Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Co jaki czas w Purmo Group Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Bio banan

Podwyżki są co roku tylko że nigdy nie wiesz ile dostaniesz za rok, może być 50gr a może być 2zł. Ubieganie się o podwyżkę to nie tyle kwestia czasu a tego ile masz uprawnień i jak bardzo lubisz nadgodziny.

Natalia
@Bio banan

czyli o wzroscie pensji po nowym roku czy ze wzgledu na wysoka inflacje nie ma mowy ot tak samo z siebie ze firma podniesie?

acer

Skoro ma być merytorycznie no to będzie merytorycznie. Kiedyś to można było polecić tą firmę, obecnie z czystym sumieniem ODRADZAM. Piszę jako wieloletni jeszcze pracownik.

Były

Hugo się zawsze telepoł i palce wonioł, stalin zawsze ryczoł a MaUpa nie wiem co ;)

Witam chciałbym się dowiedzieć czy na chwilę obecną są jakieś przyjęcia do Purmo

@Piotr

Jak już to pojedyńcze osoby przyjmują, 2-3 na miesiąc lub rzadziej.

robol
@Piotr

Raczej ciężko z przyjęciami teraz, podziękuj pewnemu jegomościowi z wysokim czołem z Moskwy.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Aktualność
Szanowni Państwo,
dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl.
Informujemy, że komunikacja  ze strony Pracodawcy i Dyrekcji Firmy publikowana jest wyłącznie za pośrednictwem Profilu Pracodawcy.
Wiekows

Bardzo fajna praca polecam fajni pomocni ludzie, Zaprasxsmy

Daria

W jakich godzinach się tam pracuje? Bo nigdzie nie jest napisane

Omrup
@Daria

system 3 zmianowy.

Bożydar Kleks
@Daria

Standardowo jak na każdej produkcji trzy zmiany 6-14, 14-22 i 22-6 ale jak potrzebujesz zawsze możesz się z kimś zamienić zmianami.

Zuzanna
@Bożydar Kleks

a biuro jak pracuje? też na zmiany? bo ja szukam pracy biurowej :)

Wacek Pipka
@Zuzanna

Raczej nikt z biurowca się tu zwierzał nie będzie ale chyba na jedną zmianę.

kandydat na kandydata

przyjęli nowych?

Czym w Purmo Group Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Bolek

Na święta dostaliśmy po cukierku malaga od pana w czerwonym kostiumie krzyczącego ho. ho. W tym roku natomiast dodano wreszcie psychiatrę w pakiecie prywatnej opieki zdrowotnej medicover. Jeżeli to cie nie przekonało to na prawdę trudno Ci dogodzić.

Ildefons Sraks

1. Premia roczna 2. Premia wakacyjna 3. Premia świąteczna 4. Premia za brak L4 przez cały rok 5. Premia uznaniowa co miesiąc 6. Premia ekwiwalent za brak wigilii firmowej

Major Suchodolski

Są przyjęcia? bo z tego co pamiętam to od stycznia przyjmowali.

@Major Suchodolski

Tak. Rekrutacja właśnie się rozpoczyna. Ogłoszenia na OLX. Można też aplikować przez link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a6a5c759c67040d4b78943368878cf91

Major Suchodolski
@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź, CV wysłane;)

Cezary

E tam, ja nie narzekałem.

były

"Stary" dobry majster. Nie wypisuj takich głupot.

dhs
@były

Nie ma dobrego w tej firmie

Klaudia

Hej, myślę nad przejściem do waszej firmy, interesuje mnie płaca na rękę czysto po przepracowaniu miesiąca i ewentualnie czy są jakieś benifity. Z góry dziękuję za uprzejme odpowiedzi. Nie potrzebuje zniechęcania bo również pracuje na produkcji na której nie jest kolorowo więc cudu nie oczekuje. Pozdrawiam :)

@Klaudia

Wszystkie nasze rekrutacje dostępne są w zakładce Pracuj z Nami na stronie internetowej www.purmo.com oraz na stronie olx.pl. Każdy z Naszych pracowników może liczyć na pomoc z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, mowa tu zarówno o dofinansowaniu do wypoczynku czy o zapomodze z tytułu pogorszenia sytuacji materialnej bądź zdrowotnej. Ponadto każdy pracownik zostaje objęty ubezpieczeniem grupowym, oraz przystępuje do Opieki medycznej Medicover. W naszej ofercie to nie wszystkie bonusy jakie oferujemy naszym pracownikom. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

Sebastian
@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry, chciałem zapytać czy są u Państwa Purmo Rybnik przyjęcia? na produkcję jako pracownik fizyczny, jestem z Rybnika a w zasadzie to praktycznie sąsiad Waszej firmy bo mieszkam na ul. Mikołowskiej proszę o info na maila nac_garden@vp.pl

Bonusy zamiast pieniędzy

Leszek

Bonusy to są raczej jako dodatek do wypłaty. A co nie byłeś zadowolony z tego co zarobiłeś? Ile płacili?

@Leszek

na co ci bonusy jak kasa mała. na rachunki trzeba zarobić.

@były

No tak. Masz racje. Wiadomo, że benefity to fajna sprawa ale dodatkowo, a najważniejsza jest wypłata. Nikt nie dodał nic o zarobkach. Napiszesz coś?

bezos
@Leszek

Nie ma sie czym chwalić dlatego nikt nie pisze.

John

Uwaga na konfidentow z popraw i okolic. W oczy nie powiedzą ani słowa a za plecami biegają do majstra z każdą (usunięte przez administratora) byle punktów nachapac. Nie wiem czy to zawiść czy zwykle upośledzenie a może jedno i drugie.

M
@John

Teraz widać kto tu jest konfidentem :)

K
@John

Poprawy nie odpowiadają za prace przed majstrami, nie mają po co donosić :). Touche.

uuu
@K

ty wież jak donosić k znasz to ciebie też znają.

@uuu

Już tak nie oceniaj innych że donoszą. Atmosfera widzę gesta od niedomówień. Przecież ciężko pracować w takim otoczeniu, co?

gambit
@Leszek

ano ciężko, licze że coś sie zmieni.

Jakie wartości są cenione w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

o jednego chodzi

ludzie mówią że jeden majster do stal naganę czy to prawda .

@o jednego chodzi

Który który który który?

Qwerty

Umiejętność napisania cv wystarczy na początek

@o jednego chodzi

Wiesz za co dostał te naganę? To skutkuje obcięciem premii, czy po prostu dadzą ustne ostrzeżenie i tyle?

@Qwerty

Ha, ha. Myślisz, ze samo CV wystarczy? Bez żadnych umiejętności i doświadczenia? To przyjmują każdego kto przyjdzie z CV jak leci???

Niwy
@były

Dostał najlepszy z którym wszystko załatwisz zawsze wysłucha i pomoże

Wyzysk taki sam jak w Tenneco. masz zasuwać i zbyt wiele nie oczekiwać

@Niwy

ja tam z żadnym nie miałem problemu. Jak ma na imię ?

Prosiak

Kto w purmo pracuje w cyrku się nie śmieje.

Leszek

To słabo. Myślałem, że robota jest jest spoko i nie trzeba się aż tak przemęczać. Nowych, którzy przyjdą do pracy też tak zawalają pracą?

Leszek

Jak niewiele oczekiwać to znaczy że nie płaca najlepiej. Mógłbyś napisać ile mniej więcej można wyciągnąć netto? Chciałbym wiedzieć zanim wyślę CV.

J24

wielkie (usunięte przez administratora) są 2 żelbety reszta pampersy

Były

Hugo jeszcze robi? czy juz emerytura?

Hale zadymione - będzie raczek.

jak wyglada praca przy obsłudze linii produkującej grzejniki PURMO? znalazłem ogłoszenie i zastanawiam sie czy nie złożyć papierów.

Xyz
@Kandydat

Wygląda tak że jeśli chcesz zajść gdzieś wyżej niż (usunięte przez administratora) muł i wodorosty musisz się na wszystko zgadzać: soboty, niedziele, dwanaście, święta. Jak odmawiasz jesteś w czarnej *** mówiąc wprost ;D

@Xyz

A jak z zarobkami to wygląda w Purmo? Czy soboty są lepiej płatne niż normalne dni? I jaką umowę dostaje się tu na początku? Można się spodziewać od razu umowy o pracę? :) Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat!

MICHAŁ
@Leszek

Zarobki jak np zarabiasz 18 pln to sobote dostaniesz 36 zl za godzine umowa o prace na okres próbny ale wywalaja ludzi nawet po 2 tygodniach generalnie nie polecam szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego

Ile aktualnie można zarobić miesięcznie netto na zawieszaniu osłon?

Jjj

Ok 3

Ixke

Bez nadgodzin i sobót nie całe 3k

Kissmyass
@007

Pisze jak wół parę linijek niżej ile produkcja może zarobić, ani nie przychodź nie potrzebujemy takich.

@Kissmyass

A jaka atmosfera panuje w Purmo Group? Czy pracownicy dobrze dogadują się ze sobą? No i jak szefostwo traktuje tu pracowników, jak to oceniasz? Można liczyć na wsparcie? Daj znać!

Kiski

Tak, jest ok

Adamiak$3

Czy ktoś wie jakie są obecnie zarobki w Purmo i mniej więcej ile można zarobić jakie są dodatki do pracy ?

@Adamiak$3

Minimalna stawka godzinowa brutto w 2021 wynosi 18,30zł (sprawdź w Googlach), więc pewnie dostaniesz coś koło tego. Jak szczęście dopisze i los się do ciebie uśmiechnie może 19.

Nick00
@Adamiak$3

Liche, nie polecam.

Aneta
@Informacja miejska

A czy prócz takiej podstawowej stawki można w firmie się spodziewać jakiegoś systemu premiowego? Czytałam w komentarzu niżej, że oferowane są różnego rodzaju benefity. Polecasz pracę w Purmo? :)

@Aneta

Jest premia co miesiąc 15% którą dostaniesz w całości jeśli zrobisz normę i nie pójdziesz na l4 więcej niż 14 dni w roku. Od 15. dnia l4 zaczyna się potrącanie 2% za każdy dzień. Każdy sam musi ocenić czy mu ta robota odpowiada, jest korpo i jest wyścig szczurów xd

Aneta
@Informacja miejska

Jeszcze dopytam - czy w Purmo trudno jest te normy wyrobić aby załapać się na tę premię? Ile ona wynosi? Czy to spory dodatek do podstawy?

@Aneta

Zależy gdzie trafisz, na myśl przychodzą mi dwa miejsca, może być bardzo łatwo lub bardzo tak sobie. Bez premii ta praca nie ma sensu, raczej się nie zdarzy że wcale jej nie dostaniesz ale zamiast 15% może być np. 13 albo 10. Na start pewnie ci dadzą 18,30 na godz., 18,30x8=146,4 na dzień. 146,4x21 dni roboczych średnio w miesiącu to masz już 3074,4 i to pomnożyć przez 15% twoja premia wyniesie 461,16zł. Jak się załapiesz na zerowy podatek dla młodych to już w ogóle bajka, waciki z górnej półki.

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.