Opinie o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TI Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TI Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

czarno biało

Przyszłością tego zakładu są więźniowie i uk wiec jeśli myślicie ze zmieni się na lepsze to muszę was rozczarować, taka prawda.

zenek
@czarno biało

Ręce opadają, nas starych pracowników ścigają, przepytują a Ukraina pozostawiona sama sobie ,dzień w dzień jakieś pomylone komponenty zle z karbowane, oklejone . Ale w przyszły roku podwyżka ,może ktoś dotrwa do niej

Beata
@zenek

Jak to ścigają i przepytują, w jakim celu i o co? Możesz jakoś jaśniej? Ta podwyżka już wiadomo w jakiej wysokości będzie? Wybacz że tak wypytuje ale mąż o pracy tu myśli. Ile macie zarabiać w przyszłym roku a ile dostajecie teraz?

@Beata

Nie ma pracy dla Polaków już od 4 lat

qq714
@Beata

Wiem, że to może dziwić bo w żadnym innym zakładzie tego nie ma, przepytują robią pseudo audyt na stanowisku masz cały czas kontrolę nad sobą do tego kamery i pełno "kabli" na zakładzie rozsiewających plotki. Niech mąż szuka normalnej pracy z dala od tego młyna różnych zawodów jest pełno, praca na produkcji to najgorszy sort

Hallo
@qq714

Jak nią w innych zakładach w ZF jest dokładnie to samo ????

Lidia
@Anonim

Chyba jeszcze jednak pracują? Ale czemu w zasadzie od 4 lat?

@Lidia

od 4 lat nie ma przyjęć dla nowych pracowników z, tylko dla więzniów i braci (usunięte przez administratora)

widzę że ukraina to problem

Xxx

Nie problem. Każdy chce pracować ale takie podejście firm sprawia że polak we własnym kraju ma ciężko o pracę.

fsdf

Bo zauważyli, że Polacy nie chcą tam pracować większość z nich po zaznajomieniu się z warunkami po prostu odchodziła po średnio 1- 3 miesiącach, teraz nikt nie chce pracować jak nie dostanie min 3500zł podstawy, ludzie idą tam gdzie im lepiej

czarno to widze
@fsdf

TI to amerykańska korporacja która przez lata wykorzystywała Polaków jako tania siła robocza, teraz młodzi nawet nie składają cv do takich zakładów jak TI, albo porobią miesiąc i się zwalniają. To teraz wykorzystują Ukraińców w Polsce. Takie korporacje ludzi maja za nic, tam liczy się tylko zysk.

Ta firma to na obecnym rynku pracy DNO DNA odradzam każdemu, już jest zapowiedziane że na święta w tym roku nie będzie pieniędzy jedynie nasz socjal łaskawie oddano, jeśli chodzi o podwyżki to nie ma na co liczyć tu już podwyżek nie ma od 10 lat związki tylko biorą pieniądze i nic nie robią to było skazane od początku na porażkę tylko socjalne wywalczyli, a ludzi nadal traktuje się jak ciemne bydło.Nie polecamy tej firmy najgorsza na rynku pracy w Bielsku,Wieprzu tu dramat,jeszcze Wapienica dla desperatów dobra.Pozdrawiam

Zainteresowana

Jak nie będzie pieniędzy ? Ile wynosi ten socjal ? Pracuje od niedawna i jestem bardzo ciekawa .

Lukasz

(usunięte przez administratora) Zarobki w porownaniu z zakladami na zywiecczyznie DNO. tu nawet nie ma czego prownywac. Wstyd dla dyrekcji, dla calej kadry zarzadzajacej. Odradzam, z reszta, chetnych do pracy i tak nie ma. Za to wypowiedzien przybywa

stary

tak będą podwyżki norm

Lidia
@stary

Poważnie są zapowiedziane? Jakie i na kiedy? Aktualne normalnie wyrabiacie?

Operator Maszyn

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Przebyłam już kilka rozmów w swoim życiu i muszę przyznać, iż ta zostawiła bardzo miłe wrażenie. Po rozmowie zostałam oprowadzona po hali i otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Panie w kadrach również miłe, teraz zobaczymy co mnie czeka w nowej pracy

Realistka

A wiecie, ze w innych zakladach na zywiecczyznie strasza tijajem? Ze jesli sie cos nie podoba to mozna do tijaja isc za grosze pracowac. Taki oto swietny zaklad, z renoma.

Zuzanna

Co takiego robi? Ja sobie nie wyobrażam chyba w tych trudnych czasach człowiekowi życzyć zwolnienia z pracy.

Dziwo

Dawno powinni zrobić z tym pajacykiem porządek.ale pseudo dyrektor jest nielepszy

Linda Lida

Nie polecam tego miejsca! Uciekłam z Wieprza!

Kopek

Co słychać w zakładzie w Wieprzu? Nadal tam jest ten wariat łysy kierownik, który nic nie robi tylko patrzy na kamerach jak ludzie robią, a nie zastanowi się jak ulepszyć prace tylko pogania niczym poganiacz (usunięte przez administratora)

lacio

Hej, a w jakich godzinach zaczyna sie pracę? Wiecie I zmiana na.... II zmiana zaczyna od... itd:) Dzieki za odpowiedz

tempo życia

Może mi ktoś wytłumaczyć co się stało z atmosferą w tej firmie ? mowa o zakładzie w Bielsku ludzie dosłownie warczą na siebie jeden na drugiego każdy chodzi nabuzowany, na okrągło obgadywanie z jednym rozmawiasz odwrócisz się na pięcie i już jadą po tobie, ludzie albo przestaniecie albo wykończycie się sami psychicznie nie widzicie, że sami robicie sobie źle?

Wkurzony

Mnie zastanawia w jakim swiecie zyja (usunięte przez administratora) zarzadzajace tym zakladem. Nie widza co sie dzieje na produkcji? Tylu ludzi ile zwolnilo sie w ostatnim czasie- zero refleksji? Nic (usunięte przez administratora) W wieprzu jest dramat. Lepiej szukac na sile stanowisk dla rodziny, kumpli. Biurowcow zaraz bedzie wiecej niz operatorow! Ludzie gdyby godnie zarobili nie odchodziliby. A teksty, ze zastapia Cie ukraincem? Jasne! Jakos na audytach ukraincow nie ma... to o co chodzi? Dyro czyta to forum, ale co z tego... 2300 to.nie jest wyplata...to jest jamluzna. Przeciez tijaj ma taki procent rynku swiatowego, jest taki (usunięte przez administratora) iiii co? Wielkie(usunięte przez administratora) Zal. Szkoda, ze ta firma siegnela(usunięte przez administratora)

aaaa
@Wkurzony

w wieprzu to jest jedna wielka banda znajomych i kumpli pseudo dyrektorka, żal ludzi którzy tam pracują

Wkurzony
@aaaa

Dokladnie tak. Moze ta cala banda zejdzie na produkcje w miejsce tych, ktorzy odeszli..? Zostala garstka ludzi, ktora zapieprza za dziekuje ;P. Zeby chociaz szlo zarobic. Szkoda bardzo

Eee
@aaaa

Nie tylko w Wieprzu,Wapienica to samo

Mirek

Czy w TI Poland na produkcji jest zapierdól na trzy zmiany?

@Mirek

Tak, a dodatkowo wysokie normy do wykonania i cały czas pod okiem kamer czy pracujesz. Omijaj tą firmę szerokim łukiem.

Zuzanna
@Kaktus

Zawsze są trzy zmiany czy jak jest zwiekszona produkcja? Bo i tak czasem bywa

mistrzu
@Kaktus

normy są takie jakie da sie zrobić sami ludzie je zrobili także nie narzekać tylko do roboty płaczki tijajowskie

Stasek
@mistrzu

Kilku pracowników wyrobi normy, a reszta nowych pracowników ma się podporządkować do nich?

tyry
@Stasek

Najlepsze w tym jest to, ze Ci co podnieśli te normy już nie pracują. bo stwierdzili ze nie będą zapie*dalac za marne grosze. Myśleli ze jak wyrobią wyśrubowane normy to dostana lepsze podwyżki :d jakież było ich zdziwienie jak dostali 100 zł brutto xD tak ich TI docenił hahaa

@mistrzu

Normy są takie wysokie ponieważ wyśrubował je łysy czytaj kierownik. Oczywiście monitorował wszystko przez kamery, których jest mnóstwo w tym zakładzie. Od lidera się dowiedziałem że przesyłał filmiki z kamer na email, żeby analizowali jak ludzie pracują szczególnie w drugiej połowie drugiej zmiany i na trzeciej zmianie. Tam pracują wariaty a nie kadra zarządzająca.

Grzegorz

Teraz się ożeń, załóż rodzinę, wynajmnij mieszkanie i pracuj w TI Poland za marne grosze.

Ręce opadają

Jak się nie podoba praca to się trzeba zwolnić i poszukać lepszej gdzie dobrze płacą i będą dobrze traktować..bo kazdy tylko narzeka na zakład i na związki.. nie było zwiazkow to mówiliście że trzeba związki zalozyc.. teraz są związki to też zle..mówicie że związki nic nie robią..a sami zrobiliście cokolwiek jak było referendum.. nic nie zrobiliście i sami możecie sobie podziękować że nic się w tym zakładzie nie zmienia.. bo związki dały narzędzia do tego aby zorganizować strajk i walczy o swoje pokazać że jesteśmy razem.. i jak się popisaliście.. ( śmiech)..tylko byście brali i beczeli czemu tak mało.. żal mi was bo fajnie się krytykuje.. ale jak trzeba się choć trochę wysilić to się boicie ze was zwolnią jak pokażecie ze jesteście za związkami.. tłumaczycie się głupio że macie kredyty dzieci i że wy nie będziecie się wychylać..ale później narzekać i nazywać to umiecie perfekcyjnie.. związki to są ludzie którzy stoją za sobą murem wszyscy pracownicy i walczą o lepsze warunki pracy.. a nie jedna czy parę wyznaczonych ludzi którzy poświęcają swój czas prywatny nerwy i zdrowie..tych ludzi macie za nic..! wyśmiewacie się z nich albo męczycie swoimi głupimi mądrościami i pretesjami i uważacie że wy nic nie musicie robić bo to ONI MUSZĄ wszytko załatwić za was a jak coś pójdzie nie tak to wielkie ALE.. jak się nie podoba to trzeba się wypisać i siedzieć cicho ładnie pracować albo się zwolnić bo takie gadanie i narzekanie w niczym nie pomaga.. w tym zakładzie nic się nigdy nie zmieni i żadne związki nie pomogą do puki ludzie się nie ogarną i nie zaczną walczyć o swoje.. bo sami się godzicie na takie traktowanie i wyzysk.. do siebie możecie mieć pretensje że nic nie robicie i nie wspieracie odpowiednio organizacji która jako jedyna ma możliwość wam pomóc.. albo pożegnajcie się z zakładem i wasze problemy rozwiązane.. a jeżeli ta akurat organizacja się wam nie podoba a chcecie jednak pracować w tym zakładzie bo lubicie i chcecie żeby było lepiej bo nie zamierzacie się zwalniać bo ciężkie są czasy.. to zawsze możecie założyć inne związki z innej organizacji.. bo nie jest powiedziane że może być tylko jedna organizacja związkowa na firmę..może być wiele różnych.. także czekam i mam nadzieję choć nie wierze w cuda..że może znajdzie się kozak który tylko narzeka i nie jest zadowolony z obecnej organizacji i weźmie sprawę w swoje ręce który się podejme tego wyzwania i założy kolejny związek zawodowy.. a zobaczy że to nie jest tak przyjemnie i łatwo.. i może będziecie w końcu zadowoleni i będziecie się umieli zjednoczyć i dążyć do tego żeby w końcu coś się zmieniło i było lepiej..pozdrawiam cieplutko i dajcie se siana patrzcie na siebie zacznijcie sami coś robić!.

Jasiek
@Ręce opadają

Ja się dziwię, że ktoś chce jeszcze pracować w TI Poland.

titiriti
@Jasiek

Byli z Azerbejdżanu, wytrzymali 3 tygodnie i się zwolnili :D:D

Mieciu

Ludzie uciekajta z TI Poland z tego (usunięte przez administratora)

Ja tam nie wiem czy wytrzymam do emerytury po skończeniu technikum w TI Poland.

WIEPRZ

Witam, chciałbym się zapytać o zarobki na start w Ti wieprz na stanowisku operator maszyn netto

maja
@WIEPRZ

2300 +/-200

WIEPRZ

Dzięki

liqu
@maja

za tyle to mogę pozamiatać przy stanowisku co najwyżej

@liqu

rzeczywiscie stawka niska, ciekawe czy to tylko w okresie probnym czy na stale tez taka jest czy juz wtedy cos podwyzszaja jak ktos sie sprawdzi ?

qrtyu
@Ewa

Mniej jak 2500zł nie dostaniesz na bezpośredniej produkcji jako operator, chyba nie trzeba pisać jak żałosna to pensja przy obecnych cenach? chętnych na tą pracę nie ma są tylko zdesperowani ukraincy w razie czego, chociaż nawet połowa z nich odpada gdy zaznajomią się już "z wymaganiami" ci co zostali są zniewoleni ich zadowolenie widać po twarzach oj widać...

flo
@qrtyu

praca nudna i monotonna i za śmieszne wynagrodzenie ,nie polecam

Wpytę
@liqu

no pewno, a Dyrektor zakładu ma cię witać czerwonym dywanem bukietem kwiatów i pytać jakiej kawy się jaśnie Pan napije ze śmietaną czy czarnej... Oj naiwny naiwny, dobra rada bierz się do roboty bo kierownik patrzy..

Irena
@maja

Tak mało? Ale jak plus minus? Przecież to nawet najniższa nie jest jak na minusie

liqu
@Wpytę

Człowieku każdy ma wybór na ti poland świat się nie kończy u konkurencji dostałem na start 3500zł i płatne nadgodziny, wasza firma jest słaba dlatego musicie ciągle zatrudniać ukrainę i jak widać macie ujową atmosferę po tym co tu ludzie wypisują...

Stypa
@liqu

Na stypie jest lepsza atmosfera niż w tym "zakładzie"

@Stypa

Omijajcie ten zakład szerokim łukiem.

Feniks
@qrtyu

Ukraińcą nie opłaca się pracować w Polsce. Wysokie koszty życia i wynajem.

Karolcia

Czy może jest już coś wiadomo kto będzie nowym Dyrem i Kadrową naszego Zakładu?

Maja
@Karolcia

Który zakład?

Karolcia
@Maja

No ten przy generalicji :P w Parku Przemysłowym.

Tiwap

Kilka słów o tym jak nic nie dać od siebie, okraść ludzi z praw i pieniędzy jakie im przysługują. to wszystko po to żeby zarobić, a już na pewno nie stracić na tragedii zwanej zwanej koronawirus. Każdy szanujący swoich pracowników pracodawca, szczególnie ten duży z kapitałem liczący się na rynku, w tym trudnym niebezpiecznym okresie wysyła swoja załogę na tzw. postojowe - płatne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Fakt faktem stanowi to dla niego nie male koszty, ale suma sumaru tak jesteśmy na tle Europy tanią silą roboczą i w zasadzie zestawiając to z płacami europejskim i pewnie wyjdzie na to, że ich 12mcy pracy to tak jak nasze nawet 36, a produkt wytwarzany jest sprzedawany po stawkach europejskich. No, ale to tyle o szanujących ludzi pracodawcach, bo przecież jest jeszcze TIwap - prywatna republika w której rządzi AK ze swoim błaznem AS i carycą JB i tam właśnie obowiązuje zupełnie inne prawo, w świetle prawa zwane bezprawiem. Otóż cala ta świta w sposób tak perfidny że aż stało się to oczywiste wymyśliła jak na tym gdzie inni przez epidemie tracą zarobić. Postanowili więc i tak uczynili: 1. zorganizować spotkanie z pracownikami, przedstawić jak jest poważna sytuacja, dać im odrobine poczucia bezpieczeństwa i tego że się o nich zakład troszczy i tu np przeprowadzić dezynfekcję itp... 2. przekazać pracownikom, że kto może niech idzie na opiekę płacona przez państwo w związku z zamknięciem placówek (szkoły żłobki przedszkola) - bo przecież nie mogą obciążać firmy skoro państwo płaci. Broń Boże nie brać L4 na siebie dzieci bo pierwszy miesiąc koszty ciążą na pracodawcy A teraz się zacznie zarabianie: 3. przekalkulować kto został i przekazać ,że podczas postoju zakładu wypisywany będzie nowy urlop, bo stary mało kto ma, a następnie bezpłatny. - A co takie prawo sobie ustalili w swojej republice. Zaznaczę ,że urlop jest ujęty w budżecie firmy na 2020, bo każdy pracownik go musi wybrać i jest to wliczone w koszty ,więc w trakcie wybierania podczas przymusowego postoju jak do tej pory nic nie tracą. 4. korzystając z tragicznej sytuacji jaka teraz panuje poinformować wszystkich, że straty postoju są duże, że firmy nie będzie stać na dofinansowanie wczasów i wypłatę premii absencyjnej, no a przecież w takiej sytuacji nikt się nie upomni. 5. AK,AS podczas postoju będą zdalnie zarządzać zakładem i portierem I tym oto sposobem podziwu i wyrazów uznania od zarządu dla AK nie będzie końca - jak on to zrobił, że jeszcze wyszedł pewnie dobre 2mln. na + A wystarczy tylko wcisnąć ludziom ciemnotę bez mrugnięcia okiem, ze zakład ma prawo do dysponowania urlopem, zabrać dofinansowanie i premie. Kto wie, po wszystkim może wystarczy jeszcze na jakieś nowe modele "służbówek" Pozdrawiam szanowne władze i zdrówka życzę w tym strasznym dla nas okresie kiedy to z jednej strony ludzkość wykańcza wirus, a z drugiej... . Resztę sami sobie dopowiedzcie.

Ktoś
@Tiwap

Czyli jak zwykle TI chce nas (usunięte przez administratora) Dlatego jest brak informacji co zakład robi, sianie propagandy ze z zakładem jest bardzo źle I straszenie ludzi.....

@Tiwap

Możecie miec pretensje tylko do siebie, że pozwalacie żeby was okradali z urlopu......

@Ktoś

Widzę że od 10 lat nic się nie zmieniło kierownik piź dzina dalej leczy swoje kompleksy używając sobie i wyladowywujac swoje Emocje z dzieciństwa na swoich białych niewolnikach którzy nie mają żadnych praw. Dawno ktoś powinien zrobić mu zabieg twarzy A z d÷py zrobić jesień średniowiecza! Wtedy ten łysy podstarzaly (usunięte przez administratora) wiedziałby co to kurła kryzys!! Dziwię się że nikt jeszcze nie napisał skargi do wyższych władz tego obozu oraz do pip. Pozdrawiam stara ekipę modułów.

Nikt
@Tiwap

To że na tej pandemia TI zarobi grubą kasę to każdy wie,kto interesuje się choć trochę polityką i tym co się teraz dzieje na świecie.TI to potężna globalna firmą z dużym i grubym portfelem . Firma ta posiada własne prawo pracy ,które z tym obowiązującym w Polsce nie bardzo się pokrywa .Prawdziwa pandemia dla tej firmy dopiero się zacznie . Życzę Wszystkim pracownikom firmy dużo zdrowia ,ale tego psychicznego ,bo wszystko co złe zaczyna się od głowy .

q11
@Tiwap

Tylko pytanie, czy po tym urlopie będzie do czego wracać?

Edith
@Tiwap

Potwierdzam. To jest kompletne bezprawie.Dziwi mnie to że osoby zajmujące stanowiska zarządcze nie boją się, że ktoś zgłosi fakt zmuszania do wybierania urlopu do PIP czy zwyczajnie założy sprawę o mobbing.Rozumiem ze ludzie godzą się na to bo po prostu nie znają swoich praw, a tymczasem prawo do wypoczynku jest prawem podmiotowym pracownika, którego pracodawca nie może go pozbawiac.Obawiam się że te pseudo oszczędności zakończą się niebawem pozwem zbiorowym i ogromną kara dla firmy za łamanie praw pracowników.Trzymajcie się.

Ktoś mało wazny
@Tiwap

Niezależnie od tego co się wydarzy pamiętajcie że trzeba pozostać w pierwszej kolejności Polakiem. TI WAP to przykład firmy,która chce przerzucić problem finansowy na budżet naszego kraju i na pracownika. TI jak zechce w każdej chwili może się stąd zwinąć bo nie jest właścicielem żadnych obiektów, działa na zasadzie dzierżawy. A w międzyczasie wydrenuje pieniądze z budżetu panstwa za granicę (opieki i urlopy). Ludzie podejmujący decyzje w tej firmie nie zachowują się jak Polacy tylko jak płatni poganiacze (usunięte przez administratora) Zero etyki i szacunku dla innych.Nie ma znaczenia co masz na wizytówce. Jak nie potrafisz powiedzieć cześć czy dzień dobry jesteś zwykłym prostakiem a to normalka wśród kierowników w tej firmie.

Masz rację
@Tiwap

Zgodnie z prawem pracodawca może dysponować 50% urlopu. Postojowe to goła stawką bez premii. Inne zakłady normalnie funkcjonują za granicą też więc głupot nie pisz. A Ty byś chciał ile rok siedzieć w domu i by Cię ktoś utrzymywał. Poczytaj kodeks pracy a nie fejsbukowe pierdoły.

Edmund
@Masz rację

Na jakiej podstawie piszesz o tym, że pracodawca dysponuje połową urlopu pracownika? Szukam w kodeksie pracy i nie ma o tym ani jednego słowa.

Lolo
@Edmund

Są to sytuację kiedy wykorzystywane są postojówki. Przerwa w zamówieniach, nie korzystne warunki pogodowe , słaba kondycja finansowa firmy , nie wydolność struktur wewnętrznych czy też narażanie pracowników na zachorowalność. Mniej internetu więcej książek

Edmund
@Lolo

Mnie więcej książek nie przeszkadza. Co nie zmienia faktu, że w internecie łatwiej się szuka. Przestój to nie urlop. A sam urlop jest ustalany Z PRACOWNIKIEM a nie jednostronnie. Zanim odwołasz się do książek to przeczytaj je. Bzdury niesamowite tu piszecie a ludzie przyjmują je jako prawdziwe

karol
@Tiwap

dzieki za info dobrze to opisales !!! super dzieki

Wpytę
@Tiwap

Jak cie tam tak (usunięte przez administratora) i tak Ci źle to po co tam siedzisz i zajmujesz innym miejsce co ty samarytanin jesteś w (usunięte przez administratora) jeża tyle zakładów na bielskim rynku pracy a ty lejesz krokodyle łzy i zaglądasz do kieszeni innych,ogarnij się człowieku.

Zostaw merytoryczną opinię o TI Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 10 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TI Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TI Poland Sp. z o.o.