Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Stachu

Cześć wszystkim ile wynosi miesięczne wynagrodzenie netto w purmo dla świerzego pracownika ?

Chyba ty

Jezeli chodzi o rozwoj to jedynie co możesz osiągnąć w tej firmie to wiem emerytalny jak ci się uda.

Przyszły Robol

witam,chciałbym zapytać was jak atmosfera oraz zarobki na stanowisku magazyniera ?

@Przyszły Robol

Daj sobie spokój z Purmo więcej zarobisz w markecie na kasie

Przyszly Robol

Rozumiem,a po czym wnioskujesz ?

@Przyszly Robol

Dlaczego tam jest taka rotacja? To już któreś z kolei ogłoszenie na Oeliks na to stanowisko w bardzo krutkim czasie.

Prowadzimy rekrutację w związku z rozwojem firmy. Ogłoszeń będzie więcej. Zachęcamy do śledzenia OLX i pracuj.pl.

Jurant

Bo piszą bajki na olx szukają jelenia do roboty jak ktoś przychodzi to po paru dniach ucieka z Purmo

Jurant
@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Rekrutację proszę was nie róbcie siary co drugi wie że Purmo to już dno niewolnicze lepiej iść do eko-okien tam lepsza płacą itd.... a wam zostało na olx szukać murzynow i tak nie znajdziecie ..

Władca smieci

Już w Purmo wymyślają soboty żebyś chodził za nie setki tylko za parę złotych i dzień bezpłatny do wybrania koń by się uśmiał i tu chcecie przyjść odradzam lepiej szukaj roboty gdzie indziej ale nie w Purmo tu tylko mogą przyjść ci z gliwickiej czyli czuby

Kjk
@Władca smieci

No nie gadaj, że aż tak to upadło? Omijajcie to szerokim łukiem, bo i tak większość nowych zwolnią na jesień. Dzień bezpłatny hahaha to się tam porobiło.

zaskoczony_glupota
@Jurant

zawsze można jak to mowisz w ekooknach (usunięte przez administratora) 6 dni w tygodniu, dodaj do tego średnio po 1h dojazdu, to masz 48h pracy i 12h w drodze, (usunięte przez administratora)

Tym łun
@zaskoczony_glupota

Z tym, że za dojazd mają płacone dodatkowe pieniądze...

dociekliwy
@Tym łun

to ile płacą za ten dojazd?

Basia
@dociekliwy

100 zł jak masz ponad 35 km ,50 minut jedziesz w jedną stronę ,a zarobki nie są już takie jak kiedyś.Eko najlepszy czas ma już za sobą dlatego jest taka rotacja ,warto też pomyśleć,że człowiek ma swoje życie prywatne ,a pracując tam na nie po prostu nie ma czasu.

To wasze cyrki i wasze małpki
@zaskoczony_glupota

No co ty nie napiszesz xD ale jak byś zechciał użyć tego w co cię Pan Bóg wyposażył życie było by łatwiejsze oczywiście dla Ciebie.. nawet jeśli to do czego dokładnie pijesz? Do czasu pracy? Bo dojazdy? to ja, ci napisze tak wolę jeździć po godzinie i przez 6 dni w tygodniu ale będę miał sowicie zapłacone :) a Ti jak bym ten cały czas miał godzinowo przepracowany to i tak mi okrągła suma braknie do tego jak nagrzadzaja tam więc strzelaj dalej sobie po kolanach

Alen

W Purmo ciągle są przyjęcia bo ludzie ciągle się zwalniają. W dobrych firmach nikt się nie zwalnia.

Hanna
@Alen

To prawda ,ale też to wynika z chęci wyższych zarobków przy dzisiejszych cenach.Tak z ciekawości ile teraz dają w purmo nowym podstawy ,że tak większość osób tam pracujących narzeka ???

Nie wiem
@Hanna

Ja robię,i sam bym chciał wiedzieć jaka jest podstawa xD

@Nie wiem

Rozwiniesz tę myśl, bo zaciekawiła? dlaczego możesz nie mieć pojęcia o wysokości podstawy? a co z umową? na niej nie jest wpisana przypadkiem? to jak Ciebie za pracę wynagradzają jeśli mozna spytać?

Aleksandra

sprawdzone info? a w czym warunki mogą mieć lepsze niż tutaj, macie rzetelne porównanie? i co ewentualnie firma na to jeśli to o czym piszecie jest sprawdzone? tutaj na dany moment jest perspektywa na poprawę czy raczej o nią trudno? budżetowo jak firma stoi?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wszyscy dostali podwyżki takie same ?

Kjk

Nie

@Kjk

A rozwiniesz tę odpowiedź? Skąd o tym wiesz, że nie. Ze względu na stanowisko coś innego wpadło? Na których najwięcej i czemu?

Witam!!! W Purmo przy rozdawaniu pitów daje się aneksy 1/2023 o zmianach regulaminu w Purmo nie pozwalając ludzia poczytać , ponieważ panie w kadrach twierdzą że niema czasu na to ,jak można podpisywać nie wiedząc co tam pisze ciekawe czy w innych instytucjach też tak robią na pewno nie takie jaja robi się tylko w Purmo , druga sprawa to czemu nasza szanowna pani Dyrektor nie zrobiła żadnego zebrania z ludźmi w tej sprawie , robicie co chcecie , zero szacunku dla ludzi , pytam się kto tu przyjdzie wam do pracy po takich opiniach , a jak tak dalej w kulę będziecie lecieć z ludźmi to niema dziwne że ludzie się będą zwalniać z tego (usunięte przez administratora).u.pozdrawiam

Odnosząc się do powyższego, informujemy, że jak co roku, procedura informowania o zmianach w Regulaminach jest stała. Aneksy umieszczone są na tablicy informacyjnej obok działu kadr oraz przy stanowisku do wydawania rocznych rozliczeń. Ponadto zostały one umieszczone w gablotach informacyjnych obok biur mistrzów.  Zmiana sytemu czasu pracy jest jedynie zapisem w Regulaminie, który w razie konieczności wprowadzenia zostanie przekazana grupom i osobom, których będzie dotyczyć. Temat z przedstawicielami pracowników omawiany był od października ubiegłego roku. Z poważaniem Pracodawca

@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Odnosząc się do wypowiedzi powyżej mysle że się jasno wypowiedziałem że chodzi o aneks przy wydawaniu pitów czyli o nienormowanym czasie pracy a nie o aneksach co roku to jest duża różnica !!! Ludzie podpisując bez sprawdzenia co tam pisze ponieważ panie z kadr były nie fair w stosunku do ludzi .... Niektórzy myśleli że to podpisują rodo itd. Zachowujmy się jak dorośli a nie jak ludzie którym brak piątej klep.i . I ktoś tu nie rozumie o co chodzi zróbmy zebranie, wytłumaczmy co i jak ,a nie w ten sposób przez Dyrekcję załatwione po najniższej siłę oporu tak się nie robi brak słów... bez komentarza...

Ponieważ pracownik otrzymuje kilka lub kilkanaście stron i komentarz jest tylko jeden „proszę podpisać tu i tu Aga i jeszcze tutaj i tutaj a przy jakimkolwiek pytaniu to komentarz jest jeden: proszę podpisać w razie czego wszystko jest tutaj na drzwiach wywieszone” Jeden z pracowników zapomniał okularów i ciężko było mu się znaleźć na liście a Pani nawet nie była chętna do pomocy tylko odpowiedziała że może światło zapalić. A potem się dziwią że nagle ktoś problem robi bo został wpisany do PPK lub podpisał coś czego nie zamierzał.

Feminista

Ja korzystając z dnia kobiet chciałbym pochwalić firmę Purmo Group Poland, kobiety mają tam się bardzo dobrze! Nie dość, że pracują na mniej wymagających stanowiskach to jeszcze nasza wspaniała firma docenia Kobiety wyższymi stawkami niż mężczyżni o podobnym stażu. Kobiety mogą też liczyć na elastyczny czas pracy, urlop na każde życzenie. Dziś mogły wspólnie śwętować Dzień kobiet i mam nadzieje, że stanie się to ich nową wspólną tradycją! Dziewczyny jeśli zastanawiacie się nad rozpoczęciem pracy w PG to nie ma co się zastanawiać tylko przychodzić i zarabiać godne pieniążki.

Chop
@Feminista

Trafna uwaga kolego. Warto zaznaczyć że świętowanie odbywało się w czasie pracy, no i to panowie musieli odejść od swoich obowiązków żeby nasze panie zastąpić. Dodatkowo nie dość że pracują lżej, zarabiają podobnie lub nawet więcej niż chłopy w firmie to jeszcze do tego idą szybciej na emeryturę, a przecież żyją dłużej.

Kidd
@Chop

Polecam przeczytać czym charakteryzuje się system pracy zmianowej a potem zacznij siać ferment. Masz wyraźnie napisane że w rybniku będzie dalej praca w czasie nieprzekraczającym 8h, a sobota nigdy nie była wolna tylko był to dzień wolny z tytułu przecietnie 5 dniowego tygodnia pracy. Można się rozejść.

Feministka
@Chop

Mają mniejsze emerytury, piorą wasze brudne skarpetki, sprzątają ,rodzą i zajmują się dziećmi, w domu pracują na drugi etat. Przez 30 lat istnienia firmy kobiety poszły pierwszy raz imprezować. Korona z głowy wam spadła, że musieliście je zastąpić na godzinę?

Papi
@Chop

To ja zapraszam serdecznie wszystkich Panów na narożniki, to taka łatwa lekka i przyjemna praca, że aż dziw, że nikt z Was na tym stanowisku nie chce być.

@Papi

Chętnie, tylko gdzie Ty potem pójdziesz? Bo jakoś nie widzę cie na moim stanowisku w bezpośredniej zamianie, jednak bhp troszkę zawęża wybór stanowisk dla kobiet w naszej firmie. To jakie widzisz rozwiązanie? Bus 4:30 z paruszowca do Kornic? Bo skoro się okaże że chłop tam daje radę, a w razie potrzeby będzie mógł pójść wszędzie, to kto stanie się niepotrzebny? Reasumując nie narzekaj na swoje straszne narożniki i nie strasz nie strasz bo.... wiadomo co. Miłego weekendu życzę.

zwykły pracownik

Witam, proszę o wyjaśnienie, czyli np. na środę wolny bezpłatny dzień, a w sobotę do pracy za marne 250 złotych brutto marnego dodatku? Ludzie zaczną się zwalniać, bo po co komu kto ma rodzinę środa wolna a sobota przymusowa, bo tydzień pracy jest od poniedziałku do soboty? "Dniem wolnym od pracy może być inny niż sobota dzień tygodnia zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem". Wydłużony tydzień pracy do soboty ? Od 14-giej do 22-giej za 350 brutto dodatku ? My potrafimy czytać wbrew pozorom. Dla byłych i przyszłych pracowników pozwolę sobie zacytować: "Wprowadza się równoważny system czasu pracy. Polegający na wydłużeniu dobowego Czasu pracy do maksymalnie 12 godzin na dobę z możliwości rekompensaty dniem Wolnymi lub skróconym czasem pracy w innych dobach pracowniczych w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy zaplanowanym pomiędzy poniedziałkiem a sobotę. Pragnę wyjaśnić, iż pracownicy zatrudnieni w Działach Dystrybucji, Produkcji. Dziale Technicznym, Dziale Zakupów oraz Dziale Jakości będą świadczyć prace w systemie Nieprzekraczającym 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w okresie rozliczeniowym. Dniem wolnym od pracy może być inny niż sobota dzień tygodnia zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Od 1 kwietnia 2023 roku nastąpi zmiana rozkładu czasu pracy w magazynie w Żorach Harmonogram pracy na kwiecień zostanie zakomunikowany pracownikom tego obszaru najpóźniej do 10.03. 2023 r. V imieniu swoim i firmy przepraszam za wcześniejszą nieodpowiednia komunikacje w tym fomacie. Z poważaniem."

Jo wyjaśnia.
@zwykły pracownik

VonTrupka

Zachwycacie się tutaj tymi EkoOknami, jakby to było magiczne remedium na wszystkie problemy w Purmo. 3,5k netto bez weekendów to wcale nie jest żadna rewelacja (przeliczcie sobie, ile to jest na godzinę pracy) biorąc pod uwagę, że dodatkowe 2h trzeba stracić na dojazd, dział na którym się pracuje przydzielany jest odgórnie bez większych szans na możliwość przeniesienia, a jak Ci coś "wyskoczy" to nie ma możliwości zamiany z pracownikiem z innej zmiany, tylko od razu trzeba brać urlop. Nie wszystkie działy mają nadgodziny, ponadto-podobnie jak u nas, nie każdy pracownik się na te nadgodziny załapie. Nie oszukujmy się-w dużej mierze pracę tam znajdują ludzie, którzy gdzie indziej nie mieliby szans zarobić więcej niż minimalna krajowa. Uchybienia BHP i mobbing są tam na porządku dziennym, do zarządzania zespołem przydzielani są ludzie bez doświadczenia, wykształcenia i ogłady, oderwani od pługa w Opolskiem. Zgłaszanie wyżej nic nie daje. Ciągła rekrutacja jest po części wynikiem niesamowitej rotacji pracowniczej, jakiej w życiu w Purmo nie widzieliście. Ale jest szał, bo na terenie zakładu jest kapliczka a właściciel kieruje fundacją oklejającą Polskę makabrycznymi bilbordami z płodami. No ale trawa zawsze bardziej zielona gdzie nas akurat nie ma. To co nam zaproponowano to jest śmiech na sali, ale naprawdę, nie ma co się spuszczać akurat nad Eko Oknami, jakbyśmy żadnej innej alternatywy nie mieli.

@VonTrupka

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Bez problemu można się przenieść na inny dział, jak ci coś wyskoczy to dla mnie nie problem bo mam wolne za nadgodziny. Nadgodziny? na każdym dziale i każdy się załapuje. 3500 netto? BZDURA!!! Na okresie próbnym (3 miesiące) bez premii 3800 netto. Po trzech miesiącach spokojnie 4200 netto bez nadgodzin. "do zarządzania zespołem przydzielani są ludzie bez doświadczenia." Jakie kelner ma doświadczenie na surowej, że został brygadzistą? A przepraszam, to za te łapy wsadzone do frezarki bo po za swoją wzdłużną i poprzeczną to raczej doświadczenia nie miał... No chyba że w łażeniu do biura i kapowaniu na innych prowadzących. Jesteś pracownikiem w tym kicimęciku to się nie wypowiadaj na temat firmy w której nie pracowałeś i nie powtarzaj plotek, które usłyszałeś od ludzi którzy w Eko przepracowali 2 miesiące i zostali wywaleni za ciągłe łażenie na papieroska albo bumele i l4. Nie pozdrawiam Były pracownik Purmo.

@VonTrupka

Mi znalezienie nowej pracy zajęło pół godziny i nie są to eko ona, wystarczy poszukać to nic trudnego, dojazd zajmuje mi 15 min a stawkę mam taka jak po 14 latach w Purmo. Piszesz że gdzie indziej pracują kelnerzy a w Purmo kto pracuje? Kucharze, piekarze lub ludzie co tylko mają liceum skończone. Piszesz o BHP? A jak jest w Purmo tam BHP to linia namalowana żeby gdzieś nie wchodzić i to tylko po to że w razie czego odszkodowania nie wypłacić. Piszesz że jak ci coś wyskoczy nie da rady się zamienić z kimś innym i trzeba brać urlop, w Purmo to juz tego urlopu prawie nie masz bo musisz wybrać za piątek wolny. Piszesz o rotacji to chyba masz klapki na oczach bo ja co roku widziałem nowych, jedni przychodzą, jedni odchodzą a jeszcze jedni wracają bo się ładnie pożegnali. Bronicie tego zakładu bo zaszczepili wam pierdoły typu praca to przywilej, gdzie indziej pracy nie ma tylko Eko okna przyjmują. Piszesz ze wszędzie trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma. Pewnie bo gdzie indziej na remontach sie wódki napijesz jak nie w Purmo. Gdzie na palarni sobie pogadasz przez 15 min jeżeli nie dłużej gdzie węgiel kupić. No ale jeśli na to przyzwala sam wicedyrektor który mam wrażenie sie czuje juz prawie właścicielem tej firmy to co my chcemy, przecież też go bronicie mimo tego że w krzesło raz kopnął że o mały włos nim pracownik nie dostał. Dużo mógł bym jeszcze wymieniać ale jak sobie wspomnę ile przez ta firme musiałem przejść żeby depresje wyleczyć bo do takiego stanu mnie ten zakład doprowadził, to wole o tym zapomnieć.

Domino
@Szrek

Kto tam został wice dyrektorem?

@Domino

Wybacz ale Unia Europejska wprowadziła takie coś jak RODO lub OROD. Więc związku z tym nie można pisać nazwisk, a "wicedyrektor" to tylko nazewnictwo pewnego mistrza, wymyślone przez pracowników który się w ten sposób zachowuje. Choć ja bym go nazwał dyktator sądząc po zachowaniu i podejściu do pracowników. Szczególnie starych pracowników, miedzy innymi dlatego tam dużo ludzi odeszło, od prowadzących po tych z niższego szczebla.

@Domino

Ale żeby nie było ze on jest taki najgorszy bo bąć co bąć sam jest ciśnięty przez górę? Bywają dni że i z nim da się normalnie pogadać i załatwić jeśli czegoś potrzebujesz. Niestety coś za co, nie ma nic za darmo a spróbuj odmówić wtedy wypadniesz z jego łask i się zacznie mścić. Lecz tak jak wyżej pisałem sam jest ciśnięty i w tym przypadku idealnie sprawdza się powiedzenie "ryba psuje sie od głowy"

Domino

Imię możesz podać.

@Domino

"Ludzie, którzy pragną się jeden nad drugim wywyższyć, przed sobą wzajem się poniżają."

Szrek

Dla zasady i żeby utrzeć nosa ludziom co uważają się za nietykalnych a których miałem za kumpli, lecz czas pokazał ze nigdy nimi nie byli bo kiedy przyszło co do czego zostałem sam. Co innego w oczy mówili, co innego za plecami. Każdy chronił tylko swojego wąsa. No i ku przestrodze przyszłej kadry, w tej firmie jest najważniejsza zasada " W pracy nie ma kolegow". A niby miała być jak rodzina ta firma. Wiadomo z rodziną to tylko na zdjęciach fajnie się wychodzi.

Marzena
@Szrek

A na jakim stanowisku pracowałeś? Długo? Atmosferę opisałeś... A jak z zarobkami? Można dobrze zarobić? Wypłacają na czas?

GG Allin
@Marzena

Mi się podobało. Pracowałem dosyć długo ma "surowej" ale kasa była trochę za mała. Teraz pracuje w eko ale nie jest tak kolorowo jak niektórzy piszą. Złote czasy się tam skończyły.

@Marzena

Jak by Pan Dawid nie usuwał niewygodnych dla niego wpisów to by pani wiedziała. Miałem się nie udzielać bo jak prędzej pisałem, lecz moj wpis został usuniety,do dzisiaj mam stany depresyjne i prędko z nich nie wyjdę ale nie o mnie tu chodzi. Czy można zarobić hmm ja tego nie uświadczyłem (nie jestem pupowłazem) problem jest tam taki że wynagrodzenie jest nie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Dajmy przykład chlopaki na końcuwie zarabiają śmieszne pieniądze w porównaniu do chłopaków z malarni, a napracują sie o wiele bardziej gdzie np na malarni jedni siedzą na stołeczkach i zbijają bąki bo zostali pupilami przełożonych, lecz pójdzie pani 3-4 metry dalej to jedni siedzą wpinaja klipsik plastikowy, a pół metra dalej chłopak nie ma gdzie rąk włożyć bo tyle ma roboty (zakładanie osłon) a zarobek ten sam. Pójdzie pani na imny dzial dajmy surowa to tak jak Pan poniżej pisał praca nie jest zła np maszyny lub wkręcanie korków. Produkcja osłon jedni tam latają jak robociki i ledwo wiążą koniec z końcem a jedni na stanowiskach po mamusi i nie tylko Pan co siedział na bezpłatnym za (usunięte przez administratora)kobiet za bardzo się nie napracują, a zarabiają o wiele więcej.A czy wypłacają na czas pod tym względem ta firma jest wzorem do naśladowania. Zawsze pieniądze były przed czasem a nawet lepiej np, mikołaj wypadał w sobotę lub niedzielę pieniądze były juz w czwartek.

fizyczny
@VonTrupka

aktualnie zarobki wynoszą ok 4000zł netto, bez nadgodzin, to jest kryzys w purmo.

Materac
@fizyczny

Jakie 4000? Raczej 3300 i to już z premia 15%.

Aleksandra

czemu ktoś na takim samym stanowisku inaczej zarabia? Chodzi tu o doświadczenie czy na podstawie czego jeszcze stawki tutaj ustalają? Jakie jest pole do negocjacji?

Dawid

To jak to w końcu jest, bo widzę pozytywne i negatywne opinie odnośnie pracy w tej firmie, a chciałem aplikować... czy jakiś pracownik może mi opisać realną atmosferę i czy są w ogóle jakieś wynagrodzenia, szkolenia w firmie?

@Dawid

Szkoleń nie ma jak cie dadzą na jedne stanowisko tak robisz parę lat, chyba ze jesteś gumowe ucho jak pewien karzeł w lakierkach to tak awansujesz. Praca jak to produkcja raz jest lajtowo a raz nerwowo, zarobki szczerze szukaj czegoś innego chyba ze masz 20 lat to na piwo zarobisz ale rodziny nie utrzymasz. No i najważniejsze atmosfera kiedys było super teraz to jest masakra co nie którzy mają tak (usunięte przez administratora) ego, co to oni nie są ze Elon Musk mógł by pozazdrościć to tyczy jak i majstra sorki mistrza tam jest mistrz tak i zwykłych roboli. Pracowałem tam 14 lat i szczerze najlepsze co mogłem zrobić to zrobilem, się zwolniłem. W nowej pracy może fiolkami nie pachnie ale przynajmniej zarabiam . Moja rada szukaj czegoś innego .

Dawid
@Szrek

Ale ja pytałem o opinię OBECNYCH pracowników. Skoro Ciebie w tej firmie już nie ma, to jak możesz wiedzieć, jak tam TERAZ jest?

@Dawid

No raczej w ciągu 6 miesięcy się tam dużo nie zmieni, skoro na przełomie 14 lat z roku na rok było tylko gorzej. A z kąd wiem bo mam dalej kontakt z nie którymi i slysze. Chciałeś opinie to dostałaś a co ty zrobisz to twój wybór. Spróbuj to się przekonasz tylko na rozmowie mów odrazu że chcesz iść na surowa z dala od malarni. Jak ci przyjadą grzejniki typu 900 na 400 vko a ty to będziesz wkręcał albo osłonki zakładał to się przekonasz o czym mówię.

@Dawid

Owszem jest wynagrodzenie co miesiąc, otrzymujemy benefity z tytułu pracy takie jak: wynagrodzenie zasadnicze, wynagrodzenie za czas urlopu, wynagrodzenie za czas zwolnienia chorobowego, premie procentową która utrzymuje nas w bezpiecznej odległości od płacy minimalnej oraz na stołówce do obiadu za darmo soczek vitaminka 200ml, ja bym sie nie zastanawiał.

@Dawid

Zwolniłem się z tej firmy nie całe pół roku temu, a pracowałem 14 lat i z roku na rok tylko gorzej to jak myślisz zmieniło się coś? Idź spróbuj to się przekonasz, jedni chwalą a jedni nie. Ja podziękowałem i jestem pewny że już na żadną taśmę nie wrócę. Poprostu są ludzie co lubie pracę jak robot za śmieszne pieniądze. Myśleć nie trzeba bo za ciebie pomyślą, jak nie masz większych ambicji w życiu to ta praca bedzie dla ciebje, a jeśli masz i nie chcesz się stać korpo hieną to są leprze zajecia. Wybór należy do ciebie.

Szrek

Soczek? Multiwitamina? 200ml?!!! Normalnie rozpusta, dorzucicie jeszcze z dwie gruszki to sam tam cv zaniosę.

@Szrek

Brzmi to śmiesznie, ale oni nawet plakat wywiesili, że to forma "wsparcia w trudnych czasach". Chyba już się marchewkowe wsparcie skończyło, a szkoda, bo nawet nie zdążyłem kupić obiadu żeby ten soczek dostać.

Szrek

Za chwile wiosna to znów dostaniecie 5-cio litrowy sok zagęszczony wyciśnięty z jednej maliny do tej bonusowej wody, gdzie ten sok ma więcej związków chemicznych a niżeli proszek do prania. Jak to u was sie mówiło? "Kto w Purmo pracuje, ten w cyrku się nie śmieje".

Ksiądz.

Ksiądz
@Ksiądz.

I siostra co nic nie musi

Ksiądz.

Oni nie mają lustra ani honoru.

Hela
@Ksiądz.

Piszecie o surowej

@Hela

To się tyczy każdego działu. Od produkcji osłon po sam załadunek. Znajdziesz wszędzie ludzi z taką mentalnością którzy tylko czekają żeby tylko z byle głupotą polecieć do majstra a bo przy podwyżkach dostane 50g więcej.

niewazne

ZAPRASZAM JEBAC STO LAT ZA 1700, i zapraszam na maszyny nauczyć się robić aż pot z jaj kapie i po 2 latach dostaniecie 10 gr podwyzki do godziny. żadko kiedy można isc w soboty robic a w 2015 niema sobót do konca sezonu(listopad) bo sie wycofała rosja.W listopadzie konczy się sezon i miesiąc jesteście bez pracy,ubezpieczenia(przychodzicie ok 5 stycznia wychodzi wam 15 dniówek i zarabiacie 1300 zł.hujstwo bez przyszlosci i whuja walą (zapiszesz się na sobote na rano , idziesz na plan patrzysz a tam cie niema,a ziomeczki od pedałów i konfidenci po znajomosc napierdalają po 4 soboty i mają stawki po 17/h

Byly

Jakie to jest piękne XD.

Umoalumpa

Kiedy wypłata ?

@Umoalumpa

A to kiedy macie okres rozliczeniowy, do 10tego? Często się spóźnia, że podpytujesz?

@Aleksandra

Wynagrodzenie wypłacamy terminowo. Nigdy nie zdarzyło się aby było spóźnione, wręcz wypłacamy je z dużym zapasem czasu.

Twoja stara
@Umoalumpa

W tej firmie nie ma wypłat tylko zapomoga

RafaU

A ja jestem kurierem w Glovo i do was jeżdżę

Boblok

Czy Firma Purmo W Wałczu Robi tylko do Końca Grudnia a potem Zamkną oddział ?

tak
@Boblok

to konie walcza i rybnika, ceny energii o 360% w gore, pracownik za godzine pracy nie kupi chleba w lutym, wiec lepiej niech to upada........

Alicja
@tak

To firma nie ma na czym przyoszczędzić żeby przetrwać kryzys? Wolisz stracić pracę i nie zarabiać nic, serio?

Pracownik Wałcz
@Boblok

Nic nam nie wiadomo. Klecą jak mogą żebyśmy pracowali... łatwo nie jest ale dajemy radę. Ciągle twierdzą, że firmy nie zamykają. Trochę osób poleciało, ale to chyba jak wszędzie

Twój purmowy tata

Marek nietoperz, bywasz tu jeszcze? Tak dobrze zarabiasz w eko oknach to mam pytanie, kupiłeś już mieszanie, czy nadal śpisz z bratem w jednym łóżku?

@Twój purmowy tata

Dajcie mu spokój

Stary2
@Twój purmowy tata

Przynajmniej miał na tyle odwagi żeby się zwolnić. Spokojnie wyciągnie ponad 6 na rękę. U was jak? Dalej po 6 dni weekendowych musicie robić, żeby wyciągnąć koło 5? A taki Uszatek za każdą sobotę ma dzień wolny do wybrania.

@Stary2

6 dni weekendowych? A za jeden taki to ile tu wlatywało za Twoich czasów jeszcze? Teraz podnieśli coś?

Były

Uciekać z tej firmy gdzie się da ludzie na produkcji orzą ile mogą za grosze a kontrola jakości rodzinny dział znajomości mają po 28zl netto na rękę za godzinę śmiech na sali, o kierowniku z kontroli jakości nie wspomnę człowiek nie umiejący kompletnie nic nie wiadomo skąd w ogóle on sie wziął na tym stanowisku. O Przekrętach z sprzedażą grzejników (niby złomowych) już nie wspomnę ludzi którzy mają tam znajomości mają się dobrze ale cała reszta może pomarzyć o tym co ma kontrola i inni z "rodzinki" a dyrektorze produkcji nie wspomnę oczywiście mlody synalek przejął wszystko po ojcu i próbuje rządzić tylko tak rządzi że ludzie sami uciekają i a teraz to chyba porządki robią i pewnie będą nie długo przyjęcia na grosze dla Ukraińców i innych nowych posłusznych.

Hugo

Normalne w tej firmie

Meskal
@Były

Nie doczytałem do końca bo brakło mi powietrza. Nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak znaki interpunkcyjne.

Izabela
@Były

Jakość po 28 na rękę, a Wy na produkcji ile? Czy Wy macie miesięcznie, nie na godziny...

Mao
@Izabela

23,5 zł brutto na godzinę. Niektórzy 24,5.

@Mao

Ci "niektórzy" to po jakimś dłuższym stażu po prostu? Jak tak to jakim?

HUGO
@Aleksandra

Ponad 20 lat pracy.

Byly
@Były

Tak jest na malarni wice Dyrektor ma swoich ludzi co mu donoszą , jak to pracownicy pracują, pracowałem 13 lat taka jest prawda .Powodzenia całej załodze .

Sąsiad

Jedno stanowisko dwie stawki

Ewelina
@Byly

No ale to pracownicy tam robią coś nie tak że jest na co donosić w ogóle? Mają z tego jakieś korzyści czy donoszą bo chcą żeby w firmie lepiej było po prostu?

Były
@Izabela

To jak na produkcji jedno słowo do przełożonego i zwolnienie gotowe, pozdrawiam wysokiego i małego ( dwie fałszywe osoby

Ka
@Ewelina

Donoszą bo są pupilami , lepiej im się nie narażać bo wyleciasz no chyba że z kolei im będziesz wchodzić

Donosiciel
@Mao

Buntowniki mają więcej biorą kasę a nie wykonują swoich obowiązków

Kasjerka

Fantastyczna firma, wypłata zawsze na czas, lekka i wygodna praca, super miła kadra kierownicza i robotnicy. Są prysznice., darmowe 2 parkingi , ubrania robocze dają a nawet wodę gazowaną! Słowem - polecam i pozdrawiam wszystkich ????

Hugo
@Kasjerka

Jeden pracownik zadowolony to dużo na to firmę.Pozdrawiam z eko i Mistrza z malarni mam spokój bez nerwów.

Bhp
@Kasjerka

Pracodawca jest obowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje , a pracownikom zatrudnionym stale lub okresowo w warunkach szczególnie uciążliwych zapewnić oprócz wody, inne napoje. To samo dotycz ubrań roboczych i nie tylko.

Robotnik
@Kasjerka

W imieniu całej klasy robotniczej, dziękuję

Oj
@Kasjerka

Jesteś pracodawcą w przebraniu Kasjerki która -y wysyła zachęty na wodę mineralną. Brawo. Negatywny plus za dbanie o wizerunek :)

Żubr

Nie ma co narzekać. Robota od poniedziałku do czwartku.

Sąsiad

Pracuję tam 9 lat i też jestem zadowolona

Oponki

Który majster dostał nagrodę

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.