Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Janusz

Siema, czy w październiku znów pracujemy na 80% i kiedy który tydzień będzie wolny?

Tyś widział
@Janusz

Zapewne tutaj się tego dowiesz ????????????

No name

Chłopie musiałeś mieć strasznie smutne dzieciństwo, skoro prężysz się za plecami anonimowego forum. Wiesz jak na takich mówią? " Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie". Chętnie spotkał bym się z tobą w jakimś zacisznym miejscu, "face to face" i postarał bym się wybić Ci z tej pustej głowy to (usunięte przez administratora) i pogardę do drugiego człowieka. Pozdrawiam ;) aha i pamiętaj " wzgórza mają oczy" :)

jejkej
@Janusz

to juz tak bedzie do psssyssslego roku.

Szef
@No name

Wcześniejszy wpis niestety usunęli :( Wiec jeszcze raz. Zmienia się rynek pracownika na Pracodawcy. Okażę ci wiec moją wspaniałomyślność, przyjdziesz ucałować w rękę, to ci może wybaczę i przechowam cię do Bożego Narodzenia. Pa…

Hehe
@Szef

Rynek Ci się zmienia.... Hehehe może w samochodówce, ale reszta branż furczy, ale jest jeden warunek: godna płaca. Biznesy z minimalnym przyciągną tylko patologie, ale każdy ma takiego pracownika za jakiego płaci.

Ironic
@Hehe

Znaczy, że eaton też minimalne płaci, ile u nas się (usunięte przez administratora)przewinęło???

xanti

żyjesz,hehehehe

zaskoczony

w banklomacie komunikat:bilonu nie wypłacam,hahahahha

Moze

Kiedy będą jakieś podwyżki? Te pieniądze wystarczają na 2 tyg. A zapowiada się jeszcze gorzej.

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

haer

zwolnienia was nie minąz na H.uj. liczycie????

Rozwiązanie

Zamiast więzić ludzi na głodowych pensjach można wdrożyć program dobrowolnych odejść to jak to się dzieje w dobrych firmach. Wtedy każdy jest czysty, pracodawca, związki i ludzie. Zostaną ci co chcą i odejdą ci co chcą. Ryzyko jest tylko takie że nikt nie zostanie XDXD.

Realny bop
@Rozwiązanie

Bierzcie nogi za pas, półprzewodników nie ma i długo jeszcze nie będzie, Januszku starcza na raty za dom i raty w kasie?, chyba nie bardzo?

Ktoś
@Realny bop

Półprzewodniki to bajka dla naiwnych. W tej chwili zachodzi transformacja całego automotive ,które jest największym trucicielem ziemi. Zużycie prądu, wody itp w całym procesie produkcyjnym samochód jest gigantyczne. W Niemczech to widać już od paru lat, przebudowują swój park technologiczny na nowe przyjazne technologie i to oni niedługo znowu będą liderami. My zwozimy od nich jaki gruz co jeszcze się pokręci rok, może dwa i koniec. Trend jest taki że idzie nowe a my jesteśmy stare, niech każdy odpowie sobie na pytanie co dalej.

@Rozwiązanie

Święte słowa jakby rzucili pare zł na odchodne to ludzie by zwiali z pocałowaniem ręki. Gorzej, że nie słychać o alternatywie dla naszej produkcji, a wszyscy wiedzą że silniki spalinowe prędzej czy później skasuje UE. Może chociaż siekiery robić? A tu nic.

Uel
@Bob

Zamkną nas jak inne wcześniejsze lokale i to szybciej niż się co niektórym wydaje.

Jhon

No i jak z tym naszym Eaton'em? Stoimy, robimy, czy jedziemy do Meksyku? Znowu kryzys.

Ciekawy
@Jhon

Znów brakuje półprzewodników w silnikach spalinowych? Może coś innego trzeba produkować? Miejsca na hali chyba starczy?

Robimy na 80% ;)

@On

chciałeś napisać, że robimy 100% za 80% wypłaty? Bo to tak dziś wygląda.

Zawór
@Ciekawy

A przyczyna pewnie i tak jest we władzach tej firmy, bo zamiast zabierać od konkurencji poszczególne referencje, chcą tylko zysku dwucyfrowego i zachodzi wszystko na psy. Byłaby robota gdyby nie pazerność tej firmy

Jdgdd
@Jhon

Jak robisz 100% w miesiącu bez 4 dni ? Możesz wyjaśnić ?

@Jdgdd

Szybciej? Ogarniasz?

Hhsef
@Jhon

Są większe wyniki ? Pokaż gdzie.

Madagaskar

Proponuję wycieczkę do, Burkina Faso

@Madagaskar

Fiat wysyła na Słowację - termy, jaskinie i szychta w Trnavie

Polak z Eatona w uk

Poczytałem kilka opinii o tym waszym Eatonie i widzę że szału nie ma.Powiedzcie ile zarabiacie i ile godzin pracujecie i co dokładnie robicie.Czy ciężko się do was dostać. Ja już w firmie od 8lat na różnych działach obecnie robie szkole na zarządzanie w korpo. Ale nadal pracuje fizycznie tylko na popołudnie 37h tyg.Na rękę mam 1700f i dużo benyfitow w postaci dentysty i emerytury dodatkowej. Praca lęka i nudna pol dnia człowiek szuka co robić bo kryzys ale ważne że placa. Nikt się nie czepia HR jest ok ostatnio są kłótnie o podwyżki moja żona dostała 3tys f podwyżki bo zmieniła stanowisko.Jest teraz brygadzistą na swoim dziale i ma więcej odemnie a pracuję na dzień 37h tyg. Ja nadal walczę o moją wyniki mają być z kilka dni. Związki zawodowe tu też są i prostują tu różne sprawy . Rok temu zwalniali ludzi i wszyscy podostawali odprawy adekwatne do stażu najwięcej było 29tys f po 30latach pracy. Pozdro z uk . Jak ktoś ciekawy niech pisze to odpisze wam.

@Polak z Eatona w uk

To szału Kolego nie masz. U nas ludzie po 800 - 1000f wyciągają, ale nie za 37h/tydzień. Taki to już los, że tyramy żeby z ochłapów zrobić wypłatę. No i atmosfera bardziej korporacyjna niż ludzka. Ale ludzie już przywykli do buta na karku i dobrze im z tym. Teraz kryzys to mogą go docisnąć, żeby każdy pamiętał o swoim miejscu.

Ankieta

Czy ankieta jest anonimowa skoro do każdej będzie przypisany nr E xd? Czy ów ankieta jest obowiązkowa?

Rr

A.....,nie polecę bu już mnie nie ma, hehehe.

Kiedyś to było

Ostatni dobry dyrektor w BB to był Janusz. Gość miał klesę. Każdego znał po imieniu, co chwila były jakieś granty, premie czy jedzenie. Eaton był na topie w całym regionie. Jak był kryzys w 2008 to było postojowe i 6 miesięczne odprawy dla zwalnianych. Niestety każdy następny tylko odrywał kupony. Teraz jest sytuacja która ciężko nawet nazwać. Nie ma nic, pracujemy za 80. Żal.

Stary
@Kiedyś to było

A za Janusza nikt nie narzekał, po kiblach nikt nie pisał? Hm jak Januszek zarządzał ludzie płakali i zapierda.... bo było w województwie bielskim 15 % bezrobocia a Ty uczyłeś się jak siusiu robić do nocnika. Idiot.

Kiedyś to było
@Stary

A ja tam pamiętam że było dobrze. I nie obrażamy proszę.

Mały Jasio

Znów płacz i lament. Znów wieszanie psów na związkach i zarządzie firmy. Znów smarowanie po kiblach i wyrażania swojego prostactwa i braku kultury . Dlaczego ? Z braku wiedzy. Czego oczekujecie od związków jak sami boicie się zapisać , szkoda Wam 10 złoty miesięcznie. W sytuacji gdzie związki zakładowe liczą 300-400 osób to negocjacje wyglądają inaczej. Chcecie coś zmienić , wymagacie ? Wpierw trzeba dać coś z siebie , a nie smarować mazakiem w WC i wymagać od innych. Druga kwestia obniżenia czasu pracy oraz wynagrodzenia o 20%. Każdego to boli i jest to zrozumiałe lecz myślmy obiektywnie. Jest kryzys i być może będzie większy. Oczywiście może być inne rozwiązanie . Jakie ? Zwolnić 150 osób ,wyłączyć niektóre linie i wtedy reszta będzie pracować na 100%. Tego chcecie ? Jest kryzys w całej branży automotive i ani Jurek ani dyrektor nie ma na to wpływu... Skończmy z szemraniem i sączeniem jadu na siebie bo to nic nie poprawi. Pozdrawiam

Solidarny
@Mały Jasio

Kiedy chłopie przejrzysz na oczy…jak zwolnią i rynek wróci, to gdzie ich znajdą - wiesz ile trzeba się uczyć, aby samodzielnie wszystko ogarnąć, tak wiec straszą zwolnieniami żebyś siedział cicho za 80%, a im zyski rosną i właścicieli zadowalają bo tylko swoje tyłki chcą uchronić.

@Mały Jasio

Mały Jasio po części masz racje, ale tylko w kwestii bazgrania i niszczenie mienia, ale jeśli chodzi o zapisanie się do związków, to się nie zgodzę. Czy związki interweniowały na segregację dotyczącą masek w zakładzie ? . Co do większej liczby członków związku nie wiele by to dało, bo HR rekrutując daną osobę,ma to w założeniach :), ale jak byłby Układ Zbiorowy podpisany to co innego,.on z góry by regulował takie kwestie, To nie lata 70,80 gdzie pracownik walczył o lepszy byt swojej rodziny. Teraz ludzie mają tak słabe mniemanie na swój temat, że analityczne, krytyczne myślenie jest za trudne i zbyt skaplikowane, aby samemu wyciągnąć proste wnioski na temat obecnej sytuacji na rynku nie tylko automotive.

Odp
@Solidarny

Otworzyłeś oczy ? Zmieniłeś coś na lepsze czy potrafisz tylko smarować po kiblach lub forum.

Adi24

Działam, uświadamiam Was:)) to mało. Rzeczowa dyskusja tutaj to bardzo dużo . Panie z HR Pozdrawiam, systematycznie czytają tutejsze wpisy :) :) :) nawet te z maseczkami na reku :):) Wizerunek każdej firmy w social mediach jest bardzo ważną rzeczą .

Adi25
@Adi24

Panie z HR mają tyle do decydowania co Ty i ja. Może lepiej to uświadamianie zgłaszać bezpośrednio ? Myślę że brak odwagi. Na forach narzekają zazwyczaj ludzie słabi którym niechce się nic robić ze swoim życiem. Wolą narzekać i nakręcać psychozę.

@Mały Jasio

Jak by wszyscy jutro złożyli wypowiedzenia to byś zobaczył jak jest potrzebne to 80%. Jeszcze by przepraszali.

@Adi25

Panie z HR zazwyczaj raportują wyżej :) i zapewne będą, jeżeli dyskusja tutaj będzie merytoryczna i nie obrażała personalnie :)poza małymi uszczypliwościami :), faktyczne problemy w zakładzie i dyskutowanie tu :) Zgłaszanie bezpośrednio :) odpada:) Odwaga jest , ale nie głupota:), siła też jest, tak mi się wydaje :) Z życiem trzeba postępować mądrze :) Zazwyczaj dyskusja o problemach zwiększa świadomość, jak to napisałeś/aś tych osób co tylko czytają, zaś ci co czytają powiedzą , przy kawie, papierosku, śniadaniu kolejnym.I w ten sposób można wywierać wpływ na pewne decyzje . Przypomnij sobie, co się działo, jaki ruch został wygenerowany, po pewnych ekscesach tutaj nawet w Gazetce pisali :):):)

Powodzenia

To idź złóż ... Jutro zapomną że ktoś taki pracował w Eaton.

King1000
@Mały Jasio

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Wszyscy krzykacze, którzy wylewają wiadro pomyj na gościa, który jako jedyny ma odwagę pójść do dyrekcji i negocjować coś dla załogi powinni założyć własne związki i iść negocjować, wtedy może przekonają się jak to łatwo prowadzić takie negocjacje. Wszyscy myślą, że jak się nie zapiszą to i tak Przewodniczący reprezentuje całą załogę, ale w praktyce tak nie jest co właśnie pokazała obecna sytuacja. W firmie, która zatrudnia ok 1000 należy do związków że 30 osób śmiech na sali, a tak zapomniałem Przewodniczący to taki i owaki nieudacznik życiowy, ale z kim nie rozmawiać, to w tej firmie sami nieudacznicy, a ten kto mówi jest najlepszy ze wszystkich. Zmiennik głąb, zmiana poprzednia przecież tam nikt nic nie umie, same nieudaczniki itp. itd. Ludzie ogarnijcie się. Postój z zeszłego roku was nic nie nauczył, macie następny i tylko potraficie narzekać, dopóki nie zrozumiecie że w kupie siła będziecie mieli jak macie. Nie ważne, kto będzie przewodniczącym związków, ważne jest ilu ludzi za nim stoi. Dalej żałujcie 20 złotych, a będzie jeszcze lepiej

Strateg
@Mały Jasio

Chłopie, jaki kryzys. Obudź się! Nawet z tymi 80% nie ma problemu. Problem w tym że dyrekcja i kierownicy nie mają pomysłu co z tą firmą zrobić. Może się ich zapytajcie, o jakich produktach rozmawiają z centralą? Może jak łódka zacznie tonąć to już posadki przygotowane w electric lub nad morzem?

Borowka
@Mały Jasio

Jesli wam tak zle to zapraszam do prywaciarza on sobie nie da zeby zadbac o pracownika,wiem bo pracowałem ....zyjesz jakbys był ksieciem. Przestancie sie czepiac zwiazkowców trzeba samemu sie zapisac i mozesz miec pretensje do woli.

Fak
@Borowka

To za co dajecie nagrody tej firmie?

Są dwie strony medalu
@Borowka

Oj są prywaciarze godni polecenia. Nie mierz wszystkich jednego miarą.

No name

Mnie zastanawia jak to jest, że niektórzy to po obcięciu tych 20% włączyli szósty bieg i gonią jak motorki. Dajcie spokój i oszczędźcie wstydu!!!

@No name

Boją się zwolnień bo świata poza tym zakładem nie widzą, a góra zaciera ręce i podlicza grosiki. Zapomnieli, że silniki spalinowe są gatunkiem na wymarciu i trzeba zainteresować się przebranżowieniem.

Ty
@Bob

To co tu jeszcze robisz ? Ja wiem ! Boisz się i robisz dalej.

Juuu
@No name

Tu są tacy co za miskę ryżu będą robić przez pół roku, a potem będzie dobrzę, hahahaha

Np Ty
@Juuu

Tak jak Ty. Prawda ?

Bardzo potrzebna i dobra informacja o stosunku dyrekcji do szczepień. Jak niema tak ważnych informacji to ludzie sami je tworzą, najczęściej błędne. Trzymamy za słowo;)

Kamil

Ja tu będę pracował nawet za 30%. Proszę o spokój. To dla naszego dobra.

Brum

Chce ktoś jeździć z os. beskidzkiego zmiana F

BG prince

Od 100 lat nie ma leku na raka,od 40 lat szukają szczepionki na HIV,a w ciągu roku wynaleziono szczepionkę na KOWIDA hahaha obudźcie się.

24pl
@BG prince

Podsumowanie tematu,brawo ty.

Tv
@BG prince

W telewizorze mowili że jest to znaczy jest. Nieznasz się.

Ciekawski

Ten zakład, to wirus.

Adi24

Co robicie, by zmienić swoje życie na lepsze ? ---Uczę się dalej :) W pracy siedzicie cicho z pełnymi gaciami .----Krzyczenie w pracy nic nie da to nie lata 70-80 Anonimowe forum i zamknięte drzwi w kiblu to wasz żywioł.-------To forum nie jest anonimowe ,chyba że ....... Jak długo można się tak męczyć ?---------A kto się meczy ja lubię tą pracę :):) Źle Ci ? To rób coś, aby było lepiej. Idź do szkoły , zmień pracę , idź do HR i zgłoś to co Cię boli. Rób coś. Uwierz mi że pisząc na forum i WC nic nie zmienisz. Miej jaja , bądź mężczyzną !------- Pisanie tu, zmieni ,zmieni :) tylko rzeczowo, a nie typu jak wył sms hehehe I najlepsze Miej jaja bądź mężczyzną a jak jestem kobietą heheh powiedzenie w stylu wyłączyć sms< Pisanie rzeczowo na takim forum dużo daje, choćby edukuje innych, a to już Bardzo dużo.

Adi24

Dbam o swoją anonimowość :):) Nie zależy mi na tym :) Może dużo nie ale coś zawsze :) Tu się zgadzam z tobą :) Może ktoś się wypowie, jaki był powód, że związki swojego czasu wypowiedziały układ zbiorowy?

J
@Adi24

Idź zapytaj , utrzymaj poziom ludzi inteligentnych. Forum jest dla prostactwa które nie ma odwagi na nic.

@J

Zadawałam wiele pytań w tym zakładzie i większość szła bez echa, nie mam pretensji do związków, bo w obecnej sytuacji to nie mają praktycznie żadnego pola manewru, kartę mieli 2 -3 lata temu, gdy była inna sytuacja na rynku, wtedy uzgadnia się zapisy na takie sytuacje z przedstawicielem zakładu. I nie ma sensu obrażać tu nikogo, ja się nie obrażam.

Przykre

To jest po prostu żenujące aby firmy nie było stać na zapłacenie pracownikom kilku dni postoju. Wstyd ! Ludzie pracują na zawołanie w weekendy kiedy jest potrzeba , poświęcają prywatne życie "bo jest taka potrzeba". Dziękuję za pokazanie kim jest zwykły pracownik w tej firmie. Chcemy się porównywać z najlepszymi , a tak naprawdę jesteśmy na poziomie firm garażowych !

Adi24

Pytanie do Dyrektora i HR, bo to obecnie jedyna forma jak już stygmatyzujecie pracowników. Jak to ma się z etyką zakładu? Jeśli zakład kierował się dobrem pracowników opartą z aktualną wiedzą medyczną to, co z ozdrowieńcami albo z osobami z dużym mianem przeciwciał przeciw SARS Cov 2 ? Co z osobami, którym religia zabrania się szczepić? Dlaczego pracownicy odmawiający podpisu pod aneksem do regulaminu dostają do zrozumienia, że razie odmowy mogą zostać zwolnieni ? Czy zapis, że jest zgodne z obowiązującym prawem w Polsce? I pytanie do gwiazd biurowych jak to uczucie jak, nosi się maseczkę na ramieniu w takie ciepłe dni, a potem zakład się ją na buzie ? >widać, że wykształcenie wyższe nie zawsze idzie z rozsądnym myśleniem > A w corocznym szkoleniu z Etyki proponuję, Panie dyrektorze o rozwiniecie zagadnienia

@Adi24

Stygmatyzacja oraz Segregacja za nie poddanie się dobrowolnej procedurze medycznej

@Adi24

Bardzo ładnie napisane!!! Brawo. Ludzie ze strachu przed stratą pracy zapomnieli że poza obowiązkami mają również swoje prawa.

@On

Kto mi powie że teorie z początku tego zamieszania się nie sprawdzają ;)

Zalamany
@Adi24

I co zrobisz? Nie mają pomysłu jak obniżyć temperaturę na hali, bo firma się zwija i nie zainwestuje w ten budynek. Za szanse zdjęcia maseczki w 45 stopniach zrobisz wszystko…kiedyś za kromkę chleba, teraz za maseczkę.

NoName
@Zalamany

Gadasz trochę tak jak Ci co się szczepią rzeby na wakacje jechać:) a wielki brat patrzy i widzi że jesteś w stanie zrobić wszystko rzeby zdjąć maskę. Maska na mikołaja a wszystko może się jakoś ułoży. W kupie siła;)

@Zalamany

Więcej wiary w Siebie :) w kupie siła nawet na takim polu jak social media albo takie portale Tylko z głową :) . W obecnych czasach jest to potężne narzędzie do wywierania wpływu, aby osiągnąć określony cel dyrektor oraz HR o tym wie.

sztek
@Adi24

Adi24, masz całkowicie rację. Wszystko z głową. A przede wszystkim takie miejsce jak to ma dużą zaletę, o ile ktoś nie "przegnie" i nie otrze się to o prawo, mianowicie anonimowość, oraz brak represji, czy "krzywego" patrzenia ze strony innych, lub co gorsze ze strony przełożonych. Tego czegoś nie da infokiosk, czy rozmowa z kimkolwiek, bo i tak wszystko rozniesie się w kilkanaście minut po hali. Typowo w praktyce wyglądało to tak, że wyraziłeś swoje zdanie, ale nie byłeś anonimowy. O ile nawet wszyscy robole produkcyjni bili by ci brawa, to po chwili kierownik bierze takiego delikwenta na bok i "prostuje" do tego, co korpo chce. Moje zdanie w tym całym syfie co wywołał C19 jest takie, że tym ostatnim "kwitem" do podpisu Eaton dał do zrozumienia, że "wie" lepiej niż środowiska medyczne, skoro ozdrowieńcy są traktowani nierówno względem zaszczepionych. Jakie to daje skutki długofalowe? Ano takie że w przyszłości niezależnie od dziedziny, czy jakiegokolwiek tematu co Eaton będzie chciał zaingerować, nie będzie to już wywierało wpływu na zachowanie pracowników, gdyż właśnie teraz dali "plamę" kwestionując medyków. Wszelakie ADKARy przestaną działać. Najbardziej bzdurnym wytłumaczeniem tego było w cotygodniowych czwartkach narzuceniem tej decyzji odgórnej od korpo. No niestety pokazało to, jak my Polacy, a w zasadzie kierownictwo daje się sprzedać za różne decyzje obcych państw, zamiast się "postawić" i walczyć o wyrównywanie standardów z zachodnimi państwami. Zdecydowanie lepiej by zabrzmiało w newsletterze gdyby dopisali w newsletterze "nie do końca nam się podoba ta odgórna decyzja narzucona od korporacji". Ale czego się spodziewać po osobach, które mogłyby chociażby te proste słowa dopisać, a wolą lansować się na stołówce z opaską zaszczepieńca (czyt. maska naciągnięta na ramię, zamiast chociażby wisieć pod brodą). Oprócz wszelakich maści "foliarzy" i innych, co wierzą w teorie "truzicn" w szczepionkach mamy również takich, co ciężko przechodzili zwykłe szczepienia i po prostu takie osoby się nie zaszczepią z obawy o powikłania. Jak już się lansuje dookoła wszelakie "equality", teorie "Jeden Eaton", to tak samo powinno być z maskami, czy szczepieniami. Albo wszyscy noszą, albo nie. Niezależnie od przekonań, czy szczepienia. W obecnej sytuacji ta sprawa ociera się już o PIP (Art. 18 kodeksu pracy).

@sztek

Pracownicy Eaton Bielsko-Biała powinni zdać sobie sprawę, że są cały czas poddawani Technikom wpływu społecznego i manipulacji w miejscu pracy poprzez informacje w cotygodniowych czwartkach chociażby rubryka Covid czy inne, które mają w nas wzbudzić określone zachowania, które później są przez przełożonych ukierunkowane, w taki sposób alby pracownik się bardziej utożsamiał z pracą, która wykonuje, a co za tym idzie, był bardziej produktywny dla korporacji.I choć nie pochwalam tych praktyk bo stosuje je każdy duży zakład czy korporacja bo można się przed nim bronić poprzez zgłębianie wiedzy z zakresu psychologi i manipulacji określonych grup społecznych, to już wprowadzanie i ukierunkowanie zachowania pracowników za Pomocą tych Technik w celu poddania się Dobrowolnej na tę chwilę Procedurze Medycznej jest niegodziwe i sprzeczne z Polskim prawem, i tłumaczenie, że tak zarządziła korporacja jest nieuzasadnione bo jesteśmy na terytorium Polski. Trzeba zadać pytanie, gdzie jest związek zawodowy Solidarność w tym zakładzie.?

@Adi24

Dokładnie, gdzie są związki zawodowe!!!? Tu trzeba zrobić pozew zbiorowy. Każda zagraniczna komórka działająca na terytorium Rzeczypospolitej zobligowana jest do przestrzegania naszego prawa a nie corpo.

blokada
@Adi24

wystarczy zablokowac nr i zadne eatonowe czwartki nie przychodza :)

Bohater
@Adi24

Zadałeś to pytanie bezpośrednio ? Wirtualne cwaniaczki .

@Bohater

A komu chcesz je zadać ? Nie sztuka jest wystawić się na odstrzał :) , trzeba korzystać ,z tego, co ma się na szyi :) , a Bohaterowie to są w grach i tam ich zostawmy :)

Adi25
@Adi24

Wystawić na odstrzał ? To zgłoś merytorycznie , obiektywnie . Język żądaniowy, pretensjonalny,arogancki nikogo nie przekona. Na forach krytykują zazwyczaj ludzie mało inteligentni którzy pojęcia nie mają co się dzieje. Ciągłe Narzekanie to choroba zwana depresją. To się leczy.

@Adi25

Już ci odpowiedziałem wyżej, nie sztuka jest się wystawić, z doświadczenia wiem, że zgłaszanie niewygodnych tematów nie jest mile widziane przykład okrągły stół :):).A gdzie ja używam takiego języka ?:):) To dobrze to tych mało inteligentnych jest dwóch :) miło, że dołączyłeś :):):), A asertywność też się leczy, bo według mnie to zaleta danej osoby :):) Pozdrawiam i więcej wiary w Siebie :):):) Adi 25

ciekawy

jak zablokować SMS z eatonowych czwartkow bym nie dostawał tego spamu?

SMS
@ciekawy

Zablokuj numer z którego przychodzi

Brak mi słów
@ciekawy

Jeśli nie chcesz dostawać informacji z HR to zgłoś to do Nich. Usunął numer i nie będziesz otrzymywać. Pytanie czy masz odwagę iść do HR ?

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.