ES-SYSTEM sp. z o.o.

Opinie o ES-SYSTEM sp. z o.o.

autumn

A poza tym - nie ma się co obawiać. Jest normalnie.

Wielbiciel ESS

Mam pytanie do pracujących a w szczególności u nas w Krakowie. (usunięte przez administratora)Ludziom pensje tną czy to nie czas aby szukać nowej pracy??

gość

A jak się dzieje i pracuje (usunięte przez administratora)?

krytyk

(usunięte przez administratora) dałaby radę iluminować i oświetlić tyle zabytków i innych ważnych obiektów i ulic? Człowieku - najpierw się zastanów, a potem pisz, a nie odwrotnie...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ES-SYSTEM sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
krytyk

kong

realista - 2012-08-12 00:29:03 Tyle złego jadu wypluto na tych stronach. Jeżeli komuś się tutaj nie podoba, to niech tu nie przychodzi po prostu. Ale - jeżeli już pracujesz, to postaraj się zgłaszać pomysły, może masz dobre. Najlepiej jednak na wszelki wypadek rzucać kalumnie - to takie proste - prawda? Nikt tego nie sprawdzi, czy tak jest naprawdę, a ty masz swoje animozje, i atakujesz mocnym słowem. Ja jednak bronię tej firmy. Popatrzcie - inne upadają, a ta cieszy się wspaniałymi realizacjami. Jest profesjonalna. Czy to cię nie cieszy - jeden z drugim hipochondryku i nierobie? Za dobrą pracę - dobra płaca. Tak jest wszędzie na świecie - możesz wyjechać np. do Sydney i przekonać się. A sytuacja na rynku światowym pogarsza się i nic dziwnego, że otrzymujemy teraz ciut mniej. Nie podcinaj gałęzi, na której siedzisz, bo może za chwilę spadniesz i nie znajdziesz innej.Ocho Kraków delegował swoich ludzi.... kto tu pracuje ten wie co się dzieje.

realista

Zostaw merytoryczną opinię o ES-SYSTEM sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ES-SYSTEM sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-SYSTEM sp. z o.o.?

ES-SYSTEM sp. z o.o.