Rettig Heating Sp z o.o.

Opinie o Rettig Heating Sp z o.o.

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam, jeśli ktoś potrzebuje stabilnej i pewnej pracy. Zwalniają bez uprzedzenia, po prostu wręczając wypowiedzenie. Nie polecam.

Były pracownik Nowy wpis

Kolesiostwo to po pierwsze, pieniądze też nie jakieś super, ciągle źle, ciągle za mało zrobione, maszyny w fatalnym stanie, a o pozostałych kwestiach szkoda gadać, po 4 latach pracy nie mogę wystawić pozytywnej opinii, nie pozdrawiam

Jerzy Nowy wpis

Oczywiście masz prawo do swojego zdania, ale mnie przede wszystkim interesuje wysokość wynagrodzenia. Napisz bardziej szczegółowo na jakim było poziomie i czy przysługiwały dodatkowe benefity takie jak premie lub dofinansowanie wypoczynku letniego.

Piotrek.

Za Austryjaka bylo dobrze. Polski wyscig szczurów zepsul tam wszstko. Zarobki niewspolmierne do odpowiedzialności nawet jak na Wałcz to lipa.

Edi oslo
@Piotrek.

Zapraszam do rybnika tam nowi maja wiecej niz starzy pracownicy

Stas Nowy wpis
@Edi oslo

Prawda

Czarek

@Edi oslo Akurat ten wątek dotyczy firmy w Warszawie ,a tu jest dobrze i nie ma powodu do narzekania.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rettig Heating Sp z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Agata

Już od prawie roku nie pojawiła się żadna nowa opinia o Rettig Heating Sp z o.o. Niestety firma nie prowadzi aktualnie żadnych rekrutacji. Zachęcam do wypowiadania się na temat obecnej sytuacji w firmie.

Łysy

Tak jak posali poprzednicy jak zadzili niemcy czy austriacy to bylo w tej firmie super teraz sa uklady rodem z prlu ale w sumie co sie dziwic skoro wiekszosc przelozonych jest z vzasow komuny wiec dobrze sie znają na przekretach. Najlepszym przykladem typowego karierowicza jest w tej firmie "pan" Adam K. ktory potrafi od tak zwalniac ludzi ktorzy mu nie przypasuja i nie wazne jak pracuja poprostu jak ktos za duzo gada to K. go zwalnia dodam tylko ze K. nje ma w ogole pojecia co sie dzieje na produkcji i ze zwalniadobrych pracowitych fachowcow a zostawia nieudacznikow ktorych sam wczesniej sciagnal do tej firmy. Adam K. zwolnil ostatnio zasluzonego brygadziste ktory pracowal 15 lat w tej firmie i byl zlota raczka od ktorego uczyl sie nie jeden mechanik. K. zwolnil go praktycznie bez powodu no ale co mu tam przecoez to nie on stoi na produkcji. A w calym Wałczu wszedzie sa ogloszenia ze potrzebuja do pracy zwlaszcza mechanikow. Jezeli kierownictwo z Rybnika nie zareaguje na sposob zarzadzania ta firma to duet Jacek U. i Adam K. doprowadza ten zaklad do ruiny. Pan adam to taki typowy jasiek nikodem dyzma ktory cale zycie robil w gumowcach i z widlami przy gnoju a nagle dostal troche wladzy i odwala chłopkowi.

@Łysy

Dziękuje za Twoją opinie, czy nie uważasz, że wszystko to, co napisałeś o dwóch panach zarządzających w firmie powinieneś również zgłosić do szefostwa firmy? Myślę, że dobrze jest gdy o tego typu sprawach pracownicy informują również prezesów swojej firmy. Może wtedy sytuacja poprawiłby się, gdyż z tego co piszesz wynika, że jedynie Ci dwaj panowie szkodzą dobru firmy.

@Łysy

Chyba kogoś zwolinili??? Może nie jest rewelacyjnie, ale na zarobki nie ma co nażekać, a jak robisz swoje to przynajmniej nikt się nie wtrąca!

@Marcin

Czyli mówisz, że w pracując w firmie Rettig Heating można dobrze zarobić. W takim razie czy każdy dział w firmie jest dobrze opłacany? Proszę o rzetelne opinie osób, które tam pracują.

@Agata

To strona od wyrażania swoich opinii wiec to właśnie zrobiłem. Panowie ktorych opisałem sami sa wlasnie "kierownikami" wiec do kogo mialbym niby to zglosic? Do nich na nich? Oczywiscie rettig w wałczu podlega firmie w rybniku. Kwestia ewentualnych zgloszen do rybnika leze w rekach pracownikow tam pracujacych, ja tam nie pracuje. Szkoda mi tylko ludzi tam pracujacych, ktorzy kazdego dbia musza podejmowac sie walki z maszynami ktore pamietaja czasy komunizmu noi defakto wiekszosc z nich zostalo przywiezionych z rosji w latach 90. Czyli ruskie pozbyli sie 20 lat temu gratow na ktorych wałczanie do dnia dzisiejszego musza pracowac.

@Marcin

"Robmy swoje" tak wlasnie mowilo sie za czasow poprzedniego ustroju. Co do zarobkow to rettig przestal byc fabryka ktora najlepiej oplaca pracownikow a rzeczywiscie przez wiele lat tak bylo. Dla mlodego chlopaka ktory chce pracowac w walczu i zastanawia sie gdzie isc do roboty odpowiedz jest oczywista, jezeli jest tylko miejsce to na 100% do ALBATROSA. Kasa podobna a nawet troche lepsza, firma sie rozwija, stawiaja nowe hale, tworza darmowy dojazd dla pracownikow, piknik w lato noi przede wszystkim jakze istotne warunki pracy, w albatrosie jest czysto w przeciwienstwie do rettigu. W rettigu pracujac na tych starych zlomach ktore lazdego dbia sie psuja z ty zazwyczaj musisz sam je naprawiac na koniec dnia jestes caly w smarach i nie mozesz sie doszorowac. W albatrosie robisz czysto i bezstresowo.

Antoni

@Piotrek., odnosząc się do Twojego komentarza, jaką odpowiedzialność mają na sobie pracownicy firmy Retting Heating? Dlaczego uważasz, że zarobki nie są adekwatne do odpowiedzialności ciążącej na pracownikach firmy? Czy inne osoby, które pracują w te firmie są podobnego zdania? A może uważają wręcz przeciwnie?

Antoni

Firma Retting Heating używa obecnie częściej nazwy Purmo. Czy macie nowe informacje na jej temat? Od czasu ostatniego wpisu z pewnością wiele się zmieniło. Czy to dobry pracodawca? Czy oferuje pracownikom godziwe, terminowe wynagrodzenie oraz dostęp do benefitów pozapłacowych?

Lolek

Syf kila i mogiła. Jak cały gowork. Nie polecam

Słonik

Kto pisze te wszystkie brednie? Albo kto to to czyta i jeszcze w to wierzy. Firma fajna ludzie też. Płacą tyle ile muszą, jak na to miasto ani najlepiej ani najgorzej. Praca na 3 zmiany - tu raczej plusów nie ma. Duża rotacja, bo przyjmują ludzi prawie z ulicy. Dziś jest rynek pracownika, nie ma ludzi do pracy i to jeszcze z głową na karku. za te pieniądze. A poza tym jaka firma teraz nie szuka pracowników. Nie wiem ile, ale podobno na warsztacie płacą dobrze, ale i wymagają od nich więcej.

pracus

Opinie wystawione przez nieudaczników lub leserów. Pracownicy którzy chcą i potrafią myśleć nie mogą narzekać na zarobki. A nakielniaki jak ktos nazwał to inna para kaloszy. Jesli cos jest nie tak należy to zgłaszać do mistrzów lub do starszego mistrza.

fikando

loka, jeżeli jesteś zaintereswoana pracą to najlepiej siędo nich zgłosić ze swoim CV. Słyszałem, że kandydaci potrzebują minimum 3 lata doświadzcenia żeby mieć szansę do nich aplikować. Ja niestety mam raptem pół roku :/

świe_rad P

Retting ( kiedyś VNH) ... firma opanowana przez kundelki z Nakielna .To oni "żądza " zmianami . Ludzie z klapkami na oczach tak zwani mistrzowie zainteresowani są tylko porządkami na hali . Wszechobecny mobbing , kumoterstwo i sitwa Na_kielniaków tolerowany przez kierownictwo w imię osiągania wyników. Jeśli ciężko pracujesz strasz się a zdarzy Ci się zachorować to mówią " ze nie chce Ci się pracować" .W nagrodę pozbawiają premii i przenoszą na koniec linii .. do zdejmowania grzejników lub na tzw."szabelkę" . Na plus można było zaliczyć kiedyś zarobki , duży social . Minus to : brak urlopów - dostają go pupilkowie mistrzów , atmosfera , mobbing sitwa Na_kielniaków . Brygadziści zmianowi są największa porażka tej firmy ... ludzie ograniczeni , uwielbiający mobbing nie stroniący od alkoholu i lekkich narkotyków które często i gęsto pala w ubikacji .

qalbertinoiq

[usunięte przez moderatora] wykorzystują pracownika ile wlezie zarobki bardzo marne reklamuja sie jako NR 1 a olewaja pracownikow w[usunięte przez moderatora] ta firma to jest syf odradzam wszystkim tam pracowania .

dymaczsuni

Że to porażka i dno - ciekawy jestem kto sieje taką bzdurną propagande

Zostaw merytoryczną opinię o Rettig Heating Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rettig Heating Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rettig Heating Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rettig Heating Sp z o.o.