wypłaty.

Karol

No a duży jest problem z nadgodzinami?

Byku
@Karol

Z dupogodzinami które trzeba odbębniać przez niezorganizowanych kretynów kierownictwie i dyrekcji? Ogromny. Nie polecam firmy a już wgl pracy w biurze u tej niemieckiej świty.

Daro
@Byku

No (usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora)cały rok święta nie święta i je ani Ukraińcy fachowcy chcą tobą rządzić trole (usunięte przez administratora)

@Byku

Cześć @Byku, rozumiem Twoją frustrację, ale proszę napisz bardziej klarownie w jaki sposób rozliczane są nadgodziny w Kronospanie i dlaczego, jak wszyscy piszą, jest ich tak dużo? Może dzięki nim można dorobić do pensji?

Inna
@Bożena

Nie nadrobisz nadgodzinami, bo jest określona il. jaką możesz zrobić w danym miesiącu. Przekroczysz limit, wezwą cię po odbiór godzin i porozbijają ci 12ki na 8ki,czyli tracisz dodatki i widniejesz w systemie, że niby robiłaś na wolnym.

Mati

Cześć, a mam pytanie jakie są warunki dla handlowców? Ile podstawa, jakie auta, ile wizyt, GPS ?

@Mati

Ok. 4500 brutto, auto z przebiegirm 300.000km, GPS cały czas, każdy ruch monitorowany

Bożena

Mam pytanie dotyczące stanowiska Młodszego Kierownika Produkcji w Krosnospan ( https://kronosfera.pl/kariera/oferty-pracy ): Jakie "widełki" wynagrodzenia powinnam podać na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy komuś z Was udało się wynegocjować większą stawkę niż w ogłoszeniu o pracę?

Dżony

Ktoś pracuje jako operator prasy? Jak wygląda praca i zarobki? Naprawdę jest aż tyle nadgodzin?

Klientka i tak dalej...

O prosze prosze ile to nowych stanowisk. Na OLX nawet grafika szukają. Znowu, ciekawe dlaczego to znowu to samo ogłoszenie od 2 lat? Czyżby żaden nie był w stanie sprostać jakże "niskim wymaganiom"? Czy może fakt że "nierzozróżniają kolorów" was mocno raził? Totalna porażka.

poszukujący

Jak wyglądają zarobki i praca na stanowisku inżynieria? Czy są jakieś benefity? czy nadgodzinny są codziennoscią i jak są płatne?

Wojtas

Witam mam pytanie jaki system pracy u was obowiązuje, ile można wyjść netto na godzinę przy umówie o pracę mając 40 lat i czy to daleko od przystanku autobusowego?Dzięki za info pozdrawiam Wojtek

Koks

Tam co się dzieje to można porównać do Sodomy i Gomory ,wyzysk pracowników , pomówienia (usunięte przez administratora) , brak urlopu nadgodziny(usunięte przez administratora)

Obserwatorka
@Koks

Powiedz mi kolego w ktorym zakładzie nie jesteś typowym trybem w maszynie ? Piszesz , że dużo wozkow i duża liczba osób nie ma uprawnień na nie- brednie piszesz, nikt bez uprawnień nie wsiada do wózka.Piszesz też ,że utrzymanie ruchu to porażka, mi się wydaje ,że jedyną porażką w ostatnim czasie na tym zakładzie byłeś ty. Chłopaki i tak czynią cuda mając te narzędzia co mają .Te alarmy co słyszałeś to znak dla operatora , żeby skontrolować kontener na odpylaniu lub go przepiąć na drugi.Co do przerw , to jak jesteś obrotny to zawsze znajdziesz czas na nią i jeszcze żeby poromansować z dwoma mężatkami.

Obserwatorka

Sory ,nie do ciebie piłam tylko do niejakiego "babbubu", ale jeżeli już napisałeś to rozwiń temat romansów bo nie rozumiem o co ci chodzi z tą odwagą i tchórzem.

Inspektor gadżet
@Obserwatorka

Coś zbyt formalnie piszesz koleżanko. I coś czuje że na produkcji na pewno nie pracujesz. Mam do Ciebie pytanie, jak to jest sprzedać swoją godność za stanowisko które i tak jest nic nie warte? Weź idź do innej firmy nie sama siebie oszukujesz i brniesz w te komentarze dalej.

Paula

Na czym polega praca laboranta i czy jest to praca dla kobiet?

Koza

A Zdziwiła byś się!!!!!!!!

Koza

Widzę że niektórych prawda w ,,,oczy kole,, niechceszz to nie czytaj , a że ciekawski jesteś to tu zagladasz

@Paula

Jak tam praca ? Coś się dzieje ? A może się jeszcze czegoś nauczymy tam?

Koko
@536266

Pracuj ,a będzie dobrze a nie kombinuj , wszystko ma swoje konsekwencje zachowanie ,praca ,opinia ,ale tchórz -tchorzem pozostanie , a wystarczyło stawić czoła problemowi ,a tu jest tylko krycie .

Wolni to bezbronni

Szczerze to stara zasada mówi. Im większa rotacja i im bardziej dana firma reklamuje na rynku wolne stanowiska i rekrutacje tym bardziej powinieneś jej unikać. Tak wiem wydaje sie to paradoksem ale zadaj sobie pytanie. Skoro tak mega super sie tam pracuje to dlaczego wykładają ciężkie pieniądze na reklame zatrudnienia? Dlatego że właśnie pracuje sie tam do kitu i szukają łosia. Pozdrawiam.

babbubu

Miałem nieprzyjemność pracować w firmie. Umowa słaba 17 zł na godzinę, w umowie zawarta klauzula, że może się pojawić praca w nadgodzinach i była tak dość często nawet 7 dni po 12 h. Kierownik, który układa te harmonogramy to dla mnie nieporozumienie, arogancki karierowicz. Praca uwsteczniająca, jesteś typowym trybem w maszynie. W powietrzu unoszą się ciągle opary fenolu, który jest mocno rakotwórczy! O kamerach nie wspomnę, które są na każdym kroku.. Wystarczy, że maszyna stanie na chwilę bo się psuje (co jest oczywiste ze względu na ich wiek i to, że utrzymanie ruchu to porażka) to przybiega dyrektor produkcji, który zachowuje się jak strażnik w obozie.. Często wyją alarmy o wysokim zapyleniu, którymi się nikt zbytnio nie przejmuje - każą ci jedynie iść i wyłączyć go. BHP w tym zakładzie jest na bardzo niskim poziomie, wypadki są dość powszechne. Obchody głównego dyrektora, nie wiem czy to niemiec czy to szwajcar, nie istotne.. wygląda jak szybkie przejście po obozie koncentracyjnym, ludzie się boją nawet spojrzeć na niego. Jeśli jesteś przyzwyczajony do przerwy to tu zapomnij o tym, nie ma czegoś takiego. Może i idzie zarobić tylko jakim kosztem, musisz zadać sobie pytanie na jakie poświęcenie i zgnojenie swojej osoby jesteś w stanie sobie pozwolić. Bardzo dużo wózków widłowych na zakładzie, jeśli się zatrudnisz to uważaj, bo dość spora liczba osób nie ma uprawnień..

Zenek Martyniuk
@babbubu

Potwierdzam. Nie dało sie nawet disco polo śpiewać pod nosem :(

Agata
@babbubu

Bardzo mnie zaniepokoiłeś. Każda firma powinna przestrzegać zasad BHP. No a skoro w Kronospan tak nie jest i stanowi to realne zagrożenie dla pracowników, to wypadałoby coś z tym zrobić, i to jak najszybciej. Nie myśleliście, jako pracownicy, żeby odpowiednio zainterweniować w tej sprawie?

Jaka umowa obowiązuje w Kronospan podczas okresu próbnego?

Ruchy do puchy

Słaba, będą cie (usunięte przez administratora) na bezpłatne nadgodziny. Idź człowieku czego innego poszukaj.

Pytanie jak praca na wózkach może ktoś coś powiedzieć

Driver starej
@Nowy

Słabo, braki ogromne, wózkowi nie nadążają i (usunięte przez administratora) po 12. Nie polecamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Pustków

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kronospan