Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl.
Informujemy, że komunikacja  ze strony Pracodawcy i Dyrekcji Firmy publikowana jest wyłącznie za pośrednictwem Profilu Pracodawcy.
Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 godziny.

Witam, zastanawiam się nad przesłaniem cv na magazyn, zastanawiam się tylko czy warto. Jakie są warunki pracy? Jak z stawkami i rozwojem ?

Hela

widzę, że poszukujecie właśnie na produkcje „od zaraz”. bardziej teraz można powiedzieć rotacji czy może rozwoju? pytam, bo chłopak może będzie szedł i chce się rozeznać jak teraz się pracuje, bo piszą w opisie ze firma się rozwija.

Hehe Nowy wpis
@Hela

Rotacja. Rozwój mają ci co robią tam X lat ;)

Bubr Nowy wpis
@Hela

Nie ma możliwości rozwoju, są tylko lepsze stanowiska z których nikt nie ucieka bo im tam dobrze i gorsze z których wszyscy uciekają bo nikt tam nie chce robić.

Lola Nowy wpis
@Hehe

Pracuje tu 14 lat i mam mniej do gadani niż nowi

Były Pracownik

CZEŚĆ WSZYSTKIM. OTWIERAM DZISIAJ RANO POCZTĘ E-MAIL A TAM COŚ TAKIEGO: "Witam, W kilku słowach chciałbym podziękować za trud pracy, który wkładacie w naszą/waszą firmę. Za każdym razem, gdy jestem na zakładzie jestem bardzo dumny z tego, jak pięknie firma się rozwija. Chciałbym, aby tak było nadal. Tylko wtedy możemy w pełni wykorzystywać możliwości nam dane. W myśl zasady, która przyświeca firmie od początku, tj: gdy firma osiąga zyski to się może nimi dzielić. Gdy osiąga jeszcze większe zyski to może jeszcze więcej. Chodzi przede wszystkim o uczciwość. Oczywiście zakładamy również, że zwiększając system premiowy stajemy się bardziej konkurencyjni na rynku pracy oraz jest to dodatkowy bodziec do stawania się lepszym na swoim stanowisku, miejscu pracy. W ten sposób mamy swój „mały” - dla mnie olbrzymi wkład w rozwój naszej firmy! W związku z tym po konsultacji z działem finansowym chciałbym w najbliższych 3 miesiącach powiększyć wasze premie. Zależeć to będzie od wyniku jaki wypracuje nasza firma. I tak, w wynagrodzeniu za miesiąc czerwiec 2022, czyli przy wypłacie do 10.07.2022 r pojawi się premia którą każdy z Was wypracował, powiększona o 100%. W następnych 2 miesiącach będzie to zależało od zysków firmy. Poza tym chciałbym zrezygnować z dotychczasowego systemu voucherów, który miał rozwijać nasz sklep spożywczy, którego już nie ma. Zwracam również uwagę na inwestycję w przedszkole/żłobek, dom rehabilitacyjny w Krzyżanowicach, zakończenie hali 7, budowę nowej hali 8 oraz inwestycję w Wodzisławiu Śląskim. I jeszcze wiele innych. Chciałbym podziękować za zainteresowanie przedszkolem, działaniami fundacji Nasze Dzieci oraz adoracją w kapliczce firmowej. Dziękuję za waszą pracę i wkład w realizację naszego celu. Udanego i radosnego czasu wakacji. Mateusz Kłosek" CHCIAŁEM WAS ZAPYTAĆ NA CO JESZCZE CZEKACIE? ZAPRASZAM DO EKO!!!

Szewczyk Konewka
@Były Pracownik

Da się? Da się! Facet rozwija lidera wśród pracodawców na całym Śląsku, jest na liście najbogatszych Polaków i jeszcze ma na podwyżki/premie dla 7k osobowej załogi. U nas wieczne dziadowanie, mała fabryczka 500-osobowa z czego produkcyjnych jest może 400, czy nawet nie. Umowa z zdne i możesz robić 2x tyle nadgodzin niż przewiduje kodeks pracy bo jesteś zatrudniony u dwóch pracodawców, a żeby pracownik był skłonny do nadgodzin to chyba logiczne że za dużo zarabiać nie może :D

@Szewczyk Konewka

W eko dobre jest też to, że za soboty i niedziele oprócz kasy dostajesz dzień wolny do wybrania. W purmo robisz po 500 nadgodzin i nic nie masz z życia.

Szewczyk Konewka

Słyszałem że Majek pierwszą wypłatę dostał ponad 4k bez nadgodzin i (chyba) bez premii z pierwszą wypłatą. Czyli pierwsza "goła" wypłata jak w purmo premia roczna u niektórych. Szkoda że nie może tu wejść i potwierdzić lub zaprzeczyć :)

@Szewczyk Konewka

Nie ma szans po pierwszym miesiącu. Bez nadgodzin i premii dostajesz koło 3600 na rękę.

Danuta

A po co taki komentarz? Co on wnosi?

@Szewczyk Konewka

Mała poprawka, bardzo możliwe , że Majek dostał nawet ponad 4k. Ja sam pracuję drugi miesiąc na okresie próbnym gdzie podobno nie powinienem dostać premii a dostałem 1350 złotych netto samej premii. Cała wypłata w DRUGIM miesiącu pracy z premią, bez nadgodzin 4550 netto. czyli w eko da się spokojnie ponad 4 zarobić. Kłosek jak obiecywał, tak słowa dotrzymał.

Ciocia Hela

@Były Pracownik, gratulujemy, cieszymy się Twoim szczęściem, tylko weź z łaski swojej, idź już sobie do wątku o Twoim OBECNYM pracodawcy, bo spamujesz niemiłosiernie a niczego do dyskusji na temat pracy w PURMO nie wnosisz.

@Ciocia Hela

Kandydat widzę... powodzenia w purmo. Ciekawe, ile wytrzymasz? Gdzie kandydujesz? osłoneczki, malarnia?

Ciocia Hela

@Były Pracownik Kadry, skarbie.

Magilla

W Eko do kontroli jakości miałem propozycje 3.5k na rękę( październik 2023) .Okres próbny .Potem jedynie wzmianka.o dodatkach i premiach .Brak wzmianki o podwyżce po okresie próbnym. Aha .Dział kontroli w Eko dostaje najniższe premie że względu na ciągłe powtarzające się reklamacje .

Jakoś z byłych, którzy uciekli z Purmo do eko nie widzę na hali.

jan niezbędny
@Były Pracownik

Całkowicie się zgadzam. Nie ma sensu marnować czasu w purmo - tu nigdy nie będzie lepiej

Srenneco
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Witam. na jaką stawkę mogą liczyć nowi? Jakieś premie do tego?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Ojgyn

I pewnie w sobota na 3 zmiany do roboty...

Witam mam pytanie czy jest to prawda że w firmie purmo dla nowego pracownika jest praca tylko do października lub listopada a następnie do niego dzwonią jak będzie praca i jak wygląda pierwsza umowa czy jest pod purmo czy pod agencją pracy

Amadeusz

Dzień dobry Macie może w Purmo, dni otwarte lub coś takiego, gdzie można przyjść z rodziną i zobaczyć produkcję. Pozdrawiam

O kotek
@Amadeusz

Przepraszam bardzo – cywilizowani ludzie już wiele lat temu zrozumieli, że ludzkie zoo jest nieetyczne. Choć jak czasem "wycieczka" idzie, to mi się wydaje, że jednak nie wszyscy.

Były

O co chodzi w ogłoszeniu: "OPERATOR MASZY: Obsługa pras oraz zautomatyzowanych linii zgrzewania w fabryce produkującej grzejniki PURMO." Czyli prasiarz już i wielopunkty ogarnia? No nie gadajcie, że takie coś za 5300 na start? Chyba Michałkowi coś zaszkodziło i po raz kolejny jelenia szuka.

Juzekkkk
@Były

Na takie konkretne stanowiska wakatów bycbnie powinno.Przeciez tutaj trzeba długoletniej wiedzy .Dlaczego nie pracują na tych maszynach ludzie z doświadczeniem w Purmo ? Tam.jest coś nie tak z systemem .Dobry pracodawca nie wypuści człowieka ktory lata latami robi mu dobrze robotę . A Tutaj takie wakaty za 4200pln na rękę i mega odpowiedzialność

@Były

Cześć, nie jestem pewien ale skąd wy bierzecie kwotę 5300 zł? mnie również pokazuje się oferta dla operatora ale w niej wpisano widełki od 6000 zł do 7300 zł. tutaj też są w razie czego jakieś szkolenia?

Pracodawca zapewnia komplet szkoleń niezbędnych do pracy na danym stanowisku.

Były

7300 ale BRUTTO!!! Czyli 5300 na rękę. Ogarniać prasę i wielopunkty za taką kasę? Nie, dziękuję. W tych całych oknach ludzie bez doświadczenia i uprawnień po trzech miesiącach tyle dostają. Nie pakujcie się w to, dobrze wam radzę jako były pracownik.

@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Witam czy jest przy tym okres próbny? i ile w praktyce mogą trwać te szkolenia, założony jest dla nich z góry pewien program? mogą się przedłużyć?

Dzień dobry, Okres próbny trwa 2 miesiące. W tym czasie pracownik wdraża się do nowego środowiska pracy. Pracodawca organizuje szkolenie BHP oraz szkolenia stanowiskowe, które mają formę instruktażu odbywającego się na stanowisku, na którym będzie pracować zatrudniona osoba. Długość szkolenia stanowiskowego jest uzależniona od rodzaju stanowiska oraz doświadczenia nowozatrudnionego pracownika. Pozdrawiamy Dział kadr

Dosia
@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Witam.Jezeli pracowałam w Purmo dwa miesiące ma umowie prubnej i nie została mi przedłużona to po jakim czasieoge ponownie starać się o pracę.Jestem teraz osoba która zdobyła już trochę doświadczenia.Dziekuje za odp

Greg75
@Dosia

A dlaczego nie przedłużyli umowy ?

@Greg75

możliwe, że zabrakło doświadczenia jeśli podkreślone zostało, że teraz już je Pani posiada? Zastanawiam się czy można dalej próbować tak w ogóle? jest tu sporo kandydatów na jedno miejsce?

@Pracodawca
@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

A co gdy czlowiek zatrudniony na 2 miesiące na próbę nie sprawdzi się na maszynach ? Jest możliwość przejscia na produkcję ?

pipowiec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy to prawda że dyrektor zainstalował kamerę i podgląda nielegalnie pracowników ?

Czerniawskiikk

Czy przy pakowaniu grzejników jest ciężko ? Oferują 32,55 brutto na h . Na hali na przeciwko biura chodzi o pakowanie grzejników co jadą taśmą po malowaniu i wkładaniu do takiego boxa kolejna osoba je zawiązuje i czy jest to spoko praca ?

Jacek

Jak płacone są soboty w zakładzie ? 100 % czy 50 ?

Aktualność
Co to był za dzień!
Jak zawsze finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to ogromna dawka pozytywnej energii. To już 12 lat gramy razem z orkiestrą, będąc oficjalnym sponsorem sztabu WOŚP w Rybniku Jeden z naszych pracowników był także wolontariuszem 32. Finału WOŚP.
W ubiegłą niedzielę przedstawiciele Purmo Group Poland mieli przyjemność odwiedzić rybnicki sztab WOŚP.  Zostali serdecznie przywitani przez zespół wolontariuszy i kierownictwo sztabu. Tego dnia w każdym sztabie praca wre jak w ulu, ale udało się znaleźć chwilę na pamiątkowe zdjęcie :) :)

Dziękujemy, że byliście z nami. Siema!
Tłigus

Nie polecam tej firmy,kilka dni po podpisaniu umowy ogarnąłem,że mam na umowie stawkę mniejszą niż 27,70 brutto na godzinę... A dokładnie 26,80 brutto... Do tego bardzo nie mili współpracownicy,jeden drugiemu nogę podkłada,raz mili,a raz wredni.. Tych pracowników jeszcze by się dało przeżyć ale za ogarnięcie,że (usunięte przez administratora) w stawce na godzinę, niż jest od 01.01.2024r. Dałem wypowiedzenie już następnego dnia. Radzę wszystkim nowym zatrudnionym po 10 stycznia którzy podpisywali umowy sprawdzić swoje stawki na niej. Pozdrawiam.

Gienek
@Tłigus

A obiecali ci 27,70? Czy pijesz do tego że minimalna stawka godzinowa od 2024 roku to 27,70? Minimalna godzinowa chyba obowiązuje na zleceniu więc nie wiem o co masz pretensje.

@Tłigus

Stawka godzinowa jest powiększana o premię uznaniową, co w sumie daje ponad 30 zł brutto za godzinę. Nigdy nie zdarzyło się nam wypłacić naszym Pracownikom mniej niż nakazują przepisy prawa pracy. Ponadto, 27,70 zł brutto to minimalna stawka na zleceniu czyli umowie cywilnoprawnej. Minimalna stawka godzinowa na umowie o pracę jest inna. Z wyrazami szacunku Dział kadr Purmo Group Poland

Czemu AR Accountant nie ma podanych stawek a Operator Maszyn już tak? jakieś rozbieżności występują pomiędzy miastami? Jakby nie patrzeć szukają teraz na dwie lokalizacje. możecie dać znać czy polecacie aplikować? a jeśli tak to ze względu na co?

Pracownik prawie

Czesc , zamierzam wysyłać cv do Purmo jako pracownik magazynu , jak tam jest ? Jakie zarobki i sprzęt ? Dużo roboty ?

Magazynier
@Pracownik prawie

Praca bardzo ciężka. Nie dość, że grzejniki po 140kg ściągasz na palety w 2 osoby, to jeszcze chore tempo i poganianie.

Psi patrol

Dzień dobry. Ja mam pytanie z innej beczki. Czy firmia stwarza dogodne warunki dla posiadaczy czworonogów? Czy jest możliwość Przyprowadzić pupila w razie potrzeby do pracy?

Jaga

Jakie ma to nawiązanie do tych czworonogów bo chyba nie bardzo rozumiem? Sugerujesz przy tym prace po godzinach? O jakie wolne chodzi, poza godzinami pracy czy równolegle jak ktoś jest na urlopie? Nie masz możliwości wyłączyć?

kandydat

Jak się pracuje w biurze purmo? Jest oferta na inżyniera procesu, fajnie jakby się ktoś z działu wypowiedział lub znający poprzednią osobę na tym stanowisku.

Do teraz nie wiadomo do którego ostatecznie jest wyplata? Zależne to u was może od stanowiska? generalnie przyznam, że jestem tu by sprawdzić czy właśnie nie dzisiaj tak z ciekawości skoro w niedziele jest 10ty a większość miejsc pracy do tego okresu przelewy ogarnia. Ogólnie to z terminowością w takim razie nie ma problemu? jest oferta dla kontrolera fabryki teraz wystawiona. Jak na razie badam morale

Siema

Chłopie, wypłata jest do 10 każdego miesiąca jak praktycznie wszędzie a zdażyły się miesiące że pieniądze były już na koncie drugiego/trzeciego. Nie ma się co czepiać bo akurat wypłaty od zawsze tutaj są wypłacane z sporym zapasem czasu

Honorata
@Siema

Super, dzięki za informacje, a jak się do tego maja teraz zaliczki? Tez byłaby taka możliwa? i do teraz chyba nie zostało jasno sprecyzowane co się dzieje tak naprawdę z pożyczkami pracowniczymi? Same pytania ostatnio zostały postawione, a to się nieco ze sobą łączy?

L4

Witam.Czy po świętach wracamy do pracy 27grudnia czy dopiero 2stycznia.Nie popatrzyłem na grafik przed urlopem.Dzieki za odpowiedź

Roko

Witam którego dnia miesiąca jest wypłata

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 7 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.