Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Opinie o Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Mk

Jedynym prawem (usunięte przez administratora) była praca. My nie mamy nawet tego. Wyrabianie normy dalej obowiazuje, a że nie ma zleceń? Kto by się tym przejmował? W piątek wolne albo sprzątanie, a że już rano wszyscy sprzątają to na drugą zmianę już nie ma wyboru. Postojowe tylko dla nocki, a jak ktoś decyzją majstra na nocki nie chodzi od pół roku to #nikogo nie obchodzi.

Narożnik
@Mk

To co w grudniu 2 tygodnie bezpłatnego?

Żubr

Będą zwalniać?

Elo
@Żubr

Tak są zwolnienia ludzie dostali wypowiedzania nawet Ci którzy mieli umowy na stałe dziwne tylko że z miesięcznym okresem i inna data na wypowiedzeniu

@Elo

No nie gadaj, że zwalniają?

@Elo

Pragniemy poinformować, że wszystkie dokumenty związane z zatrudnieniem, w tym wypowiedzenia umowy o pracę, wystawiane są zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy, a zainteresowanego zapraszamy do Działu Kadr, gdzie uzyska on wyczerpujące informacje na ten temat.

Szatan z 7 klasy
@Elo

10 sekund szukania w google ziomuś, okres wypowiedzenia nie zależy od umowy na stałe a od czasu zatrudnienia. 36 §1kp wskazuje konkretny czas trwania okresu wypowiedzenia: 2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy, 1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy. 3 miesiące, jeżeli zatrudnienie trwało co najmniej 3 lata.

Be komentarza

Czesc wszystkim. Otwieram dzisiaj rano pocztę e-mail a tam coś takiego ;-) "Szanowni Państwo, Począwszy od wynagrodzenia za miesiąc Lipiec 2022, wypłacanym do 10 sierpnia 2022r., aż do końca roku 2022r czyli do wynagrodzenia za grudzień 2022 wypłacanego w styczniu 2023 otrzymują Państwo dodatek w wysokości 2,00 zł do każdej przepracowanej godziny od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem godzin nadliczbowych." 2 złote brutto.

Hugo
@Be komentarza

To mosz 250 Zeta na rękę miesięcznie, czyli przy mojej stawce 2850 wypłaty na reke. Mało przekonywujące, czas się pożegnać.

Alicja
@Hugo

A można wiedzieć na jakim stanowisku można tyle zarabiać?

Xyz
@Be komentarza

Jak nie potrafię rozkręcić biznesu to się za niego nie zabieram, też bym tak chciał płacić ludziom najniższą krajową i niech mi robią i nie narzekają ani się nie zwalniają bo dostali 2zł, to moje marzenie XD zejść na ziemię i spróbować 2-3 miesiące robić normę i przeżyć za to co się samemu płaci innym. Od razu minka zrzednie.

Hugo
@Alicja

Fszyndzie na produkcji

Aleksandra
@Hugo

Ciekawa jestem czy faktycznie po tym komunikacie nastąpiły jakieś zwolnienia?

5500 z jedną sobotą w eko. Jakieś pytania?

Zośka
@Marek

Jedno pytanie, Eko nie mają swojego profilu?, bądź łaskaw nie spamować. Życzę ci samych sukcesów na nowej drodze zawodowej.

Józef Chrystus
@Marek

Na start 3500 jak wszyscy czy więcej?

@Zośka

W purmo jest bardzo dużo wartościowych pracowników, którzy są niedoceniani przez wiadomo kogo... Dlatego to piszę , żeby utrzeć nosa pewnej zarozumiałej osobie na wysokim "tatusiowym" stanowisku. Mam nadzieję, że najbardziej wartościowi pracownicy zdecydują się na przejście do firmy , która jest w stanie w ciężkich czasach zapewnić "ROBOLOWI" GODNĄ WYPŁATĘ !!!

@Zośka

Po za tym , jestem w stanie porównać, jak to wszystko wyglądało, jako BYŁY pracownik. Na wiosnę zorganizuję wam dzień otwarty na Przemysłowej i gwarantuję, że "wykupię' tych najbardziej wartościowych pracowników.

abc
@Marek

Serio stary? Wyjdziesz na ulicę i cv-ki będziesz zbierał na wiosnę za rok? Dobry psycholog i tych dilerów tam już zostaw w spokoju.

Madka Bozga
@Marek

@Marek A Ty tam od razu kierownikiem zostałeś, że rekrutujesz? XD Zastanowiło Cię może, dlaczego ci wartościowi pracownicy nie mają zamiaru opuszczać Purmo? Gdzie nam tak dobrze będzie, jak tu? Już jeden się odgrażał, że woli czarne złoto kopać, ale wrócił z podkulonym ogonem, bo kaloryfery jednak tak nie brudzą. Obyś i Ty się nie okazał Synem Marnotrawnym. U Was w zakładzie, zdaje się, że przypowieści mocno się ceni.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy kontroler fabryki oferowane przez firmę Purmo Group Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Gut

Na popularnym portalu ogłoszeniowym pojawiło się ogłoszenie, że w Purmo szukają wiekowego na magazyn. Są tam jakieś REALNE szanse na rozwój? Czy Purmo umożliwia dodatkowe szkolenia dla pracowników lub oferuje dofinansowania do szkoleń?

Gut
@Gut

Oczywiście chodziło o "wózkowego" :)

Bambaryła
@Gut

Ludzie pouciekali stamtąd bo skończyły się nadgodziny a tam orali jak dzikie wieprze, ogólnie robota chyba nie jest zła.

Alicja
@Bambaryła

A czemu już nie ma nadgodzin?

Zniesmaczony

Inflacja galopuje jak szalona, ceny usług i towarów coraz większe a zarobki coraz niższe. Starzy pracownicy takie same stawki jak nowo przyjęci....a jedynie co możesz usłyszeć od Pani dyrektor że praca to przywilej i sie trzeba cieszyć i być wdzięczny że się ma pracę, ale czy za tą wdzięczność i 3 tys wypłaty w tych czasach kadra zarządzająca potrafiłaby wyżywic rodzinę? Na szczęście są inne firmy w regionie gdzie podstawa jest dużo większa więc życzę powodzenia w utrzymaniu pracowników na swoich stanowiskach. Niebawem odejdą wam pracownicy którzy na prawdę ogarniają robote i zostaniecie z palcem w przysłowowej (usunięte przez administratora) jak tenneco gdzie ludzie pouciekali a nowi pracownicy produkowali buble i stracili kontrakty. Bez radykalnych zmian w decenieniu pracownika padnie to wszystko prędzej czy później.... Zapomniałbym, przez cały rok byłem 1 raz na l4 gdzie zostałem zarażony covidem(z nie swojej winy) a nagroda za brak l4 nie została przyznana. Kreatywna księgowość w tej firmie ma się jak najbardziej w porządku. Nie pozdrawiam.

Bravo zgadzam się

@Zniesmaczony

OOOOOOOOlllej to!!! Chodźcie do EKO OKIEN, dają więcej i potrzebują wyszkolić ponad 1000 nowych pracowników na Wrzesień na Halę nr.7. Najlepsze jest to, ze te rybnickie dyrektorki na jednym ze spotkań prosili Kłoska o to, żeby tyle nie płacił ludziom bo im uciekają.

@Johnny

Tak słyszałem że będą otwierać eko okna w Wodzisławiu :)

@Johnny

Z tenecco pouciekali teraz dyrekcja Purmo się dowie ilu jej dobrych pracowników ucieknie już powoli się zacznie.....

@Johnny

Już są rozmowy z EKO OKNAMI super warunki większa pensja o1500-2000 od PURMO czas zmienić robotę !!!!

@Zniesmaczony

Nie mówcie że się kiedyś zwolnicie, kiedyś firma upadnie, kiedyś ktoś coś zrobi jak się do kiedyś nic nie zmieni. W poniedziałek walnij wypowiedzeniem za porozumieniem stron i naura.

@Zniesmaczony

Na Wodzisław na razie nie patrzcie, bo tam jest jakiś wał ze Śląską Fabryką Okien ale w Kornicach nowa hala już stoi i cały czas rekrutują. 3800 z premią bez nadgodzin spokojnie da się wyciągnąć. Kiedyś Michaś mówił , że na nasze miejsce czeka autobus chińczyków. Ale się wszystko pozmieniało... Prawda Michaś? Teraz sobie Pan możesz tych chińczyków brać na przyłącza albo na korki do Huga.

@Ferdas

Oczywiście, że się pozwalniają. Śmieszą mnie tacy ludzie jak ty, którzy tylko na to czekają, żeby ktoś się zwolnił. Jesteś typem człowieka: "ja to zrobię majster za nich wszystkich." Byle bym tylko dostał 20 groszy podwyżki. Janki, regule, Andrzeje, mówią jedno a robią drugie. Janko poklepie cię po plecach a za kilka minut w rozmowie z innymi powie o tobie: "dał ypud , nie nadaje się hehe aluic."

@Johnny

A co cię to obchodzi co ja zrobię? Trąbisz że chcesz się zwolnić to się zwolnij od poniedziałku i nie wyjeżdżaj ze śmiesznymi tekstami że ktoś ci zazdrości stanowiska.

@Ferdas

Już się dawno zwolniłem (jestem oznaczony jako były pracownik) ,czytaj (usunięte przez administratora) ze zrozumieniem, bo mam jaja, żeby to zrobić. Jakiego stanowiska? ile tam z nadgodzinami teraz wyciągniesz? 3300? Ile razy do biura chodzisz o soboty i niedziele na przygotowanie?

Narożnik
@Zniesmaczony

Nie ma źle będzie jednorazowo 5% premii.

@Johnny

No i narazie gościu, czego tu jeszcze szukasz?

Jak nie dadzą 4000 zł to w czerwcu większość odejdzie do eko okien

@Narożnik

Chyba sobie życie ułożę za te 5%. Lepiej niech oddadzą nagrodę za brak l4.... Covid nie powinien być uwzględnieniany...jak zwykle (usunięte przez administratora)

@Ferdas

Jak to co tu robię? wyrażam swoją opinie na temat PURMO.

@Johnny

A kogo obchodzi twoja opinia jak już tu nie robisz?

Polo
@Ferdas

Ferdas jeden z tych lizusów od mistrza.

Grażyna
@Zniesmaczony

A jaką nagrodę można tutaj otrzymać za brak l4, że aż tak bardzo Ci na tym zależy?

Stara klempa
@Zniesmaczony

Dziwię się że ci wszyscy pracownicy z kredytami na karku jeszcze w ogóle na coś czekają, na jakąś gwiazdkę z nieba czy Bóg wie co. Firma nigdy nie była konkurencyjna na tle pozostałych i wiecznie były problemy z podwyżkami, nawet jak nie było wojny ani covida. Dopiero coś się zaczęło dziać jak naraz posypały się wypowiedzenia parę lat temu, niedługo później była ankieta w której wprost zadano pytanie czy uważasz że w purmo panuje wyzysk i co byś zmienił/ulepszył. Co się zmieniło od tamtego czasu? Ile pomysłów z tych ankiet zostało zrealizowanych? Kurcze, chyba nic :D a to było ładnych parę lat temu...

@Stara klempa

Ostatnio się ludzie zwalniają, zaczyna się :) żeby nawet podwyżki inflacyjnej nie było to wstyd...

Byly
@Zniesmaczony

Przeszedłem do eko okien i nie żałuję . Na malarni nie miałem tyle co w eko.

Lulok

No bo Romek musi zarobić.

Ma ga zyn

Takiego meila otrzymałem 1 lipca INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH Szanowni Państwo , Począwszy od wynagrodzenia za miesiąc Lipiec 2022 , wypłacanym do 10 sierpnia 2022r . , aż do końca roku 2022r czyli do wynagrodzenia za grudzień 2022 wypłacanego w styczniu 2023 otrzymują Państwo dodatek w wysokości 2,00 zł do każdej przepracowanej godziny od poniedziałku do piątku , za wyjątkiem godzin nadliczbowych . Zarząd PURMO GROUP POLAND

Po dwy żka
@Ma ga zyn

Firma Eko-Okna założona została przez Mateusza Kłoska w 1998 roku. Wówczas zajmowała powierzchnię 200 mkw., zatrudniała 5 pracowników, którzy wytwarzali 30 okien dziennie. Firma obecnie sprzedaje na 35 rynków zagranicznych i współpracuje z ok. 9 tys. partnerów handlowych, a zatrudnia 5400 osób. Eko-Okna zakończyły 2018 r. przychodami ze sprzedaży w wysokości 1,26 mld zł. Firma stale zwiększa sprzedaż i nieustannie inwestuje, także w nowe moce produkcyjne. To tak na wszelki wypadek gdyby na rozmowie pytali o znajomość historii firmy.

@Ma ga zyn

Czyli takie masz i śpi*******. Kłosek dał to musimy coś wymyślić bo nam pouciekają. Żadnego podziękowania za trud i zaangażowanie w pracę, zero zachęty do dalszej pracy. WSTYDŹCIE się dyrektorzy.

Jeszcze nie były ale kto wie
@Były

Obojętnie co by wymyślili to z premią ponad 4000 a 2800 jak tu ktoś napisał to wciąż przepaść. Można jedynie gdybać jak jeden facet dał radę rozkręcić taki biznes a nasi wszyscy prezesi, prokurenci, członkowie zarządu, dyrektorzy nie.

Octopussy
@Jeszcze nie były ale kto wie

Jak dał radę rozkręcić? Zadzwońcie do Radio Maryja i zapytajcie się ojca Tadeo i całej reszty czarnej mafii.

Były niebyły
@Octopussy

A to jakiś problem zadzwonić i wybudować kapliczkę obok? Bozia rączek nie dała? Chętnie bym poszedł na adorację po szychcie do pobliskiej kapliczki razem z kolegami odmówić różaniec.

@Były niebyły

Na adorację godzinną w eko oknach masz prawo jechać służbowym samochodem raz w tygodniu w godzinach pracy.

octopussy
@Były niebyły

@Były niebyły powoli EKO-OKNA przekształcają się w swego rodzaju sektę. Wszyscy wyznawcy EKO bronią ich jakby ktoś znieważył ich matkę, córkę czy niewiadomo kogo. Ludzie. Obudźcie się. Tracicie codziennie po 3 godziny życia tylko po to, żeby w niebieskim anzugu (usunięte przez administratora) na autobus. Jakby nie nadgodziny to zarobicie tak samo jak w PURMO, ale jak w PURMO trzeba było przyjść na nadgodziny to NIE, a później płacz i napierdala ie się z Banderasów i innych Winiarskich, że pierwsi drapią drzwi od majstra. Nadgodziny się też skończą w EKO. Prędzej czy później. I zobaczymy co wyedy bedziecie pisać. Buziaczki.

Były niebyły
@octopussy

Te same argumenty co pan @vątróbka, a bo 3500 to nic takiego, a bo 3500 w purmo zarobicie. Wbijcie sobie do głowy że 3500 to jest na początek, a jak pokazują przykłady da się zarobić nawet więcej na samym starcie.

Plaski Men

No pozwalniajcie się, niech będą czystki w firmie jednak koniec końców jakiś przełom nastąpi. A jak już wszyscy wiemy gorzej być sie nie da. Wiec czysto teoretycznie firma czy tam Archanioły z niebios muszą znaleźć jakieś rozwiązanie bo wkoncu nikt nie będzie chciał tam robić i co wtedy ? Wiadomo że z nas mają największe zyski jeśli chodzi o produktywność. Więc jak nie chcą dopuścić do momentu gdzie na korkach zostanie tylko Hugo to musi coś na naszą korzyść się podziać bo inaczej stracą zbyt wiele. Anem.

VonTrupka

Zachwycacie się tutaj tymi EkoOknami, jakby to było magiczne remedium na wszystkie problemy w Purmo. 3,5k netto bez weekendów to wcale nie jest żadna rewelacja (przeliczcie sobie, ile to jest na godzinę pracy) biorąc pod uwagę, że dodatkowe 2h trzeba stracić na dojazd, dział na którym się pracuje przydzielany jest odgórnie bez większych szans na możliwość przeniesienia, a jak Ci coś "wyskoczy" to nie ma możliwości zamiany z pracownikiem z innej zmiany, tylko od razu trzeba brać urlop. Nie wszystkie działy mają nadgodziny, ponadto-podobnie jak u nas, nie każdy pracownik się na te nadgodziny załapie. Nie oszukujmy się-w dużej mierze pracę tam znajdują ludzie, którzy gdzie indziej nie mieliby szans zarobić więcej niż minimalna krajowa. Uchybienia BHP i mobbing są tam na porządku dziennym, do zarządzania zespołem przydzielani są ludzie bez doświadczenia, wykształcenia i ogłady, oderwani od pługa w Opolskiem. Zgłaszanie wyżej nic nie daje. Ciągła rekrutacja jest po części wynikiem niesamowitej rotacji pracowniczej, jakiej w życiu w Purmo nie widzieliście. Ale jest szał, bo na terenie zakładu jest kapliczka a właściciel kieruje fundacją oklejającą Polskę makabrycznymi bilbordami z płodami. No ale tak to zwykle bywa, że trawa zawsze bardziej zielona gdzie nas akurat nie ma. To co nam zaproponowano to jest śmiech na sali, ale naprawdę, nie ma co się spuszczać akurat nad Eko Oknami, jakbyśmy żadnej innej alternatywy nie mieli.

Bardzo Były Pracownik

Czy prowadzący z malarni Sebastian Sz. (bo rodo) przeszedł do eko okien?

Ben
@Bardzo Były Pracownik

Tak

Niemowjakzyc

Atmosfera w Purmo tragiczna, każdy każdego obgaduje tym bardziej po imprezach roboczych. Nienawiść i kopanie sobie dołków. Płaca średnia. Robisz kilka lat po to żeby mieć tyle co nowy pracownik lub złotówkę więcej. Nie ma możliwości wspięcia się w górę nawet jak dajesz z siebie wszystko, chyba że „liżesz (usunięte przez administratora) majstrowi. Prowadzący uważają się za Panów i Władców, którzy w innym zakładzie zostali by dawno zdegradowani za swoje zachowanie. Zamiast buraków i prostactwa są ludzie dobrze wykwalifikowani na takie stanowiska. Kadry zazwyczaj nigdy nic nie wiedzą, nie potrafią, nie ogarniają. Tam też nie wiadomo skąd Panie zatrudniono. Każdy ma prawo się wypowiedzieć i cieszę się że są osoby które lubią tam pracować. Oby każdy do pracy szedł z uśmiechem i dobrym nastawieniem. Dlatego Purmo trochę oczy szerzej otwarte.

z_usiechem_przez_zycie
@Niemowjakzyc

Szanowna @niemowjakzyc, strony takie jak ta, jak papier zawsze cierpliwe i wszystko przyjmą, szanuję Twoją opinię, masz do niej prawo, jednak Ja jej nie przyjmuję - mam własną. Cieszę się że wspominasz o "szeroko otwartych oczach" rozejrzyj się i zmień pracę, ciągła frustracja prowadzi do depresji i wypalenia, ale pamiętaj "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Dostrzegasz źdźbło w oku drugiego człowieka, a swoje zachowanie w którym obrażasz innych uważasz za godne. Nie zakładasz codziennie rano na nogi butów prowadzącego, Pań z Kadr czy nawet Prezesa, masz za to swoje własne - więc zrób tyle dobrego ile możesz, i daj przykład Nam wszystkim że można pracować z uśmiechem na twarzy.

Basia
@Niemowjakzyc

Dziękuję za informację i pozdrawiam. Zapraszam do mnie do biura, chętnie porozmawiam na ten temat.

@Basia

Przecież koleś zaznaczył, że jest byłym pracownikiem i raczej nie będzie poświęcał swojego czasy na to, żeby z Panią dyrektor dyskutować.

Marek Z
@Basia

Pani Basiu to jest prawda z tymi zarobkami czemu nie jest wprowadzone wynagrodzenie od stażu pracownika proszę to rozważyć Pozdrawiam dziękuje.

@Były

W imieniu Pracodawcy i Dyrekcji Firmy informujemy, że komentarze ze strony Pracodawcy i Dyrekcji Firmy publikowane są wyłącznie z Profilu Pracodawcy.

@Marek Z

Natalia
@Purmo Group Poland Sp. z o.o.

czyli ta pani Basia to nie jest wasz pracownik i nie pisze jako firma ?

@Natalia

Dzień dobry, tak jak zakomunikowano wcześniej, wszelkie aktualności, komentarze i odpowiedzi ze strony Pracodawcy publikowane są z Profilu Pracodawcy. Dziękuję za odwiedzenie Naszego profilu.

Za biedni na życie
@Basia

Dzień dobry. Zastanawiam się jak żyć ... ja żyje na skraju ubóstwa wraz z mężem i dwójką dzieci. Zaznaczam, że oboje mamy dobrze płatne pracy jak na polskie realia. Tylko, że męża wypłata idzie na kredyt hipoteczny, który rośnie i na drugi kredyt który był zaciągnięty na umeblowanie kuchni i sprzęt AGD i wykończenie łazienki razem wychodzi ... 3200 zł odpada z jego wypłaty ... wiec zostaje mu tyle żeby doładować e kartę by moc jeździć autobusem do pracy. Ja pracuje w P.....moja dniówka wynosi 155 zł za dzień roboczy a pracuje 5 dni w tygodniu ... co daje ..775 na tydzień ale jak od tej kwoty odejmę paliwo ( tankuje pół baku na tydzień) przy dzisiejszej cenie wynosi mnie ta przyjemność 175 zł .. zostaje mi 600 zł tą kwotę bym musiała podzielić przez 7 dni bo tyle dni ma tydzień, więc wychodzi mi 85 zł na 4 osoby a jak to podzielę na 4 ...to dziennie na każdego członka mogę wydać 21 zł ... wiec jak sobie pomyśle ile kosztuje życie teraz to aż żyć się odechciewa.. bo człowiek musi jeść, musi opłacić rachunki .. prąd, wode, internet, doładować 3 telefony i abonament netflixa, opłacić podatki za dom, za wywóz (usunięte przez administratora) .. ogrzać dom ... i kupić jedzeniu psu.. zaplacic OC a także raz na jakiś czas by chciało pójść się do fryzjera a dzieciom kupić nowe ubrania.. No i jak ? Jak tu żyć, jak ? A gdzie wspólne wyjscie do ZOO czy wyjazd na weekend na wycieczkę, gdzie tu zrobić jakieś urodziny by móc pozwolić sobie na drobny prezent. Czemu nikt nie dostrzega tych realiów nie tylko moich ale i miliardy Polaków ? Czemu nikt nic z tym nie robi?

@Za biedni na życie

Na tym polega kredyt że trzeba go oddać z procentem, trochę za późno na te wyliczenia. Przed wzięciem nie wiedzieliście że zostanie xxx pln na życie?

Agawa
@Za biedni na życie

Ten netflix to chyba żart?

Mleczny golem
@Za biedni na życie

Zoo i cyrk masz w pracy, włosy możesz golić na łyso w domu, nie będzie Ci tak gorąco na hali w lato a od telewizji psują się oczy.

Wójek dobra rada
@Za biedni na życie

Są teraz te różne stronki typu pomagam.pl, zbiorka.pl itp. itd. Załóżcie sobie tam konto, opiszcie co i jak i może ktoś coś wpłaci, o ile już tego nie zrobiliście.

Krew mnie zalewa

Zapomniałaś dodać na co idzie 500 plus

Meskalina
@Za biedni na życie

Na skraju ubóstwa to żyją dzieci w Etiopii. Może idź siać rzeżuche do tvp, tam pewnie lepsze zarobki.

xyz
@Za biedni na życie

W eko oknach masz podstawy 3500 i możesz pracować 6 dni w tygodniu, do tego darmowy transport więc nawet te pół baku nie musisz tankować. Jeszcze do tego stołówka z cenami niższymi niż w purmo więc cała rodzina poje.

Marysia
@Za biedni na życie

Gdybys nie kupowała szminek za 300zl starczyloby ci na netflixa........

Żubr

Kiedy podwyżki?

@Żubr

Idź do Pani dyrektor to usłyszysz że masz być wdzięczny bo jest dla Ciebie praca.... żenujące

Major Suchodolski

Śmiechu warte...

@Major Suchodolski

Dokładnie, śmiech na sali...

Były

Wszystko się zaczęło (usunięte przez administratora) jak zdegradowali Józka a awansowali wiadomo kogo... Zaczęli wprowadzać jakieś widełki płacowe, które i tak się nie sprawdziły, bo starzy pracownicy i tak mieli stawki znacznie wyższe niż młodzi pracujący na tym samym stanowisku. Na szczęście znalazłem lepszą pracę i nie muszę robić nadgodzin, żeby zarobić te 3800. Najwięcej dają Eko okna i właśnie tam wszyscy z produkcji uciekają.

kamilos

pracowalem tam w wakacje ubieglego roku nie polecam szefostwo zabuczale chodzi i ciagle maja jakies "ale" po za tym wynagrodzenie to jakies nieporozumienie zarobilem uwaga 2104zl za caly miesiac pracy bez urlopow i l4 nigdy wiecej purmo omijac szerokim lukiem

Janusz
@kamilos

Cóż, niech każdy sam oceni, czy to mało, czy to dużo. Zależy, jakie kto ma potrzeby, ale pewne jest, że utrzymać z tego rodzinę ciężko. Czyli to co najwyżej miejsce, by były pieniądze za pracę w czasie, gdy nie znajdzie się pracy o lepszych zarobkach? Już wcześniej wspominano o słabych zarobkach, które dodatkowo nie rosną w miarę stażu pracy. Pracowałeś na 3 zmiany? Napisz też na jakiej umowie robiłeś.

kamil
@Janusz

tak na 3 zmiany na umowie 3 msc co do plac stazowych to prawda rozmawialem tam z gosciem co w ciagu trzech lat pracy dostal podwyzke uwaga o zlotowke jest to zdecydowanje praca na chwile zeby miec jakiekolwiek pieniadze

Leszek
@kamil

Nie słyszałem jeszcze żeby dostać podwyżkę o złotówkę. Przecież to ciężko nazwać podwyżką. Nie było żadnych premii albo lepiej płatnych nadgodzin żeby dorobić?

Prasiarz
@kamilos

Trochę słaby ten zarobek. Pracowałem tam w latach 2013-2015 i wtedy zarabiało się po te 2200-2400 z dwiema, trzema sobotami to teraz bym zapewne wyciągał koło 3k co i tak jest marnym zarobkiem

kamilos
@Leszek

co mnie nadgodziny i premie jak podstawa wynosi lekko ponad 2 tysiace w 2022 roku to nie ma w ogolw o czym dyskutowac tylko zwijac stamtad jak najszybciej

Krystyna z Gazowni

Witam Za biedni na życie więc proszę się określić czy macie z mężem dobrze płatną pracę czy jednak wam brakuje ...i chyba zapomniało się do dać że jeszcze macie z mężem 500plus ... Pozdrawiam panią z osłonek ????

Co jaki czas w Purmo Group Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Bio banan

Podwyżki są co roku tylko że nigdy nie wiesz ile dostaniesz za rok, może być 50gr a może być 2zł. Ubieganie się o podwyżkę to nie tyle kwestia czasu a tego ile masz uprawnień i jak bardzo lubisz nadgodziny.

Natalia
@Bio banan

czyli o wzroscie pensji po nowym roku czy ze wzgledu na wysoka inflacje nie ma mowy ot tak samo z siebie ze firma podniesie?

acer

Skoro ma być merytorycznie no to będzie merytorycznie. Kiedyś to można było polecić tą firmę, obecnie z czystym sumieniem ODRADZAM. Piszę jako wieloletni jeszcze pracownik.

Były

Hugo się zawsze telepoł i palce wonioł, stalin zawsze ryczoł a MaUpa nie wiem co ;)

Witam chciałbym się dowiedzieć czy na chwilę obecną są jakieś przyjęcia do Purmo

@Piotr

Jak już to pojedyńcze osoby przyjmują, 2-3 na miesiąc lub rzadziej.

robol
@Piotr

Raczej ciężko z przyjęciami teraz, podziękuj pewnemu jegomościowi z wysokim czołem z Moskwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Purmo Group Poland Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purmo Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purmo Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purmo Group Poland Sp. z o.o.