Rettig Heating Sp z o.o.

Opinie o Rettig Heating Sp z o.o.

Lolek

Syf kila i mogiła. Jak cały gowork. Nie polecam

Słonik

Kto pisze te wszystkie brednie? Albo kto to to czyta i jeszcze w to wierzy. Firma fajna ludzie też. Płacą tyle ile muszą, jak na to miasto ani najlepiej ani najgorzej. Praca na 3 zmiany - tu raczej plusów nie ma. Duża rotacja, bo przyjmują ludzi prawie z ulicy. Dziś jest rynek pracownika, nie ma ludzi do pracy i to jeszcze z głową na karku. za te pieniądze. A poza tym jaka firma teraz nie szuka pracowników. Nie wiem ile, ale podobno na warsztacie płacą dobrze, ale i wymagają od nich więcej.

pracus

Opinie wystawione przez nieudaczników lub leserów. Pracownicy którzy chcą i potrafią myśleć nie mogą narzekać na zarobki. A nakielniaki jak ktos nazwał to inna para kaloszy. Jesli cos jest nie tak należy to zgłaszać do mistrzów lub do starszego mistrza.

fikando

loka, jeżeli jesteś zaintereswoana pracą to najlepiej siędo nich zgłosić ze swoim CV. Słyszałem, że kandydaci potrzebują minimum 3 lata doświadzcenia żeby mieć szansę do nich aplikować. Ja niestety mam raptem pół roku :/

świe_rad P

Retting ( kiedyś VNH) ... firma opanowana przez kundelki z Nakielna .To oni "żądza " zmianami . Ludzie z klapkami na oczach tak zwani mistrzowie zainteresowani są tylko porządkami na hali . Wszechobecny mobbing , kumoterstwo i sitwa Na_kielniaków tolerowany przez kierownictwo w imię osiągania wyników. Jeśli ciężko pracujesz strasz się a zdarzy Ci się zachorować to mówią " ze nie chce Ci się pracować" .W nagrodę pozbawiają premii i przenoszą na koniec linii .. do zdejmowania grzejników lub na tzw."szabelkę" . Na plus można było zaliczyć kiedyś zarobki , duży social . Minus to : brak urlopów - dostają go pupilkowie mistrzów , atmosfera , mobbing sitwa Na_kielniaków . Brygadziści zmianowi są największa porażka tej firmy ... ludzie ograniczeni , uwielbiający mobbing nie stroniący od alkoholu i lekkich narkotyków które często i gęsto pala w ubikacji .

qalbertinoiq

[usunięte przez moderatora] wykorzystują pracownika ile wlezie zarobki bardzo marne reklamuja sie jako NR 1 a olewaja pracownikow w[usunięte przez moderatora] ta firma to jest syf odradzam wszystkim tam pracowania .

dymaczsuni

Że to porażka i dno - ciekawy jestem kto sieje taką bzdurną propagande

Zostaw opinię o Rettig Heating Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rettig Heating Sp z o.o.