Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik

Opinie o Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik

Aktualność
Szanowni Państwo,
dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl.
Informujemy, że komunikacja  ze strony Pracodawcy i Dyrekcji Firmy publikowana jest wyłącznie za pośrednictwem Profilu Pracodawcy.

Jak w Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Baja to tu

Co wy chcecie , tu to bajka , na kneflu ino się Nadchodzi i tyle , podstawa plus premia plus nadgodziny i 7500 masz , nie wiem czemu tak narzekają inni, narobisz się jedynie tym że łazisz a nie tak jak w innej robocie że tezebala tyrać fizycznie za 4 tysie, ja se chwale

jan niezbędny Nowy wpis
@Baja to tu

większość pracowników zarabia grosze. Wyzysk

Basti1975 Nowy wpis
@Baja to tu

Witam Chciałbym Ciebie zapytać co do kwestii rekrutacji kwalifikacyjnej do purmo Jestem przed i Chciałbym się przygotować, mógłbyś udzielić informacji, rad? Jeśli tak to proszę na maila nac_garden@vp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam

Może nowy Nowy wpis

Jeśli pracujesz w finansach/księgowości tej firmy, to moje pytanie jest do Ciebie! - jak wygląda taka zwyczajna elastyczność zaczynania i kończenia pracy? Czy jest to od deski do deski 8h? - czy polecił byś prace w tej firmie? - organizacja i uporządkowanie tam to bardziej barbie czy oppenheimer?

Wiecie może, czy w Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik szukają chętnych na staż?

Czy po rozmowie w Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
KrótkiBolec

Niewiem jak wy to robicie że narzekacie tylko na zarobki ja bardzo sobie chwalę bez weekendów i nadgodzin w tamtym miesiącu zarobiłem 11469.56 dokładnie

Czy Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik organizuje staże dla studentów?

M

Ekipa z Magazynu detali i pani kierownik Joanna 1 klasa. Niestety konfidentow, aferowiczow w niektórych działach nie brakuje a kopać się z końmi nie ma większego sensu. Pozdrawiam niedoszły korkowy xD

alan
@M

znam tych ludzi - to nieprawda. Z takimi niepoważnymi ludzmi nigdy bym nie chciał pracować

Szkoda marnować życia na nadgodziny . Nit nie kupi sobie ani jednego dnia życia więcej nawet za 1 000 000 $ Korzystajcie z pięknej pogody , cieszcie się dziećmi. Prawdziwe pieniądze i tak są tylko dla dyrekcji .

Aktualność
Szanowni Państwo,
dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl.
Bob

Bardzo cuezka peaca na magazynie brak dania szansy odrazu zwolnienie

@Bob

Szansy na...? Skoro tak ciężko jak piszesz, to może nie warto? Mylę się?

Bob
@Aleksandra

Poprostu ciezka praca a oni odrazu chca zebys wszystko umiala .Nie dasz rady to odrazu do zwolnienia

@Bob

A w ogłoszeniu wymagają, żeby już się pewne rzeczy właśnie umiało?

Bardzo ciezka praca za marne pìeniadze.Nie polecam .

Aleksandra

A jak z temperaturą? Przynajmniej ciepło macie? ;) A opowiesz coś o swoich obowiązkach tutaj, skoro tak ciężko idą?

Justyna

To ile teraz za taką pracę na produkcji wychodzi? Albo lepiej napiszcie, ile od wyjdzie stycznia. Z nowym rokiem wszędzie dają podwyszki.

Wiecie czy w Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik szukają chętnych na staż?

Ponieważ to wykwalifikowana kadra, którym zależy

kula

tam pracując to trzeba się skupić tylko na sobie!!!!,reszta się nieliczy,ego i tylko ego i jest OK!!!pozdro,powodzenia.

W purmo jakiś czas temu była ankieta pracownicza w której można było napisać o wszystkich nieprawidłowościach i zaproponować własne zmiany. Niewiele się zmieniło od tamtego czasu, dalej pracuje się ponad ludzie siły. Uwaga na kręgosłup jeśli zamierzacie tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik - Rybnik

• Jak się pracuje w Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik?

Fabryka Grzejników Purmo - Rybnik