Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

uuuuu

Daremna majstry święte krowy zwlaszcza M.M Moje sugestie dla Rettig Heating Sp. z o.o.: ttt Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zarobki

Staś

M . M. Kto to

@uuuuu

Przepraszam majstrów tu chodzilo o prowadzących.

Woyt

Raczej prowadz..... S- sz

Prowadz..... S - S aut

Sey

Fajna zmiana w prow.....oby tak zawsze

Sey

Trochę zmian i wszystko jechało

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Raczej prowadzący

Rrrrr

Ok

Husky

Od dłuższego czasu w mediach głośno jest o likwidacji handlu w niedzielę. Największe sieci handlowe (Biedronka, Lidl itp.) zaczynają kombinować typu sobota na trzy zmiany. Można również wydłużyć handel do późnych godzin nocnych w sobotę. Albo zacząć pracę 00:15 już poniedziałek w nocy. Proceder, który trwa w firmie Purmo od wielu lat, czyli chodzenie w niedzielę rano na remonty a potem ta sama ekipa ludzi przychodzi na 22:00 na produkcję (gdzie nie ma 11h odpoczynku między zmianami) w tym zakładzie rzecz normalna. Za nadgodziny płaci druga firma (pracownicy zatrudnieni na zlecenie w ZDNE). Gdy jest kontrola papiery zawszę się zgadzają. Ci pracownicy chodzą po hali jak zombie i wielokrotnie są nieprzytomni, stwarzając zagrożenie wypadkowe. Nie mówiąc jak mistrz będzie zadowolony jak zrobisz jeszcze kilka dwunastek, albo na 16h w tygodniu. Maraton dla niektórych nie ma końca, aż w końcu ktoś przypłaci te jazdę utratą zdrowia. Życie osobiste i rodzinne też zniszczone. Grzejniki i klienci zawsze ważniejsi.

Elkamet
@Husky

Husky się zdenerwował bo go majster na hat tricka nie zapisał :D

Slaves Shall Serve
@Husky

Mnie najbardziej martwi w tej firmie to że na wielu stanowiskach nie ma warunków aby pracować już do samej emerytury, bo albo musisz dźwigać, albo zapieprzać albo jeszcze co innego robić na czas. Załóżmy że kilkunastu ludzi w zbliżonym do siebie wieku przepracuje jeszcze dajmy te 15 lat i praktycznie wszyscy będą się nadawać do wymiany na młodych, i ciekawe czy dla każdego z tych starych znajdzie się wówczas miejsce w purmo.

Krecik
@Slaves Shall Serve

Zakład od samego początku istnienia był, jest i będzie firmą rodzinną. Nie zmieni się to nigdy, chociaż teraz przyjmują wszystkich z ulicy jak leci. Jeżeli ktoś nie należy do rodzinnych układów zawsze będzie gorszy (nawet uczciwie pracując i siedząc cicho). A tym bardziej jak nie zaliczasz się do ludzi, którzy wchodzą do tyłka przełożonym itp. sprawy. Na układach rodzinnych w tej firmie wychodzi się bardzo dobrze. Jeszcze jak masz chęci na maraton sobota, niedziela (drugie zmiany, nocki) i tak cały rok. To fajne stanowisko na maszynach będzie czekać. I wtedy jest szansa do emeryturki przesiedzieć w kabinie dźwiękochłonnej i poklikać na telefonie z nudów. Firmy nie zamkną nigdy, a jak upadną wszystkie zakłady z koncernu na świecie to w Rybnik nadal będzie produkował ale nie 2.700.000 lecz 3.500.000. Polak jest tańszy niż Chińczyk – firmowe hasło dla chętnych do podjęcia pracy w tej firmie.

Zenek
@Husky

Huski czy jak ci tam jestes mistrzem swiata co Nie wydziobales majstrow nadgodzin albo wiekszej stawki to piszesz takie bzdury? Pracuje w tej firmie 4 rok i nie zdarzylo mi sie zeby przyszedl do mnie przelozont i powiedzial musisz byc w sobote i w niedziele w pracy ... Piszesz chodzby zmuszali nas do (usunięte przez administratora) na okraglo co jest totalna bzdura ... Mam ochote to ide nie mam to nie ide nie ma zmuszania do pracy przynajmniej w moim przypadku wiec skoncz (usunięte przez administratora) Takie kocopoly pozdrawiam Siejacych ferment pracowalem w tenneco 2 lata tez i zwolnili mnie za to ze nie pracowalem weekendow ;) w Purmo tego nie ma . ale tak to jest jak lebra nie dzwigaja stawki musi (usunięte przez administratora) na Forum jak to (usunięte przez administratora) Firma ! Brawo Ty powodzenia w biedronce na kasie

@Husky

Husky obstawiam ze jestes pracownikiem purmo Tym pracownikiem który najwięcej narzeka jaka to jest Brzydka firma i Wogole komus nie pasuje to sie zwolnij a nie piszesz takie bzdury ja pracowalem w firmie pol rok i wskoczylem na maszyny stawka tez jest odpowiednia wzgledem innych firm... Weekendy sprawa indywidualna. Smialo Polecam skladac CV komus to odpowiada komus nie nie pasuje droga wolna :) pozdrawiam z Hali

dobry jestes wazeli

dalej butami haha

Układy same układy

ten łon

Jak tam Hugo ?

Mc giver
@ten łon

Dalej robi i ludzi wkurza :)

WyQrwY
@Mc giver

Kto się boi się (usunięte przez administratora) nie zaznaczy zieloną łapkę.

Krakowiak

W tenneco mają podwyżki co 3 miesiące a nawet co miesiąc w purmo obiecali w nowym roku i ludzie cicho siedzą o takich to każdy szef marzy

Ilo

Karolino chociaż wątpię ze tak masz na imie , praca nie jest zla ale boli , jak nowo przyjeci maja takie same stawki co starsi pracownicy ( kto ich uczy ) dobrze ze odchodze my nie tylko wykonujwmy swoja prace tylko pomagamy innym ale kto tam nie pracuje ten nie wie

St

Racja , nowe dziewczyny maja stawkę jak my po 7 - 8 latach pracy

Wi
@Ilo

Masz rację , w żadnej firmie tak nie ma. Ze nowe dziewczyny maja stawke jak my po tylu latach

Mieczysław Waligrucha
@Ilo

Purmo przed przyjęciem do pracy mogłoby zorganizować przynajmniej te minimum szkolenia w najbardziej podstawowych sprawach, np. na osłonkach, co to jest 11, 21, 22, 33, czym się różni lewa od prawej, jak je układać w skrzyni itp. bo stanie taki całkiem zielony i wszystkiego się dowiaduje "w praniu". Trzeba stale na niego patrzeć i wyjaśniać, wyjaśniać, wyjaśniać... zamiast poświęcić te 0,5-1h na szkolenie.

Obecny

Kilka lat zmarnowanych w tej firmie! Wysoce odradzam komukolwiek kto ma chociaż najmniejsze ambicje!!!

Chop z piosków

Karolina ? Bardziej Michalina :D

Nowa

Odradzam

@MArcin, czego konkretnie dotyczy ta ankieta? Może część jej zagadnień można omówić tutaj na forum wraz z innymi użytkownikami? Jeżeli, Twoim zdaniem, coś takiego jest to proszę Cię o zamieszczenie informacji na ten temat w tym wątku. Każda aktualna i merytoryczna wypowiedź będzie istotna dla potencjalnie przyszłych pracowników PURMO.

MArcin

Zapraszam do ankiety na temat firmy PURMO. https://www.survio.com/survey/d/S6C9A9S3B8Z9L6H8V

Na stronie internetowej PURMO znajduje się kilka ofert pracy. Pod wskazanym przeze mnie linkiem zapoznacie się z nimi: https://www.purmo.com/pl/o-nas/pracuj-z-nami.htm?profile=2 Czy są na tym forum osoby, które niedawno uczestniczyły w rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i mogłyby z innymi użytkownikami forum podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie do jej poziomu i całego przebiegu?

Ktoś tam

Jakie są zarobki dla nowoprzyjętej osoby oraz co to jest za dział osłony i korski ??

Firma Purmo była atrakcyjna 20 lat temu. Teraz to takie same dziadostwo co Classen. Jest łamane prawo pracy - można pracować na okrągło kosztem życia prywatnego i rodzinnego. (usunięte przez administratora) i tyle . PIP przychodzi i nie widzi lub nie chce widzieć. Ta firma niszczy pracownikom życie prywatne i rodzinne.

Mar
@anonymous

Całą prawda

@anonymous

Jak to pip przychodzi i tego nie widzi? Nie możliwe

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.