Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

@Ilo, czy w takim razie możesz oczekiwać chociaż na jakieś premie w Fabryka Grzejników „Purmo” jeżeli piszesz, że Twoje wynagrodzenie jest na poziomie wynagrodzenia nowoprzyjętej osoby do tej firmy? Zachęcam Cię do zamieszczenia na tym forum kilku słów w tej istotnej kwestii.

śliczna mała muszelka
@Karolina

KAROLCIA: Skarbie, Słońce, Kwiatuszku, Kochanie ;) - wybierz sobie jak lubisz ;p Przy bardzo dobrze wiejących wiatrach, gdy wielki system produkcyjny ////5S – OII// (takie tam japońskie lalalalala… procentowe wymyślone przez władców z Rybnika i z Wałcza czyli 95% osiągów produkcji – ((NAWET CHIŃCZYCY NIE MAJĄ TAKICH NORM U SIEBIE)) w swoich obozikach gdzie dzieci szyją piłki na Mundial z Adidasa. To jest szansa na 35% premii. - Ale jak odmówi pracownik przyjścia w sobotę czy w niedzielę to 5% mniej za każdą odmowę . - Gdy OII jest nie osiągnięte to też premia mniejsza przykładowo 25% - ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ ARGUMENT ABY ZABRAĆ TE POLSIE GROSZE POLSKIEMU BIEDNEMU ROBOTNIKOWI ///

@Karolina

Nie nie mam dodatkowej premii , jeztem traktowana jak młodo przyjeta i to jezt przykre , kolejne zwolnienia starszych pracowników a wy nic

Asdfgh
@Ilo

Moim zdaniem są trzy kategorie pracowników: nowi, niby-starzy którzy zarabiają tyle co nowi i ostatni czyli naprawdę starzy którzy zarabiają konkret. Jeśli niby-starzy będą zarabiać tyle co naprawdę starzy to ci naprawdę starzy będą chcieli jeszcze więcej i domek z kart się posypie. My zwyczajnie nie możemy się z nimi zrównać, bo nie.

@Asdfgh

Możesz jaśniej bo piszesz jak bys był niewyspany

@Asdfgh

Możesz jaśniej bo piszesz jak byl bys niewyspany

MrSpeed
@śliczna mała muszelka

O rany człowieku, kłamiesz, nikt nie zabiera premii za odmowę przyjścia w sobotę, ogarnij się bo to jest pomówienie, tu nie jesteś anonimowy

śliczna mała muszelka
@Ilo

Ja zrozumiałam wszystko co Asdfgh napisał, ma całkowitą rację. Jak biedota zrówna się zarobkami z burżuazją to burżuje będą chciały jeszcze więcej.

CichyWuj

Witam wszystkich zgromadzonych, słyszałem plotke że w jakąś sobotę około 5:30 nad ranem, ktoś chciał skoczyć z dachu tej firmy czy to prawda? Czy jakaś głupia plotka? Pozdrawiam

Józef
@CichyWuj

Jak w czasie jednej szychty w 40s Celsjusza jedzie 17 typów kaloryferów a firma produkuje 11 000 tys. rodzajów grzejników ( i jeszcze Ci miałczy mistrz przyjdź w sobotę i w niedzielę ) to niech sobie każdy sam odpowie…

@Józef

Ale była taka sytuacja ze ktoś chciał skoczyć z dachu tej firmy?

Asdgh
@CichyWuj

Nie ma to jak przerobić cały dzień za darmo bo trzeba się na koniec zabić ;) na 99,9% plotka.

MrSpeed
@CichyWuj

Owszem to prawda z tym że to nie był pracownik Purmo , a gość który ukradł telefon z Pamtransu i uciekając przed ochroniarzami z owej firmy przeskoczył przez ogrodzenie, następnie wszedł na dach, zszedł ok 8 po rozmowach z policją i strażą

@Sławomir, jeśli wiesz coś w temacie aktualnych postępów firmy Purmo to zapraszam Cię do podzielenia się z nami nowymi wiadomościami w tym wątku. Najnowsze informacje dotyczące pracy w tej firmie będą tu bardzo istotne dla innych użytkowników forum!

Jacek Żymlok
@Karolina

Zdecydowanie NIE polecam! Wiecznie mało, wiecznie jakieś problemy, zostań na 12h, przyjdź w sobotę, przyjdź z popołudnia na drugi dzień na rano i tak w kółko. Naprawdę jeszcze brakuje tylko kuli u nogi na łańcuchu bo wszystko inne czym można obrzydzić tą robotę już jest.

Sławomir
@Jacek Żymlok

Tak jest! Cała prawda! Przykład z największego zakładu w Europie, który grzejniki produkuje: - stoi taśma, przychodzi mistrzunio, - pytanie: Dlaczego to stoi? - Bo stawka mnie blokuje! - To masz po premii! - A mogę się zwolnić? - Nie! Nie ma zwalniania bo nie ma kto robić!!! (masz na stałe 3 – miesięczny okres wypowiedzenia, chyba ze opcja porzucenie pracy!!!) Co jest grane? Takie rzeczy tylko w Rettig-Heating?

Jacek Żymła

Co tam napisaliście w nowych ankietach w purmo? :D

Sławomir
@Jacek Żymła

Żeby kupili porządny alkomat // wystarczy policyjna świeczka //, // narko-testy też by się przydały // (wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną Rettigu – brat, siostra, mama, tata – wszędzie są problemy… (ja mam tyle za godzinę , ten ma tyle, ktoś ma jeszcze inną stawkę, a ile Ty masz i jedno i to samo przez 8 godzin)

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

@kala, zachęcam Cię do bardziej obszernego komentarza, chętnie dowiemy się więcej informacji dotyczących Twojej współpracy z firmą Purmo. @Józef, czy możesz napisać coś w temacie czasu pracy w firmie Purmo? Praca odbywa się po osiem godzin czy więcej? A co z kwestią pracy w soboty i niedziele, czy są to dodatkowe zmiany? Będzie nam niezwykle miło za udzielenie nam odpowiedzi!

Patryk

Jak wygląda praca w księgowości atmosfera ciężka czy ludzie sa ok?

GalaAnonimka

Nie polecam kobietom. W tej firmie traktuje się je jak popychadła, które nic nie potrafią i niczego się nie nauczą. Nie daje się im nawet szansy na rozwój. W konsekwencji obstawiane są na najgorszych stanowiskach pracy, gdzie maja więcej obowiązków, dużo cięższych niż mężczyźni. Mężczyźni zaś nie ważne czy świeżo przyjęci czy długoletni pracownicy dostają szanse wszędzie tam gdzie praca jest lekka, spokojna. Soboty, niedziele, nadgodziny? Dziewczyny zapomnijcie o tym...chyba, ze liżecie (usunięte przez administratora) mistrzom albo macie znajomości :) Mimo ilości obowiązków i przeszkolenia na kilku stanowiskach stawki są marne i dużo mniejsze od mężczyzn. Ogólnie sam charakter pracy byłby w porządku, gdyby nie ten brak sprawiedliwości wobec pracowników. Byłam, spróbowałam i już więcej nie wrócę. Teraz pracuję w Biedronce i za ciężka pracę mam przynajmniej sowite wynagrodzenie. Pozdrawiam :)

@GalaAnonimka

Znam tylko trzy stanowiska dla kobiet: sprzątaczka, pakowanie osłon i narożniki. Czy one są takie najcięższe z możliwych? No nie wiem. Czy są lipne jeśli chodzi o możliwość awansu i nauczenia się czegoś więcej? Raczej tak.

@Ginekolog-tapicer

Może się przectawisz

@Kala

Podaj numer to się zdzwonimy

@Ginekolog-tapicer

My kobiety pracujemy ciężej niż nie jeden facet , a stawki dużo mniejsze

@Kala

Gdyby serio to ile zarabiasz zależało od tego co robisz to malarnie powinny zarabiać najwięcej a biurowi najmniej, a jest na odwrót. Tak jest wszędzie.

Dosyć niedawno widziałam ofertę pracy w firmie Purmo, w ogłoszeniu firma poszukiwała pracownika produkcyjno-magazynowego. Czy ktoś z was może udzielić nam informacji, na jakie benefity lub dodatki płacowe może liczyć nowy pracownik tej firmy? Jak wygląda kwestia przerw, jest możliwość odgrzania posiłku na ciepło? A co z czasem pracy, praca odbywa się po osiem godzin czy dwanaście? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się więcej w tym temacie!

muł bagienny alvaro
@Karolina

• Jak ktoś ma kręgosłup ze stali to może się zatrudnić na magazyn. Od początku lat 90-tych grzejniki ściągane są ręcznie z transportera (nowoczesne technologie) • Na magazynie, liniach surowych i malarni grzejników każda ilość nadgodzin jest do wzięcia (jak nie jedzie produkcja to: wiaderko, farba, pędzel, szmatka, mop itp... czyli remonty zawsze jest coś do roboty byle setka wpadnie) • Kwestia posiłku na ciepło 40sC na hali i czasem 12 minut przerwy, w tej temperaturze posiłek sam się zagrzeje (mikrofalówka, lodówka i inne sprzęty są)

@muł bagienny alvaro

Czy ty na pewno robisz w purmo , jakie nadgodziny( tylko wybrani )

@jac, mógłbyś napisać coś więcej? Taki krótki komentarz nie wnosi nic do wątku i nie przekazuje żadnych informacji osobom zainteresowanym pracą w firmie. @Adam, rozumiem że Ty masz pozytywną opinię o Purmo. Dlaczego uważasz że firma jest dobrym pracodawcą?

@Karolina

Praca na produkcji daremna i odradzam dla mężczyzn prawdopodobnie wyląduje się na malarni na zawieszaniu osłon, przy większym zgiełku nie ma szansy wyjść do wc oprócz przerwy bo każdy jest tzw "zarzucony robotą" chociaż widać że każdy z telefonem sobie siedzi i każdy ma każdego gdzieś, najlepiej aby ktoś robił ich robotę za nich. Ktoś kto tam wytrzyma 3 miesiące pewnie i zostanie na dłużej. Jeżeli chodzi na nadgodziny w tym roku rzadko co są jakieś soboty czy niedziele jedyne wyjście to remonty, co chodzą stałe osoby, a inni zbytnio nie mają dostępu. Zarobki w granicach 1700-2000 netto przy pełnej premi. Ogólnie odradzam

jac

Odradzam!

Dyrektor ds.produkcji mówi że firma pociągnie jeszcze 5 do 7 lat. Nie jest to praca do emerytury

Iwan i morświn
@anonymous

Ja słyszałem że nowy kibel planują postawić żeby nie latać do starego.

Boczek

Jak tam kolega Kos... Donosi jeszcze na kolegów?

Niestety nie potrafimy docenić, że pracujemy w dobrej firmie. Ostatecznie nie pasuje to zmieńcie sobie pracę.

@Adam

hahahahaha ile masz na godzinę ? 14. 40?

@Adam

hahahaha ile masz na godzinę ? 14.40?

Stawki są raczej niskie ale jeśli zrobisz 100 nadgodzin to wypłata może być całkiem dobra

@anonymous

Jakie niskie stawki ? piszesz głupoty !!! Ludzie w tej firmie zarabiają tak dużo , że stać ich na 60 kilo karpia na wigilię :D inni zaś wożą się kabrioletami i kupują drogie szynki bo ich stać :)

wyr

Jak wyglada praca w kontroli jakosci? Jaka stawka godzinowa? pozdro

Socjologowie twierdzą że Polacy i Rosjanie to narody prymitywne. Kierownictwo Tenneco i Purmo oraz grono wazeliniarzy to przykład na poparcie tej tezy.

Grzejnikowy Król

Purmo to magiczny zakątek na ziemi gdzie każdy samiec znajdzie swoje miejsce. Przyjmą nawet inwalidę z IQ na poziomie ukwiału. Po kilku latach stawka wzrasta średnio o 2zł, co zasadniczo jest związane ze wzrostem płacy minimalnej. Umiejętności i zaangażowanie są bez znaczenia, wyjątkiem jest umiejętność wchodzenia w (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chce osiągnąć status zamożnego lorda, ma do dyspozycji soboty, niedziele najlepiej po 12h. Istnieje możliwość podszlifowania języka obcego(ukraiński). Zapraszamy.

chuj
@Grzejnikowy Król

Na jakim dziale pracujesz ?

W Purmo są ciągle przyjęcia do pracy bo każdy kto może stamtąd ucieka.Przez tą firmę przewinęło się już setki osób,oferują ciężką pracę za miskę ryżu - kpiny z pracownika.Dyrekcja i kierownictwo myślą wyłącznie o sobie a pracownik to jest tylko narzędzie i gdy się wyeksploatuje można wyrzucić za bramę i przyjąć nowego. Zwyrodniały kapitalizm w polskim wydaniu.

@Miś, z kontekstu wypowiedzi domyślam się że długo pracujesz w Fabryka Grzejników „Purmo”. Mógłbyś podzielić się jakimiś szczegółami? Co takiego się zmieniło? Jak na razie opinie o Purmo są mieszane. Firma prowadzi cały czas nabór do pracy na swojej stronie (http://www.purmo.com/pl/o-firmie/pracuj-z-nami.htm) - zamierzacie aplikować? Czy jest na forum ktoś kto mógłby polecić tę firmę bądź odradzić ją innym czytelnikom?

Pracownik EDF- ERBUD

Który mądry człowiek z większymi ambicjami pracował by tam ponad rok lub dłużej????. Ludzie ogarnijcie się....serio...za tą kasę? W życiu.....

Stara Baba
@Pracownik EDF- ERBUD

Chyba 90% ludzi tam pracujących pracuje rok i dłużej, wszyscy mają się zwolnić? ;)

Najlepszy
@Stara Baba

ZWOLNIĆ POWIEDZIAŁEM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.