Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Pracownik prawie

Czesc , zamierzam wysyłać cv do Purmo jako pracownik magazynu , jak tam jest ? Jakie zarobki i sprzęt ? Dużo roboty ?

Magazynier
@Pracownik prawie

Praca bardzo ciężka. Nie dość, że grzejniki po 140kg ściągasz na palety w 2 osoby, to jeszcze chore tempo i poganianie.

Psi patrol

Dzień dobry. Ja mam pytanie z innej beczki. Czy firmia stwarza dogodne warunki dla posiadaczy czworonogów? Czy jest możliwość Przyprowadzić pupila w razie potrzeby do pracy?

Jaga

Jakie ma to nawiązanie do tych czworonogów bo chyba nie bardzo rozumiem? Sugerujesz przy tym prace po godzinach? O jakie wolne chodzi, poza godzinami pracy czy równolegle jak ktoś jest na urlopie? Nie masz możliwości wyłączyć?

kandydat

Jak się pracuje w biurze purmo? Jest oferta na inżyniera procesu, fajnie jakby się ktoś z działu wypowiedział lub znający poprzednią osobę na tym stanowisku.

Do teraz nie wiadomo do którego ostatecznie jest wyplata? Zależne to u was może od stanowiska? generalnie przyznam, że jestem tu by sprawdzić czy właśnie nie dzisiaj tak z ciekawości skoro w niedziele jest 10ty a większość miejsc pracy do tego okresu przelewy ogarnia. Ogólnie to z terminowością w takim razie nie ma problemu? jest oferta dla kontrolera fabryki teraz wystawiona. Jak na razie badam morale

Siema

Chłopie, wypłata jest do 10 każdego miesiąca jak praktycznie wszędzie a zdażyły się miesiące że pieniądze były już na koncie drugiego/trzeciego. Nie ma się co czepiać bo akurat wypłaty od zawsze tutaj są wypłacane z sporym zapasem czasu

Honorata
@Siema

Super, dzięki za informacje, a jak się do tego maja teraz zaliczki? Tez byłaby taka możliwa? i do teraz chyba nie zostało jasno sprecyzowane co się dzieje tak naprawdę z pożyczkami pracowniczymi? Same pytania ostatnio zostały postawione, a to się nieco ze sobą łączy?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
L4

Witam.Czy po świętach wracamy do pracy 27grudnia czy dopiero 2stycznia.Nie popatrzyłem na grafik przed urlopem.Dzieki za odpowiedź

Roko

Witam którego dnia miesiąca jest wypłata

Kononowicz senator III RP

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających jak i tych którzy dzielą się swoją opinią i doświadczeniem na temat naszej firmy. Na początku chciałbym pochwalić dyrekcję za cudowną zmianę odnośnie "palenia podczas pracy" - świetny ruch ! Może warto się zastanowić nad całkowitym zakazem palenia a zwiększyć premię z 85 zł do 150 ?. Duże niezadowolenie wśród pracowników spowodowała nagła zmiana terminu dnia wolnego gdzie w ramach 11 listopada miał być wolny piątek 24.11 a zostało zmienione na 27.11 !! - tutaj minus dla dyrekcji.

Produkcja

Witam, Czy są przyjęcia na produkcję dla kobiet? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Witam chciałem zapytać na ile czasu jest próbna umowa i czy trudno dostać następna.

Żyrandol

Wystarczy chodzić do pracy a dostaniesz kolejną. Na rynku pracowniczym teraz pełno takich ludzi, którzy łaskę robią że w ogóle przyjdą do pracy. Nieporadne, rozwydrzone dzieci z pokolenia wychowanego na instagramach, tiktotach i innym $%. Reasumując: wystarczy nie być skończonym (usunięte przez administratora)eby dostać kolejną umowę.

Czy firma Purmo Group Poland Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pożyczka, pożyczką, pisali jeszcze w lipcu o podwyżce na poziomie 6%. Wiecie może jakiej teraz będziecie mogli się w teorii spodziewać? Styczeń mam na myśli, kiedy takie informacje są upubliczniane?

Karolka

Jaka stawka, do czego się teraz odnosisz, bo nie wiem nawet? Tylko jakieś 6% widzę tu wyżej ale mało co mi to mówi. Czyli te pożyczki są możliwe tak w ogóle czy nie bardzo?

Ello

Witam.Czy w firmie są jakieś dodatki na święta Bożego Narodzenia.Pozdrawiam

Dyliżans

Szanowna dyrekcjo, drodzy współpracownicy. Pragnę podzielić się pewną refleksją na temat ostatnich zmian w naszej firmie. Wiele się mówi w kuluarach o tym, że w firmie dzieje się coraz gorzej, jednak nie należy postrzegać tego tak powierzchniowo. Nasze motto, a w zasadzie jego ostatnie słowa brzmią "jesteśmy odważni, ambitni i wprowadzamy zmiany które mają znaczenie". Trudno się z tymi słowami nie zgodzić, trzeba być odważnym żeby z dnia na dzień ograniczyć nałogowym palaczom możliwość "puszczenia dymka", jednak jestem głęboko przekonany, że nie ma to na celu oszczędności a jest to "zmiana która ma znaczenie" przede wszystkim dla ludzi palących. Dla ich zdrowia, dlugowieczności i co za tym idzie szczęścia w długim życiu, należy być gotowym na poświęcenia. Jednak nie można spoczywać na laurach. Kolejne dobre zmiany sprawią iż z dumą będziemy nosić na piersi logo naszej firmy.

Pan fajeczka

Jest mi ogromnie przykro, że został wprowadzony zakaz palenia.... Ponieważ teraz będę musiał zmienić "nick" który już niestety tu nie pasuje. Aczkolwiek niema wątpliwości że nasza firma zaczęła dbać o zdrowie i portfel pracowników, gdyż teraz,będzie można dać mniejsze podwyżki, ponieważ więcej pieniędzy zostaje na naszych kontach przez ten zakaz. Na działach takich jak flaty tego zakazu się nie odczuwa ???????? Aliwederczi Kurzoki ????????????

Pan fajeczka
@Pan fajeczka

Chciałbym jeszcze zaznaczyć , że powinniśmy wszyscy razem podziękować " związkom ". Dla nas pracowników wywalczyli 5min dłuższej przerwy. Firma nie chciała być gorsza dlatego też zadbała o płuca i zdrowie, wiadomo im zdrowsze płuca tym lepsza kondycja, im lepsza kondycja tym lepsza wydajność , im lepsza wydajność tym bardziej " góra " zadowolona. A jak góra zadowolona to pracownik szczęśliwy że szef zarabia :D Więc powinniśmy zapisać się do związków!!! Pamiętajcie Purmo to jedna wielka rodzina , a teraz w dodatku będzie zdrowsza !????????????????

jeżozwierz

Chciałem z całego serca podziękować szanownej Dyrekcji za ten zakaz palenia. Naprawdę, teraz idę do pracy z lepszym humorem, bo czasami to aż się odechciewało, jak było wiadomo, że twój współpracownik połowę czasu pracy przesiedzi na palarni. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i to dopiero początek zaprowadzania dyscypliny wśród nierobów.

Pracownik0001

Muszę napisać opinie odnośnie nowego zarządzenia dyrekcji. Chciałbym pochwalić pracodawcę ponieważ zwiększył krótka przerwę 15-minutowa na 20 minutową. Przerwa jest bardzo uczciwa. W końcu pozytywna wiadomość i dobre zarządzenie jak narazie na okres próbny. W wielu zakładach jest zakaz palenia papierosów lub jak u nas tylko na czas przerwy. Macie 20 minut na papieroski:) Chyba z zarobkami nie jest tak źle jak ludzi stać na palenie papierosów.

Tiger Bonzo

Zakaz palenia poza przerwą 20-minutową, i sorry gregory ale nic z tym nie zrobisz bo każdy pracodawca ma takie prawo. Jeśli się zwalniasz daj wesołą minkę, jeśli zostajesz daj smutną ;)

Kuba

Czy da się pracować na pół etatu?

Buka
@Kuba

pewnie ze się da, jednak trzeba to rozwiązać w inny sposób. Mnóstwo jest osób które pracują w trybie tydzień w pracy, tydzień l4 więc wychodzi jakby na pół etatu. A co Ci zrobią? Nic. W tej firmie obiboki mają się dobrze.

@Buka

I wtedy jak to z zarobkami wychodzi? ;p tez połówka? A tak całkiem poważnie to co wtedy z pozostałymi osobami? Mam na myśli normy / wydajność? Jak to się odbija na jakichś późniejszych premiach? Nie ma przestojów?

Polak piotr

Nie polecam Mobilne jest z pracy ludzie wyśmiewają się z waty która masz

Graźka
@Polak piotr

Z waty? Chyba nie wyłapałam kontekstu wypowiedzi. Rozwiniesz go? I to nie dotyczy pracy na wózku? Są oferty na stronie i jedna z nich właśnie na to stanowisko. Może ktoś wiec opisać stan aktualnych pojazdów? Jeżdżą bez zarzutu? Jak się na nich obecnie zarabia?

Sąsiad

Traktujecie pracowników na równi ,nie każdy może mieć kogoś na krzesełku ,my się staramy i ciągle źle ,a jedni wiecznie robią błędy i nic im się nie powie ,bo mają plecy

Na wózku są nadgodziny? Teraz w ofercie w opisie widać, że jest opcja na nocki. Jak się wtedy zarabia? I łatwo nockę wyrwać czy ludzie raczej blokują o ile kasa dobra?

Pracownik produkcji

"Inflacja w lipcu 2023 r. wyniosła 10,8 proc. – podał GUS" Dostaliśmy zwiększenie stawki o 4,5% w lipcu po calym przepracowanym miesiącu

Julka
@Pracownik produkcji

Jaka jest reakcja ludzi w tym zakresie? Zastanawia mnie czy to jakkolwiek zwiększyło poziom rotacji czy raczej sytuacja względem tego jest niezmienna? Praca wciąż wykonywana jest podobnie? Wyniki się nie zmieniają? Kto je obecnie nadzoruje?

Szybki Lopez
@Julka

Zostają tylko starzy pracownicy, którzy są nauczeni wciskać dwa knefle na prasach przez 30 lat. Młodzi odchodzą gdzie indziej. Nikt z młodych nie chce pracować za 3200 na rękę.

Izabela
@Szybki Lopez

Ja akurat patrzę na biur, wiec na tych prasach się zbytnio nie znam, to co przytaczasz to cos pozytywnego czy nie jeśli chodzi o umiejętności? Jaki jest zatem powód tego, że ktoś jednak woli tam z działu zostać zamiast pójść gdzieś indziej?

Po raz kolejny firma nas (usunięte przez administratora) od lipca miała być podwyżka 6% niestety nie dotrzymano słowa i będzie 4,5 tak w ogóle dlaczego ten wpis jest usuwany? Przecież to prawda

Browar
@1313

Wiele razy słyszałem że to ma być "inflacyjna", nie wiedziałem że inflacja w Polsce jest teraz 4,5% :)

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.