Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

czy te podwyzki o ktorych pisaliscie po nowym roku - 600 zł dla kazdego to ostatecznie były czy nie ?

Wilczur

Wieprz się spisał i tak oto mamy nowe związki zawodowe na zakładzie! NSZZ Solidarność MOZ Fiat z Wandą Stróżyk na czele. Zobaczymy co pokażą.

może już czas pozwalniać tych pseudo chorujących ,którym się wydaje że jak już pracują parę lat to są nie do ruszenia

Tzn kogo?

@Lady

ja myślę, że każdy ma w otoczeniu siebie taką osobę

Kris

Czy to prawda, że teraz wczasy pod gruszą to tylko te 600zł z porozumienia?

Xxx
@Kris

Nie!

Aleksandra
@Xxx

To ile jeszcze oprócz tego?

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

Aaaatakk

Polecam zakład w wieprzu po 5 latach 2500tys i mamy wspaniałe związki zawodowe chcesz się rozwijać wbijaj do wieprza

Opadają, opadają

1.Nie do końca to tak wygląda jak opisujesz...Czekaliśmy na sygnał do strajkowania i ciągle tylko slyszelismy-nie jeszcze nie teraz,nie opłaca się,za małe zamówienia...itp.I nagle wszystko zrobiło się super-porozumienie, wycofanie sporów...2.Przedstawciele sami zdecydowali, że chcą nimi zostać:/więc wzięli odpowiedzialność na swoje plecy i powinni (tak jest w innych firmach)bez narzekania walczyć i poświęcać swój czas bo też mają z tego korzyści w różnoraki sposób...Tym czasem pracownicy slyszcza,że mają sobie sami radzić bo właśnie za dużo czasu się im już poświęciło...3.Jak wszędzie w takich sytuacjach-dbamy o swoje tyłki.Tyle.Zycze słoneczka w końcu, może się rozjaśni w głowach...

Opadły..
@Opadają, opadają

Jeżeli chodzi ci o osoby z zakładu którzy wzięły się za związki to nie mają z tego nic jeżeli ci chodzi o pieniądze to nie mają z tego żadnych korzyści ani w różnoraki sposób.. w zamian mają tylko wieczne pretesje od was że nic się nie dzieje i nic nie robią.. jak są zebrania to się nikt nie odezwie liczycie tylko na te osoby że będą wystawiać kark.. za co? właśnie za nic ! Ale później wszyscy po szatniach i kiblach madruja.. I właśnie w ten sposób w takie podejście wasze że tylko przedstawiciele mają się poświęcac nie mając z tego nic nigdy w tym zakładzie nie będzie lepiej i właśnie to wy pokazujecie że patrzycie tylko na siebie.. jedna osoba nic nie zdziała nawet jakbyście ją złotem obsypywali.. a do strajku nie doszło bo nie było wymaganej minimalnej frekwencji.. bo ludziom nie chciało się iść i podpisać na anonimowej kartce że są za strajkiem czyli pokazali że im obecna sytuacja pasuje .. przedstawiciele nie mogą sami sobie zrobić strajku do tego są potrzebni pracownicy.. i radzę w tym temacie się trochę rozjaśnić co trzeba zrobić jakie są wymagania aby zorganizować legalnie strajk.. krótko nie doszło do strajku wracamy do punktu wyjścia przed założeniem związków sami pokazaliście że pracodawca dalej może robić sobie jak chce.. więc chcecie (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) to dalej niech parzy każdy sam na siebie. Jeszcze dodam że w innych zakładach związki zawodowe dzalaja już lata i tam między związani a pracowadca jest dialog i negocjacje a u nas tego brakuje.. pracodawca robi wszytko aby utrudnic pracę związków i jeżeli są jakieś niepowodzenia to stara się zwalić na organizację.. a wy oczywiście wszytko łykacie jak pelikany że to związki utrudniają.. więc jak się komuś nie podoba organizacja to zawsze się można wypisać i zaoszczędzić pieniążki. Tu się nic nie zmieni zawsze się znajdą ludzie którym wiecznie mało i źle.. no cóż nie dziwię się że dostajecie odpowiedź żeby sobie samemu radzić bo dla takich ludzi nie warto się poświęcac i tracić czas.

Opadły,opadły już
@Opadły..

Hm,tacy ludzie nic nie warci w tym TIaju,najlepiej tak odwalić sprawę,widzisz,jesteśmy chyba rzeczywiście baranami bo nawet informację o frekwencji w sprawie strajku mieliśmy inną, mówili że była wystarczająca...Ale to wszystko o jednym świadczy.Nie ma sensu już się przegadywac,jak widać....

Wieprz ti
@Opadają, opadają

No pewnie pewnie. Placmy na zwiazki ale po co? Skoro mamy sami chodzic do.kierownika i prosic o podwyzki? A gdzie te wielkie postulaty i nadzieje na 750 zl, ktorymi tak dzielnie zwiazki zasypywaly nas pracownikow na poczatku roku? Na wyrownania i cuda na kiju? Teraz slyszymy, ze wszystko jest bez zarzutu, ze mozemy isc i sie prosic. Te wielkie podwyzki dostalibysmy tak czy siak bez ingerencji zwiazkow. A przedstawiciele moze i nie maja korzysci materialnych ale wykorzystuja to, ze sa przedstawicielami zz na kazdym kroku. Kretacze i sciemniacze ale wielkie panstwo. Zenada, nic wiecej. Szkoda na to wszystko tych skladek potracanych z pensji. Kto tego nie widzi to albo jest taki slepy albo naiwny, tylko ze wszystko ma swoje granice

Ful

Przeglądam opinie zakładów w Bielsku-Białej i widzę że w każdym zakładzie stękają ale jak pytam ile zarobię to cisza ...a tu się dowiem ile mogę zarobić na produkcji.

aaaa

najniższą krajową góra 200zł więcej

Micz
@Ful

Swoją droga chętnie się dowiem jakie są zarobi na stanowisku quality technician.pracuje w uk na tym stanowisku i myśle nas powrotem do polski.

@Micz

Napewno nie ta firma daruj sobie szukaj innej

Dejw

Nowy pracownik zarobi więcej niż ten który pracuje 10lat ???? nowy wyciaga 3,2k

Nie polecam firmy nie przyjmijcie się tam strata nerowo i czasu więcej wydasz u psychologa niż zarobisz porażka

@Anonim

dokładnie ,najgorszy zakład chyba w bielsku, wysokie normy, stres, i te audyty non stop, po prostu porażka , niektórzy pracownicy biorą tabletki na uspokojenie by przeżyć ten dzień do końca

mjkm,jhgk,
@zenek

Hhahha tragedia zamiast usprawnić te psujące się maszyny coraz więcej śmieciowych papierów na produkcji oni mają operatorów za idiotów , a braków zamiast mniej to mają więcej ciekawe kiedy to (usunięte przez administratora) w końcu

lol
@mjkm,jhgk,

Te audyty to śmiech na sali, jakby człowiek chciał robić tak jak wymagają od ciebie audytorzy to nie zrobił by nawet 60% tych wyśrubowanych norm! Jedynie na co masz czas to na 20 min przerwy na jedzenie, a Ci cali audytorzy to zrobią kilka audytów przez dzień i nie wiedza co ze sobą zrobić, przerwy co 2 godz na kawkę, papierosa! Liderów to zaraz będzie więcej niż pracowników produkcji ponieważ oni są nietykalni i jak są zwolnienia to oczywiście wywala człowiek który zasuwa na maszynach... Bo tacy ludzie są nikim w TI, a zaraz Ti zmieni nazwę na Ti ukraine bo oni tez są nietykalni i lepiej wywalić Polaka

Lowerboy
@lol

Patrzac na polakow ktorzy zostali niedawno przyjeci ukraincy sa 1000 razy lepsi. Bardziej wkur#$ mnie, ze ludzie, ktorzy zostali, pracuja i ciagna ten syf sa na kazdym kroku dociskani. Nikt tego nie widzi? Nikt tego nie chce widziec!!! Nie ma chetnych do roboty za takie wynagrodzenie. Nie mozna docenic tych, ktorzy zostali? To na nich opiera sie produkcja. Pan dyrektor z wieprza odwiedza to forum, nie raz o tym.mowil. ciekawe jak czuje sie czytajac te opinie. Moze pora na refleksje, jakakolwiek...

Coraz bardziej nie chce mi się tu przychodzić do pracy

@Anonim

Mnie też się nie chcę, zwłaszcza jak widzę niektóre pyski które mają ,,Cię,, za nic. Co z tymi brygadzistami nierobami na których podrzędni pracownicy muszą tyrać ilu ich jest 15? Srednia pensja 5000 na ręke lub dużo więcej Spanie po nocy, telefon przyklejony do ręki a kiedy pracownik ma jakiś problem to wysokie niezadowolenie bo przecież to nie jego problem , i że ktoś mu przerwał myślenie jak tu zrobić żeby 8h zleciało i nie kiwnąć palcem w bucie. Szanowny Panie Dyrektorze Jeśli przegląda Pan ten profil to proszę zwrócić na to uwagę ,brygadzista, przez swoją przypadkową nieraz funkcję nie może czuć się bogiem i niszczyć ludzi którzy mu nie pasują.

salomon

moim zdaniem brygadzista jest niepotrzebny szkoda na nich pieniędzy lepiej niech idą na piece wtedy mogą pokazać przydatność dla firmy

@salomon

Właśnie dlatego zostali brygadzistami, ze jako szary pracownik sie nie wykazali, a akurat trzeba było zakleić wolne miejsce.... Z doświadczenia wiem że niektórzy nie umieją pokazać pracownikowi jak się co robi. No ale przecież wtedy woła się lidera. Dla przypomnienia- jak to w przeciągu jednego roku zwolnili w trybie natychmiastowym pięciu brygadzistów i nie jest tajemnicą za co. Podsumowując jacy brygadziści taka firma i tak w górę. Nie zapominajmy o zwolnionym kierowniku zGDI

hsfghfg

Pytam się za co oni mają te 5000-7000zł ??? to już pracownik na budowie więcej umie musiał się uczyć fachu przez lata, a tyle nie zarobi w takiej korpo uczysz się wszystkiego w locie możesz przyjśc z ulicy, siedzenie przy komputerze przy biurku na hali ? matko jedyna zajęcia z tego są w szkole podstawowej, przecież tych ludzi w czerwonych koszulkach tak samo można bardzo łatwo zastąpić.

abcde

to jaki jest zakład to tylko wina dyrektora karierowicza dla którego awanse są piorytetem a polityka jest taka że każdego można wymienić na nowego i to się nigdy nie zmieni ,liczą się koledzy ,rodzinka i znajomi dla których muszą być dobre posadki

Lady

Ha,ha,ha. Z Waszych Związków to możecie sobie pojechać na kulig...jak sobie zapłacicie. Zmiany grafików, praca za free,Ukraina... Gdzie jest Wasz związkowy wodzirej??? Chyba na weselu za Waszą kasę lansuje...

niezorientowany
@Lady

Widzę że panienka niezorientowana w temacie. Ale co się dziwić Lady na necie. Ogarnij lepiej lizaka i zajmij się lusterkiem :)

@niezorientowany

A co zabolało? Pan Wodzirej może????? Dzięki Wam te firmy zewnętrzne i Ukraina... I co zrobiliście?? Dziękuję bardzo za to że WYWALCZYLISCIE po 150 PLN podwyżki po dwóch latach bez podwyżek. Coś jeszcze? Bo nie zauważyłam.

koleś
@Lady

ludzie są bardzo wdzięczni za te ochłapy podwyżki już siedzą cichutko i wszystkim jest wspaniale.Jacy ludzie taki ti marny

Korzystne postojowe

Kiedy jakiś postój ? Wiadomo coś konkretnego ? Ile można słuchać narzekania że pracy nie ma. To dajcie postój, każdy chętnie skorzysta!

Bejbiblus

Ja zastanawiam sie nad naszymi szanownymi zwiazkami. Co robia teraz? O co walcza? Po tych rewelacyjnych podwyzkach, do ktorych z pewnoscia sie przyczynili juz nie trzeba nic dzialac? A i przedstawiciele tez zostaja? Banda leni i kombinatorow, nic wiecej.

Aaaaa
@Bejbiblus

Jakie związki w tym zakładzie nie ma żadnych związków przypuszczam że gdy by nie było związków to podwyżki by były na tym samym. poziomie a może nawet lepsze

@Aaaaa

Masz racje. Tez mi sie wydaje, ze byloby lepiej. Dostajemy po (usunięte przez administratora) za referendum, z ktorego i tak nic nie wyszlo. Zenujace.

@Bejbiblus

Referendum nie wyszło, a czyja to wina? Tych co organizowali, czy tych co nawet kartki z 'x' nie raczyli włożyć? Wzięli co dawali w tej sytuacji. G się znacie, g mieliście i będziecie mieć z takim podejściem. Do wyborów też nie chodzicie bo butów szkoda, a potem pretensje jaki to oświecony rząd mamy. W sumie czego się spodziewać. W fabrykach został już tylko osad największego mułu, mądrzejsi poszli z nurtem w lepsze miejsca, nawet migranci.

@bubi

Z mioch informacji wynika, ze jeden zaklad zniweczyl checi innych. W wieprzu sprawy mogly wygladac z gola inaczej. Mozna bylo cos robic. A tak, to ludzie teraz dostaja po d@%ie. Odezwal sie znawca. Czas spojrzec prawdzie w oczy- dla pracownika nie wyniklo nic lepszego od czasu panowania zwiazkow- no moze oprocz wykorzystywania "pozycji" przez przedstawicieli pracownikow. Chyba kazdy ma rozum, oczy i widzi.

@Bejbiblus

wyszło nie wyszło, ale przynajmniej ktoś coś próbuje robić. Jaki jest twój wkład w to, żeby tobie i innym było lepiej? Ano żaden. Podwyżkę daje firma i to do niej miej pretensje. Jakby nie musieli to by nic nie dali, a ty dalej żyj w przeświadczeniu, że wszystkiemu winne są związki zawodowe, a dyrektor dobra dusza przez nich musi dać mniej, bo gdyby nie oni to po 500 by dał, taki z niego dobry chłop. Idź robić do prywaciarza i zobaczysz jaki tam jest lekki chleb. Nie ma związków, menedżerskie wypłaty pod stołem, podwyżki co chwilę - twój raj na ziemi.

@bubi

Probuje i co z tego wynika? Czy cokolwiek zostalo dla naszego bytu poprawione dzieki zz? Jest tyle tematow, ktore utknely w nicosci, ze juz nikt o nich nie pamieta. Ale mozemy szczycic sie, ze mamy zwiazki, jupi! Placmy skladki za nic. To, ze dyrekcja i kierowiicy traktuja nas jak (usunięte przez administratora) i maja za nic to jedno ale te cudowne zz wcale lepsze nie sa. Dziekuje, skonczylem temat

@Bejbiblus

masz syndrom sztokholmski albo jesteś trollem z administracji. Czepiłeś się tych złych związków i tylko ich. Przynajmniej masz się na kim wyżyć. Na kogo byś zwalał winę jakby nie było związku? Bo przecież nie na TI a już na pewno nie na siebie. Zapytaj w kadrach może szukają jakiś nawiedzonych antyzwiązkowców za 50 zł premii, przynajmniej skorzystasz. Trzymaj się ciepło klucho.

@bubi

(usunięte przez administratora) Nie jestem zadnym trollem ani nie mam zadnych zaburzen. Widze i interpretuje to co dzieje sie wokol. Widac nie kazdy potrafi. Szkoda slow.

Czy rozmowa rekrutacyjna w TI Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tak.za.najnizasza krajowa

uh1h

Cześć, ludzie! chcę się podzielić z Wami moimi obserwacjami firmy TI Automotive Wapienica. Pracowałem tam około 4 miesięcy, na produkcji, noce głównie, szkolenia, bhp, i robota. Ktoś tam na spotkaniu - jakaś Pani zapytała jakie mamy stawki, odpowiedzialiśmy zgodnie w szczegółach , Pani z zarządu pokiwała twierdząco głową, pomyślała chwile, i powiedziała: oo.. fajnie, dobre pieniądze, fajna kasa..! Tylko wiecie, ja pracuję w innym zawodzie, choć na maszynach, mechanice, urządzeniach dosyć dobrze się znam, jestem praktykiem, wylądowałem chwilowo w TI aby sobie dorobić i.. popełniłem duży błąd! Tam są głodowe pensje, pompa do bmw kosztuje 1500,00zł - 3000,00zł może więcej w hurcie. Produkcja kosztuje może 300,00zł -500,00zł z materiałem, z badaniami dopuszczeniami do obrotu itd. Siedzi ktoś w nocy nad wirnikiem, zarobił 150,00zł za noc netto, przerobił ok 400szt-600szt! pomp, piaskował, badał i cuda robił, a w końcu sali stoi zakupiony, nieuruchomiony kombajn do produkcji wirników, nowy, ważący pewnie z 10 Ton, kosztujacy szacuję kilka milionów euro!, Boże obudzmy się ludzie! Tam w toaletach ludzie wyładowują swoje frustracje nocą na szafkach, ławkach, bo nie mogą z takimi stawkami normalnie funkcjonować... a Pani powiedziała na spotkaniu oo.. fajnie, dobre pieniądze, fajna kasa..! Takie smutne życie..

MrG
@uh1h

Mistrzu jeżeli mówisz o kombajnie to kombajn działa :) I nie waży 10ton jedyne 3t z groszami. I nie mów że pompa kosztuje tyle ile napisałeś tylko cały modół do baku chodź wątpię że tyle kosztuje :) Praktykuj i zobacz że to nie takie kolorowe życie ! Pozdro mordo ! I

Jak dla mnie ta firma to jedna wielka porazka. Zarobki - najnizsza krajowa a kadry podczas rekrutacji opowiadaja jak sie to wspaniale pracuje i zarabia. Nie ma sie co dziwic , ze ludzie sie zwalniaja a zostaja tak naprawde sami nieudacznicy ktorzy nie maja pomyslu na siebie , nie chca lepiej zarabiac i ciesza sie pomimo , ze sa traktowani jak smieci. Nie polecam !!

@Adam

Bo to najprawdziwsza prawda!

Niepaniemaju
@Adam

Jeszcze 2 miesiące temu zwalniali i grozili, że jak nie przejdziemy na 4/5 etatu to zwolnią 40 osób, a dzisiaj nie ma kto robić ściągają emerytów z ukrainy xD jeszcze dadzą 100 zł brutto podwyżki dla każdego to dopiero poleca wypowiedzenia xD

@Niepaniemaju

Czy kadra zarzadzajaca az tak bardzo zyje w swoim swiecie? Nie potrafie tego zrozumiec. Nie widza tego co sie dzieje? Taka firma a jest posmiewiskiem wszedzie.

Niepaniemaju
@Ewry

Tak to jest jak stanowiska po rodzinie, nie ważne czy masz kompetencje czy nie, ale rodzinka jest :)

koleś
@Ewry

nie wiem dlaczego narzekacie jak jest tak dobrze macie przecież taką fajną prace

@koleś

Generalnie praca sama w sobie nie jest zla. Zle jest traktowanie pracownikow jak smieci. Wymagania kosmiczne, robota za zmiane swoja i inne a wyplata jedna. I to jaka. My chcemy pracowac ale i zarobic godnie

Dino
@Ewry

Praca nudna i monotonna i za śmieszne pieniądze

TiToTu

Czas na ewakuację ze związków a potem zTI.Jesli to jest sukces co wynegocjowali po tak długim czasie to jest to śmiechu warte.Mozliwe że wynegocjowali ale coś dla siebie -sławę i nie najlepsza opinię,może coś jeszcze..?Tak naprawdę nie zrobili nic oprócz szumu wokół siebie.Ludzie mieli nadzieję że ktoś jest kto coś z tym bezprawiem wewnątrz Tiajowskim zrobi.Mysle że czas zakończyć ich finansowanie.Nadzieja matką (usunięte przez administratora)

Ku - ku
@TiToTu

nowe teorie ( Ins) nowe możliwości :)

@TiToTu

Też mi się tak wydaje. Przykre to jest.

Wlodi

Jak tam po podwyżkach? Średnio 350 zł to można poszaleć co nie?

@Wlodi

ciekawe czy ktoś dostał te 350 zł.

@zenek

No jak 350zl brutto po 3 latach beż podwyżki to szok niech ludzie dalej liza (usunięte przez administratora) zostają bo zakład potrzebuje a są (usunięte przez administratora) na każdym kroku

@Pracownikk

po co większe podwyżki , przecież będą pracować po12 lub weekendy i już 10 lepsza wypłata na koncie,

@zenek

No dokladnoe tak po co żyć 8h i do domu do rodziny lepiej (usunięte przez administratora) lizać po 12h robic i tyle w życiu zobaczyc co (usunięte przez administratora) kierownika albo dyrektora

Marianek
@Pracownikk

Dobrą kase dali tylko szkoda ze nie produkcji

Legenda
@Wlodi

Legenda głosi ze robol o najczystszym sercu dostał 350 zł brutto podwyżki xD

Bolek
@Legenda

Ten zaklad, a w zasadzie jego kierownictwo i dyrekcja wspiely sie na wyzyny ignorancji, osiagnely (usunięte przez administratora) Tego nawet nie da sie okreslic. Ludzie, ktorzy zostali, chca pracowac czuja sie jak smieci. Maja do tego prawo i podstawy. Nie licze na zmiany. Nie licze juz tutaj na nic. A te cale zwiazki zawodowe powinny same sie spakowac i (usunięte przez administratora)

Pytanko

Mam takie pytanie, czy związki zawodowe coś robią czy tylko wspierają pracowników duchowo? :D

Wap
@Pytanko

A dlaczego oddali 5% po obniżce wynagrodzenia, myślisz że czemu nagroda świąteczna była pokaźna? Bo ktoś im kontroluje fundusz pracowniczy, inaczej pieniądze jak za każdym razem byłyby w innych kieszeniach. Zobaczymy może jeszcze coś z tarczy się trafi w końcu wzięli jedną z największych tarczy na Śląsku i to też trzeba dobrze rozliczyć.

wapie
@Wap

z tego co wiem to ludzie się nie zgodzili na te 5% i zamiast tego zwolnili 40 osób wiec jak tak maja działać związki to ja dziękuje ;d

Wap
@wapie

Dyrcio to ty się podszywasz i siejesz ferment? A jak to nie Ty dyrcio, to się dowiedz i napisz jeszcze raz jak to było.

wapie
@Wap

no to jak to było

Hehek
@Pytanko

Nic nie robią chodzą, opowiadają głupoty. Blokują podwyżki i inne benefity. Większość przywódców to matoly

@Hehek

Podpisuje sie pod postem Moze na przedstawicieli wybrac ludzi ktorzy cos reprezentuja A nie obibokow sciemniaczy i krzykaczy

Bolek
@Ewry

Szczegolnie w wieprzu. Te osoby to istna porazka i katastrofa.

Bouli
@Pytanko

Coś mi się zdaje,że związki zawodowe wspierają tylko pracowników duchowo,nic nie dzialaja

Papap
@Pytanko

Z tego co wiem to nie robią nic chyba za kulig albo imprezy

Tt
@Papap

Dokładnie tak

????

Cześć wszystkim chciałam zapytać jaka jest atmosfera w TI Poland na Wieprzu?

Pracownikk

Fajnie podwyżki super tylko się zatrudnić nie patrz nawet na ta firmę uciekaj z daleka

Kalina

Paweł B. kim jest w IT??

Praco
@Kalina

Zwykłym pracownikiem podobno ????

Kalina
@Praco

To podobno a w realiach??

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.