Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Pracownik EDF- ERBUD

Który mądry człowiek z większymi ambicjami pracował by tam ponad rok lub dłużej????. Ludzie ogarnijcie się....serio...za tą kasę? W życiu.....

Stara Baba
@Pracownik EDF- ERBUD

Chyba 90% ludzi tam pracujących pracuje rok i dłużej, wszyscy mają się zwolnić? ;)

Najlepszy
@Stara Baba

ZWOLNIĆ POWIEDZIAŁEM !!!

Miś

Kiedyś walczyli i szanowali dobrych pracowników a teraz nie przejmują się nimi i pozwalają im odchodzić do innych zakładów.

GaY
@Miś

A kto taki odszedł ?

ByłyPracownik

Wchodzę czasem na te forum i można by napisać, że te sto ileś komentarzy to nieprawdziwe informacje i prowokacje aby ktoś się nadział i zdenerwował. Albo zniechęcił do podjęcia pracy w tej firmie. Niestety każda wypowiedź ma ziarenko prawdy czasem rzeczy przerysowane (bo urlop i przestoje są, ciężko dostać ale jest + trochę skromnego socjalu), inne sprawy też są prawdziwe, że aż boli w oczy! Ale tak jest w tej firmie. Wielkie zamówienia – trzeba jechać i jechać. Sam kiedyś robiłem wszystkie nadgodziny w ciągu roku a z podwyżką była loteria jedni dostali 2zł a ja 25gr. Mistrzowie zawsze odpowiadają, że dyrektor decyduje – może gdzieś podpadłeś po drodze… Ktoś tam mówił, że ma się poprawić od 2018. Tylko aby nie zapomnieli że te miliony grzejników to ludzie, którzy ostro walczą. Nie bać się i składać CV albo przez OLX albo na bramie koło stawu na Paruszowcu. Jak nie spróbujecie to się nie przekonacie.

RudyLiS

Śmieszna firma, śmieszne stawki, omijać szerokim łukiem. Całe życie śmiali się z Tenneco a doszli do tego samego: dzicz, poganianie i na okrągło do roboty 365dni (rekordziści w nadgodzinach w tym zakładzie są tego bliscy) Po 12h po 16h przyjdź z nocki na 2zm albo z 2zm na rano itd… itd… Od początku 2017 roku zwolniło się z firmy ponad 50 pracowników w tym jedni z najważniejszych, starych i doświadczonych na liniach. Jedna śmieszna stawka na start typu 10zł albo 11zita i cały rok za to śmigać a potem w lutym 40gr podwyżki. Zatrzymali się na latach 90 i zapomnieli ze teraz od innych stawek pracodawcy zachęcają do roboty itd… itd.. można by pisać i pisać… I to co w innych komentarzach uwaga na kręgosłupy, 38stopni na hali ,smród farby proszkowej i ciętej blachy.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Tonik

Jak komuś ni po drodze z dobrą pracą to ma problemy z kasą.

Mar
@Tonik

?.......???????

Tom

Młodzi nowo przyjęci mają stawki jak starsi pracownicy( a mało co umieją) gdzie tu sprawiedliwość dlaczego nie docenia sie ludzi co pracują 15 lat

Bolek
@Tom

Nie docenia się ludzi bo zadaniem firmy jest maksymalny wyzysk. Dyrekcja się śmieje że ma prawie darmowych pracowników.

Cichy

Na dziale zawieszania osłon to totalna porażka w dodatku jest tam dwóch mistrzów jeden chandluje w czasie pracy swoimi wyrobami (wędzonka) drugi zaś wysluguje się ludźmi w celach prywatnych (gładzie.,kafelki,kopanie studni Itp) za to że dostaną większą podwyżki.

Harakiri sepuku
@Cichy

To akurat jest jeszcze najmniejszy problem związany z malarnią osłonek. Ludzie się zwalniają a norma zostaje ta sama i 12h byłoby fajniusio i milusio jakbyś został(a). Za rok pewnie jeszcze zwiększą. Na hasło "malarnia osłonek" najmądrzejsza decyzja to zabrać cv i zawrócić w stronę wyjścia.

Harnaś
@Cichy

Jeśli tak jest to oznacza że kwitnie patologia.Gdyby właściciele firmy o tym wiedzieli wywalili by ich dyscyplinarnie.Może napisać do Finów ?

Harnaś
@Cichy

W firmie kwitnie patologia .Gdyby Finowie o tym wiedzieli wywalili by ich dyscyplinarnie. Może napisać do Finów

Kamyk

Mistrzowie na osłonkach są super. Piszecie bzdury. Jak lenie i nieroby przychodzą to narzekają. A ci, którzy uczciwie pracują i nie chodzą na chorobowe bo ich paluszek boli to są doceniani.

Szmach
@Kamyk

To purmo ma coś wspólnego z uczciwością? Pierwsze słyszę.

Eustachy
@Kamyk

Jak coś boli to się idzie do lekarza, w końcu zdrowie mamy tylko jedno... Mistrzu :)

Hehe
@Kamyk

Doceniani czyli mogą pracować w soboty i niedziele, jak dla kogoś liczy się tylko kasa to spoko ale jak znaleźć czas dla rodziny na odpoczynek ? Ogólnie praca spoko, jak się dobrze trafi i nie podpadniesz majstrowi

Flat
@Kamyk

Wiem przecież że na ojca nie będziesz narzekał więc się nie wypowiadaj. Jak by nie tatuś to dalej zawiesza te OSŁONKI.

zainteresowana

Jakie zarobki są na produkcji dla kobiet? 1900 netto jest możliwe?

Nigga
@zainteresowana

Zdecydowanie nie, na linii niekiedy nie da się robić bo słyszysz tylko: nie chce mi się, zwalniam się, mam wyje... i motywacja do pracy leci na łeb na szyję w całej grupie. Mają rację bo mało zarabiają ale w takim towarzystwie zwyczajnie nie da się pracować.

ten co stoi???

Ty obserwujesz i oceniasz ale ciebie terz obserwują i oceniają jak chodzisz kibel???robota???robota???kibel???itp...patsz na siebie a nie na innych,oceń najpierw siebie a jak jesteś idealna to potem innych,troche pokory i szacunku to tak niewiele pozdrawiam.

Kala

Na malarni też super , robole robia a leń wiecznie stoi

kala

to że za bardzo sie nie napracujesz

@kala

a jaka stawka mniej wiecej?

super

Mlody
@kala

co masz na mysli mowiac super praca w jakosci?

Kala

Znowu podwyżki , ale do młodych my starzy pracownicy zarabiamy mniej od nich a musimy ich uczyc . kobiety maja jeszcze gorzej

Mlody
@Kala

a jak wyglada praca w kontroli jakosci i zarobki? bo widze ogloszenia, ze szukaja do jakosci.

Be bo

Ludzie wy myślicie w ogóle ? Pracowałam tam pare lat temu mój chlopak pracuje dalej i jest mega zadowolony zarabia ok 4na miesiac praca jak praca trzeba cos zrobic zeby zarobić

w
@Be bo

jesli zarabia okolo 4tys to na jakim jest stanowisku? pozdrawiam

praca kj

mam takie pytanko: ktos orientuje sie jakie sa zarobki w dziale kontroli jakosci? jesli ktos cos wie, bardzo prosze o odpowiedz, pozdrawiam

kula

Jak myślisz tylko o sobie, a reszta cię nie interesuje,czyli ego,ego,ego ,byle ja,to polecam,zrobisz tam karjerem napewno,życzę powodzenia.

Ka

Da się wytrzymać

jan ooooo

Witam czy warto się tam zatrudnić na produkcję??wiem że zarobki kijowe ale to jak wszędzie ale czy robota jest w miarę normalna czy nie?bo wszyscy tylko narzekają i oczekuję szczerej odpowiedzi

kala

Będa premie , ale dla kogo ???????????

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.